زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالاتی در مورد ارجعیت دانشگاه و جا به جایی

ارسال: #۴۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ق.ظ
عالی..عالی...
یه لحظه من بردین به خاطران مدرسه ابتدایی...اول سال..بچه ها تو حیاط جمع میشدن..این میگفت معلم ما بهتره..اون یکی می گفت نه معلم ما بهتره ...نوستالژی بود اقا...نوستالژی

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۴
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , software94 , mahyamk , عزیز دادخواه , kingmax , mk1992 , pezhman.m-AI
ارسال: #۴۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ق.ظ
RE: سوالاتی در مورد ارجعیت دانشگاه و جا به جایی
اصلا نمیخواستم تو بحث شرکت کنم چون نه پیام نوریم نه ازاد
ولی دیدم ذهنمو خیلیی مشغول کرد
چطور ی نفر هییت علمیه دو تا دانشگاه میشه؟؟
اسم ی سری اساتید ما جزو استادای دانشگاه ازاد قزوینم هست !!!!!!!!! Huh Exclamation
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۴۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط parpar.)
مقایسه دانشگاه قزوین با دانشگاه پیام نور به نظرم منطقی نیست، بنده دوستانم در اون دانشگاه بودن و شناخت مناسبی از این واحد دارم،دانشگاه قزوین دانشگاه معروفیه ، منابعی برای کسی که می خواهد با این دانشگاه آشنا بشود می گذارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینها با یک سرچ بدست آمد، Iran open یا QIAU را سرچ کنید اطلاعات خوبی بدست می آورید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , npour , mahsarad , sand
ارسال: #۴۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط salam5.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  دوست عزیز باور کن این آقا اصن قزوین رو هم نیاورده چه برسه به سراسری و پیام نور و ...
وقتی یه نفر آزادوبا سراسری مقایسه می کنه .
به نظرت می تونه سراسری اصلا مجاز بشه ؟
قسمتی از مصاحبه ی آقای محمدرضا توکلی رتبه ۱ نرم افزار امسال:
"۴۱- توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.
فقط بدونین که کنکور یه قسمت زیادیش شانسه، سعی کنید در طول تلاش و به خصوص سر جلسه بهترین عملکرد رو داشته باشید.
من سال قبل خیلی آماده تر بودم و خیلی هم بیشتر سوالا رو زدم ولی به خاطر اینکه رفته بودم برا یه رتبه عالی نتونستم بهترین تصمیم ها رو بگیرم و سوالا رو خوب تجزیه و تحلیل کنم .اینم بدونین به غلط رتبه کنکور یه معیار شده.نباید اینقدر مهم باشه.(البته دارم ایده آلش رو میگم)"

مجاز نشدن توی کنکور دلیل باهوش نبودن یا بی سوادی افراد نیست

"یارب نظر تو برنگردد"
۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , mahsarad , نازین , sand
ارسال: #۵۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط parpar.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  اصلا نمیخواستم تو بحث شرکت کنم چون نه پیام نوریم نه ازاد
ولی دیدم ذهنمو خیلیی مشغول کرد
چطور ی نفر هییت علمیه دو تا دانشگاه میشه؟؟
اسم ی سری اساتید ما جزو استادای دانشگاه ازاد قزوینم هست !!!!!!!!! Huh Exclamation

بله اساتید می توانند هم در دانشگاه های دولتی عضو هیئت علمی تمام وقت باشند و در دانشگاه آزاد هیئت علمی پاره وقت
اما در هر کدام چه دولتی چه آزاد فقط در یک دانشگاه می توانند عضو هیئت علمی باشند، و اساتید می توانند به صورت حق تدریسی هم باشند، مثلا آزاد قزوین هیئت علمی باشد در آزاد کرج نمی تواند هیئت علمی باشد.
مثلا پروفسور میبدی استاد تمام کامیپوتر در دانشگاه امیرکبیر، رئیس دانشکده برق و کامیپوتر و مدیر گروه هوش مصنوعی قزوین

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , npour , sand
ارسال: #۵۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط mahyamk.)
نقل قول: بله اساتید می توانند هم در دانشگاه های دولتی عضو هیئت علمی تمام وقت باشند و در دانشگاه آزاد هیئت علمی پاره وقت
اما در هر کدام چه دولتی چه آزاد فقط در یک دانشگاه می توانند عضو هیئت علمی باشند، و اساتید می توانند به صورت حق تدریسی هم باشند، مثلا آزاد قزوین هیئت علمی باشد در آزاد کرج نمی تواند هیئت علمی باشد.
مثلا پروفسور میبدی استاد تمام کامیپوتر در دانشگاه امیرکبیر، رئیس دانشکده برق و کامیپوتر و مدیر گروه هوش مصنوعی قزوین

ممنون بابت توضیحات
پس نباید اسم این اساتید جزو هییت علمیا باشه اینجوری که من فهمیدم از حرفاتون!!!!
اینکه دانشگاه ازاد میاد اسم ۲۰ نفر رو میذاره هییت علمیش تمام این اساتید اونجا تدریس میکنن واقعا ؟؟
تماما اونجا نیستن مطمینا و کار و تحقیق نمیکنن؟؟؟
حداقل دو مورد رو من فکر نمیکنم اونجا باشن الان!!!
۱
۰
ارسال: #۵۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط parpar.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  
نقل قول: بله اساتید می توانند هم در دانشگاه های دولتی عضو هیئت علمی تمام وقت باشند و در دانشگاه آزاد هیئت علمی پاره وقت

ممنون بابت توضیحات
پس نباید اسم این اساتید جزو هییت علمیا باشه اینجوری که من فهمیدم از حرفاتون!!!!
اینکه دانشگاه ازاد میاد اسم ۲۰ نفر رو میذاره هییت علمیش تمام این اساتید اونجا تدریس میکنن واقعا ؟؟
تماما اونجا نیستن مطمینا و کار و تحقیق نمیکنن؟؟؟
حداقل دو مورد رو من فکر نمیکنم اونجا باشن الان!!!

نه من کی همچین حرفی زدم؟شاید بد منظورمو رسوندم
گفتم استادهای دانشگاه دولتی که عضو هیئت علمی تمام وقت دانشگاه دولتی هستند می توانند در دانشگاه های آزاد عضو هیئت علمی پاره وقت آنجا هم باشند
شاید تک و توک نباشند،اما اونجور که دوستم میگفت تمام استاد تمام ها و دانشیارها حضور دارند و به خاطر همین استاد تمام ها امسال ۲۷ رشته دکتری آورده.استاد تمام هایی هم هستند که به صورت حق تدریسی هستند و چون حق تدریسی هستند در لیست سایت قزوین نیستند
مثل محمدرضا پورجعفر: استاد پایه ۳۰ رشته معماری و برنامه‌ریزی شهری دانشگاه تربیت مدرس
امسال هم جزو اساتید نمونه کشوری ۹۳ شد ،در صفحه شخصیش هم نوشته که قزوین تدریس داره

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , npour
ارسال: #۵۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ
اکثر اساتیدی که در لیست دانشگاه های آزاد قرار دارند، به دلیل استفاده از درجه این اساتید جهت کسب مجوز رشته های مختلف در سطوح ارشد و دکتری از طرف دانشگاه آزاد می باشد.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parpar , npour
ارسال: #۵۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  اکثر اساتیدی که در لیست دانشگاه های آزاد قرار دارند، به دلیل استفاده از درجه این اساتید جهت کسب مجوز رشته های مختلف در سطوح ارشد و دکتری از طرف دانشگاه آزاد می باشد.

بله کاملا درسته
البته خود واحد قزوین هم اساتید برجسته ای داره ،مثلا در کامپیوتر دکتر حقیقت عضو هیئت علمی تمام وقت قزوینه،کتاب سیستم عامل ایشون معروفه و ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , software94 , npour
ارسال: #۵۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ ب.ظ
سلام دوستان ممکنه یه مشورتی به من بدید...
به نظر شما دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (شبانه) انتخاب بهتری هست یا آزاد تهران مرکزی؟ Huh آزاد تهران مرکزی به نظر میاد هیئت علمی قوی تری داره, اما شهید رجایی هم حداقل اسماً "دانشگاه دولتی" محسوب میشه و "دانشگاه آزاد"ی نمیشی.
کدوم معتبرتره واقعاً؟!Undecided
۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ ب.ظ)hsh نوشته شده توسط:  سلام دوستان ممکنه یه مشورتی به من بدید...
به نظر شما دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (شبانه) انتخاب بهتری هست یا آزاد تهران مرکزی؟ Huh آزاد تهران مرکزی به نظر میاد هیئت علمی قوی تری داره, اما شهید رجایی هم حداقل اسماً "دانشگاه دولتی" محسوب میشه و "دانشگاه آزاد"ی نمیشی.
اگر رشته شما کامیپوتر هست
به نظرم بین این دوتا همان شهید رجایی بهتره

اگر انتخاب بین واحدهای آزاد دارید
تهران مرکز نرم افزارش ضعیفه

در رشته کامپیوتر در رشته نرم افزار
۱- علوم تحقیقات و قزوین
۲- تهران جنوب
در گرایش هوش
۱- قزوین
۲-علوم تحقیقات
گرایش معماری
۱- قزوین و علوم تحقیقات

اگر آیتی هستی
رشته شبکه
۱- قزوین
۲- علوم تحقیقات(البته این ترم تازه این رشته ارائه شده و معلوم نیست که چه اساتیدی داره)
گرایش تجارت
۱- قزوین

اساتیدی که درس ارائه دادن در سایتهای واحدها مشخصه، باقی دانشگاه ها ننوشتم چون اکثرا اختلافشون زیاده
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , mahyamk , mahsarad
ارسال: #۵۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ
هیات علمی تهران شمال قویتر از تهران جنوب نیست؟!
۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  هیات علمی تهران شمال قویتر از تهران جنوب نیست؟!

تهران جنوب قوی تره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sand
ارسال: #۵۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ ب.ظ)hsh نوشته شده توسط:  سلام دوستان ممکنه یه مشورتی به من بدید...

من اگر جای شما بودم شهید رجایی رو انتخاب میکردم
حداقل مقطع کارشناسی خودمو با دوستای تهران جنوب و شمال مقایسه میکردم خیلیی اساتید بهتر عمل کردن (بیشتر منظورم عملی هست) از نظر سوادی هم اساتید خوبی داره
فقط یک عیب شاید داشته باشه اونم اینه که تعداد اساتید کامپیوترش کمه (که این ضربه ای به ارشدیا نزده چون اساتید خوبش رو برای ارشدیا گذشته)
دوسال اخیر استادای خوبش همه دروس ارشد تدریس میکنن!
از نظر مقاله هم اساتید خوبی کار میکنن،که بتونین باهاشون کار کنین مثل دکتر ابراهیم پور و کلانتری و دانشپور ... (البته دکتر ابراهیم پور یکم سخت گیرن ولی خب اگه به هوش علاقه داشته باشین موضوعات خوبی ارایه میدن!)
البته در مورد اساتید تهران مرکز اطلاعات دقیقی ندارم ...!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , gogooli
ارسال: #۶۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ
سلام
نمیدونستم کجا باید سوالمو مطرح کنم
سوال داشتم راجع به کارنامه سبز سراسری
میشه وقتی این کارنامه اومد،تو اولویت های بعدی از روزانه به شبانه اومد؟
روندش چطوریه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۹۲ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالاتی پیرامون استخدامی پلیس فتا shahryar711 ۴ ۳,۶۸۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۱۲ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
Smile سوال در مورد دانشگاه وزارت اطلاعات Zzeynab ۰ ۲,۱۴۴ ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Zzeynab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close