زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه

ارسال: #۳۴۶
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۷ ق.ظ
RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه
(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)هدفدار نوشته شده توسط:  بچه ها کسی اطلاع داره که کلاس های رشته تجارت الکترونیک واحد قزوین چه روزهایی تشکیل میشه؟؟؟؟؟؟
بستگی به واحدهایی داره که بهتون دادن...برای مثال کلاسای من پنجشنبه جمعه هاست یا برای یسری دیگه از بچه ها سه شنبه و چهارشنبه هاس
ممنون که جواب دادین
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴۷
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ ق.ظ
سلام اینجا کسی نیست که علوم تحقیقات تهران ثبت نام کرده باشه می خوام بدونم انتخاب واحد چه روزیه؟
۰
۰
ارسال: #۳۴۸
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ق.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ)JEYBUY نوشته شده توسط:  با درود فراوان
من امروز رفتم برا ثبت نام It- تجارت تهران شمال (بماند که خیلی خر تو خر بودا مسئولا خوده دانشگاه با هم دیگه دعواشون شد جوری شد که میخواستم بیخیال ثبت نام بشم ولی از دانشجوها اونجا بودن پرس جو کردم گفتن استاداش خوبن و تو رشته it خوبه )

برا ثبت نام که رفتیم از من کپی کارت ملی کپی مدرک کارشناسی و کپی کارنامه را گرفتا یه برگه کوچیک داد به ما روش نوشته بود ۹۳/۷/۲۲ مراچعه کنید برا ثبت نام و گفت برو ۲۲ ام بیا
الان سئوالم اینجاس بقیه بچه ها که تهران شمالن هم گفتن برین ۲۲ ام بیاین ؟و اینکه ۲۲ ام تازه بریم برا ثبت نام کلاسا کیه پس ؟
نکنه بریم بعدش بگن برین ترم بهمن بیاین برا کلاس ؟؟؟

من دنبال خوابگاه میگردم از دوستانی که شهرستانی هستن و تهران خوابگاه پسرانه گرفتن و خوابگاه پسرانه خوب وقابل قبوله خواهش میکنم ادرس و شماره تماسشا بزاره تا ما هم بتونیم این مشکل بزرگ خوابگاها رفع کنیم ؟؟؟؟

از دوستان تهرانیم که خوابگاه پسرانه خوب وقابل قبول می شناسند لطفا ادرس و شماره تماسشا بزاره ؟؟؟
( واقعا این مشکل خوابگاه عصاب ما را ریخته بهم )

با تشکر فراوان

واقعا؟؟؟ نگفت هزینه باید واریز کنی ؟؟؟ ۲۲ ک دیره !!! من تهران جنوبم شنبه تازه گفتن بیایید برم ببینم چ جوریاست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ladymj
ارسال: #۳۴۹
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ق.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ق.ظ)sfksfk نوشته شده توسط:  سلام اینجا کسی نیست که علوم تحقیقات تهران ثبت نام کرده باشه می خوام بدونم انتخاب واحد چه روزیه؟

یکشنبه ۶ام اینطور که گفتند.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sfksfk , neda_Network
ارسال: #۳۵۰
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  آخه تجارت که دکتری نداره یعنی استاداتون فوق بودن؟؟

یه دکتر قلی زاده بود که اونم از کانادا دکتراشو گرفته بود..
مابقی شون فوق بودن..ما کارشناسی بودیم اونموقع..اونم پیام نور..مسلم همینه دیگه..Sad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۳۵۱
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ب.ظ
بچه ها تو دوره کارشناسی درس شبکه۲ مگه یه درس اختیاری نبود؟؟؟
اینجا لینک سرفصل وزارت علوم واسه درس شبکه هست:http://iausep.com/silabes/25236.pdf
پس چرا اینجا جزء دروس جبرانی امده؟
تو قزوین هم دیدم این درس واسه ترم یک بچه های جدید شبکه گذاشته نشده!!!!
ولی واسه ما شبکه ۲ رو گذاشتن که برداریم
۰
۰
ارسال: #۳۵۲
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ
بچه ها یی که قزوین قبول شدن این هفته کلاس برگزار میشه؟
۰
۰
ارسال: #۳۵۳
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ
[quote='pedram25teh' pid='304602' dateline='1411466957']
بچه ها تو دوره کارشناسی درس شبکه۲ مگه یه درس اختیاری نبود؟؟؟
اینجا لینک سرفصل وزارت علوم واسه درس شبکه هست:http://iausep.com/silabes/25236.pdf
پس چرا اینجا جزء دروس جبرانی امده؟
تو قزوین هم دیدم این درس واسه ترم یک بچه های جدید شبکه گذاشته نشده!!!!
ولی واسه ما شبکه ۲ رو گذاشتن که برداریم
[/quote

بستگی به دانشگاه داره که جبرانی بذاره یا نه . یک دانشگاه میده یکی فقط یکی دودرس میده و یک دانشگاه اصلا جبرانی نمیده.
۰
۰
ارسال: #۳۵۴
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ
مدارک کارشناسی رو نتونستم به موقع برسونم یه یک هفته ای طول میکشه؟چی میشه؟ اسمم میمونه واسه بهمن؟
۰
۰
ارسال: #۳۵۵
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۶ ب.ظ
دوستان قرار بود یه مرحله تکمیل ظرفیت دیگه هم در راه باشه
شنیده بودم ۱ مهر اعلام می شه...
کسی خبر نداره؟
۰
۰
ارسال: #۳۵۶
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امروز چه وضع ثبت نام افتضاحی بود توی علوم تحقیقات!

جـــــدا!!!!Huh
بایــــد میومدید نظم باراجین و می دید
همه چیز step to step
Smile

انسان در بــــازی گاهی می بــــــرد ، گــــــــاهی چیــز یــاد می گیــــرد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.mosallaei , neda_Network , bahar_engineer
ارسال: #۳۵۷
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ق.ظ، توسط m.mosallaei.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ)JEYBUY نوشته شده توسط:  با درود فراوان
من امروز رفتم برا ثبت نام It- تجارت تهران شمال (بماند که خیلی خر تو خر بودا مسئولا خوده دانشگاه با هم دیگه دعواشون شد جوری شد که میخواستم بیخیال ثبت نام بشم ولی از دانشجوها اونجا بودن پرس جو کردم گفتن استاداش خوبن و تو رشته it خوبه )

برا ثبت نام که رفتیم از من کپی کارت ملی کپی مدرک کارشناسی و کپی کارنامه را گرفتا یه برگه کوچیک داد به ما روش نوشته بود ۹۳/۷/۲۲ مراچعه کنید برا ثبت نام و گفت برو ۲۲ ام بیا
الان سئوالم اینجاس بقیه بچه ها که تهران شمالن هم گفتن برین ۲۲ ام بیاین ؟و اینکه ۲۲ ام تازه بریم برا ثبت نام کلاسا کیه پس ؟

۲۲ ام که خیلی دیره پس کی میخوان درس رو شروع کنن دانشگاه قزوین از ۲۵ شهریور ثبت نام شروع شده من که دیر ثبت نام کردم تازه ۲۹ شهریور بود کلاسهای ما از ۵ مهر شروع میشه بهمون هم اخطار دادن که باید از ۵ ام بیایم سر کلاس اینجوری شما رفت آبان برید سر کلاس خوب شد تهران شمال نرفتم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: JEYBUY , neda_Network , amir-m89
ارسال: #۳۵۸
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ ق.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ق.ظ)m.mosallaei نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ)JEYBUY نوشته شده توسط:  با درود فراوان

۲۲ ام که خیلی دیره پس کی میخوان درس رو شروع کنن دانشگاه قزوین از ۲۵ شهریور ثبت نام شروع شده من که دیر ثبت نام کردم تازه ۲۹ شهریور بود کلاسهای ما از ۵ مهر شروع میشه بهمون هم اخطار دادن که باید از ۵ ام بیایم سر کلاس اینجوری شما رفت آبان برید سر کلاس خوب شد تهران شمال نرفتم

یــکی از دوستان رفته بود تهران شمال پرسیده بود اساتید چه کسانی هستند،گفته بودند هنوز مشخص نیس!!!!!
فـــــــــــــک کــــــــــن!

انسان در بــــازی گاهی می بــــــرد ، گــــــــاهی چیــز یــاد می گیــــرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.mosallaei , JEYBUY , neda_Network , ladymj , Yektax
ارسال: #۳۵۹
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۵ ب.ظ
تهران جنوب کسی نرفته ثبت نام ارشد ؟؟؟؟؟
همون روز انتخاب واحده یا نه ؟؟
پول تو کارت بذارم یا نه :دی
۰
۰
ارسال: #۳۶۰
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۸ ب.ظ، توسط neda_Network.)
هیچ جا از علوم تحقیقات بدتر نشده وضعیتش دکتر رحمانی میگفت ما به مرکز آزمون گفتیم یه حدی برامون بفرستن انقد پذیرش کردن صدای دانشگاها در اومده دیروز دوستم میگفت باراجینم جلسه تشکیل دادن برا نظم دهی به کلاساخیلی هر ج و مرج پذیرش کردن دیرم نتیجه زدن تمام دانشگاها به مشکل خوردن همش تقصیر مرکز ازمونه نه کس دیگه
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , bahar_engineer , amir-m89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۴۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۷۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۶۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۸۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close