زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون کنکور ارشد آزاد ۹۳ it

ارسال: #۳۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ
RE: آزمون کنکور ارشد آزاد ۹۳ it
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۱ ب.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  سوالات مشترک:

۱- تعداد جایگشتهایی که n نفر میتوانند دور یک میز بنشینند. بیچرخش: !n با چرخش: !(n-1)

۲- تعداد برگها و گره های داخلی یک درخت m تایی: n-(n-1)/k و n-1/k

۳- تعداد لینکهای تهی و غیر تهی در لیست: nk گزینه ۱

۴- مرتبه زمانی الگورینم کراسکال در بدترین حالت: O(n^2logn)

۵- ATM داده ها را بصورت فریم یا سلول و از نوع اتصالگرا یا بی اتصال: -------

۶- coheision و coupling چطور باید باشند؟ بالا - پایین

۷- قرارداد ها و قوانین در شبکه چه نام دارد؟ پروتکل گزینه ۲

۸- مساله (c=blog(1+s/n در شبکه جواب: ۲۰ گزینه ۳

۹- نقش پیامها در کلاس و نموارمولفه: نوع روابط کلاسها (رفتار) گزینه ۱

۱۰- r چه عددی باشد تا دنباله زیر هامیلتونی باشد؟ جواب: ۳ گزینه ۳

۱۱- کشف خطا .... و تصحیح خطا ..... ؟؟؟؟؟؟بین حوابها؟؟؟؟؟؟

۱۲- در معماری نرم افزار کدام مورد را نباید انتقال داد؟ (ساختار - احکام - داده و...)

۱۳- نمودار مورد کاربردی برای کدام نظم rup بکار میرود؟

۱۴- تعداد مقایسه های مرتب سازی انتخابی : n(n-1)/2 گزینه ۴

۱۵- تعداد مقایسه در جستجوی ترتیبی برای پیدا کردن ایکس با احتمال ۱/۲

۷- دوست عزیز فقط قراردادها نبود که. گفته بود لایه ها و قراردادها که اونوقت میشه معماریUndecided

منم همین....چون هر دو رو گفته معماری میشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط snowly1.)
کشف خطا d+1
تصحیح خطا d+1/2

سوال گفته بود هدف هوش مصنوعی؟ ۱_ نمیدونم چی و اراعه الگوریتم های بهینه. ۲_ساخت عاملهای هوشمند و .... جواب کدو بود؟ اولین سوال هوش بود.

و همچنین در ATM داده ها به صورت سلول هستش اما این حالت که گفته بود بسته ها رو سوا سوا میفرستیم اتصالگرا میشد یا بدون اتصال میشد؟
۱
۰
ارسال: #۳۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ق.ظ، توسط babakhazinia.)
[quote='snowly1' pid='279667' dateline='1401827400']
کشف خطا d+1
تصحیح خطا d+1/2

سوال گفته بود هدف هوش مصنوعی؟ ۱_ نمیدونم چی و اراعه الگوریتم های بهینه. ۲_ساخت عاملهای هوشمند و .... جواب کدو بود؟ اولین سوال هوش بود.

و همچنین در ATM داده ها به صورت سلول هستش اما این حالت که گفته بود بسته ها رو سوا سوا میفرستیم اتصالگرا میشد یا بدون اتصال میشد؟

[/quote

فصل اول هوش مصنوعی راسل ... ساخت عامل های هوشمند
کشف خطا d+1
تصحیح خطا d+1/2
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ق.ظ، توسط مورتن.)
والا کشف خطا d-1 و تصحیحش d-1/2 میشد که درگزینه ها نبود .

اما چیزی که من زدم گزینه ۱ بود چون:
ارتباط میان مینیمم فاصله همینگ و کشف خطا
برای کشف n خطا در هنگام ارسال، باید مینیمم فاصله همینگ میان دو کد ارسالی برابر با عدد n+1 باشد تا کد دریافتی با کد ارسالی منطبق نگردد.
ارتباط میان مینیمم فاصله و تصحیح خطا
اگر بخواهیم n خطا را نه تنها کشف بلکه اصلاح هم کنیم، مینیمم فاصله همینگ میان دو کلمه کد باید برابر با ۲n+1 باشد.

یعنی d+1 , 2d+1
۱
۰
ارسال: #۳۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط مورتن.)
یک سوال دیگه هم از مهندسی نرم افزار بود که میگفت A-->B کدام طرف رابطه استفاده مجدد آن راحت تر است که گزینه ۲میشود یعنی انتهای رابطه
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط snowly1.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  والا کشف خطا d-1 و تصحیحش d-1/2 میشد که درگزینه ها نبود .

اما چیزی که من زدم گزینه ۱ بود چون:
ارتباط میان مینیمم فاصله همینگ و کشف خطا
برای کشف n خطا در هنگام ارسال، باید مینیمم فاصله همینگ میان دو کد ارسالی برابر با عدد n+1 باشد تا کد دریافتی با کد ارسالی منطبق نگردد.
ارتباط میان مینیمم فاصله و تصحیح خطا
اگر بخواهیم n خطا را نه تنها کشف بلکه اصلاح هم کنیم، مینیمم فاصله همینگ میان دو کلمه کد باید برابر با ۲n+1 باشد.

یعنی d+1 , 2d+1

جواب تو کل فاصله رو بدست میاره نه کشف رو. سوال هم کل فاصله رو نگفته بود که؟

راستی مورتن سوال هدف هوش رو نگفتی جواب گزینه ۱ بود یا ۲؟
بنظرت این دوره قزوین قبول میشی؟
بنظرت تراز این دوره قزوین به خاطر اومدن علوم تحقیقات تهران میاد پایین یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ق.ظ، توسط snowly1.)
دوستان اخرین نفری سال قبل که تکمیل دوم شبکه قزوین قبول شد درصدهاشو دارید؟
میدونم ترازش ۵۸۸۴ بود اما درصدهاشو نمیدونم. حالا کسی از دوستان تراز کمی بالاتر و یا پایین تر از این تراز رو درصدهاش رو میدونن؟
خیلی واسم مهمه. مثلآ درصدهای تراز ۶۰۰۰ تا ۶۲۰۰
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ ق.ظ
من نمیدونم. چون من فقط زدم علوم تحقیقات تهران. یک انتخاب رشته. پارسال هوش علوم تحقیقات زدم با اینکه ۷۳۰۰ شدم قبول نشدم و تو تکمیل ظرفیت هم متاسفانه درکمال ناباوری نگرفت. همینجوری قزوین رو زدم رتبم هم یک شد و قبول شدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۳۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  من نمیدونم. چون من فقط زدم علوم تحقیقات تهران. یک انتخاب رشته. پارسال هوش علوم تحقیقات زدم با اینکه ۷۳۰۰ شدم قبول نشدم و تو تکمیل ظرفیت هم متاسفانه درکمال ناباوری نگرفت. همینجوری قزوین رو زدم رتبم هم یک شد و قبول شدم.

من ۲ سال پیش باراجین شبکه قبول شدم سال اول بود کنکور میدادم و نرفتم خبر مرگم خوندم برا دولتی که اونم انقد بدبختی سرم ریخت موقع کنکور رتبم شد ۳۵۰ حالا بعد ۲ سال حسرتم شبکه قزوین قبول شم شما آیتی امتحان دادی؟ بنظرت سطح سوالا چطور بود برا زبان؟Blush
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۴۰
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ق.ظ
یه سوال؟؟؟؟ میگن علوم تحقیقات تهران خوابگاه نمیده ب کسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کسی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟ Confused Confused Confused
۱
۰
ارسال: #۴۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  من نمیدونم. چون من فقط زدم علوم تحقیقات تهران. یک انتخاب رشته. پارسال هوش علوم تحقیقات زدم با اینکه ۷۳۰۰ شدم قبول نشدم و تو تکمیل ظرفیت هم متاسفانه درکمال ناباوری نگرفت. همینجوری قزوین رو زدم رتبم هم یک شد و قبول شدم.

من ۲ سال پیش باراجین شبکه قبول شدم سال اول بود کنکور میدادم و نرفتم خبر مرگم خوندم برا دولتی که اونم انقد بدبختی سرم ریخت موقع کنکور رتبم شد ۳۵۰ حالا بعد ۲ سال حسرتم شبکه قزوین قبول شم شما آیتی امتحان دادی؟ بنظرت سطح سوالا چطور بود برا زبان؟Blush

زبان بیشتر باید سیستم عامل و سخت افزار بلد میبودی . یعنی اگر فرق مثلا بین زبان ماشین و اسمبلی رو کسی نمیدونست نمیتونست جواب بده. وگرنه ازنظر لغات و جمله بندی بد نبود.

درمورد درسهای دیگه ساختمان داده ها و ساختمان گسسته خیلی آسون بود. طراحی الگوریتم یادشون رفته بود و ندادند که به ضرر آدم تموم میشه. شبکه و مهندسی نرم افزار هم سوال سخت توش داشت و هم آسون. تعداد سوالهای کل دروس مشترک اندازه یکدونه درس تخصصی هم نمیشد.

سیستم عامل و پایگاه داده بنظر رو به آسون میومدن با اینکه سوالات گنگ و مبهم هم داشتند.

هوش مصنوعی مزخرفترین بخشش بود که نصف سوالهارو از فصل اول داده بودند که آدم سراغشون نمیره.

مدیریت هم آسون بود.

معماری برعهده خواننده Wink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۴۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  من نمیدونم. چون من فقط زدم علوم تحقیقات تهران. یک انتخاب رشته. پارسال هوش علوم تحقیقات زدم با اینکه ۷۳۰۰ شدم قبول نشدم و تو تکمیل ظرفیت هم متاسفانه درکمال ناباوری نگرفت. همینجوری قزوین رو زدم رتبم هم یک شد و قبول شدم.

زبان بیشتر باید سیستم عامل و سخت افزار بلد میبودی . یعنی اگر فرق مثلا بین زبان ماشین و اسمبلی رو کسی نمیدونست نمیتونست جواب بده. وگرنه ازنظر لغات و جمله بندی بد نبود.

درمورد درسهای دیگه ساختمان داده ها و ساختمان گسسته خیلی آسون بود. طراحی الگوریتم یادشون رفته بود و ندادند که به ضرر آدم تموم میشه. شبکه و مهندسی نرم افزار هم سوال سخت توش داشت و هم آسون. تعداد سوالهای کل دروس مشترک اندازه یکدونه درس تخصصی هم نمیشد.

سیستم عامل و پایگاه داده بنظر رو به آسون میومدن با اینکه سوالات گنگ و مبهم هم داشتند.

هوش مصنوعی مزخرفترین بخشش بود که نصف سوالهارو از فصل اول داده بودند که آدم سراغشون نمیره.

مدیریت هم آسون بود.

معماری برعهده خواننده Wink

مرسی دوست خوبم دقیقا سیستم عامل ۴ تا سوال غلط داشت که به جواب نمیرسید مگر راه غلط میرفتی و تله بودم پایگاه یه سوال غلط داشت و مدیریتم یدونه که گفته بودن کدوم غلطه اما هیچ کدوم غلط نبود از گزینه ها بنظر من مدیریت داغونتر از همه بود زبان خیلی آسون بود برای من
دوستان من با خود دانشگاه علوم تحقیقات تماس گرفتم خوابگاه نداره و هیچ جوره هم مرکز آزمون گفت نمیشه از تراز بالا جابجا شد و رفت تراز پایین مثلا از علوم تحقیقات رفت قزوین یا باید خانه معلم برید یا هتل البته چند تا خونه اطرافش درست کردن و به عنوان مثلا خوابگاه اجاره میدنHuh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۴۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ
دوستان یک سوال خیلی مهم دارم و اون اینه که در سوال ۳۹ مشترک که راجب ATM بود گزینه هارو به ترتیب میدونید؟
جواب گزینه ۳ بود یا ۴؟
کدوم گزینه سلول و اتصالگرا بود؟
خیلی واسم مهمه کسی میدونه؟
مورتن تو چطور؟
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ق.ظ
من اینو چون شک داشتم نزدم. گزینه ها به ترتیب:

۱) فریم - اتصالگرا ۲) فریم - غیر اتصالگرا ۳) سلول - اتصالگرا ۴) سلول - غیر اتصالگرا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۴۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ق.ظ
خدایی مطمنی گزینه ۳ سلول اتصالگرا بود؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۴۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۴۹ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۷۴۱ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۲,۰۰۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close