زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جا به جایی از صنعتی شریف به یه دانشگاه دیگه

ارسال: #۱۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط mahsanaderi.)
Re: RE: جا به جایی از صنعتی شریف به یه دانشگاه دیگه
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ق.ظ)mahsanaderi نوشته شده توسط:  
با سلام
من با سهمیه رتبه اولی مهندسی نرم افزار( آموزش محور ) شبانه صنعتی شریف آوردم ولی چون فکر نمیکردم بیارم اصلا شرایط خوابگاه و شهریه رو نخوندم و الان توانایی پرداخت هزینه ندارم ! آِیا میشه با یه روزانه دانشگاه دیگه جا به جا بشم ؟؟ کسی هست که بخواد
روزانه یه دانشگاه دیگه رو با شریف شبانه عوض کنه ؟؟؟
خانم نادری , اول اینکه چرا همون موقع روزانه یکی از دانشگاه هایی که دوست دارید رو نزدید ؟
مطمئنا همه می دونن که شبانه هزینه داره
ولی در کل , بهترین کار این هست که از خود دانشگاه اطلاعات بگیرید
آخه گفتم که اصلا فکرشو نکردم که همچین نتیجه ای بگیرم
همینطوری بعنوان انتخاب رویایی زدم
بعدش امیر کبیر و شریف شبانه زدم بقیه اش روزانه زدم!

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ)mahsanaderi نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ق.ظ)mahsanaderi نوشته شده توسط:  
با سلام
من با سهمیه رتبه اولی مهندسی نرم افزار( آموزش محور ) شبانه صنعتی شریف آوردم ولی چون فکر نمیکردم بیارم اصلا شرایط خوابگاه و شهریه رو نخوندم و الان توانایی پرداخت هزینه ندارم ! آِیا میشه با یه روزانه دانشگاه دیگه جا به جا بشم ؟؟ کسی هست که بخواد
روزانه یه دانشگاه دیگه رو با شریف شبانه عوض کنه ؟؟؟
خانم نادری , اول اینکه چرا همون موقع روزانه یکی از دانشگاه هایی که دوست دارید رو نزدید ؟
مطمئنا همه می دونن که شبانه هزینه داره
ولی در کل , بهترین کار این هست که از خود دانشگاه اطلاعات بگیرید
آخه گفتم که اصلا فکرشو نکردم که همچین نتیجه ای بگیرم
همینطوری بعنوان انتخاب رویایی زدم
بعدش امیر کبیر و شریف شبانه زدم بقیه اش روزانه زدم!
تازه میدونستم شهریه داره ولی ندیگه اینقدر!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ
RE: جا به جایی از صنعتی شریف به یه دانشگاه دیگه
بنده رتبه ۱۴۹ هوش مصنوعی هستم روزانه خواجه نصیر قبول شدم. حاضرم اگر بشه و قبول کنند، جا به جا بشویم

محمدپیامبرخدا،وکسانی که بااوینددربرابرکفارسرسخت وبایکدیگرمهربانند،آنانرابینی که رکوع و سجده میکنندوجویای فضل وخشنودی خداهستندنشانشان اثرسجده ایست که برچهره آنهاست،اینست وصفشان در تورات،ودرانجیل،چون کشتی هستند که جوانه بزندوآن جوانه محکم شودوبرپاهای خودبایستدوکشاورزان رابه شگفتی وادارد
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  به راحتی میتونید کار پیدا بکنید و در آمد خوبی کسب کنید. نگران هزینه نباشید. الان چند تا از دوستام که تو دانشگاهای مختلف هستن ( شریف، تهران و علموص ) خوب دارن پول در میارن با کار پاره وقت. کار تو آزمایشگاه، کار تو شرکت های طراحی وب سایت و نرم افزار ( مخصوصا نرم افزار موبایل ) ، پایان نامه نویسی ( با اینکه شغل شریفی نیست ولی درامدی در حد یکی دو میلیون در ماه داره Big Grin ) و ....

تازه تز هم ندارید ! یعنی کلی وقت آزاد !!

نگران نباشید و از شریفی بودنتون لذت ببرید .
من با این دوستمون موافقم.تز که ندارید حدود ۱۰-۱۱ تا درس باید پاس کنید که میشه ترمی کمتر از ۳ تا.میزنید تو کار بیشتر از خرج و مخارجتون هم در میارید نگران نباشین Smile
یه چیز توی پرانتز من البته مطمئن نیستم اما حتما زنگ بزنید یا حضوری برید بپرسید .من تا جایی که میدونم دانشگاه برای خوابگاه اقایون خیلی به مشکل خورده به خانما فکر می کنم راحت تر میدن.
یه چیز دیگه هم هست به نام نفر مازاد.اگر یه اتاق پیدا کنید که همه اعضاش با اومدنتون موافق باشن به عنوان عضو مازاد میتونید وارد اتاق بشین
۱
۰
ارسال: #۱۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ
خیلی شانس بزرگی پیدا کردین اصلا این اشتباهو نکنید
مشکل کار بچه های ارشد بیشتر به خاطر پروژه و استادش هست وگرنه خیلی جاها کار پاره وقت به بچه های دانشگاه های برتر میدن. حتی میتونید پروژه ای هم کار کنید.
وام میتونید بگیرید
اگر با آموزش محور بودنش مشکلی ندارید به نظر من این موقعیت رو از دست ندید
اگر هم مشکل آموزش محوریشه باز میتونید با استادا صحبت کنید و یه کار تحقیقاتی رو شروع کنید (ولی اینطوری فرصت برای کار کردنتون کمتر میشه)

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  بنده رتبه ۱۴۹ هوش مصنوعی هستم روزانه خواجه نصیر قبول شدم. حاضرم اگر بشه و قبول کنند، جا به جا بشویم

نمیدونم با هوش بشه جابه جا کرد یا نه
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ)mahsanaderi نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  بنده رتبه ۱۴۹ هوش مصنوعی هستم روزانه خواجه نصیر قبول شدم. حاضرم اگر بشه و قبول کنند، جا به جا بشویم

نمیدونم با هوش بشه جابه جا کرد یا نه

هنوزم به فکر جا به جایی هستین؟ کاری نکنین بعدا پشیمون شین....امیدوارم انقدر فرصت های خوب این روزا براتون جور بشه که اینکارو نکنین....

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
ارسال: #۲۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ب.ظ
بی خیال!
اگر با آموزش محورش مشکل دارید یک بحث دیگه است.
ولی اگر صرفا بابت هزینه است به نظرم نگرانش نباشید. اولا که خوابگاه به خانمها راحتتر میدن. تو دفترچه و سایتشون ممکنه بگن به شبانه ها نمیدن ولی شما پیگیر باشی عموما مشکلی نیست و بهتون خوابگاه میدن.
در مورد هزینه ها هم نمیگم کم هست ولی راحت میتونید بهش برسید. جمعا تو طول ترم هزینه دانشگاه و خوابگاه رو زندگی روزمره حدود دو تا دو نیم هزینه هاتون بشه. که اگر خودتون بخواهید صفر تا صد هزینه رو بدید احتمالا حدود سیصد تا چهارصدتومنی باید درآمد داشته باشید.
فعلا هم اگر جایی رو نمیشناسید برید سرکار. شما که شریف قبول بشی تو همونجا کلی کار بهتون پیشنهاد میشه چون تو شریف اونم تحصیلات تکمیلی هستید. دیگه حداقل حداقل حداقل میرید موسسات آموزشی تدریس کامپیوتر و کاربرد اونو داشته باشید میتونید هزینه هاتون رو پرداخت کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ
Re: RE: جا به جایی از صنعتی شریف به یه دانشگاه دیگه
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  بی خیال!
اگر با آموزش محورش مشکل دارید یک بحث دیگه است.
ولی اگر صرفا بابت هزینه است به نظرم نگرانش نباشید. اولا که خوابگاه به خانمها راحتتر میدن. تو دفترچه و سایتشون ممکنه بگن به شبانه ها نمیدن ولی شما پیگیر باشی عموما مشکلی نیست و بهتون خوابگاه میدن.
در مورد هزینه ها هم نمیگم کم هست ولی راحت میتونید بهش برسید. جمعا تو طول ترم هزینه دانشگاه و خوابگاه رو زندگی روزمره حدود دو تا دو نیم هزینه هاتون بشه. که اگر خودتون بخواهید صفر تا صد هزینه رو بدید احتمالا حدود سیصد تا چهارصدتومنی باید درآمد داشته باشید.
فعلا هم اگر جایی رو نمیشناسید برید سرکار. شما که شریف قبول بشی تو همونجا کلی کار بهتون پیشنهاد میشه چون تو شریف اونم تحصیلات تکمیلی هستید. دیگه حداقل حداقل حداقل میرید موسسات آموزشی تدریس کامپیوتر و کاربرد اونو داشته باشید میتونید هزینه هاتون رو پرداخت کنید.
ممنون از راهنماییتون
راستش میخوام به خانواده ام زیاد فشار نیارم!
بعدشم یکمم با آموزش محور بودنش مشکل دارم که اونم میگن باید مقاله اینا چندتا بدی تا حدی میتونه جبران کنه!
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ
الان برید شریف اگر واسه ترم اول مشکل مالی نداشته باشید به احتمال فراوان واسه ترم دو و بعد میتونید کار پار وقت گیر بیارید. فرصت زندگی تو شهر بزرگی مثل تهران رو هم از دست ندید تا شما بخواهید برید تو شهرهای دیگه روزانه به هرحال تو اون شهرها هم شما یکسری هزینه ها خواهید داشت.
وقتی دو سال دیگه مدرک ارشد گرفتید ، خیلی ها ارشد دارن. خیلی خیلی ها. ولی اگر شما شریف داشته باشید امتیاز خیلی بهتری براتون خواهد بود. البته اگر بخواهید برید دکتری بحث آموزش محور احتمالا کمی بد تمام بشه براتون ولی چون شریف هستید خودتون رو خوب نشون بدید میتونه تا حدی جبران کنه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۴۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۳۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۲۴۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۵۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۱۰۰ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۲۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۸۲۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close