زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ۹۴ پر شور به سمت قله ها

ارسال: #۹۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مرداد ۹۴ پر شور به سمت قله ها
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  به امید نابودی شبکه و سیستم عامل در کنکور!!!!!
حجم درسها خلی بالاست.فعلا معماری و گسسته را گذاشتم کنار تا ببینم وقت اضافه دارم یا نه

من هم داده و الگوریتم.چه ریسکی...ولی میخوام پاییز به بعد برم سراغش. اینطور که میبینم حداکثر بتونم پنجاه درصد درس ها رو بخونم...همه مباحث برام تازگی داره انگار..

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ ب.ظ
یه تاپیک زدم میدونم کسی اونجا جواب نمیده گفتم اینجام لینکشو بذارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۹۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  وقت نمیکنی گریمالدی بخونی. به جای اون چند بار کتاب کنکوری را بخون.
منم از این هفته شروع کردم
یا علی!!!!!!!!!

آخه با کتابای کنکور خیلی مشکل دارم ، من پایه ریاضیم زیاد خوب نیست، این هفته دو فصل از گریمالدی رو خوندم واقعا عالیه!! لذت میبرم از خوندنش ولی یکم وقت گیره! :<
بنظرت ۳ تا درس حذف کردم (ریاضی مهندسی، محاسبات، مدار الکتریکی )مشکل پیش نمیاد؟
۰
۰
ارسال: #۹۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ)somayeh.gh نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من تازه عضو مانشت شدم بنظرم خیلی کمکم کنه که تو جو کنکور بمونم، من از همین هفته شرو به خوندن کردم البته پارسال اندازه دو سه ماه خوندم برا کنکور رتبم شد ۱۲۰۰ Sad پارسال کتابای کنکور ساختمان داده، طراحی و معماری، گسسته،هوش و سیستم عامل
یه دور خوندم .
با خودم برنامه ریختم که کتاب گسسته گریمالدی و CLRS و تابستون تموم کنم از مهر هم با کنکورای آزمایشی پیش برم، درس ریاضی مهندسی و محاسباتم حذف کنم میخواستم نظرتونو بدین اگه برنامم مشکل داره یا درسته که کتاب ۴ جلدی گریمالدی رو بخونم؟ یا درسی رو حذف کنم؟

خوش اومدین به مانشت
نظره شخصیم :
شما دچار وسواس حجیم خونی شدین با توجه به زمانی که باقی مونده و حجم دوکتابی که گفتین که کتاب اول خودش چهار جلده و کرمنم خودش یه ماه رمضون زمان میبره البته اگه پایه الگوریتمت بد نباشه و بدونی کجارو بخونی و کجارو نخونی و علاوه بر خوده این کتابها باید خلاصه هم بنویسی وگرنه به کل فراموش میکنی و به نظرم دوره رفرنس خونی تابستونه و فکر نکنم بتونین تابستون اینارو تموم کنین پیشنهادم اینه که یه تعقیری تو برنامتون بدین

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1 , npour
ارسال: #۹۵
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ ق.ظ
دوستان اگه مایلید بفرمایید امروز که گذشت چکار کردید خوب بود یا ن چرا... ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۹۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ
بعد از گرفتن جایزه شون، خیلی کنجکاو شدم و تا امروز اسمشونو نشنیده بودم، خانوم مریم میرزاخانی، یکی از بچه شریفی های رشته ریاضیمون که بعد از گرفتن دکترا از هاروارد الان استاد تمام توو دانشگاه استنفوردن، یکم گشتم ویدئو تدریشونو پیدا کردم یکمشو نگاه کردم واقعا ادم لذت میبره، یکمشو ببینین، بعد با انرژی بشینین درس بخونینSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , nlp@2015 , abji22 , ashena1 , npour
ارسال: #۹۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط sahar bano.)
(۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  از همین هفته شنبه با سلام و صلوات من شروع میکنم Big Grin
کف مرتب. آقای اردشیری میخوان کنکور بدن دوباره.
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinواقعا خندیدم
من شروعیدم

من امسال روم نمیشه بیام تو گروه درسی
منو اردشیری و اکسپلور قدیمی شدیم رفت!
همچنین من نیـــــز!Undecided

و......... من نیز همچینین Angel

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh , npour
ارسال: #۹۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ ق.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  خانوم مریم میرزاخانی
من ادمی نیستم که خودم دستم کم بگیرم یا بقیه دست بالا ولی ایشون دو عدد طلای جهانی سال ۹۴ و ۹۵ گرفته :|
این دیدم یاد او اتوبوس معروف افتادم که افتاد ته دره..یه نگاه به ویکی کردم دیدم از بازمانده هاشه...ضربه که ایران خورد معادل ۵ یا ۱۰ سال صادرات نفت ایران براورد شد !
در این حادثه اتوبوس حامل دانشجویان ریاضی شرکت‌کننده در بیست و دومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی که از اهواز راهی تهران بود (مسابقات ریاضی دانشجویی) به دره سقوط کرد و طی آن شش تن از دانشجوی نخبه ریاضی دانشگاه صنعتی شریف شامل آرمان بهرامیان، رضا صادقی - برنده دو مدال طلای المپیادجهانی - علیرضا سایه‌بان و علی حیدری، فرید کابلی، دکتر مجتبی مهرآبادی و مرتضی رضایی دانشجوی دانشگاه تهران که اغلب از برگزیدگان المپیادهای ملی و بین‌المللی ریاضی بودند در اوج بالندگی و شکوفایی علمی ناباورانه، جان باختند

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , ریحان , ashena1 , npour
ارسال: #۹۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ ق.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  بعد از گرفتن جایزه شون، خیلی کنجکاو شدم و تا امروز اسمشونو نشنیده بودم، خانوم مریم میرزاخانی، یکی از بچه شریفی های رشته ریاضیمون که بعد از گرفتن دکترا از هاروارد الان استاد تمام توو دانشگاه استنفوردن، یکم گشتم ویدئو تدریشونو پیدا کردم یکمشو نگاه کردم واقعا ادم لذت میبره، یکمشو ببینین، بعد با انرژی بشینین درس بخونینSmile

خیلی خوب بود کلی انرژی مثبت گزفتمBig Grin

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , npour
ارسال: #۱۰۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ
عالی بود افتخار می کنیم همچین مخ های ایرانی داریم ایرانی همیشه می تونه ..........
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  خانوم مریم میرزاخانی
من ادمی نیستم که خودم دستم کم بگیرم یا بقیه دست بالا ولی ایشون دو عدد طلای جهانی سال ۹۴ و ۹۵ گرفته :|
این دیدم یاد او اتوبوس معروف افتادم که افتاد ته دره..یه نگاه به ویکی کردم دیدم از بازمانده هاشه...ضربه که ایران خورد معادل ۵ یا ۱۰ سال صادرات نفت ایران براورد شد !
در این حادثه اتوبوس حامل دانشجویان ریاضی شرکت‌کننده در بیست و دومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی که از اهواز راهی تهران بود (مسابقات ریاضی دانشجویی) به دره سقوط کرد و طی آن شش تن از دانشجوی نخبه ریاضی دانشگاه صنعتی شریف شامل آرمان بهرامیان، رضا صادقی - برنده دو مدال طلای المپیادجهانی - علیرضا سایه‌بان و علی حیدری، فرید کابلی، دکتر مجتبی مهرآبادی و مرتضی رضایی دانشجوی دانشگاه تهران که اغلب از برگزیدگان المپیادهای ملی و بین‌المللی ریاضی بودند در اوج بالندگی و شکوفایی علمی ناباورانه، جان باختند

اون دوتا مدال که جای خود، جایزه ی امسالشون خیلی پرافتخارتر هست

و گویا یکی از مشکلات ریاضیو بعد از سالها حل کردن، من که از ریاضی سر در نمیارمSmile
حتی دیدن تایم کوتاهی از تدریسشون با اون لهجه ی خوب واقعا برام لذتبخش بود
به افتخار تمام ایرانیای موفق به خصوص خانوماااااا....

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , nlp@2015 , ashena1 , npour
ارسال: #۱۰۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ب.ظ
سلام. من مشکلم اینه که نمیدونم اصلا آی تی شرکت کنم یا نرم افزار،از بچه های پارسال کسی هست که هر۲ رو شرکت کرده باشه بگه تو کدوم نتیجه بهتری داشت؟؟؟ البته از بچه های امسالم کسی نظری داشت ممنون میشم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , npour
ارسال: #۱۰۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط:  سلام. من مشکلم اینه که نمیدونم اصلا آی تی شرکت کنم یا نرم افزار،از بچه های پارسال کسی هست که هر۲ رو شرکت کرده باشه بگه تو کدوم نتیجه بهتری داشت؟؟؟ البته از بچه های امسالم کسی نظری داشت ممنون میشم.
تو هیچکدوم معمولا کسای که خواستن تو هر دوتا شرکت کنن بعد کنکور خیلی پشیمون شدن
به نظرم یه تثمیم بگیر بنا به علاقت و همونو دنبال کن همین

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1 , npour
ارسال: #۱۰۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  از همین هفته شنبه با سلام و صلوات من شروع میکنم Big Grin
کف مرتب. آقای اردشیری میخوان کنکور بدن دوباره.
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinواقعا خندیدم
من شروعیدم

من امسال روم نمیشه بیام تو گروه درسی
منو اردشیری و اکسپلور قدیمی شدیم رفت!
همچنین من نیـــــز!Undecided
از قدیم گفتن دود از ما کنده ها بلند میشهBig Grin

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , Elena_71 , mohammad.ardeshiri , npour
ارسال: #۱۰۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط abji22.)
تثمیم-تصمیم!

من شروع کردم اما تو۳ روز فقط درس اول زبان ۵۰۴ خوندمو ی فصل داده!
پارسال بهتر میخوندما

به مصلحتم نبود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۱۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۳۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close