زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۲۱۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  راستی از کاربر SarahArshad چه خبر؟نیستن چند وقته.
سلام دوستان عزیزم ببخشید که نبودم .راستش خیلی فعلا منگم و دوست گرامی موج عزیز نشد اون سفر .هستم فعلا روزی ۲-۳ ساعت می خونم راستش بیشتر فعلا نمی کشم . اگه یه مدت هم نبودم برای اینه که نتم مشکل پیدا کرده و فقط شبها دسترسی دارم .فعلا دارم میگذرونم تا ببینم چی میشه .ولی سر می زنم بهتون اما ارسال ندارم فعلا . برای همه تو این شبهای عزیز آرزوهای خوب دارم .مشهدی‌ها .قمی‌ها رفتید زیارت از ما هم پیش آقا وخانم یاد کنید جای دوری نمی ره بگید یکی تو یه نقطه ای از ایران که از شما دوره دلش پیش شماست یه نگاهی یه نیم نگاه حتی یه نگاه گذرا یا ...... دلم خیلی گرفته بغض بغض بغض. شرمنده می دونم حالا دوستان میان میگن سارا تو باز شروع کردی ؟ تو دیگه چرا ؟ آخه اینجا که جاش نیست .این دفعه رو بی خیال شید چون دلم خیلی سنگینه حوصله هم ندارم برم اتاق هر چی دلت می خواد بگو (۲) .برای همتون بهترین‌ها رو می خوام .
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)zhale نوشته شده توسط:  سلام رشته منم آی تیه بچها اینجا برنامه خاصی هم دارین مثلا اینکه چقدر در طول یه موت مشخص بخونیمو چی بخونیم?????????????
به ارسال های اول آدرس زیر یه نگاهی بندازین امید وارم به عنوان الگو به دردتون بخوره در ادامه هم نمونه برنامه پارسه برای ای تی فکر کنم باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , موج
ارسال: #۲۱۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
سلام
چندروزه یه مشکلی پیش اومده نتونستم لای کتابامو بازکنمConfused
دست ودلم به درس خوندن نمیره Sad
هنوز تاهمون جای خوندم که قبلا گفتم
۰
۰
ارسال: #۲۱۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۲۴ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  سلام .
منم به تازگی شروع کردم واسه ارشد خوندن‌، یعنی قبلا تصمیم داشتم که واحد کم بگیرم و ترم ۹ ارشد بدم ولی الان دیگه میخوام هم ۸ ترمه تموم کنم و ارشد هم بدم. به نظرتون امکان داره؟؟!!Tongue
فعلا نظریه ۳ فصل‌، گسسته ۳ فصل‌، ساختمان داده ۵ فصل خوندم. وقت می کنم تمام درسها رو مرور کنم و تست هم کار کنم؟؟ البته باید بگم که به شدت تند درس میخونم...Big Grin

از من که فارغ التحصیلم جلو هستی فعلا .من نظریه و گسسته رو هر کدوم دو فصل خوندم ولی مطمئنم ازت جلو میزنم .بقیه کجا هستند؟بیان بگن دارن چیکار میکنن؟ چقد خوندن؟و.....Cool
(۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۹ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  موندم چه کتابایی و بخونم؟؟

واقعا موندم چحوری بخونم؟

نمدونم دارم وقتم و تلف می کنم یا عین آدم می خونم؟

نمیدونم کجا آزمون بدم؟؟

اههههههههههههههههههه

کتابا و منابع در همین انجمن میتونی پیدا کنی چیا خوبن.
فک کنم از الان بتونی یه کتابه مرجع و یه کتابه تست واسه هر درس بخونی.
یا یه کتلب تست واسه هر درس بخون جاییکه اشکال داری بورو از مرجع بخون. فقط شروع کن مهم شروعشه کم کم هم شده شروع کن. البته انگیزه میتونه در این مورد خیلی کمک کنه.
من که آزمون جایی شرکت نکردم.شنیدم پارسه خوبه

درسته...

اما اینجا هر کسی یه چیزی میگه...

پاک قاط زدمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۲۱۴
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ، توسط fatemeh-r.)
سلام بچه‌ها دلم میخاد بیشتر بیام نت اما نمیتونم اخه اینترنتم رو قط کردم واسه کنکور اما اینجوری واسم سخته شاید دوباره وصلش کنم .
این ماه رمضون خوبه‌ها اما دلم میخاد زود‌تر تمام بشه و به برنامه قبلیم برگردم .
فعلا وضع درسیم بد نیست اما اگه ماه رمضون نبود بیشتر میخوندم

وقتی چند روز خوب پیش میرم بعضی وقتا یه هو وسطش یه روز کم میخونم و حسم کم میشه دلم ارزو موند که ۲۰ روز یا ۱۵ روز پشت سر هم برنامه‌ام رو کامل انجام بدم شما هم اینجوری هستین؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۲۱۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۲ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۵ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها دلم میخاد بیشتر بیام نت اما نمیتونم اخه اینترنتم رو قط کردم واسه کنکور اما اینجوری واسم سخته شاید دوباره وصلش کنم .
این ماه رمضون خوبه‌ها اما دلم میخاد زود‌تر تمام بشه و به برنامه قبلیم برگردم .
فعلا وضع درسیم بد نیست اما اگه ماه رمضون نبود بیشتر میخوندم

وقتی چند روز خوب پیش میرم بعضی وقتا یه هو وسطش یه روز کم میخونم و حسم کم میشه دلم ارزو موند که ۲۰ روز یا ۱۵ روز پشت سر هم برنامه‌ام رو کامل انجام بدم شما هم اینجوری هستین؟

یعنی روزی یه ساعت واسه استراحت هم نمیشه بیای؟
من از پاسخ هایی که در قسمت مباحث داغ در درس نظریه گذاشتی خیلی خوشم اومد. خوب توضیح دادی.
قول بده بیای باز هم .
۰
۰
ارسال: #۲۱۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ
سلام دوستان خوبین؟
امیدوارم همیشه امیدوار باشین و با نشاط درس‌ها رو بخونین و انشاا... همه قبول بشین.
اما یه سوال گاهی من حوصله‌ام سر میره یا خسته میشم از درس و بعد هم کلی ناراحت میشم که چرا زمان رو از دست دادم، شما هم اینطور میشین؟ توی این وقتها چکار می کنین؟

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۲۱۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوبین؟
امیدوارم همیشه امیدوار باشین و با نشاط درس‌ها رو بخونین و انشاا... همه قبول بشین.
اما یه سوال گاهی من حوصله‌ام سر میره یا خسته میشم از درس و بعد هم کلی ناراحت میشم که چرا زمان رو از دست دادم، شما هم اینطور میشین؟ توی این وقتها چکار می کنین؟

من مشکلم با خوابه.نمی تونم از خوابم بزنم و درس بخونم.بعد دوست دارم خودمو بُکُشم.Sad

به گوش من تنها دو صدا آشناست.صدای پای تو که می روی و صدای پای مرگ که می آید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , popp
ارسال: #۲۱۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ)mim نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوبین؟

من مشکلم با خوابه.نمی تونم از خوابم بزنم و درس بخونم.بعد دوست دارم خودمو بُکُشم.Sad
منم نمیتونم از خوابم بزنم. زمانی که واسه کنکور میخوندم غیر از روزایی که دانشگاه میرفتن یادم نمیاد هیچ وقت کمتر از ۸ ساعت خوابیده باشم.Big Grin
البته از وقتایی که بیدار بودم خوب استفاده میکردم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۲۱۹
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط Pegasus.)
آره mim عزیز گاهی همین مشکل پیش میاد. واقعا نمیدونم چکار میشه کرد.البته گاهی بد نیست در اون زمان‌ها آدم به کارهایی که دوست داره بپردازه یا بخوابه ; )
راستی دوستان یه سوال‌: من میخوام ارشد ۹۲ شرکت کنم اگر از شهریور ماه شروع کنم به خوندن CLRS خوبه ؟ یا هنوز زوده ؟

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  گاهی من حوصله‌ام سر میره یا خسته میشم از درس و بعد هم کلی ناراحت میشم که چرا زمان رو از دست دادم، شما هم اینطور میشین؟ توی این وقتها چکار می کنین؟
نا امیدی که برای اکثرمون پیش میاد . به زمانی که در پیش داریم و کم هم نیست فکر میکنیمSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , Pegasus
ارسال: #۲۲۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  گاهی من حوصله‌ام سر میره یا خسته میشم از درس و بعد هم کلی ناراحت میشم که چرا زمان رو از دست دادم، شما هم اینطور میشین؟ توی این وقتها چکار می کنین؟
نا امیدی که برای اکثرمون پیش میاد . به زمانی که در پیش داریم و کم هم نیست فکر میکنیمSmile
من وقت که از دست میدم سعی میکنم خودمو تنبیه کنم. مثلا جایی باید میرفتم تفریح ،نمیرم .و وفتی که از درسی خسته میشم یه درسه دیگه میخونم یا میام مانشت یا زبان میخونم و...
۰
۰
ارسال: #۲۲۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۵ ق.ظ، توسط narges_r.)
مدتیه یک مشکلی کلا تمرکز ذهنیه منو بهم ریخته و بازدهی خوبی ندارمSad
برام دعا کنید
شدیدا احتیاج به روحیه دارمSadSadSad
۰
۰
ارسال: #۲۲۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ ق.ظ
سلام دوستان خوبم برای شهریور از این تاپیک استفاده کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۲۲۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ب.ظ
از لطف همه ممنون.

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۲۲۵
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ب.ظ
سلام . من امروز شروع کردم .به نظر شما گسسته گریمالدی سه جلدش چقدر طول میکشه تموم شه .البته کیفیت خوندنش مهم باشه .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۱۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۷۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۶۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۲۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close