زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!

ارسال: #۹۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ
منم پارسال اصن انتخاب رشته نکردم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۹۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ
RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
ولی من میخوام ثبت نام کنم غیرانتفاعی رو. روی هیچ چیز این سنجش نمیشه حساب کرد! به غیر از تلاش ما عوامل دیگه مثل نظر طراح سوال خیلی دخیله تو ارشد بنظرم!فقط بستگی به خوندن ما نداره پس ممکنه یک سال الکی عقب بیافتیم! البته میخوام اگه امکانش باشه کنکور هم شرکت کنم آیا کسی اطلاع دقیق در مورد قانونش داره؟میتونم ثبت نام کنم و کنکور مجدد هم بدم؟اینطوری هم دوباره امتحان کردم و هم عقب نیافتادم
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sarehkar , neda_Network
ارسال: #۹۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ ب.ظ
Re: RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  ولی من میخوام ثبت نام کنم غیرانتفاعی رو. روی هیچ چیز این سنجش نمیشه حساب کرد! به غیر از تلاش ما عوامل دیگه مثل نظر طراح سوال خیلی دخیله تو ارشد بنظرم!فقط بستگی به خوندن ما نداره پس ممکنه یک سال الکی عقب بیافتیم! البته میخوام اگه امکانش باشه کنکور هم شرکت کنم آیا کسی اطلاع دقیق در مورد قانونش داره؟میتونم ثبت نام کنم و کنکور مجدد هم بدم؟اینطوری هم دوباره امتحان کردم و هم عقب نیافتادم

اینم حرفیه. ولی خب نمیشه هم ثبت نام کرد هم شرکت کرد توی کنکور! این که دیگه صریحتا سنجش گفته!!

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۹۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  ولی من میخوام ثبت نام کنم غیرانتفاعی رو. روی هیچ چیز این سنجش نمیشه حساب کرد! به غیر از تلاش ما عوامل دیگه مثل نظر طراح سوال خیلی دخیله تو ارشد بنظرم!فقط بستگی به خوندن ما نداره پس ممکنه یک سال الکی عقب بیافتیم! البته میخوام اگه امکانش باشه کنکور هم شرکت کنم آیا کسی اطلاع دقیق در مورد قانونش داره؟میتونم ثبت نام کنم و کنکور مجدد هم بدم؟اینطوری هم دوباره امتحان کردم و هم عقب نیافتادم

اینم حرفیه. ولی خب نمیشه هم ثبت نام کرد هم شرکت کرد توی کنکور! این که دیگه صریحتا سنجش گفته!!

مرخصی چی میشه گرفت و شرکت کرد؟ میشه لینک اینکه سنجش گفته برام بذارید؟کجا سنجش ذکر کرده؟
ارسال: #۹۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  ولی من میخوام ثبت نام کنم غیرانتفاعی رو. روی هیچ چیز این سنجش نمیشه حساب کرد! به غیر از تلاش ما عوامل دیگه مثل نظر طراح سوال خیلی دخیله تو ارشد بنظرم!فقط بستگی به خوندن ما نداره پس ممکنه یک سال الکی عقب بیافتیم! البته میخوام اگه امکانش باشه کنکور هم شرکت کنم آیا کسی اطلاع دقیق در مورد قانونش داره؟میتونم ثبت نام کنم و کنکور مجدد هم بدم؟اینطوری هم دوباره امتحان کردم و هم عقب نیافتادم

مرخصی چی میشه گرفت و شرکت کرد؟ میشه لینک اینکه سنجش گفته برام بذارید؟کجا سنجش ذکر کرده؟

ببینید این سوالاییه که من ار سنجش پرسیدم:

کنکور | سوالم اینه که اگر دانشجوی مقطع ارشد دانشگاه غیر انتفاعی باشیم میتونیم کنکور ارشد شرکت کنیم...
تاریخ ارسال جواب ۱۳۹۳/۰۶/۰۵-۱۳:۶
پاسخ با سلام شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دوره دکتری ممنوع می باشد و این داوطلبان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند. با تشکر
اما خیلی ها شرکت کردنو بعد از قبولی انصراف دادن و مشکلی پیش نیومده!

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Good!
ارسال: #۹۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  

کنکور | سوالم اینه که اگر دانشجوی مقطع ارشد دانشگاه غیر انتفاعی باشیم میتونیم کنکور ارشد شرکت کنیم...
پاسخ با سلام شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دوره دکتری ممنوع می باشد و این داوطلبان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند. با تشکر

خب پس! زیاد بهش اعتباری نیس! ای خدا اینجوری که هیچی معلوم نباشه تصمیم گیری مشکل تره! بنظرم اگه قبول شدیم انصراف میدیم چیزی نمیشه! بخدا سنجش خودشم نمیدونه چیکار میکنه؟! من از کنکور امسال خیلی ترسیدم! خیلی خارج از انتظار بود از کجا معلوم سال بعد چی بشهSadSadSadSadSadSadSad
ارسال: #۹۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ
توی همین مانشت کسی بوده که با ارشد تهران شمال دکترای یزد دراومده، اگه آزاد شرکت کردین جای خوب دراومدین بهتر از غیرانتفاعیه
ارسال: #۹۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  توی همین مانشت کسی بوده که با ارشد تهران شمال دکترای یزد دراومده، اگه آزاد شرکت کردین جای خوب دراومدین بهتر از غیرانتفاعیه

آزاد شرکت نکردم چون توی آی تی اصفهان نداشت .کامپیوترش را داشت که فکر نمیکنم سطح دانشگاه آزاد اصفهان بهتر از غیرانتفاعیش باشه .شاید درمورد تهران اینطور باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال: #۹۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  

خب پس! زیاد بهش اعتباری نیس! ای خدا اینجوری که هیچی معلوم نباشه تصمیم گیری مشکل تره! بنظرم اگه قبول شدیم انصراف میدیم چیزی نمیشه! بخدا سنجش خودشم نمیدونه چیکار میکنه؟! من از کنکور امسال خیلی ترسیدم! خیلی خارج از انتظار بود از کجا معلوم سال بعد چی بشهSadSadSadSadSadSadSad

شما همونی هستی که نمیخواستی از اصفهان خارج شی؟آدمه دانشجو که نمیتونه برای کنکور بخونه! پس تصمیم بگیرید که یا برید یا اصلا ثبت نام نکنید و بخونید ۵ماهه دیگه کنکوره

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۰۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط mt_saman.)
به نظر من ما نباید کل زندگیمونو وابسته کنیم به ارشد خوندن تا کار به اینجا بکشه که حالا اگه ۲ ۳ سال یا حتی بیشتر عقب افتادیم زندگیمون به هم بریزه. به نظر من باید کارمون رو داشته باشیم و جنبه های مختلف زندگی مون رو ببریم جلو و در کنارش با علاقه و بدون استرس (نه اینکه درس خوندن برامون عذاب بشه) برای کنکور ارشد هم مطالعه کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sahar_rostami2 , sarehkar , neda_Network
ارسال: #۱۰۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ)mt_saman نوشته شده توسط:  به نظر من ما نباید کل زندگیمونو وابسته کنیم به ارشد خوندن تا کار به اینجا بکشه که حالا اگه ۲ ۳ سال یا حتی بیشتر عقب افتادیم زندگیمون به هم بریزه. به نظر من باید کارمون رو داشته باشیم و جنبه های مختلف زندگی مون رو ببریم جلو و در کنارش با علاقه و بدون استرس (نه اینکه درس خوندن برامون عذاب بشه) برای کنکور ارشد هم مطالعه کنیم.

خب تقصیر من چیه کار پیدا نمیشه و با عذاب میخونم Sad

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۰۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۵ ب.ظ
سحر آزاد شرکت کردی؟
ارسال: #۱۰۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۵ ب.ظ
Re: RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ)mt_saman نوشته شده توسط:  به نظر من ما نباید کل زندگیمونو وابسته کنیم به ارشد خوندن تا کار به اینجا بکشه که حالا اگه ۲ ۳ سال یا حتی بیشتر عقب افتادیم زندگیمون به هم بریزه. به نظر من باید کارمون رو داشته باشیم و جنبه های مختلف زندگی مون رو ببریم جلو و در کنارش با علاقه و بدون استرس (نه اینکه درس خوندن برامون عذاب بشه) برای کنکور ارشد هم مطالعه کنیم.

آی گفتی...

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
ارسال: #۱۰۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۵ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سحر آزاد شرکت کردی؟
نه

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۰۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ)mt_saman نوشته شده توسط:  به نظر من ما نباید کل زندگیمونو وابسته کنیم به ارشد خوندن تا کار به اینجا بکشه که حالا اگه ۲ ۳ سال یا حتی بیشتر عقب افتادیم زندگیمون به هم بریزه. به نظر من باید کارمون رو داشته باشیم و جنبه های مختلف زندگی مون رو ببریم جلو و در کنارش با علاقه و بدون استرس (نه اینکه درس خوندن برامون عذاب بشه) برای کنکور ارشد هم مطالعه کنیم.

اگه فقط ۲ ماه وقت بزاری و بری دنبال یه تخصصی کار پیدا میشه چرا نمیشه؟ اصلا کار میاد سمت تو نه این که تو بری سمت کار.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۴۵۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۵۱۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۲۷ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۹۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۶۸ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۶۱ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۸۸۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close