زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه مالک اشتر تهران و رشته امنیت اطلاعات

ارسال: #۴۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ق.ظ
RE: دوستان کسی در مورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعاتی داره؟
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)myself نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ق.ظ)persian_boy نوشته شده توسط:  آقا من شاغلم (کارمند رسمی دولت- نظامی نیستم). می تونم دانشگاه مالک اشتر رو انتخاب کنم یا نه؟ ممنون می شم زود پاسخ بدید.

برای شما بهترین انتخاب دانشکده الکترونیکی دانشگاه شیرازه :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تا چند سال آینده، یقینا نفرات برتر کنکور بیشتر به سراغ این دانشکده خواهند آمد Smile

دوست عزیز دانشگاه شیراز خوبه فقط آموزش محوره و برای کسی که قصد ادامه تحصیل داره، خیلیا می گن مشکل ساز می شه.

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ، توسط myself.)
RE: دوستان کسی در مورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعاتی داره؟
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ)persian_boy نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)myself نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ق.ظ)persian_boy نوشته شده توسط:  آقا من شاغلم (کارمند رسمی دولت- نظامی نیستم). می تونم دانشگاه مالک اشتر رو انتخاب کنم یا نه؟ ممنون می شم زود پاسخ بدید.

برای شما بهترین انتخاب دانشکده الکترونیکی دانشگاه شیرازه :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تا چند سال آینده، یقینا نفرات برتر کنکور بیشتر به سراغ این دانشکده خواهند آمد Smile

دوست عزیز دانشگاه شیراز خوبه فقط آموزش محوره و برای کسی که قصد ادامه تحصیل داره، خیلیا می گن مشکل ساز می شه.

درصورتی که معدل بالایی داشته باشید و جزو ۱۰ درصد برتر نسبت به ورودی های خود باشید تبدیل به پژوهش محور خواهید شد. تو دانشکده ما تقریبا هر کی معدلش توی دو ترم اول ۱۹ باشه تقریبا مطمئنه که پژوهش محوره، در ضمن مقاله نویسی و انجام پروژه های تحقیقاتی مرتبط میتونه موضوع ادامه تحصیل با مدرک آموزش محور رو به نحو احسن پوشش بده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persian_boy
ارسال: #۴۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ ب.ظ
دوستان کسی در مورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعاتی داره؟
اقا من تازه از مساحبه اش اومدم. افتضاح هستش
مثل پادگان میمونه
اصلاً باهاش حال نکردم
مثل دانشگاه بسیجی ها میمونه!
۱
۱
ارسال: #۴۹
۲۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ ب.ظ
کسی میدونه بعد از فارغ التحصیلی ، استخدام میکنن یا اصلا کاری به کسی ندارن ؟

همت بلند دار که مردان روزگار / از همـت بلنـــد به جایــی رسیـده اند
۰
۰
ارسال: #۵۰
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ب.ظ
کسی خبر نداره نتایج اولیه مصاحبه اومده یانه؟؟گفتن خبرمیدن..
انرژی مثبت، در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

برای سوال در خصوص مصاحبه ها به تالار زیر مراجعه کنید.

۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط amirhacker.)
در مورد مالک اشتر
هیچ اجباری در استخدام شدن بعد فارغ التحصیلی نیست
جو نظامی نداره - به هیچ وجه-
اما مثل دانشگاه های معتبر مثل امیر کبیر و شریف هم نیست
سطحش خوبه اگه کسی اهل کار کردن باشه می تونه پیشرفت کنه

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ)roshan نوشته شده توسط:  کسی میدونه شبانه مالک اشتر خوابگاه میده یا نه؟

تا ترم ۲ که می داد مشکلی نداشت چه شبانه چه روزانه

(۲۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ ب.ظ)ubc نوشته شده توسط:  کسی میدونه بعد از فارغ التحصیلی ، استخدام میکنن یا اصلا کاری به کسی ندارن ؟
بستگی به خودتون داره
می تونید استخدام بشوید - البته به این راحتی هام نیست-
می تونید فارغ التحصیل بشوید بروید سراغ زندگی خودتون
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط leila115.)
RE: دانشگاه مالک اشتر تهران و رشته امنیت اطلاعات
(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۹ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  دوستان فرم تقاضای شرکت در دانشگاه مالک اشتر رو باید پر کنیم بفرستیم؟یا چه جوریه؟یادمه پارسال انگار باید میفرستادیم.امسال که چیزی نگفته؟

فکر کنم تو دفترچه گفته موقع مصاحبه باید ببریم
تو دفتر چه امسال نبود این فرم درسته؟؟؟؟؟؟؟

(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۹ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  دوستان فرم تقاضای شرکت در دانشگاه مالک اشتر رو باید پر کنیم بفرستیم؟یا چه جوریه؟یادمه پارسال انگار باید میفرستادیم.امسال که چیزی نگفته؟

فکر کنم تو دفترچه گفته موقع مصاحبه باید ببریم
تو دفتر چه امسال نبود این فرم درسته؟؟؟؟؟؟؟

سلام
این که نوشته بچه های نیروی مسلح سهمیه داره اخ فرمی نداره که ما پر کنیم تو دفترچه امسال۹۳ اصلا فرمی نبود حالا چکار کنیم نوشته قبله هر اقدامی به سایت دانشگاه مراجعه کنید والا من که چیزی نفهمیدم از سایت دانشگاه
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ ق.ظ
با سلام
میخواستم بپرسم تو انتخاب رشته که محدودیت زدن دوتا رشته خاصو داریم اگه مالک اشترو اول بزنم و امام حسین امنیت و امام حسین شبکه رو دوم و سوم بزنم سومی کلا حذف میشه؟ یا هر سه تا حذف میشه ؟ یا دوتای اولی رو در نظر میگیرن؟
و این ک اگه سه تا زدم مالک اشتر قبول نشدم امنیت به عنوان اولویت اول و شبکه به عنوان اولویت دوم امام حسین هردو بررسی میشه یا فقط همون امنیت؟
ممنون
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۱ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۹۴ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۶ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۱۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close