زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آموزش کاربردی شبکه

ارسال: #۳۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
آموزش کاربردی شبکه
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)sevdaaa نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا هم آموزشهای خوبی گذاشته
شدیدا توصیه میکنم مجموعه های Train Signal رو برای هر مبحثی که میخواید یاد بگیرید ، ببینید.
ببخشید سایتش ویروسیه باز نمیشه

انتی ویروستون نود ۳۲ هستش و پی سی دانلود رو بلاک کرده از بلاک درش بیارید.پی سی دانلود سایت خیلی معروفیه.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

مرسی مرسی سپاس
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , explorer
ارسال: #۳۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ
RE: آموزش کاربردی شبکه
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  پسورد فایل دانلود شده، "www.sarzamindownload.com" میباشد.
دانلود با حجم ۷۴۵ مگابایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک این فیلم هایی که میگی کجاست؟
این که فایل exe است!

لینک اش رو روبروش گذاشتن البته exe بودنش به این خاطره که رمزگذاری شده هست و یه سری نرم افزارها برای رمزگذاری اونها رو تبدیل به exe میکنه ولی خب بعد از وارد کردن پسورد قابل اجراست براحتی .
خوب exe که اجراش خطر داره
خوب zip کنید بعد بفرستید لطفا
دلیلی واسه exe کردن نیست آخه
متشکر

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۳۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ب.ظ)sevdaaa نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از زحمتاتتون خانوم virtual girl
خانوم virtual girl من از شبکه هیچی بلد نیستم میخوام شبکه از صفر یادبگیرم کلاس برم اما نمیدونم از کدوم دوره شروع کنم از دوره های مایکروسافت MCITP.. سیسکو CCNA...MCSEتوضیح میدین؟درمورد این دوره ها یه توضیحاتی بذین ممنون میشم فرقشون چیه از صفر بخوام شروع کنم از کدوم باید شروع کنم؟
با MCITP شروع کنم یا با MCSE ?

راهنمای کسب و کار IT از زبان استاد مینایی زاده

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , Amalthea , elham joon , Fariba.kh
ارسال: #۳۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ ق.ظ
آموزش کاربردی شبکه
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ب.ظ)sevdaaa نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از زحمتاتتون خانوم virtual girl
خانوم virtual girl من از شبکه هیچی بلد نیستم میخوام شبکه از صفر یادبگیرم کلاس برم اما نمیدونم از کدوم دوره شروع کنم از دوره های مایکروسافت MCITP.. سیسکو CCNA...MCSEتوضیح میدین؟درمورد این دوره ها یه توضیحاتی بذین ممنون میشم فرقشون چیه از صفر بخوام شروع کنم از کدوم باید شروع کنم؟
با MCITP شروع کنم یا با MCSE ?

راهنمای کسب و کار IT از زبان استاد مینایی زاده

خیلی سپاس دستتون درد نکنه تشکر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۳۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ، توسط virtual girl.)
سلام دوستان

در ادامه ی پست های قبلی ام یه سری ویدیو دررابطه با اصطلاحات و مفاهیم مهم در شبکه رو براتون میذارم که توی محیط های کاری هم متداول اند و یادگیری اونها خیلی مهم و به درد بخوره .

installing windows7

۱ :

۲:https://my.pcloud.com/#page=publink&code=XZg9rZL1oRMRLET1HmFbxmRKnLDk1eJ1mV

Ip address

ip address static

Alternate IP

Multi IP Static

ping

۱:https://my.pcloud.com/#page=publink&code=XZ5MrZTWubMDdgCVSDXMDA12SA282aHPuX
۲:https://my.pcloud.com/#page=publink&code=XZJMrZD3tKd1uXWr5IeHmxVwcx2FP9xbwV

computer name

compmgmt

device manager

۱:https://my.pcloud.com/#page=publink&code=XZ99rZvrpWKgxvNjHpxwSx0N0vlS6FIXaV
۲:https://my.pcloud.com/#page=publink&code=XZn9rZrozRHttfKOXnRAjPo89T5mH83aaV

create user

member group

permission

۱:

۲:https://my.pcloud.com/#page=publink&code=XZlMrZR8FMu67PldY92La9KNuCa4F2KtOy

system image

۱:

۲:https://my.pcloud.com/#page=publink&code=XZM9rZVNb7VvXl4eJLOhbjyHBuufg3OgYy

یه نکته هم بگم که فکر میکنم با این همه کتاب و جزوه و ویدیوهایی که گذاشتم الان دیگه باید vmware رو نصب کرده باشین و روی اون هم ویندوز۷ رو راه انداخته باشین و با مفاهیم پایه ای اون آشنا شده باشین . ینی من سعی کردم همه ی مطالبی که مورد نیازتون هست رو براتون بذارم که اگه توی مصاحبه های کاری هم برید کارتون راه میفته .

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham joon , sand , mammad_asir , happy07 , Fariba.kh
ارسال: #۳۶
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۳۲ ب.ظ
آموزش کاربردی شبکه
کاش ادامه پیدا میکرد

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۶,۲۵۲ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۳,۹۹۶ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۱,۹۷۳ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۶۶ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۰۲ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۷۷۲ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  آموزش زبان انگلیسی:گرامر cyruskingsolomon ۱ ۲,۹۹۲ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close