زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه

ارسال: #۳۳۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ
RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹ ب.ظ)suchasmoon نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها من مخابرات امن اهر قبول شدم
بنظرتون گرایش شبکه بهتره یا مخابرات امن؟
اگر کسی تمایل به جابجایی از تهران به اهر داره من حاضرم Smile

یه سوال دیگه من ترازم ۵۶۱۹ هست
آخرین پذیرش خیلی از دانشگاه ها پایین تر از من بوده مثل بوشهر یا پرند و .... دیگه هیچ کاری نمی تونم کنم واسه جابجایی؟؟؟

من خیلی نگران و ناراحتم میشه راهنمایی کنید Sad

منم یه جورایی شبیه شما هستم
ترازم تو شبکه شده ۵۶۳۷ که پرند قبول شدم ولی تو دور اول تجارت قزوین آوردم
نمی دونم چه کنم!!!
آخه با رشته تجارت بیگانم!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ
سلام.بچه ها کسی هست که علوم تحقیقات اهواز قبول شده باشه؟
۰
۰
ارسال: #۳۳۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط pooya.)
دوستانی که تکمیل ظرفیت هوش و معماری مرکز و جنوب و شمال قبول شدن به نظرم اگر اندازه پشیزی علم و دانش را دوست دارید نرید ثبت نام کنید من لیسانس مرکز بودم سخت افزار اصلا استاد ندارن برای این رشته ها تنها چیزی که در اخر بهش نمی رسید سواد و علم پیرامون اون رشته ها است دیگه از من گفتن بود امیدوارم کسی دلخور نشه به نظرم مدرک خریدن از انقلاب شرف داره به ثبت نام در رشته هوش و معماری در دانشگا ههای مرکز و شمال و جنوب . دوستان اگه یک ترم برن قطعا به حرفم می رسن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.mosallaei , virtual girl
ارسال: #۳۳۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  [quote='suchasmoon' pid='304278' dateline='1411306751']
سلام
بچه ها من مخابرات امن اهر قبول شدم
بنظرتون گرایش شبکه بهتره یا مخابرات امن؟
اگر کسی تمایل به جابجایی از تهران به اهر داره من حاضرم Smile

یه سوال دیگه من ترازم ۵۶۱۹ هست
آخرین پذیرش خیلی از دانشگاه ها پایین تر از من بوده مثل بوشهر یا پرند و .... دیگه هیچ کاری نمی تونم کنم واسه جابجایی؟؟؟

من خیلی نگران و ناراحتم میشه راهنمایی کنید Sad

فقط میدونم شبکه یه سطح از مخابرات امن بالاتره..Exclamation ولی خب خیلی مخابرات درس شیرینیه..منکه بشخصه دوسش دارمBlush
چارت دروسو که ببینی متوجه میشی.

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ ب.ظ)JEYBUY نوشته شده توسط:  یه سئوال از دوستان گرامی
رشته تجارت الکترونیک خوب هست ؟ آینذه شغلی داره ؟
میصرفه که چنین هزینه ای براش کرد ؟
همه چی بستگی ب خودتون داره.. یه نفر با مدرک دکتراشم هیچکاری نمیتونه بکنه، در حالی که یکی با همون ارشد از همون ترم اولش کلی استفاده برده... استادای دوران کارشناسی ما که بیشتر تجارت یا MIS خونده بودن.. تجارت بیشتر بحثای مدیریتیه توش ( تا اونجا که من میدونم)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: JEYBUY , npour
ارسال: #۳۳۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخه تجارت که دکتری نداره یعنی استاداتون فوق بودن؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۳۳۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط suchasmoon.)
راه حلی واسه من ندارید ؟ من الان نمی تونم تغییر گرایش بدم؟
با توجه به اینکه پرند اخرین ترازی که پذیرفته ۵۴۰۰ هست و من ۵۶۱۹ هستم و نمی تونم کاری انجام بدم ؟

لطفا منو راهنمایی کنید Sad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pedram25teh , npour
ارسال: #۳۳۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ)suchasmoon نوشته شده توسط:  راه حلی واسه من ندارید ؟ من الان نمی تونم تغییر گرایش بدم؟
با توجه به اینکه پرند اخرین ترازی که پذیرفته ۵۴۰۰ هست و من ۵۶۱۹ هستم و نمی تونم کاری انجام بدم ؟

لطفا منو راهنمایی کنید Sad

خوب چرا نزدی پرندو
خیلی باحاله واقعا
یکی پرندو زده و پشیمون
یکی پرندو نزده پشیمون...
تا انجایی که من می دونم اگه تراز داشنگاهی رو آورده باشین در خواست بدین موافقت می کنن
باز برای اطمینان و جزئیاتش به نظرم حتما یه سر به مرکز آزمون دانشگاه آزاد واقع در پاسداران یه سر بزنید
۰
۰
ارسال: #۳۳۸
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ق.ظ
دوستان با توجه به نتایج تکمیل مهر ماه شبکه الان چطوری میشه رتبه آخرین نفر قبول رو حساب کرد؟ یعنی الان این دانشگاه ها ۱۵۰ و ۱۵۸ و ۱۲۰ تا برداشته؟
یکی میتونه درست و حسابی بگه رتبه آخرین نفر قبول چطوری حساب میشه؟
۰
۰
ارسال: #۳۳۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ)pooya نوشته شده توسط:  دوستانی که تکمیل ظرفیت هوش و معماری مرکز و جنوب و شمال قبول شدن به نظرم اگر اندازه پشیزی علم و دانش را دوست دارید نرید ثبت نام کنید من لیسانس مرکز بودم سخت افزار اصلا استاد ندارن برای این رشته ها تنها چیزی که در اخر بهش نمی رسید سواد و علم پیرامون اون رشته ها است دیگه از من گفتن بود امیدوارم کسی دلخور نشه به نظرم مدرک خریدن از انقلاب شرف داره به ثبت نام در رشته هوش و معماری در دانشگا ههای مرکز و شمال و جنوب . دوستان اگه یک ترم برن قطعا به حرفم می رسن

خاک عالم پ کجا برم؟
۰
۰
ارسال: #۳۴۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ق.ظ، توسط lafille.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  دوستان فناوری اطلاعاتی که تکمیل ظرفیت شرکت کرده بودند کارنامه هاشونو تو سایت قرار بدن تا بدونیم دانشگاه ها تا چه ترازی رو برداشتن و مطمنن به درد همه میخوره تا اطلاعی داشته باشن.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir-m89
ارسال: #۳۴۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ ب.ظ، توسط suchasmoon.)
تو رو خدا منو راهنمایی کنید
آخه من از شیراز هستم تا اهر کلی فاصلست
تهران هم نیستم که بتونم برم سازمان

اصلا اینجا کسی هست که مخابرات امن اهر قبول شده باشه؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۴۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۱ ب.ظ
کسی ارشد نرم افزار دماوند قبول شده؟
۱/در مورد دانشگاه
۲/اساتید
۳/دروس ارائه شده در ترم اول
در صورت امکان راهنمایی کنید و اگر کسی سابقه ای داره به اشتراک بگذاره
ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۴۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ
بچه ها کسی اطلاع داره که کلاس های رشته تجارت الکترونیک واحد قزوین چه روزهایی تشکیل میشه؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۴۴
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)هدفدار نوشته شده توسط:  بچه ها کسی اطلاع داره که کلاس های رشته تجارت الکترونیک واحد قزوین چه روزهایی تشکیل میشه؟؟؟؟؟؟
بستگی به واحدهایی داره که بهتون دادن...برای مثال کلاسای من پنجشنبه جمعه هاست یا برای یسری دیگه از بچه ها سه شنبه و چهارشنبه هاس

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
۰
۰
ارسال: #۳۴۵
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط JEYBUY.)
با درود فراوان
من امروز رفتم برا ثبت نام It- تجارت تهران شمال (بماند که خیلی خر تو خر بودا مسئولا خوده دانشگاه با هم دیگه دعواشون شد جوری شد که میخواستم بیخیال ثبت نام بشم ولی از دانشجوها اونجا بودن پرس جو کردم گفتن استاداش خوبن و تو رشته it خوبه )

برا ثبت نام که رفتیم از من کپی کارت ملی کپی مدرک کارشناسی و کپی کارنامه را گرفتا یه برگه کوچیک داد به ما روش نوشته بود ۹۳/۷/۲۲ مراچعه کنید برا ثبت نام و گفت برو ۲۲ ام بیا
الان سئوالم اینجاس بقیه بچه ها که تهران شمالن هم گفتن برین ۲۲ ام بیاین ؟و اینکه ۲۲ ام تازه بریم برا ثبت نام کلاسا کیه پس ؟
نکنه بریم بعدش بگن برین ترم بهمن بیاین برا کلاس ؟؟؟

من دنبال خوابگاه میگردم از دوستانی که شهرستانی هستن و تهران خوابگاه پسرانه گرفتن و خوابگاه پسرانه خوب وقابل قبوله خواهش میکنم ادرس و شماره تماسشا بزاره تا ما هم بتونیم این مشکل بزرگ خوابگاها رفع کنیم ؟؟؟؟

از دوستان تهرانیم که خوابگاه پسرانه خوب وقابل قبول می شناسند لطفا ادرس و شماره تماسشا بزاره ؟؟؟
( واقعا این مشکل خوابگاه عصاب ما را ریخته بهم )

با تشکر فراوان
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.mosallaei

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۰۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۵۸۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۶۴۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۲۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۴۷۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۳۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۸۰۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۵۳ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۹۰۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close