زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون کنکور ارشد آزاد ۹۳ it

ارسال: #۴۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۲ ق.ظ
RE: آزمون کنکور ارشد آزاد ۹۳ it
با سلام امیدوارم همه شما رشته شهرهای مورد علاقتونو قبول شین من نمیدونم چرا باید اینقدر برای اومدن جواب ها زجر بکشیم آخه تا شهریور خیلی زمان زیاد مونده من نمیدونم چرا اینقدر دیر با این همه تکنولوژی ،خود دانشگاه پیام نور ۴۸ ساعته جواب تستی ها رو میذاره رو سایت خوب اینا لااقل میتونن نمره خام ما رو زودتر بدن بهمون تا این همه استرس الکی نکشیم پارسال کنکور دادم ترازم شد ۵۲۸۰ زده بودم شبکه قزوین تراز مرحله اول ۶۴۳۰ بود تکمیل اول هم که کلا دانشگاه های دیگه بود مثل کیش و .... تکمیل دوم تراز تا ۵۸۸۴ پایین اومد حالا باید ببینیم امسال ترازا چه نغییری میکنه. راستی بچه سوال های آزاد رو کسی نداره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط مورتن.)
من نمیدونم تعداد سوالات مشترک چندتا بود. بیست تابود؟ هجده تا از سوالات در پی مشاهده میفرمایید:

سوالات مشترک:

۱- تعداد جایگشتهایی که n نفر میتوانند دور یک میز بنشینند. بیچرخش: !n با چرخش: !(n-1)

۲- تعداد برگها و گره های داخلی یک درخت m تایی: n-(n-1)/k و n-1/k

۳- تعداد لینکهای تهی و غیر تهی در لیست: nk گزینه ۱

۴- مرتبه زمانی الگورینم کراسکال در بدترین حالت: O(n^2logn)

۵- درATM داده ها بصورت فریم یا سلول و از نوع اتصالگرا یا بی اتصال: -------

۶- coheision و coupling چطور باید باشند؟ بالا - پایین

۷- قرارداد ها و قوانین در شبکه چه نام دارد؟ معماری

۸- مساله (c=blog(1+s/n در شبکه جواب: ۲۰ گزینه ۳

۹- نقش پیامها در کلاس و نمودارمولفه: نوع روابط کلاسها (رفتار) گزینه ۱

۱۰- r چه عددی باشد تا دنباله زیر هامیلتونی باشد؟ جواب: ۳ گزینه ۳

۱۱- کشف خطا .... و تصحیح خطا ..... گزینه ۱ d+1 , 2d+1

۱۲- در معماری نرم افزار کدام مورد را نباید انتقال داد؟ (ساختار - احکام - داده و...)

۱۳- نمودار مورد کاربردی برای کدام نظم rup بکار میرود؟ نظم نیازمندیها گزینه ۱

۱۴- تعداد مقایسه های مرتب سازی انتخابی : n(n-1)/2 گزینه ۴

۱۵- تعداد مقایسه در جستجوی ترتیبی برای پیدا کردن ایکس با احتمال ۱/۲

۱۶- از رابطه A-->B استفاده مجدد از کدام طرف رابطه راحت تر است؟ انتهای رابطه گزینه ۲

۱۷- کنترل همزمانی مربوط به چه لایه ای میباشد؟ لایه جلسه گزینه ۲

۱۸- درگرافی با n راس و e یال تعداد زیرگرافهای پوشا برابراست با: گزینه ۴ دو بتوان e
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۴۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  من نمیدونم تعداد سوالات مشترک چندتا بود. بیست تابود؟ هجده تا از سوالات در پی مشاهده میفرمایید:

سوالات مشترک:

۱- تعداد جایگشتهایی که n نفر میتوانند دور یک میز بنشینند. بیچرخش: !n با چرخش: !(n-1)

۱۲- در معماری نرم افزار کدام مورد را نباید انتقال داد؟ (ساختار - احکام - داده و...)

۱۶- از رابطه A-->B استفاده مجدد از کدام طرف رابطه راحت تر است؟ انتهای رابطه گزینه ۲

۱۸- درگرافی با n راس و e یال تعداد زیرگرافهای پوشا برابراست با: گزینه ۴ دو بتوان e
دوست عزیز متاسفانه جواب بعضی سوالات اشتباه بود و بعضی سوالا جواب نداشتن جواب اینجا ذکر شد:

۲- تعداد برگها و گره های داخلی یک درخت m تایی:اون جواب شما اصلا در گزینه ها نبود این جواب بود
صفحه ۲۳۳ ریاضیات گسسته پوران پژوهش:
در درخت mتایی اگر n گره داشته باشد آنگاه تعداد گره های داخلی برابر با i=n-1/mو برگهابرابر باL=[(m-1)n+1]/m]
که اونجا برا سوال من گزینه ۲ بود
۴- مرتبه زمانی الگورینم کراسکال در بدترین حالتSad O(n^2lognاین جواب درصورتی درست هست که هم یال و هم راس از درجه n باشن به نظر من چون تعداد یالها میشد m و تعداد راسها n از درجه n^2logmمیشه جواب
۷- قرارداد ها و قوانین در شبکه چه نام دارد؟پروتکل
( مجموعه قواعد و قوانین بکار رفته در هر لایه که با لایه نظیر خود محاوره می کنند پروتکل نام دارد)
۱۲- در معماری نرم افزار کدام مورد را نباید انتقال داد؟ (ساختار - احکام - داده و...) جواب درست تابع بود

(اگر تعداد خطا d باشه این فرمول درسته اما سوال گفته بود فاصله همینگ d هستش)
(برای تشخیص dخطا باید کدی با فاصله d+1 داشته باشیم و برای تصحیح dخطا باید کدی با فاصله۲d+1داشته باشیم .)

۵- درATM داده ها بصورت فریم یا بسته و از نوع اتصالگرا یا بی اتصال؟ از نوع اتصالگرا و به صورت بسته
(ATM پروتکلی اتصال گراست و قبل از هرگونه مبادله داده یک "مدارمجازی"یا به اصطلاح یک "نشست" از طریق سوئیچ ها برقرار می کند پس از آنکه داده ها مبادله شد ، مدار مجازی که حاصل هماهنگی قبلی سوئیچها است از بین خواهد رفت ATM داده ها را در قالب بسته هایی کوچک و با اندازه ثابت که سول نامیده می شودانتقال می دهد. سلولهای ATM فارغ از آنکه چقدر داده در خود حمل می کنند هرکدام ۵۳ بایت هستند)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن
ارسال: #۴۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط مورتن.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  من نمیدونم تعداد سوالات مشترک چندتا بود. بیست تابود؟ هجده تا از سوالات در پی مشاهده میفرمایید:

سوالات مشترک:

دوست عزیز متاسفانه جواب بعضی سوالات اشتباه بود و بعضی سوالا جواب نداشتن جواب اینجا ذکر شد:

۲- تعداد برگها و گره های داخلی یک درخت m تایی:اون جواب شما اصلا در گزینه ها نبود این جواب بود
صفحه ۲۳۳ ریاضیات گسسته پوران پژوهش:
در درخت mتایی اگر n گره داشته باشد آنگاه تعداد گره های داخلی برابر با i=n-1/mو برگهابرابر باL=[(m-1)n+1]/m]
که اونجا برا سوال من گزینه ۲ بود
۴- مرتبه زمانی الگورینم کراسکال در بدترین حالتSad O(n^2lognاین جواب درصورتی درست هست که هم یال و هم راس از درجه n باشن به نظر من چون تعداد یالها میشد m و تعداد راسها n از درجه n^2logmمیشه جواب
۷- قرارداد ها و قوانین در شبکه چه نام دارد؟پروتکل
( مجموعه قواعد و قوانین بکار رفته در هر لایه که با لایه نظیر خود محاوره می کنند پروتکل نام دارد)
۱۲- در معماری نرم افزار کدام مورد را نباید انتقال داد؟ (ساختار - احکام - داده و...) جواب درست تابع بود

(اگر تعداد خطا d باشه این فرمول درسته اما سوال گفته بود فاصله همینگ d هستش)
(برای تشخیص dخطا باید کدی با فاصله d+1 داشته باشیم و برای تصحیح dخطا باید کدی با فاصله۲d+1داشته باشیم .)

۵- درATM داده ها بصورت فریم یا بسته و از نوع اتصالگرا یا بی اتصال؟ از نوع اتصالگرا و به صورت بسته
(ATM پروتکلی اتصال گراست و قبل از هرگونه مبادله داده یک "مدارمجازی"یا به اصطلاح یک "نشست" از طریق سوئیچ ها برقرار می کند پس از آنکه داده ها مبادله شد ، مدار مجازی که حاصل هماهنگی قبلی سوئیچها است از بین خواهد رفت ATM داده ها را در قالب بسته هایی کوچک و با اندازه ثابت که سول نامیده می شودانتقال می دهد. سلولهای ATM فارغ از آنکه چقدر داده در خود حمل می کنند هرکدام ۵۳ بایت هستند)

دوست عزیزم ممنون. اما داری اشتباه میکنی.
در سوال ۲ حالا من بجای m نوشتم k وگرنه جواب من و شما یکیه. میگی نه ضربش کن ببینی. Smile دقت نکردی [(m-1)n+1]/m میشه mn/m-n/m+1/m که درنهایت میشه m-(n-1)/m همونیه که من نوشتم پس درسته.

سوال ۴ که اینهمه کتابها درموردشون نوشتن o(N^2LOGN( فقط منظورشون برای شرایط خاص که تعداد یالها برابر تعداد رئوس باشه نبوده که شما میگی وقتی هردو N بود این میشه.

سوال ۱۱ اگه فرمایش شما درست باشه میشه d-1 , d-1/2 که درگزینه ها نبود.

درمورد سوال ۷ هم خدا از دهنت بشونه صوزت سوال قشنگ یادم نیست.

مرسی ازسوال ۵و۱۲ چون خب من جوابشو نمیدونستم و ننوشتم.

سوالها میدونی چندتا بود؟

Heart
۱
۰
ارسال: #۵۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ
سوالا برا هر درس ۲۰تا بود و مشترک ۲۰تا بود
۱
۰
ارسال: #۵۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
خواهشمند است کمکی بگن دوست من و اون دوسوال را بیاد بیاور و قید بنما Wink قربونت برم
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  دوست عزیزم ممنون. اما داری اشتباه میکنی.
در سوال ۲ حالا من بجای m نوشتم k وگرنه جواب من و شما یکیه. میگی نه ضربش کن ببینی. Smile دقت نکردی [(m-1)n+1]/m میشه mn/m-n/m+1/m که درنهایت میشه m-(n-1)/m همونیه که من نوشتم پس درسته.

سوال ۴ که اینهمه کتابها درموردشون نوشتن o(N^2LOGN( فقط منظورشون برای شرایط خاص که تعداد یالها برابر تعداد رئوس باشه نبوده که شما میگی وقتی هردو N بود این میشه.

سوالها میدونی چندتا بود؟
فرمول سوال ۲ شما بر اساس درس ساختمان داده هست و این فرمول من در درس گسسته درسه معناش یکی هس اما قرار گرفتن متغیرها مهمه و گرنه دوتا فرمول نبود و همه اونا مینوشتن استدلال شما هم محترمه
سوال ۴ کتابها تماما گفتن اگه هر دو از مرتبه n باشن فرمول شما درسته و اینجور بود نیاز نبود سوال بگه راس از مرتبه n و یال از مرتبه m
۱
۰
ارسال: #۵۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  دوست عزیزم ممنون. اما داری اشتباه میکنی.

سوالها میدونی چندتا بود؟
فرمول سوال ۲ شما بر اساس درس ساختمان داده هست و این فرمول من در درس گسسته درسه معناش یکی هس اما قرار گرفتن متغیرها مهمه و گرنه دوتا فرمول نبود و همه اونا مینوشتن استدلال شما هم محترمه
سوال ۴ کتابها تماما گفتن اگه هر دو از مرتبه n باشن فرمول شما درسته و اینجور بود نیاز نبود سوال بگه راس از مرتبه n و یال از مرتبه m

نفهمیدم سوال ۲ رو تایید کردی؟ جواب یکی بود همون بود گزینه . من فقط بجای m اینجا نوشتم k. جریان چیه؟ همون گزینه ۲ هم بود.

همیشه که بگه یال از مرتبه m هست که دلالت براین نمیکنه که حتما از m باید استفاده بشه. یعنی تابحال به هیچ سوالی برخورد نکردی که منحرف کنن با طرح همچین مسایلی؟؟؟ مثل اینکه بگن مرتب سازی هرمی رو از وسط مرتب کنیم نصفش مرتب باشه همش بهم ریختعه باشه نزولی مرتب باشه همه حالت میشه O(nlogn) . تعجب نداره
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ق.ظ، توسط neda_Network.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  نفهمیدم سوال ۲ رو تایید کردی؟ جواب یکی بود همون بود گزینه . من فقط بجای m اینجا نوشتم k. جریان چیه؟ همون گزینه ۲ هم بود.

همیشه که بگه یال از مرتبه m هست که دلالت براین نمیکنه که حتما از m باید استفاده بشه. یعنی تابحال به هیچ سوالی برخورد نکردی که منحرف کنن با طرح همچین مسایلی؟؟؟ مثل اینکه بگن مرتب سازی هرمی رو از وسط مرتب کنیم نصفش مرتب باشه همش بهم ریختعه باشه نزولی مرتب باشه همه حالت میشه O(nlogn) . تعجب نداره
گزینه ۲ جواب بود اما استدلال من و شما فرق میکنه هر کدوم برا یه درسه و سوال مربوط به ساختمان گسسته بود نه ساختمان داده که با kباشه به هر حال جوابتون درست بوده
متاسفانه سوال غلط زیاد بود تو سوالا باید صبر کنیم تا نتایج Blush
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط snowly1.)
مگه دفترچه ها با هم یکی نبود و چینش گزینه ها فرق میکرد؟
الان تو مسآله ATM جواب گزینه ۳ بود دیگه درسته؟ سلول/اتصالگرا این گزینه۳ بود دیگه درسته.
الان گزینه سوم در مرتبه کروسکال مگه O(M^2LOGN) نبود؟ اصلآ گزینه ای به نام o(N^2LOGM نبود.
۲
۰
ارسال: #۵۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ق.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  مگه دفترچه ها با هم یکی نبود و چینش گزینه ها فرق میکرد؟
الان تو مسآله ATM جواب گزینه ۳ بود دیگه درسته؟ سلول/اتصالگرا این گزینه۳ بود دیگه درسته.
الان گزینه سوم در مرتبه کروسکال مگه O(M^2LOGN) نبود؟ اصلآ گزینه ای به نام o(N^2LOGM نبود.

سوالatmبسته و فریم واتصالگرا و غیر اتصالگرا بود سلول نداشت سوال که !!!!! جوابم بالا ذکر شد بسته ای_اتصالگرا
الگوریتم کراسکالم تا اومدن نتایج باید صبر کرد هر کی بنابر استدلالش یه جواب زده Blush
۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ
نه گزینه ها اینطوری نبود فریم و سلول و اتصالگرا و غیر اتصالگرا بود درسته؟

حالا neda140781 تو خودت تو این سوال کدوم گزینه رو پر کردی؟ گزینه ۱ یا ۲ یا ۳ یا ۴؟ منظورم اینه که کذوم گزینه رو پر کردی؟
۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ق.ظ، توسط neda_Network.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ب.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  نه گزینه ها اینطوری نبود فریم و سلول و اتصالگرا و غیر اتصالگرا بود درسته؟

حالا neda140781 تو خودت تو این سوال کدوم گزینه رو پر کردی؟ گزینه ۱ یا ۲ یا ۳ یا ۴؟ منظورم اینه که کذوم گزینه رو پر کردی؟

بالا توضیح دادم جواب میشد بسته ای اتصالگرا(سلول-اتصالگرا)چون مبنا بر شبکه اس دقیق یادم نیس کدوم گزینه بود فک کنم ۲ بود یادم نیست
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط snowly1.)
تو پر کردن باید گزینه ۳ رو پر میکردیم. درسته؟
فکر کنم گزینه ها اینطوری بودن ۱) فریم - اتصالگرا ۲) فریم - غیر اتصالگرا ۳) سلول - اتصالگرا ۴) سلول - غیر اتصالگرا
neda140781 الان یادت اومد؟
گزینه ها عین بالا نبودن؟
منظورم اینه که جای گزینه ها اینورو اونوری نبود که و گزینه ها به ترتیب برابر ۱) فریم - اتصالگرا ۲) فریم - غیر اتصالگرا ۳) سلول - اتصالگرا ۴) سلول - غیر اتصالگرا هستش؟
چون من میخوام بدونم گزینه ۳ چی بود؟
دوستان کمک بکنید. کسی ترتیب گزینه ها یادش نمیاد؟
یا اینکه تو این سوال کدوم گزینه رو پر کردن؟
خیلی برام مهمه.
۰
۰
ارسال: #۶۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ ق.ظ
آره ترتیب گزینه ها همین بود که شما میگی چون من دقیقا روی این سوال خیلی فکر کردم چون بین ۳ و ۴ شک داشتم آخرشم غلط زدم Wink خوب خدا رو شکر که شما درست زدی راستی امسال فکر میکنی سطح سوالا چطور بود ترازا نسبت به پارسال چه تغییری میکنه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۴۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۴۹ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۷۴۱ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۲,۰۰۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close