زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۹ - شبکه - روزانه شریف

ارسال: #۱۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ق.ظ، توسط infinity31.)
RE: ۹ - شبکه - روزانه شریف
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  سلام تبریکBig Grin احتمالا هم کلاسی خواهیم بود Smile

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ق.ظ)msalehi1991 نوشته شده توسط:  تبریک میگم Smile

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  تبریک - ان شاالله با شما همکلاسی خواهم بود.

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ب.ظ)mahmoudi_2020 نوشته شده توسط:  تبریک میگم همکلاسی Smile

منم به شماها تبریک می گم Smile
چهار تا همکلاسی اینجا پیدا کردم، چهار تای دیگه هم از دانشگاه خودمونن. خوبه Smile

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  تو عالی بودی و هستی هم دانشگاهی :دی
اولش که رتبه تو دیدم و دانشگاهتو .... هی به این مغزم فشار آوردم که این رتبه مال کی بود ؟؟؟؟!!!!!
بعد یادم افتاد که :دی
موفق باشی هرجایی که هستی عزیزم Smile

مرسی لطف دارید Heart
شما ورودی چندید؟

بعدا نوشت: (آها ۹۰ ؟ فک کنم یادم اومد Smile )
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: msalehi1991 , mahmoudi_2020
ارسال: #۱۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط aida!.)
۹ - شبکه - روزانه شریف
مصاحبه خیلی مفید بود ممنونم
برای درس ساختمان داده و الگوریتم قصد دارم کلاس برم، استاد یوسفی این درسارو تلفیقی ارائه دادن. نتونستم تصمیم بگیرم کلاس تلفیقی ایشون شرکت کنم یا اینکه جداگانه هر درسو برم .
این درسا و استادها هم انتخاب کردم :
شبکه ( بین حقیقت )/معماری (اجلالی)/ساختمان داده و الگوریتم (یوسفی )/ساختمان گسسته نمیدونم بعضی میگن یوسفی بعضی سید جوادی و اجلالی)/سیستم عامل (حقیقت یا کارگهی)
ممنون میشم نظرتو بگی و راهنماییم کنی موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: infinity31
ارسال: #۱۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ق.ظ، توسط infinity31.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  مصاحبه خیلی مفید بود ممنونم
برای درس ساختمان داده و الگوریتم قصد دارم کلاس برم، استاد یوسفی این درسارو تلفیقی ارائه دادن. نتونستم تصمیم بگیرم کلاس تلفیقی ایشون شرکت کنم یا اینکه جداگانه هر درسو برم .
این درسا و استادها هم انتخاب کردم :
شبکه ( بین حقیقت )/معماری (اجلالی)/ساختمان داده و الگوریتم (یوسفی )/ساختمان گسسته نمیدونم بعضی میگن یوسفی بعضی سید جوادی و اجلالی)/سیستم عامل (حقیقت یا کارگهی)
ممنون میشم نظرتو بگی و راهنماییم کنی موفق باشی

دوست عزیز من خودم هیچ کلاسی نرفتم فقط این که دکتر کارگهی استاد سیستم عامل خودمون بود و خیلی هم خوب بودن. جوری که من برای سیستم عامل(مثل اکثر درسای دیگه) نیازی نبود مرجع بخونم.

در مورد تلفیقی درس دادن الگوریتم و ساختمان داده،‌ فکر می کنم خوب باشه، حداقل فایده ش می تونه صرفه جویی در زمان باشه چون مباحث مشترک این دو درس خیلی زیاده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aida!
ارسال: #۱۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ق.ظ)infinity31 نوشته شده توسط:  دوست عزیز من خودم هیچ کلاسی نرفتم فقط این که دکتر کارگهی استاد سیستم عامل خودمون بود و خیلی هم خوب بودن. جوری که من برای سیستم عامل(مثل اکثر درسای دیگه) نیازی نبود مرجع بخونم.
در مورد تلفیقی درس دادن الگوریتم و ساختمان داده،‌ فکر می کنم خوب باشه، حداقل فایده ش می تونه صرفه جویی در زمان باشه چون مباحث مشترک این دو درس خیلی زیاده.
با سلام
تبریک میگم. ایشاا... تو همه مراحل زندگیتون موفق و سربلند باشید.
فقط یه سوال : مرجع سیستم عامل دکتر کارگهی چه کتابی بود؟
ممنونم و بازم تبریک میگم.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۹ ب.ظ)JAVAD.M.A نوشته شده توسط:  مرجع سیستم عامل دکتر کارگهی چه کتابی بود؟
ممنونم و بازم تبریک میگم.
خیلی ممنونم.
دکتر مرجعشون کتاب سیلبرشاتس بود. (ولی ما سر کلاس توضیحاتشون رو روی اسلایدایی می نوشتیم که از قبل روی سایت دروس میگذاشتن و پرینت گرفته بودیم).
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال: #۲۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط javad94.)
۹ - شبکه - روزانه شریف
سلام
یه خواهشی داشتم, میشه کارنامه نهایی خودتون که شامل آخرین رتبه های قبولی تو کد رشته ها هست رو پیوست کنید.
خیلی خیلی ممنونم
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)JAVAD.M.A نوشته شده توسط:  سلام
یه خواهشی داشتم, میشه کارنامه نهایی خودتون که شامل آخرین رتبه های قبولی تو کد رشته ها هست رو پیوست کنید.
خیلی خیلی ممنونم

پیوست کردم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال: #۲۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ)infinity31 نوشته شده توسط:  پیوست کردم.
دستتون درد نکنه ...خیلی خیلی ممنونم, خیلی لطف کردین. خیلی ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ق.ظ
۹ - شبکه - روزانه شریف
خواهش می کنم
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  موفق تر باشی دوست عزیز
یه سوال. من از یکی دو ماه قبل که شروع کردم به درس و اینا گسسته رو هم پوران خوندم هم گریمالدی البته دو فصل اول الان که میبینم وقت کمه ناچار فقط دارم پوران میخونم اما اون دو فصلی که گریمالدی رو هم خونده بودم خیلی بهتر یاد گرفتم الان یه دستم کتاب پورانه اون یکی دستم کاسه ی چه کنم چه کنم Smile به نظرت چه کنم !؟!؟

فکر کنم خوبه که همون پوران رو تموم کنید، اگر دیدید جایی دیگه خیلی حفظی شد و توضیحی داده نشده برید مبحث رو تو گریمالدی پیدا کنید و بخونید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۵۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۳۴۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۷۲ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۷۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۳۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۹۲۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۱۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۴۹۳ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۲۰۵ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close