زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص ثبت ‌نام آزمون ورودی دوره های پردیس خودگردان دا

ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص ثبت ‌نام آزمون ورودی دوره های پردیس خودگردان دا
سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام در آزمون ورودی دوره‌های مجازی (ویژه شاغلین) و پردیس خودگردان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در مقطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۳ می‌رساند آزمون دوره‌های فوق برای دانشگاهها و موسسات آموزش عالی متقاضی پذیرش بصورت متمرکز برگزار می‌گردد. دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون فوق از روز سه‌شنبه مورخ ۱۷/۴/۹۳ بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت. داوطلبان می‌توانند ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و دریافت دفترچه مزبور، نسبت به خریداری کارت اعتباری ثبت‌‌نام از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام و از بعدازظهر روز سه‌شنبه مورخ ۱۷/۴/۹۳ تا روز یکشنبه مورخ ۲۲/۴/۹۳ از طریق سایت مزبور ثبت‌نام نمایند.

ضمناً اطلاعیه تکمیلی ثبت نام متعاقباً اعلام خواهد شد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
اینم لینکش :http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=13&id=1582

ارزش شخصیت وبزرگی روح یک انسان از روی رفتارش با کسانی که منافعی برای او ندارند تعیین میشود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Pegasus
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ
حقیقتا باعث تاسف هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ق.ظ
اطلاعیه ای هم در سایت سنجش خوندم برای پذیرش دکتری پردیس ها

فقط میشه گفت : ای وای بر من .....
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ق.ظ
RE: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص ثبت ‌نام آزمون ورودی دوره های پردیس خودگردان دا
(۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اطلاعیه ای هم در سایت سنجش خوندم برای پذیرش دکتری پردیس ها

فقط میشه گفت : ای وای بر من .....

با سلام و آرزوی موفقیّت تمامی عزیزان

البته درست تر آن است که سازمان سنجش تنوع و ظرفیت این رشته ها را در آزمون سراسری بیشتر ومتعادل کند ولی خوب در هرحال دوستان شاغل و دیگر هم عزیزان هم با توجه به شرایط خاص خود هم علاقه و حقّ ادامه تحصیل را دارند من از دوستان خود که کارشناسی و ارشد را در مجازی تمام کرده اند دانشجویان باسواد و موفقی در مقاطع و آزمون های بالاتر شنیده و می شناسم

ارزش شخصیت وبزرگی روح یک انسان از روی رفتارش با کسانی که منافعی برای او ندارند تعیین میشود
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط banafshe.)
عرضم به خدمتتون من صرفا یه توضیحی راجع به دانشگاه خودم یعنی پردیس شهید بهشتی می دهم که این دوستان نگویند ای وای بر من ....
اساتید ما دقیقا اساتید دوره ی روزانه هستند بدون هیچ کم و کاستی ، حتی مسولین آموزش بگیر تا آبدارچی هم از همون بخش روزانه تشریف آوردند
نکته ی بعدی این که ما به جای این که پول مملکت رو ببریم تو بلاد کفر خرج کنیم همین جا خرج می کنیم که سودش به مملکت خودمون برسه (حالا این که ما چرا حاضر میشیم همچین هزینه ای خرج کنیم و ... دلایل شخصی می باشد!!!!)
دیگه این که مثلا قبل عید فقط ۲ تا از بچه های روزانه پروپوزال داده بودند ولی ما همه بچه های پردیس تا قبل عید تائید پروپوزال رو هم گرفته بودیم!!!
در کنفرانس ملی و بین المللی دانش و فناوری و غیره همه ی بچه های پردیس مقاله داده بودند و نصف بیشترمون مقاله هامون پذیرش شد
سطح امتحانات و تدریس و غیره هیچ تفاوتی با دوره ی روزانه نداره!!!!
حالا از مزیت بچه های پردیس بگویم
همه ی بچه های رشته ی ما حد اقل !!!! مشاغل سطح بالا دارند از مدیران همراه اول و ایرانسل و ایران خودرو ، بیمه سامان و بانک سپه و اقتصاد نوین و ... بگیر تا بیا مشاغل خصوصی مثل شرکت تولید کننده نرم افزار و برج هوشمند و غیره ما سر کلاس راجع به هر تکنولوژی که استاد بگه یه تجربه داریم ایده داریم حتی اسپانسرش هم همون سر کلاس معرفی می کنیم و همزمان سر کلاس بیزینس هم انجام میدیم .
همه حداقل چند سال تجربه کاری دارند من کوچکترین فرد کلاسم با ۲۴ سال سن همه بچه ها با تجربه هستند و بحث آزاد که داریم مثلا استاد راجع به crm ,bpr,erp, .... که حرف می زنه ما همه تکنولوژی های روز دنیا رو تو سازمان خودمون دیدیم یا رفتیم اروپا دوره دیدیم یا بازدید داشتیم.
من واقعا نمی خوام طرفداری کنم ولی بهتره اول تحقیق کنیم بعد قضاوت کنیم حالا هی بگو ای وای بر من !!!

حالا یه عده فکر می کنن هر کی میره پردیس می خونه عقب مونده بوده یا معلول ذهنی
نخیر جانم دوستم همین پارسال از شریف فارغ التحصیل شده و امسال اومد پردیس چرا؟ چون شاغل بود و می خواست اپلای کنه ولی به خاطر وابستگی به خانواده نرفت و خلاصه حوصله کنکور نداشت اومد پردیس الان استاد مسئله میده پای تخته ۶ رقم اعشار رو ذهنی حساب می کنه و محاسبات یه تخته رو در کمتر از ۱ دقیقه می نویسه یعنی نابغه!!!!!!
فارغ اتحصل از علم و صنعت و تهران و امیر کبیر هم داریم.
من خودم شهرستان قبول شدم به خاطر کارم مجبور شدم بیام پردیس واین هزینه رو هم بدهم .
حالا هی بگو ای وای بر من !!!!
مدیران اگر جای بدی مطرح کردم معذرت می خوام

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , mmuid , Pegasus , alirashidian92 , سجاد۶۷ , کنکوری
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ
به نظر من کسی که قراره ارشد بخونه یه حداقل هایی باید داشته باشه. مثلا تسلط به درسای کارشناسی و خیلی چیزای دیگه که کنکور تعیین کننده اونهاست. متاسفانه خیلی از دوستانی که پردیس میخونن این حداقل ها رو ندارن. رودر بایستی که نداریم مثل این می مونه که به واسطه پول کنکور رو بخری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , tabassomesayna , m.khojaste , neda_Network , mmm.shz , rahim06
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ق.ظ
اولاً قرار نیست تمام افراد متقاضی تحصیل در دانشگاه تاپ روزانه ایران تحصیل کنن!

دوما هرکسی دلایل شخصی خودش رو داره! یکی ممکنه به دلیل مشکل سربازی، مشکلات خانوادگی، طولانی بودن مسافت تا شهر دیگه، شاغل بودن و ... هزاران دلیل دیگه نخواد در کنکور روزانه شرکت کنه که نهایتش چند نفر محدود که اونم توسط اساتید معلوم الحالی که اکثرا نتایج رو از قبل مصاحبه تعیین میکنن وارد دانشگاه روزانه بشه!

اتفاقا به نظر من این پردیس ها خیلی هم بد نیستن. چرا که کادر اساتیدشون همون اساتیدی هستن که در دوره های روزانه تدریس میکنن. این بی انصافیه که بخواهیم بگیم تمام دانشجویان پردیس ها بی سوادن و هیچ بار علمی ندارن! هرچی باشه این پردیس ها خیلی بهتر برخی از دانشگاه های مالزی، هند و ... هستن که با معدل لیسانس ۱۲ هم سریعا به دانشجویان کشورهای در حال توسعه ای مثل ایران به سرعت برق و باد پذیرش میدن و در نهایت یه مدرک آبکی هم میدن و طرف وقتی برگشت به ایران ادعاش هم میشه که از خارج دکترا یا ارشد داره!

همه چیز رو سریع نکوبیم. چون پردیس خرجش خیلی زیاده و معمولا افرادی میرن که پردیس که توانایی مالی زیادی دارن، دلیلی نمیشه که بگیم وای بر من پردیس جیزه! پردیس بده! پردیس فلانه!

آدم اگر بخواد به جایی برسه از دانشگاه فلان روستای کشور هم میتونه با وجود خیلی از محدودیت ها به همه جا برسه. ولی آدم اگه نخواد و تلاش نکنه، حتی اگه توی دانشگاه استنفورد هم باشه، به هیچ جا نمیرسه.

دیگه همه ما اکثرا دانشجو یا فارغ التحصیل کارشناسی، ارشد یا دکتری هستیم. قبول کنید که واقعا در مقطع ارشد یا دکتری دانشگاه سهم کمتری در پیشرفت دانشجو داره. در مقطع ارشد و دکتری این خود دانشجو هست که مدام باید تحقیق کنه، ترجمه کنه، جستجو کنه، کتاب بخونه، مسائل رو آنالیز کنه، سیمولیشن انجام بده و ...

به هر حال نظرات همه دوستان محترم هست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , mmuid , سجاد۶۷ , کنکوری
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ
لینک دانلود دفترچه کجاست بچه ها؟

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ
RE: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص ثبت ‌نام آزمون ورودی دوره های پردیس خودگردان دا
کمی صبر باید کردRolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmm.shz
ارسال: #۱۰
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص ثبت ‌نام آزمون ورودی دوره های پردیس خودگردان
سلام. میشه توضیح بدین که امتحان ورودیش چجوریه و در چه سطحیه؟؟ من امسال میخوام امتحان بدم و پایه م هم ضعیفه و میخواستم بفهمم در چه سطحیه و امکان داره قبول بشم و اولویتمم شیراز هست. ممنون میشم اگه نمونه سوالی چیزیم دارین برام بفرستین.
اینم آدرس ایمیلمه
ali.rshidian92@gmail.com
ارسال: #۱۱
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)alirashidian92 نوشته شده توسط:  سلام. میشه توضیح بدین که امتحان ورودیش چجوریه و در چه سطحیه؟؟ من امسال میخوام امتحان بدم و پایه م هم ضعیفه و میخواستم بفهمم در چه سطحیه و امکان داره قبول بشم و اولویتمم شیراز هست. ممنون میشم اگه نمونه سوالی چیزیم دارین برام بفرستین.
اینم آدرس ایمیلمه
ali.rshidian92@gmail.com

سلام دوست گرامی
نمونه سوالی در اختیارم نیست ولی فکر میکنم قبولیش از سراسری تا حدّ قابل توجهی راحت تره سعی کن ار نمونه سوالات کنکور ارشد امسال و سالهای قبل
استفاده کنی و تمرکزت روی دروس اصلی و ضریب بالا باشه در همین مانشت راهنمایی های زیادی شده در مورد نحوه مطالعه برای کنکور ارشد در ضمن زبان را دست کم نگیر موفق باشید انشالله

سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۱۲
۲۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط omid.n1990.)
تفاوت پردیس خودگردان با بین الملل چی هست؟؟ کسی میدونه؟ یکی نیستن؟ پردیس بین الملل که تو همون امتحان سراسری میزنه خواهان دوره های غیرانتفاعی، بین الملل و .. هستید؟
پس چرا امتحان مجدد داره؟ تو مقطع دکتری، دکتری مجازی هم داریم؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۵۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۶,۲۳۵ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۳,۹۹۶ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۱,۹۷۳ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۶۶ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۰۲ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close