تالار گفتمان مانشت
علاقه مندی پژوهشی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
علاقه مندی پژوهشی - luna - 20 تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۱ ب.ظ

سلام
با توجه به اینکه قراره اینجا یکم فعال بشه تا دوستانی که کنکور دادن هم چنان بتونن از مانشت استفاده لازم رو ببرم فکر کردم شاید برای شروع بهتر باشه با علاقه های پژوهشی همدیگه آشنا بشیم:
تو چه زمینه ای دوست دارید کار کنید؟
آیا تا به حال مقاله دادید؟ یا در زمینه خاصی تحقیقات بیشتری داشتید.
یا اگه هیچ کدوم از اینا نیست می تونید از اینجا برای شناخت بیشتر زمینه مورد علاقتون استفاده کیند.

علاقه مندی پژوهشی - blackhalo1989 - 20 تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۵۸ ب.ظ

اونایی که وضعیتشون مثل منه هنوز نمیتونن علاقشونو مشخص کنن.باید درسای ارشد رو بگیرن تا علاقشون مشخص بشه.

علاقه مندی پژوهشی - mfXpert - 20 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ

من اصولا چون از کارهای صرفا" نظری خوشم نمی یاد و همیشه سعی کردم کار عملی هم انجام بدم.یکی از علاقه مندی های همیشگی من دنیای open source و تلاش برای گسترش فکر و ایده‌ی این جنبش نرم افزاری هستش.بعضی‌ها میان و n تومن پول میدن و یه نرم افزار رو به صورت اوریجینال می خرن(تو ایران نه) در حالی که خبر ندارن که نرم افزار open source و همچنین رایگانی وجود داره که همون کارو چه بسا خیلی بهتر انجام میده

علاقه مندی پژوهشی - admin - 20 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ

به نظر من متن باز به معنی رایگان نیست. اگه از این موضوع بگذریم:
من به معماری نرم‌افزاری علاقه دارم و چند تا مقاله هم در این زمینه دارم.

علاقه مندی پژوهشی - luna - 20 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ

خوب من خودم هم یک سری از علاقه مندیام رو میگم که خوب همش مربوط به نرم افزاره!

خط تولید نرم افزار
ویژگی های کیفی
معماری نرم افزار
مهندسی نیازمندی

RE: علاقه مندی پژوهشی - blackhalo1989 - 20 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ

از قدیم الایام هوش تو مانشت محجور بوده.Confused
یادمه اون قدیما جواد از این قضیه شاکی بود.Big Grin

علاقه مندی پژوهشی - admin - 21 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  خوب من خودم هم یک سری از علاقه مندیام رو میگم که خوب همش مربوط به نرم افزاره!

خط تولید نرم افزار
ویژگی های کیفی
معماری نرم افزار
مهندسی نیازمندی

خوبه، خودتون رو واسه یه مقاله مشترک آماده کنید Smile

علاقه مندی پژوهشی - Fardad-A - 21 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ق.ظ

من بیشتر روی سخت افزارها و تولید نرم افزارهای پردازش کار کردم. فکر نکنم اینجا مشتری داشته باشه. البته یک جاهایی با هوش و منطق فازی ارتباط پیدا میکنه. بیشتر بچه های الکترونیک همکاری میکنند و البته اگه کسی کامپیوتری باشه خیلی بهتر توی نرم افزار میتونه کمک کنه تا یک مهندس برق. مشکل اینه که نرم افزارها اطلاعات سخت افزاری ندارند و سخت افزارها نمیتونند نرم افزار تولید کنند.

RE: علاقه مندی پژوهشی - luna - 21 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ

(۲۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  خوب من خودم هم یک سری از علاقه مندیام رو میگم که خوب همش مربوط به نرم افزاره!

خط تولید نرم افزار
ویژگی های کیفی
معماری نرم افزار
مهندسی نیازمندی

خوبه، خودتون رو واسه یه مقاله مشترک آماده کنید Smile

من که شدیدا موافقم!! Big Grin

علاقه مندی پژوهشی - Br2012 - 24 تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ب.ظ

دوستان اینقدر با عجله جلو نریت من برای این قضیه هم یه برنامه هایی دارم منظورم تحقیق مشترک اما نه در حد حرف
منتظر باشید...

RE: علاقه مندی پژوهشی - homa - 19 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ

پس این تحقیق مشترکی که گفتین چی شد و اصلا چه جوری هست؟؟؟؟

RE: علاقه مندی پژوهشی - luna - 19 مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ب.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ)homa نوشته شده توسط:  پس این تحقیق مشترکی که گفتین چی شد و اصلا چه جوری هست؟؟؟؟

خوب واقعیت اینه که همین طوری که نمیشه تحقیق مشترک انجام داد. بچه‌ها باید علاقه مندی های پژوهشیشون رو بگن و بر اساس اون کسایی که از لحاظ حوزه علاقه مندی به شکلی هستند که می تونند با هم کار کنند با هم شروه می کنن به تحقیقات مشترک و ما هم در کنارشون تا اونجا که بتونیم در این مسیر کمکشون می کنیم. ولی وقتی بچه‌ها هیچ کدومشون چیزی در این مورد نمیگن خوب کار کردن سخت میشه.

RE: علاقه مندی پژوهشی - summer_66 - 19 مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ

خیلی از ما هنوز نمیدونیم واقعا تو چه زمینه هایی علاقه مند پژوهش هستیم. انشاالله بعد از مهر من تو این زمینه فعالیت میکنم.

RE: علاقه مندی پژوهشی - luna - 19 مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  خیلی از ما هنوز نمیدونیم واقعا تو چه زمینه هایی علاقه مند پژوهش هستیم. انشاالله بعد از مهر من تو این زمینه فعالیت میکنم.

ایشالا! البته ما تو سایت قسمت هایی رو هم برای کمک به شما برای آشنایی بیشتر با موضوعات پژوهشی گذاشتیم که می تونه کمک خوبی براتون باشه.

RE: علاقه مندی پژوهشی - nimaaa - 20 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ق.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  خیلی از ما هنوز نمیدونیم واقعا تو چه زمینه هایی علاقه مند پژوهش هستیم. انشاالله بعد از مهر من تو این زمینه فعالیت میکنم.

و این است حرف دل بچه هایی که تازه می خوان برند ارشد . شنیدم دانشگاه با دانشگاه هم فرق داره
یعنی ممکن استادای دانشگاهی تو یه موضعی کار کنند و جایی دیگه یه موضوع دیگه .
البته بعد از مهر هم بعید است تحقیق مشترکی صورت بگیره ما ایرانی‌ها رو چه به این کارای دسته جمعی !!!