زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع ثبت نام دانشگاه خواجه نصیر و یک نکته جالب !!!!

ارسال: #۱۰۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ق.ظ
RE: شروع ثبت نام دانشگاه خواجه نصیر و یک نکته جالب !!!!
مدیریت ارتباط با مشتری

نیازسنجی اطلاعات

مدیریت زمجیره عرضه

بچه ها میاین فردا بریم دانشگاه؟؟؟؟ شماها هم صنایع هستین دیگه...

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: AlBaTeh
ارسال: #۱۰۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  میشه بگید بالای جدول انتخاب واحد، وضعیت ثبت نام رو برای شما چی نوشته؟ و اینکه آیا بخش نتیجه ثبت نام مقدماتی، چیزی نمایش میده؟
من برنامه هفتگی رو میزنم میاد برام... مشکلی نداره

۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط AlBaTeh.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  برنامه هفتگی که میاره.
بخش نتیجه ثبت نام مقدماتی دانشجو نوشته گزارشی نیست. نمیدونم برای شما هم همینه؟

واسه منم نوشته اطلاعاتی جهت نمایش یا چاپ موجود نیست.

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  تجارت الکترونیک + مدیریت زنجیره عرضه + مدیریت ارتباط با مشتری + نیازسنجی اطلاعات

نیازسنجی اطلاعات رو احتمالاً حذف کنم. چون میخوام ترم‌های بعدی هوش تجاری، داده‌کاوی و استراتژی‌های تجارت رو بردارم

اینجوری که کل هفته باید دانشگاه باشیم...

من روزهــــای سختـــی رو داشتــم
امـــــا به آیــــنـــــده امیــــــــدوارم...
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
دوستان شما همان شنبه میاید دانشگاه/؟؟
حتما باید بریم امور دانشجویی صحبت کنیم دیگه؟؟؟

۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط AlBaTeh.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  نه شنبه و دوشنبه تا ۱۲ ظهر. یک‌شنبه و سه‌شنبه فقط ۲ ساعت.
میتونست بهتر بشه اما برنامه‌شون اینطوریه دیگه.
نیازسنجی اطلاعات رو هم احتمالاً برنمیدارم.
اگر بشه تا آخر ترم دو، ۲۰ تا ۲۱ واحد پاس کرد، برای پایان‌نامه کار راحت میشه.
سمینار رو احتمالاً ترم دوم باید برداریم؛ ۹ واحد به جز این ترم دوم برداریم، با ۹ واحد این ترم میشه ۲۰/ یعنی دو ترم آخر، هر ترم یک درس برداشته میشه

خب آخه ممکنه دروس جبرانی هم بهمون بدن. مثل اصول و مبانی مدیریت و...

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوستان شما همان شنبه میاید دانشگاه/؟؟

من اگه برام کار پیش نیاد شاید فردا برم آموزش دانشکده.

۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ)AlBaTeh نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  نه شنبه و دوشنبه تا ۱۲ ظهر. یک‌شنبه و سه‌شنبه فقط ۲ ساعت.
میتونست بهتر بشه اما برنامه‌شون اینطوریه دیگه.
نیازسنجی اطلاعات رو هم احتمالاً برنمیدارم.
اگر بشه تا آخر ترم دو، ۲۰ تا ۲۱ واحد پاس کرد، برای پایان‌نامه کار راحت میشه.
سمینار رو احتمالاً ترم دوم باید برداریم؛ ۹ واحد به جز این ترم دوم برداریم، با ۹ واحد این ترم میشه ۲۰/ یعنی دو ترم آخر، هر ترم یک درس برداشته میشه

خب آخه ممکنه دروس جبرانی هم بهمون بدن. مثل اصول و مبانی مدیریت و...

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوستان شما همان شنبه میاید دانشگاه/؟؟

من اگه برام کار پیش نیاد شاید فردا برم آموزش دانشکده.

دوست عزیز شما هم شبانه قبول شدی؟؟ من واقعا در توانم نیست ترمی ۲ میلیون بدم... الان دوباره نوشته ۵۰۰۰۰۰ تومن بدهکار... دنیا رو خراب کردن رو سرم... میدونین چقدر به خانواده فشار میاد؟؟ تازه ۱و۵۰۰ دادم آخه

۱
۰
ارسال: #۱۱۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  میشه صحبت کرد تا جبرانی رو حذف کنیم؛ چون هم توی کنکور مدیریت جواب دادیم هم توی دانشگاه چندین واحد مدیریت داشتیم.
اما اگه جبرانی بدن، باید لیست رو به هر حال تغییراتی بدیم.

آخه من رشته م نرم افزار بود. مدیریت پاس نکردم اصلا...

۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ
دوست عزیز شما هم شبانه قبول شدی؟؟ من واقعا در توانم نیست ترمی ۲ میلیون بدم... الان دوباره نوشته ۵۰۰۰۰۰ تومن بدهکار... دنیا رو خراب کردن رو سرم... میدونین چقدر به خانواده فشار میاد؟؟ تازه ۱و۵۰۰ دادم آخه

۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما هم شبانه قبول شدی؟؟ من واقعا در توانم نیست ترمی ۲ میلیون بدم... الان دوباره نوشته ۵۰۰۰۰۰ تومن بدهکار... دنیا رو خراب کردن رو سرم... میدونین چقدر به خانواده فشار میاد؟؟ تازه ۱و۵۰۰ دادم آخه

بله منم شبانه هستم.
واقعا خیلی هزینه بالاست Undecided
نمیشه واحد برداشت اصلا...

۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط alphax.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما هم شبانه قبول شدی؟؟ من واقعا در توانم نیست ترمی ۲ میلیون بدم... الان دوباره نوشته ۵۰۰۰۰۰ تومن بدهکار... دنیا رو خراب کردن رو سرم... میدونین چقدر به خانواده فشار میاد؟؟ تازه ۱و۵۰۰ دادم آخه

مگه چند واحد برداشتید؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط IT Pro.)
من گرایش تجارت، اینا رو برداشتم: مدیریت زنجیره عرضه، مدیریت ارتباط با مشتری، تجارت الکترونیکی و مسائل حقوقی و اخلاقی. مجموع ۱۲ واحد از صبح شنبه تا عصر سه شنبه!

برای من تو صفحه انتخاب واحد، لیست دروس رو نیاورد و من از دکمه انتخاب درس، تک تک دروس رو برداشتم. واسه شمام همینطوری بود؟

برنامه هفتگی برای دروسی که من برداشتم، با لیست قبلی کاملا مطابقت داره.

واسه منم ثبت نام مخدوش هست چون مسلما باید استاد راهنما تایید کنه (بعد از تحویل ریز نمرات کارشناسی)

دانشگاه سابقم سیستم گلستانش ساده تر بود. من از همون مسیری که گفتم ثبت نام کردم و توی ثبت نام مقدماتی چیزی نمیاد. اما از سربرگ آموزش در بخش اطلاعات جامع دانشجو، وقتی روی عنوان ترم کلیک میکنم، دروس انتخابی رو میاره (وضع ثبت: ثبت نهایی | مرحله اخذ: ثبت نام)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منم شبانه ام. شهریه رو زده ۲/۴۵۰/۰۰۰ !!! بدون خوابگاه و هزینه های دیگه!

دوستان اون درس "آموزش پیش از ازدواج" رو چکار کردین؟ حضوری ثبت نام کردین؟ (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

دوستان شبانه،
رو ببینید. من ۲۰۰۰ تومن اول رو واریز کردم. اما بعدش زدن که ۳۵۰۰۰ برای خدمات رفاهی (کارت تغذیه و ...) باید واریز کنیم. این همون ۳۵۰۰۰ تومنی هست که اول آنلاین پرداخت کردیم؟ یا باید بازم ... ؟

خوابگاه رو که گفتن شنبه. خب اگه بدن، کل هفته رو میشه موند خوابگاه. فقط جمعه ها بدون غذاست.
۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ب.ظ)IT Pro نوشته شده توسط:  من گرایش تجارت، اینا رو برداشتم: مدیریت زنجیره عرضه، مدیریت ارتباط با مشتری، تجارت الکترونیکی و مسائل حقوقی و اخلاقی. مجموع ۱۲ واحد از صبح شنبه تا عصر سه شنبه!
و...

واسه منم لیست دروس رو نیاورد و تک تک درسها رو انتخاب کردم.

منم "آموزش پیش از ازدواج" رو اصلا یادم رفت ثبت نام کنم، الانم که تماس میگیرم با مرکز مشاوره، اشغاله...

این ۲۰۰۰ تومن و ۳۵۰۰۰ تومن از کجا اومد یهو؟!!!! Undecided

۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ
دوستان... من همین امروز فرم تعهد وام رو پرینت میگیرم و فردا میبرم برای وام... نمیتونم... دارم روانی میشم... ترمی دو میلیون...

همه به من گفتن مقدار زیادیش رو وام داده میشه... تو پیام خصوصی هم بهم گفتن... امیدوارم حرفتون الکی نباشه و امید واهی نداده باشید... Sad(((

۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)AlBaTeh نوشته شده توسط:  واسه منم لیست دروس رو نیاورد و تک تک درسها رو انتخاب کردم.

منم "آموزش پیش از ازدواج" رو اصلا یادم رفت ثبت نام کنم، الانم که تماس میگیرم با مرکز مشاوره، اشغاله...

این ۲۰۰۰ تومن و ۳۵۰۰۰ تومن از کجا اومد یهو؟!!!! Undecided

۲۰۰۰ تومن بیمه رو همزمان با اطلاعیه خوابگاه گفتن. این ۳۵۰۰۰ جدیده! خدا کنه همونی باشه که اول ازمون گرفتن.

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  دوستان... من همین امروز فرم تعهد وام رو پرینت میگیرم و فردا میبرم برای وام... نمیتونم... دارم روانی میشم... ترمی دو میلیون...
همه به من گفتن مقدار زیادیش رو وام داده میشه... تو پیام خصوصی هم بهم گفتن... امیدوارم حرفتون الکی نباشه و امید واهی نداده باشید... Sad(((

من حساب کردم دیدم کل واحدها رو بگیریم ۴ ترم (بدون دروس جبرانی) حدود ۸ میلیون میشه. همون اول ۳۵۰۰۰ تومن دادیم، کنار شهریه ثابت ۲۵۰۰۰ تومن هزینه خدمات درج شده، این ۳۵۰۰۰ تومن هم که اداره دانشجویی زده ... تا اینجا البته!

برای وام هم روز ثبت نام هرچی گفتم، جواب این بود که ۲۲ شهریور بیاین.
۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ
من هم این درس هارو برداشتم و متاسفانه روش تحقیق پر شده بود نتونستم بردارم..!!!!

تجارت الکترونیکی

برنامه ریزی استراتژیک
امنیت تجارت الکترونیک
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۵۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۰,۳۱۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۶۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۹۶۴ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۹ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۵۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۵۹ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۷۹۲ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۹۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close