زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه مالک اشتر تهران و رشته امنیت اطلاعات

ارسال: #۳۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ق.ظ
RE: دانشگاه مالک اشتر تهران و رشته امنیت اطلاعات
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  منم مثل شمام.منتها من میخام با امیرکبیر شبانه آی تی عوض کنم و برم امنیت مالک اشتر.
چون تازه فهمیدم این رشته امیرکبیر واحد گرمساره و تازه تاسیس!
فکر کنم باید بریم سازمان سنجش واسه تغییر

هیچ ربطی به سازمان سنجش نداره توی متنشونم نوشتن برا عوض کردن باید بری هر دو تا دانشگاه و موافقتشونا بگیری
از کجا باید بفهمیم نمره قبولی دانشگاه مقصدو آوردیم یا نه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ق.ظ
باید صبر کنی تا ۴ مهر تا کارنامه نهایی بیاد اونجا برات تمام رشته هایی که انتخاب کردی را مشخص میکنه(رتبه داوطلب و رتبه اخرین فرد قبول)میتونی بفهمی که کداما اوردی البته اینم بگم که دردسر داره من خودمم دنبالش بودم ولی خب پیگیری کن شاید بشه اگه پارتی داشته باشی (تو خود دانشگاه ها)که به راحتی میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sal_dovomi
ارسال: #۳۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)ssa11200 نوشته شده توسط:  من چون رتبم بد نبود فکر میکردم شبانه تهران قبول بشم اما با کمال تعجب نشدم و چون فکر میکردم دانشگاه مالک اشترو خارج قبول ندارن تو الویت پایین زدم ولی تو مصاحبش شرکت کردم نسبتا مصاحبه کننده راضی بود از شانس بدم دانشگاه سمنان قبول شدم که الویتش بالاتراز مالک اشتره اما تقریبا مطمینام مالک اشترو میارم
هیچ راهی نداره الان من دانشگاهمو عوض کنم برم مالک اشتر؟
تورو خدا کمکم کنید من نمیخوام برم سمنان اگه کسیو میشناسین که شرایطش مثل من بوده بم معرفی کنید
email:sadegh.salesi@gmail.com

سلام
فکر کنم مالک اشتر هر سال یه سری از دانشجو‌ها رو با تکمیل ظرفیت میگیره. یکی از دوستام که پارسال شاهرود قبول شده بود می گفت یکی از هم دانشگاهیاشون زمان تکمیل ظرفیت دانشگاهشو عوض کرده و رفته مالک اشتر !
خوبه یه بررسی هم در این مورد بکنی .میگفت کار سختی نیست Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۳۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ب.ظ
Question RE: دانشگاه مالک اشتر تهران و رشته امنیت اطلاعات
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)ssa11200 نوشته شده توسط:  من چون رتبم بد نبود فکر میکردم شبانه تهران قبول بشم اما با کمال تعجب نشدم و چون فکر میکردم دانشگاه مالک اشترو خارج قبول ندارن تو الویت پایین زدم ولی تو مصاحبش شرکت کردم نسبتا مصاحبه کننده راضی بود از شانس بدم دانشگاه سمنان قبول شدم که الویتش بالاتراز مالک اشتره اما تقریبا مطمینام مالک اشترو میارم
تورو خدا کمکم کنید من نمیخوام برم سمنان اگه کسیو میشناسین که شرایطش مثل من بوده بم معرفی کنید

منم مثل شمام.منتها من میخام با امیرکبیر شبانه آی تی عوض کنم و برم امنیت مالک اشتر.

میدونی اگه اونایی که مالک اوردن نرن ثبت نام تو تکمیل ظرفیت به جاشون میگیرن خوب فکر کنم اگه بریم حرف بزنیم قبول کنن حالا باز شما هر کاری کردی منو خواهشا در جریان بذار شکمارمو برات پغام خصوصی میزارم
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۴۱ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ)ssa11200 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)ssa11200 نوشته شده توسط:  من چون رتبم بد نبود فکر میکردم شبانه تهران قبول بشم اما با کمال تعجب نشدم و چون فکر میکردم دانشگاه مالک اشترو خارج قبول ندارن تو الویت پایین زدم ولی تو مصاحبش شرکت کردم نسبتا مصاحبه کننده راضی بود از شانس بدم دانشگاه سمنان قبول شدم که الویتش بالاتراز مالک اشتره اما تقریبا مطمینام مالک اشترو میارم

منم مثل شمام.منتها من میخام با امیرکبیر شبانه آی تی عوض کنم و برم امنیت مالک اشتر.

میدونی اگه اونایی که مالک اوردن نرن ثبت نام تو تکمیل ظرفیت به جاشون میگیرن خوب فکر کنم اگه بریم حرف بزنیم قبول کنن حالا باز شما هر کاری کردی منو خواهشا در جریان بذار شکمارمو برات پغام خصوصی میزارم

من موندم این اطلاعات غلط و ناقص رو کی به شما میده!!!!!!!!!!!!!
لطفا به ابن منابع داغونتون اعتماد نکنید.
تکمیل ظرفیت..؟؟ اون هم برای رشته‌ی امنیت؟؟؟ وافعا مسخرس.. یا نمیدونید تکمیل ظرفیت چیه؟ یا نمی دونید کیا تکمیل ظرفیت رو میگیرند؟؟!!!!
به خدمتتون عرض کنم که تکمیل ظرفیت‌، تنها زمانی رخ می ده که..یک رشته، برای اولین بار در یک دانشگاه مطرح بشه و برای اولین سال، در یک دانشگاه بخواد برگزار بشه. سیستمش هم این طوریه که یک دانشگاه بعد از خرداد ماه(یعنی زمان انتخاب رشته) بیاد و به سازمان سنجش اعلام کنه که می تونه که فلان رشته رو برای سال بعد بیاره.. اونوقت سازمان سنجش هم میاد اوایل مهر ماه، تکمیل ظرفیت اغلام میکنه. و پذیرفته شدگان می افتند برای بهمن.
دقت کنید که این اتفاق برای هر رشته - گرایش تنها ممکنه یک سال رخ بده، و سال های بعد قطعا این اتفاق رخ نمیده. این اتفاق هم تو دانشگاه مالک یک بار برای رشته‌ی امنیت رخ داد (در سال ۸۶ که اولین ورودی‌ها بودند). و یک بار هم برای هوش در ۸۹ رخ داد.
---------------
در ضمن، کسانی که مالک رو انتخاب های پایین تری زدند و یه جای دیگه قبول شدند.. کار بسیار دشواری دارند.. تقربیا غیر ممکنه که شما بتونید جاتون رو عوض کنید. ولی اگه خواستین به من میل بزنید تا از تجربیات بچه‌ها بگم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۳۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ق.ظ)taha_h نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ)ssa11200 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  

من موندم این اطلاعات غلط و ناقص رو کی به شما میده!!!!!!!!!!!!!
لطفا به ابن منابع داغونتون اعتماد نکنید.
تکمیل ظرفیت..؟؟ اون هم برای رشته‌ی امنیت؟؟؟ وافعا مسخرس.. یا نمیدونید تکمیل ظرفیت چیه؟ یا نمی دونید کیا تکمیل ظرفیت رو میگیرند؟؟!!!!
به خدمتتون عرض کنم که تکمیل ظرفیت‌، تنها زمانی رخ می ده که..یک رشته، برای اولین بار در یک دانشگاه مطرح بشه و برای اولین سال، در یک دانشگاه بخواد برگزار بشه. سیستمش هم این طوریه که یک دانشگاه بعد از خرداد ماه(یعنی زمان انتخاب رشته) بیاد و به سازمان سنجش اعلام کنه که می تونه که فلان رشته رو برای سال بعد بیاره.. اونوقت سازمان سنجش هم میاد اوایل مهر ماه، تکمیل ظرفیت اغلام میکنه. و پذیرفته شدگان می افتند برای بهمن.
دقت کنید که این اتفاق برای هر رشته - گرایش تنها ممکنه یک سال رخ بده، و سال های بعد قطعا این اتفاق رخ نمیده. این اتفاق هم تو دانشگاه مالک یک بار برای رشته‌ی امنیت رخ داد (در سال ۸۶ که اولین ورودی‌ها بودند). و یک بار هم برای هوش در ۸۹ رخ داد.
---------------
در ضمن، کسانی که مالک رو انتخاب های پایین تری زدند و یه جای دیگه قبول شدند.. کار بسیار دشواری دارند.. تقربیا غیر ممکنه که شما بتونید جاتون رو عوض کنید. ولی اگه خواستین به من میل بزنید تا از تجربیات بچه‌ها بگم.
رشته امنیت منظورم نیستا من‌ام بی ای قبول شدم
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۲۲ ب.ظ
من امسال شبانه امنیت مالک قبول شدم. تردید دارم که برم یا دوباره کنکور بدم! راهنمایی کنید لطفا

دوستان یه جاهایی خوندم که از چارت درسی گفته شده.
اما هرچی گشتم تو لینکها ندیدمش!!!

اگه امکانش هست لیست دروس مالک و پلیتکنیک رو باهم برامون قرار بدید با یکی دو سطر توضیح
خدا خیرتون بده
ضمنا میزان سختی تحصیل و نمره دادنها تو مالک اشتر چطوریه؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۲ ب.ظ)ysf نوشته شده توسط:  من امسال شبانه امنیت مالک قبول شدم. تردید دارم که برم یا دوباره کنکور بدم! راهنمایی کنید لطفا

دوستان یه جاهایی خوندم که از چارت درسی گفته شده.
اما هرچی گشتم تو لینکها ندیدمش!!!

اگه امکانش هست لیست دروس مالک و پلیتکنیک رو باهم برامون قرار بدید با یکی دو سطر توضیح
خدا خیرتون بده
ضمنا میزان سختی تحصیل و نمره دادنها تو مالک اشتر چطوریه؟

این که بیایید یا نیاید مالک اشتر بسنگی به خودتون داره. بالاخره بالا پایین کنید که می تونید هزینه شبانه رو بدین یا حوصله دوباره پشت کنکور موندن رو دارین یا نه.
------------------------
چارت درسی امنیت مالک اشتر و پلی تکنیک هیچ تفاوتی نداره. حتی ۲ تا درس اختیاری این دو دو دانشگاه هم معمولا یکی هستند. ضمنا بعضی از این درس‌ها استاد های مشترکی هم داره با اون دانشگاه.
شما تو ترم اول ۱۲ واحد دارید:
۱- معما شناسی کاریردی (همون اصول رمزنگاری- شاید سخت ترین درستون باشه، با دکتر پاینده معمولا ارائه میشه. )
۲-مبانی امنیت اطلاعات (اصول و الفبای و مدل های امنیت رو میگه و ..)
۳- امنیت شبکه (این که معلومه چیه)
۴- سیستم های امن کامپیوتری(امنیت سیستم عامل ها- استاد این درس هم یکی از یهترین سکیور من های ایرانه. اومدین می فهمین))
ترم های بعد
۵- پروتکل های امنیتی (یکی از مهم ترین و شیرین ترین درس‌ها تونه و یک کمی مشکله این درس .اصولا با پاس کردن این درس واقعا دید امنیتی پیدا میکنید. و یه جورایی دیدتون گسترده‌تر میشه.)
۶-امنیت پایگاه داده
۷- امنیت تجارت الکارونیک (درس اختیاری- یکی از درس های شیرین و کاربردی با یه استاد خیلی خوب)
۸- درس مباحث ویژه در امنیت اطلاعات(اختیاری) این دیگه معولا هر سال یه چیز ارائه میشه .ولی امسال حتی این درس هم با امیر کبیر یکی بود) امسال IDS بود- پیارسال که ما بودیم یکی از دروس دوره دکترا بود./

۹- ۲ واحد سمینار
۱۰- ۶ واحد پایان نامه
میشه ۳۲ تا کلا.
کلا دروس این رشته دروس سختی نیستند (الیته اگه علاقه مند باشین و تنبل نباشین. )
------------
تو مالک یک کمی درس بخونی میتونی به راحتی معدل الف باشی/ کلا نمره خوب می دن./ ولی نه این که فکر کنید گلابی میگیرنا/ ولی خوب استاداش بد نمره نیستند.(الیته یکی دو تا استاد آنرمال هم داره.)
-----------
اساسا این دانشگاه یه مقداری از کمبود اساتید خبره رنج می بره (غیر از پاینده‌، بقیه استاداش جوون اند. البته نه این که بارشون نباشه ولی خوب مغلومه که از امیر کبیر پایین ترند). اساتید اغلب این درس‌ها از دانشگاه های دیگه می اومدند. و میان
برای استاد راهنمای تز، تا دوره‌ی ما اجازه می دادند از دانشگاه های دیگه استاد پروژه انتحاب کنیم. ولی برای ور.دی های جدید نزاشتن/
موفق باشین و با چشم باز انتخاب کنید تا پشیمون نشید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Muhamad , darya006 , sarbaz1214 , 8Operation , majid67110 , fz_916 , friendchp
ارسال: #۳۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ق.ظ
دوستان کسی در مورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعاتی داره؟
میخواستم بدونم بعد فازغ التحصیلی دیگه وابسته به وزارت دفاع میشه آدم؟!یعنی بعدش دیگ باید واسه اونا کار کنی؟
Bache Mosbat، در تاریخ ۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

در موضوع زیر ادغام شد.

HeartTongue
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۴۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
فرضا شما انتخاب بیستمتو زدی مالک اشتر،اگر تا انتخاب ۱۹ ام قبول شدی که خیر و برکت ! Big Grin
وگرنه انتخاب ۲۰ ام چک میشه و شما باید بری مصاحبه
مصاحبه دو حالت داره:
قبول میشید --->مجبورید برید
قبول نمیشید ---->از انتخاب ۲۱ ام به بعدت رو چک میکنن ببینن کدوم قبول میشید

یعنی اون ظرفیت های بعدی اگه شانس داشته باشیم حذف نمیشه؟یعنی سازمان سنجش منتظر نتیجه مصاحبه میشن؟؟؟؟؟؟
۳
۰
ارسال: #۴۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ ب.ظ
مرسی دوست عزیز
زمانی که باید برم مصاحبه همون موقع است که بچه ها نتایج شون اعلام میشه؟! با زودتر بهم خبر میدن؟

HeartTongue
۱
۱
ارسال: #۴۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ق.ظ
RE: دوستان کسی در مورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعاتی داره؟
آقا من شاغلم (کارمند رسمی دولت- نظامی نیستم). می تونم دانشگاه مالک اشتر رو انتخاب کنم یا نه؟ ممنون می شم زود پاسخ بدید.

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ
در مورد هوش مالک کسی اطلاع داره ؟ نسبت به خوارزمی و الزهرا چطوره؟

برای اپلای کردن دانشجویان این دانشگاه مشکل دارن؟
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ق.ظ)persian_boy نوشته شده توسط:  آقا من شاغلم (کارمند رسمی دولت- نظامی نیستم). می تونم دانشگاه مالک اشتر رو انتخاب کنم یا نه؟ ممنون می شم زود پاسخ بدید.

برای شما بهترین انتخاب دانشکده الکترونیکی دانشگاه شیرازه :

تا چند سال آینده، یقینا نفرات برتر کنکور بیشتر به سراغ این دانشکده خواهند آمد Smile
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ ب.ظ
کسی میدونه شبانه مالک اشتر خوابگاه میده یا نه؟

خدا خیلی مهربون با اینکه میتونه مچ ما را بگیره ،فقط دستمونو میگیره.Heart
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بورس کت شلوار تهران کجاست ؟ kookcoat ۰ ۶ دیروز ۰۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: kookcoat
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۹۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۷۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۷۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۷۶ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۱ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۴۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close