زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آموزش کاربردی شبکه

ارسال: #۱۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ
آموزش کاربردی شبکه
سلام خیلی عالی ممنون
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۱۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط virtual girl.)
RE: آموزش کاربردی شبکه
خب ممنون از دوستمون AI که مطالب نت ورک پلاس رو براتون آپ کرده من فعلن دانلودشون نکردم ولی باز ممنون چون اونایی که فکر میکنن اطلاعاتشون چندان بالا نیست بهتره اول مباحث نت ورک پلاس رو مسلط باشن و این ویدیوها میتونه خیلی کمک کنه .

مثل اینکه یه سری از دوستان با دانلود اون جزواتی که توی ارسال قبلی ام گفتم مشکل دارن به خاطر همین مجدد جای دیگه ای همونا رو گذاشتم برای دانلود :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , sybarite , p kh , mammad_asir , pasbag , elham joon , sand , secure
ارسال: #۱۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۲ ب.ظ
آموزش کاربردی شبکه
مرسی از لطفی که داشتی و ما رو هم در اطلاعاتت شریک کردی
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ق.ظ
آموزش کاربردی شبکه
از کارت خوشم اومد و امیدوارم موفق باشی همیشه چون کمتر تو فرومای فارسی کسی به فکر اشتراک مطلبه البته نیاین انتقاد کنید چون گفتم کمتر ولی ممنون پست هاتو دنبال میکنم البته من نرم افزار خوندم ولی کامپیوتر همه مطالبش جالبه فقط یه سوال چرا همه تو شبکه میرن دنبال تکنولوژی های ویندوزی و سراغ لینوکس نمیرن زیاد ؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط sybarite.)
آموزش کاربردی شبکه
دلیل اول مربوط میشه به مزایا و معایب ماهیت سیستم های ویندوزی و لینوکسی : ویندوزی نیاز به سخت افزار های بیشتر و قوی تر داره اما نیاز به تخصص زیادی نداره .( سرور های ویندوزی بنا بر سرویس های ران شده بین ۴ گیگ تا بعضا ۳۲ گیگ رم و هارد های پر حجم و اغلب raid شده و همچنین سی پی یو ۲ - ۳ گیگاهرتزی دارن ، و تازه برای بیش از نیمی از سرویس ها تعداد سرور ها بیش از ۲ تا است ). در بخش راه اندازی و کار با اونها ، در واقع با یکسری آموزش های سطح بالای عمومی میشه از امکانات و سرویس های ویندوز استفاده کرد .
اما سیستم های لینوکسی محتاج به سخت افزار های بسیار پایین هستند ( سی پی یو در حد پنتیوم یا حتی کمتر ، رم در حد ۲۵۶ مگ به بالا و هارد بسیار جزیی ) . اما به لحاظ نرم افزاری و اجرا نیاز مند تخصص بسیار بالا هستند و اغلب محتاج چند تخصص بطور موازی هستند .
دلیل دوم بر می گرده به ماهیت علوم شبکه ای . علوم شبکه ۳ عنصر اصلی knowledge-base / Implemention / Troubleshooting هستند . یعنی دانش ، پیاده سازی ، نگهداری و رفع خطا . از اونجا که کار با سیستمهای ویندوزی اساسا راحت تر هست افراد مبتدی برای ورود می تونن دانش و نالدجشون رو به مرور و توام با آزمون و خطا افزایش بدن بدون اینکه درگیر حواشی خاصی بشن . مثلا بیشتر سرویس های ویندوزی راحت ران میشن و شخص میتونه انواع سناریو ها رو کار کنه و یاد بگیره و نتیجه مطلوب بگیره . برای همین حتی توصیه میشه از این راه وارد عالم شبکه بشین تا بتونین ابتدا به ساکن به افزایش دانش شبکه بپردازین . بعد از چندین سال تجربه بنا به نیاز محل کار یا درخواست کار فرما و وقتی که کامل به اکثر سرویس های شبکه آشنا شدین می تونین کم کم درگیر اجرای همون سرویس ها در سیستمهای لینوکسی ، hp ، سولاریس و... بشین . اونوقت دغدغه بلد بودن یا نبودن رو ندارین بلکه تمام تلاشتون اینه که با دانشی که دارین بتونین این سرویس ها رو روی این بستر ها پیاده سازی کنین . در نهایت مساله نگهداری و رفع خطا هست . احتیاج به فاکتور هایی مثل هزینه ، قابلیت اطمینان بالا ، تطابق با تکنولوژی های پیچیده و نوظهور و ... در این بستر ها باعث میشه شما متوجه بشین و تصمیم بگیرین که برای سناریوهای متفاوت کدوم بستر رو به مشتری توصیه کنین و براش راه اندازی و نگهداری کنین . فرضا شرکتی با حدود بیست کارمند رو فرض کنید که منحصرا می خواد چند سرویس ساده و سرویس اصلی فایر وال رو داشته باشه ، بسته به هزینه ای که برای خرید تجهیزات می کنه ، انتظاری که از سطح اجرا و قابلیت اطمینان فایروال داره و نیز سطح علمی متخصصشون که می خواد اون فایر وال رو براشون نگهداری کنه تصمیم می گیرن که این سرویس ها رو روی ویندوز با تجهزات گران تر و نیاز به تخصص پایین تر راه اندازی کنن یا روی بستر های لینوکسی با تجهیزات بسیار ساده تر ولی نیازمند تخصص نگهداری بالاتر .
علم داره پیشرفت خودشو میکنه ، تجهزات هم داره راه رو به جلوی خودش رو میره . مهم اینه که انسان از حرکت خسته نشه و راه خودشو ادامه بده Smile
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , اورین , baby. , M*Gh , mammad_asir , sand , fzpakzad , farnod3
ارسال: #۲۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ
آموزش کاربردی شبکه
سلام virtual girl

لینک مربوط به مایکروسافت کار نمیکنه لطفا میشه بررسی کنی ممنون Smile
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ
آموزش کاربردی شبکه
لینک های پرشین گیگ مشکل دارن لطفا بررسی کنید
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ، توسط virtual girl.)
سلام
دوستان لینک هایی که قبلن دادم همه کار میکنن با یکی از دوستان هم چک کردیم اوکی بود . مجددن بررسی کنید لطفا

**ویدیوهای مربوط به VMWare

** ویدیوهای مربوط به آشنایی بانسخه های ویندوز ۷

** برای اون سری از دوستان که پیام داده بودن کار عملی توی شبکه تاحالا نداشتن میتونن از نرم افزار شبیه ساز Packet Tracer استفاده کنن که را تون میندازه . نرم افزارهای بهتر از اینم توی بازار هست و این صرفن یه پیشنهاده چون به نظرم کارکردن باهاش به مراتب آسونتره .

ویدیوها ومطالب مربوط به آموزش Packhet Tracer

** یه سری هم پیام داده بودن که این دوره قدیمی شده و چرا سراغ MCSA واینا نمیرید و این قدیمیه و فلان! . خب اولا سواد من دراین سطح نیست و اتفاقن دیروز برای بررسی دوره هاش سایتهای یه سری آموزشگاهها رو دیدم الان دیگه همه رفتن روی این دوره ها ولی خب متاسفانه الان واقعن توی سطح شرکتها و اداره ها همه سرورها ۲۰۱۲ هست ؟؟ خیلیاشون توی همین ۲۰۰۸ هم موندن چه برسه به آپگرید شدن به ورژن های بالاتر !

حالا برای همونا که کلی ام شاکی بودن و الان من طبعن باید شرمنده باشم چون قدیمی ام Big Grin یه فایل آموزش win 8 هست که واقعن عالیه البته من ۱ ماه بیشتر نتونستم ۸ رو تحمل کنم روی لپ تاپم چون کار کردن باهاش اصلن برام جالب نبود و رابط کاربری اش اعصابمو خورد کرد! Cool ولی خب اگه شما خودتون مطلبی دارین بذارین ماهم استفاده کنیم شاید خوشمون اومد Big Grin

فعلنی ...

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sybarite , secure
ارسال: #۲۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  حالا برای همونا که کلی ام شاکی بودن و الان من طبعن باید شرمنده باشم چون قدیمی ام Big Grin

دشمنتون شرمنده، درسته که ممکنه این مطالب کمی قدیمی باشه. ولی مهم اینه که شما با این مشغله حاضر شدید، اطلاعاتتون را با همه ما شریک بشید. که این خیلی ارزش داره. Smile
امیدوارم هر کسی هر اطلاعات جدیدی در این زمینه داره، بقیه بچه ها را هم بی نصیب نگذاره و مطالبشون را اینجا به اشتراک بگذارند. و این تاپیک را پر بارتر کنند.
از همگی ممنونم

Three sentences for getting success
  • Know more than other
  • Work more than other
  • Expect less than other

۱
۰
ارسال: #۲۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ
آموزش کاربردی شبکه
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  مشخصات فیلم ها :

● تعداد: ۷۱ فایل ویدیویی در ۸ بخش
● مدت: هر فیلم بین ۲ الی ۱۵ دقیقه
● زبان: انگلیسی
● فرمت: (MOV (880x660

پسورد فایل دانلود شده، "www.sarzamindownload.com" میباشد.
دانلود با حجم ۷۴۵ مگابایت

لینک این فیلم هایی که میگی کجاست؟
این که فایل exe است!

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , virtual girl
ارسال: #۲۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  پسورد فایل دانلود شده، "www.sarzamindownload.com" میباشد.
دانلود با حجم ۷۴۵ مگابایت

لینک این فیلم هایی که میگی کجاست؟
این که فایل exe است!

لینک اش رو روبروش گذاشتن البته exe بودنش به این خاطره که رمزگذاری شده هست و یه سری نرم افزارها برای رمزگذاری اونها رو تبدیل به exe میکنه ولی خب بعد از وارد کردن پسورد قابل اجراست براحتی .

۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط Amalthea.)
آموزش کاربردی شبکه
خیلی ممنون از زحمتاتتون خانوم virtual girl
خانوم virtual girl من از شبکه هیچی بلد نیستم میخوام شبکه از صفر یادبگیرم کلاس برم اما نمیدونم از کدوم دوره شروع کنم از دوره های مایکروسافت MCITP.. سیسکو CCNA...MCSEتوضیح میدین؟درمورد این دوره ها یه توضیحاتی بذین ممنون میشم فرقشون چیه از صفر بخوام شروع کنم از کدوم باید شروع کنم؟
با MCITP شروع کنم یا با MCSE ?
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ
آموزش کاربردی شبکه

اینجا هم آموزشهای خوبی گذاشته
شدیدا توصیه میکنم مجموعه های Train Signal رو برای هر مبحثی که میخواید یاد بگیرید ، ببینید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , sand
ارسال: #۲۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط Amalthea.)
آموزش کاربردی شبکه
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  

شدیدا توصیه میکنم مجموعه های Train Signal رو برای هر مبحثی که میخواید یاد بگیرید ، ببینید.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ
Re: RE: آموزش کاربردی شبکه
(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)sevdaaa نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  

ببخشید سایتش ویروسیه باز نمیشه

انتی ویروستون نود ۳۲ هستش و پی سی دانلود رو بلاک کرده از بلاک درش بیارید.پی سی دانلود سایت خیلی معروفیه.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , sand , saranipedram

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۶,۳۵۹ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۳ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۳,۹۹۹ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۱,۹۷۶ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۶۸ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۰۴ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۷۷۳ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  آموزش زبان انگلیسی:گرامر cyruskingsolomon ۱ ۲,۹۹۳ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close