زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت

ارسال: #۱۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ
RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ)مینو صالح زاده نوشته شده توسط:  سلام
دوستان من سال قبل آزمونهای مدرسان شریف رو ثبت نام کردم و خدا رو شکر نتیجه دلخواهم رو گرفتم ..من چون از تخفیف گروهی استفاده کرده بودم و ثبت نام کردم خیلی دوستان بهم ایمیل زدن که چطوری این تخفیف رو بگیرن .من با مسئولی که پارسال باهاشون در تماس بودیم صحبت کردم و قرار بر این شد که امسال هم این تخفیف وجود داشته باشه..فقط شما باید مثل پارسال ما (نام و نام خانوادگی/رشته و گرایش/شهر/شماره موبایل ) خودتونو به آدرس ایمیل sharif_amoozesh@yahoo.com ارسال کنید. بعد از اینکه گروه به حد نصاب برسه به نمایندگی هاشون اعلام میکنن و شما می تونید با تخفیف ثبت نام کنید،گروه باید به ۵۰ نفر برسه..البته پارسال تعداد نفراتمون خیلی زیاد شد..منم دعا کنید

یک نفر زحمت بکشه لیست اسامی رو جمع آوری کنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۴۰ ب.ظ
من گیج شدم..بارسه برم یا مدرسان؟ اوطرفم دارن اسم مینویسن.بعدم میگن بارسه برای فنی مهندسیها خوبه...راهنمایی کنین...

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash
ارسال: #۱۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من گیج شدم..بارسه برم یا مدرسان؟ اوطرفم دارن اسم مینویسن.بعدم میگن بارسه برای فنی مهندسیها خوبه...راهنمایی کنین...

ریحان جان اینجور بحث ها تاپیک رو به حاشیه میبره اینجا تاپیک ثبت نام مدرسان و کسایی که اینجان انتخابشونو کردن تصمیم با شماست هر موسسه ایی که دوس داری ثبت نام کن امید وارم موفق باشی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , reZa_N
ارسال: #۱۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ
RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من گیج شدم..بارسه برم یا مدرسان؟ اوطرفم دارن اسم مینویسن.بعدم میگن بارسه برای فنی مهندسیها خوبه...راهنمایی کنین...

هیچ فرقی نمیکنه کجا بری.همه موسسات عین همن فقط برای اینکه از لحاظ زمانبندی اوکی بشیم میریم اینجاها.مدرسان هم بیشتر برای این میریم که چون همه شهرا پارسه نمایندگی نداره.وگرنه همه جا آسمون یه رنگه و جایی به جایی برتری نداره.خودت انتخاب کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , آرمانا
ارسال: #۲۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط roger670.)
سلام؛
بنده اصلا قصد تایید یا رد مدرسان رو ندارم؛ همچنین قصد انحراف تاپیک رو هم ندارم Smile
فقط چون خودم از خدمات مدرسان شریف برای آزمون ارشد استفاده کردم؛ میخوام نظرم و تجربه ام رو بگم.
بنده برای همه دروس از کتابای مدرسان استفاده کردم و همه ی آزمونای حضوری و اینترنتیشو هم رفتم.
کتابای مدرسان شریف واقعا از دید بنده، بسیار عالی بودند و فقط کتاب نظریه زبانش رو خوشم نیومد و توصیه هم نمیکنم.
اما در مورد آزموناش بگم که واقعا سطح و کیفیت آزمونای حضوریش بسیار خوب بود، اما آزمونای اینترنتیش یه مقدار از نظر من جالب نبودندSmile
توی آزمونای حضوری؛ بعضی جاها شاید سطح سوالاش یه خرده پایینتر از آزمون اصلی کنکور ارشد باشه، اما در کل بنظر من خیلی مناسب بودند.
هرکدوم از کتاباشو هم بخوایین میتونم کامل از تجربه و نظر خودم نسبت به اون کتاب بگم، البته بیشتر دروس اصلی و تخصصی، چون ریاضی رو زیاد نخوندم Smile اما کتابای ریاضیشم تا جایی که خوندم خوب بودند ولی وقت زیادی روشون نذاشتم.
۲
۰
ارسال: #۲۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ
سلام
کسی میدونه هزینه آزمونای رشته علوم کامپیوتر مدرسان چه قدره؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ
بچه ها من هم هستم
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
۵۰% !!!!!!!
منم هستم...
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط پوونه.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ)reZa_N نوشته شده توسط:  پستتون به کل حذف و ویرایش شد یهو !!!!! Huh
من قبول ندارم که هر کی به موسسات مراجعه میکنه بی اراده است به خودتون توهین نکنید اگه اینجوری باشه که پس هر کی دندونش خراب میشه به دکتر مراجعه میکنه اونم ادمه کثیفیه !!!
بله ویرایشش کردم
چون دیدم لازم نیست برای کسانی که به هر دلیلی مخالف این موسسه هستند توضیح بدم دلیل ثبت نامم رو. حس کردم توضیح ندم سنگین ترم:دی

اما خواهش میکنم بد برداشت نکنید. من قصد جسارت به کسی نداشتم و فقط خواستم که جواب داده باشم وگرنه اراده من پولادینه.. تو در و همسایه و فک و فامیل به لجبازی و یه دنده بودن و اراده عجیب و غریب معروفم:دی فقط خواستم بگم واقعا ملت حتما یه نیازی احساس کردن که رفتن آزمون های آزمایشی ثبت نام کردن دیگه. خیلی های دیگه به دلایل دیگه ثبت نام میکنند. من والا یک دوستی دارم پارسال ثبت نام نکرد رتبه بدی هم نیاورد اما در رشته خودش تهران قبول نمیشد ولی شهرهای دیگه قبول میشد. پشت کنکور موند. امسال تصمیم گرفته یکی از آزمون ها رو ثبت نام کنه و اصلا من رو هم ایشون متقاعد کرد ثبت نام کنم که بتونم با خودم رقابت کنم و بدونم هر بار چقدر پیشرفت/پسرفت کردم و بهتر برنامه ریزی کنم.
به هر حال دلیل همه محترم چه اون هایی که میخوان شرکت کنند چه اونایی که نمیخوان.
اگر جمله ام جوری بود که بد برداشت شد، معذرت میخوام.

دوستان کسانی که ایمیل زدن لطفا اسمشون رو بفرمایند تا بدونیم دقیقا چن نفر مونده ظرفیت تکمیل بشه.
فردا باید به دانشگاه برم و درگیریم اما پس فردا صبح حتما با شماره ای که خانوم صالح زاده عزیز در تاپیک گذاشتن تماس میگیرم و اطلاعات بیشتری ازشون میگیرم و به همه اطلاع میدم.
حالا نمیدونم چرا به من پیام شخصی زده شده و از من تعداد نفرات پرسیده میشد و اینکه من لیست رو تهیه کنم:دی راستش وقت من به شدت محدوده و فرصت کمی برای فعالیت در سایت دارم اما خب با توجه به نگرانی که دوستان دیگه برای رسیدن به حد نصاب دارن، طبیعتا باید لیستی نوشته بشه و معلوم بشه تا اینجا چند نفریم هر کسی که ایمیل زده لطف کنه اسامی نفرات قبل رو کپی کنه و بعد اسم خودش رو بنویسه تا این لیست ادامه پیدا کنه و به پنجاه نفر که رسیدیم بریم ثبت نامBig Grin
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ
من بین پارسه و مدرسان در شک هستم. زمان نهایی اعلام اسامی کی هست ؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ب.ظ)roger670 نوشته شده توسط:  سلام؛
بنده اصلا قصد تایید یا رد مدرسان رو ندارم؛ همچنین قصد انحراف تاپیک رو هم ندارم Smile
فقط چون خودم از خدمات مدرسان شریف برای آزمون ارشد استفاده کردم؛ میخوام نظرم و تجربه ام رو بگم.
بنده برای همه دروس از کتابای مدرسان استفاده کردم و همه ی آزمونای حضوری و اینترنتیشو هم رفتم.
کتابای مدرسان شریف واقعا از دید بنده، بسیار عالی بودند و فقط کتاب نظریه زبانش رو خوشم نیومد و توصیه هم نمیکنم.
اما در مورد آزموناش بگم که واقعا سطح و کیفیت آزمونای حضوریش بسیار خوب بود، اما آزمونای اینترنتیش یه مقدار از نظر من جالب نبودندSmile
توی آزمونای حضوری؛ بعضی جاها شاید سطح سوالاش یه خرده پایینتر از آزمون اصلی کنکور ارشد باشه، اما در کل بنظر من خیلی مناسب بودند.
هرکدوم از کتاباشو هم بخوایین میتونم کامل از تجربه و نظر خودم نسبت به اون کتاب بگم، البته بیشتر دروس اصلی و تخصصی، چون ریاضی رو زیاد نخوندم Smile اما کتابای ریاضیشم تا جایی که خوندم خوب بودند ولی وقت زیادی روشون نذاشتم.

کتاب طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازیش چطور بود؟!
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ
دوستان مدرسان چند دوره آزمونه و با ۵۰% تخفیف چند میشه ؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ)shvh نوشته شده توسط:  دوستان مدرسان چند دوره آزمونه و با ۵۰% تخفیف چند میشه ؟

سئوال منم هست!؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
ببخشید ولی یه سول دیگه از اونایی که پارسال مدرسان بودن:
بعد آزمون پاسخ نامه تشریحی داده میشه ؟ تشریحی خوب ؟؟؟
من یه کتاب ۱۰ سال کنکور مدرسان داشتم اصلا راضی نبودم. هم جوابای اشتباه هم راه حل های فوق خلاصه. میخوام بدونم جواب سوالای کنکورای آزمایشیش خوب بود ؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ق.ظ)shvh نوشته شده توسط:  ببخشید ولی یه سول دیگه از اونایی که پارسال مدرسان بودن:
بعد آزمون پاسخ نامه تشریحی داده میشه ؟ تشریحی خوب ؟؟؟
من یه کتاب ۱۰ سال کنکور مدرسان داشتم اصلا راضی نبودم. هم جوابای اشتباه هم راه حل های فوق خلاصه. میخوام بدونم جواب سوالای کنکورای آزمایشیش خوب بود ؟؟؟

بله خب پاسخنامه تشریحی داده میشه، اما نه بصورت کتبی، بلکه باید برین و از پنل کاربری که بهتون توی سایتش داده میشه،
دانلود کنین، که بصورت پی دی اف هستش.
در رابطه با کیفیتشونم بگم که واقعا من راضی بودم و خیلی خوب توضیح داده میشد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shvh , ا یرا ن , zorro

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۶۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۴۷۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۰۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۷۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close