زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون کنکور ارشد آزاد ۹۳ it

ارسال: #۱۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط snowly1.)
راجب سوال ۳ مطمنی جواب nk هستش و n-1 نمیشد؟
راجب سوال ۴ کروسکال بر اساس یالهاش مقایسه رو انجام میده نه راس هاش و بنظرم تو کتابها منظورشون از n همون یالهاست چرا که تو کتاب مقسمی گفته بود که که اگر eتا یال داشته باشیم از مرتبه eloge هستش.
راجب سوال ۱۴ فکر کنم تو صورت سوال گفته بود مرتب سازی تعویضی یعنی (exchange) نه انتخابی (selection) حالا جوابش چی میشد دوستان؟
تو مدیریت اون سوال که راجب عزت نفس بود جوابش رو میدونید چی بود؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ق.ظ
RE: آزمون کنکور ارشد آزاد ۹۳ it
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  راجب سوال ۳ مطمنی جواب nk هستش و n-1 نمیشد؟
راجب سوال ۴ کروسکال بر اساس یالهاش مقیسه رو انجام میده نه راس هاش و بنظرم تو کتابها منظورشون از n همون یالهاست چرا که تو کتاب مقسمی گفته بود که که اگر eتا یال داشته باشیم از مرتبه eloge هستش.
راجب سوال ۱۴ فکر کنم تو صورت سوال گفته بود مرتب سازی تعویضی یعنی (exchange) نه انتخابی (selection) حالا جوابش چی میشد دوستان؟
تو مدیریت اون سوال که راجب عزت نفس بود جوابش رو میدونید چی بود؟

- دردرخت عمومی kتایی با n گره، nk اشاره گر وجوددارد.
- از nk تعداد اشاره گر n-1 اشاره گر استفاده شده و nk-n+1 اشاره گر بلااستفاده مانده است.
که سوال هم مجموع رو خواسته بود.

در مرتب سازی انتخابی نوعی مرتب سازی تعویضی استفاده میشه که سوال آزاد ۸۳ هم این الگوریتم بوده و گفته چه نوع مرتب سازی است که جوابش انتخابی میشده و تعویضی بین گزینه ها نبوده.

به یال وابسته است اما موقعی که میشه O(n^2logn) یعنی اون موقعها یال نداره گراف؟ حتما اگر ذکر کنه که یالشو با m نشون میدیم بحث یال میاد وسط؟ والا منکه هنوز تو هیچ موردی این قضیه رو متوجه نشدم.

عزت نفس - کم زدم . درست زدم؟
۲
۰
ارسال: #۱۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ
صورت سوال یادم نمیاد ولی عزت نفس زیاد باعث خودباوری میشه نه کم ولی میگم صورت سوال یادم نیست.
راجب اون سوال nk من تو یه تستی دیده بودم جواب n-1 بود حتی یکی از افرادی که بیرون اومد از آزمون اون هم گفت n-1 میشه من هم جواب درست رو نمیدونم.
راجب الگوریتم کروسکال هم گفته بود با m یال و n راس آخه چرا تعداد یالها رو با m مشخص کرده اگر جواب n^2logn میشد؟ تازشم اصلآ گزینه m^2logm نبود و فقط گزینه m^2logn
حالا به نظرت جواب همون n^2logn هستش؟

راستی اون سوال که راجب هدف هوش مصنوعی بود جواب کدوم گزینه بود؟
پیچیدگی مکانی dfs کدوم گزینه میشد؟ مگه جواب (bd+1 )o میشد؟
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ق.ظ
بله O(bd) میشه درسته. هدف هوش مصنوعی رو هم از روی گزینه ها زدم یادم نیست. اخه این چه طرز سوال دادن بود. ساختمان داده و طراحی الگوریتم روی هم ۵ تا داده بودن که ضریبش دو هست برای برای هرکدوم از پایگاه و سیستم و هوش .. ۱۵ ۲۰ تا سوال دادن همه هم برای فصل اول . اینهمه مساله حل کنی بعد آخرش بیاد منظور از هوش مصنوعی چیست؟ فلان دانشمند چکارکرد. ...
۱
۰
ارسال: #۲۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ
مورتن منظورت o(bd) هستش؟ یا o(bd+1) ؟ منظورت کدومشونه؟
اصلآ تو گزینه ها o(bd) داشتیم؟
بالاخره جواب کدوم بود؟
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  مورتن منظورت o(bd) هستش؟ یا o(bd+1) ؟ منظورت کدومشونه؟
اصلآ تو گزینه ها o(bd) داشتیم؟
بالاخره جواب کدوم بود؟

عزیز دل من O(bd) , O(bd+1) از یک مرتبه هستند و فرق ندارند. اصلش همونیه که من گفتم حالا تو اونجا اونیکه شما گفتید رو نوشته ملا لغتی نبودی که دوست من.!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۲۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط snowly1.)
نه هم وطن سوال من این بود که گزینه o(bd هم در بین گزینه ها بود یا نه فقط o(bd+1) بود؟
تو خودت کدوم گزینه رو زدی؟ یادت میاد؟

راستی سوال پایگاه داده ها که گفته بود در تراکنش ها بعد از کدام حالت یک جواب نهایی میدهد؟ جواب commit بود یا commitوabort
صورت سوال دقیق یادم نبود.
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  نه هم وطن سوال من این بود که گزینه o(bd هم در بین گزینه ها بود یا نه فقط o(bd+1) بود؟

راستی سوال پایگاه داده ها که گفته بود در تراکنش ها بعد از کدام حالت یک جواب نهایی میدهد؟ جواب commit بود یا commitوabort

یعنی همون که شما زدی و منم همونو زدم.

سوال پایگاه داده من کزینه ۳ یعنی هردو رو زدم.
۱
۰
ارسال: #۲۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ق.ظ
مطمنی هر دو درست بود؟
۱
۰
ارسال: #۲۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  مطمنی هر دو درست بود؟

نه اما زدم.
۱
۰
ارسال: #۲۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ق.ظ، توسط snowly1.)
فکر میکنم فقط commit درست بود.
راستی یه سوال بود که گزینه هاش ۱_atomic و ۲_ consitancy و ۳_durability و ۴_استقلال داده ای بود جواب کدوم گزینه میشد؟

مورتن تو جوابهای دروس مشترک که گذاشتی راجب جواب سوال ۲ و ۱۴ مطمن هستی یا نه؟
منظورم اینه که از منبع خاصی میگی که این جوابها درست هستش یا نه اثبات شخصی خودته؟ چند درصد مطمنی جواب هر دو درست هستن؟
کنکور امسال رو خوب زدی یا نه؟
۱
۰
ارسال: #۲۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ق.ظ، توسط مورتن.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  نه هم وطن سوال من این بود که گزینه o(bd هم در بین گزینه ها بود یا نه فقط o(bd+1) بود؟

اره مطمئنم تو جزوه پوران هم هست براتم نوشته بودم. حتی کلید هم بگه نیست اونا اشتباه کردند.

(۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  فکر میکنم فقط commit درست بود.
راستی یه سوال بود که گزینه هاش ۱_atomic و ۲_ consitancy و ۳_durability و ۴_استقلال داده ای بود جواب کدوم گزینه میشد؟

مورتن تو جوابهای دروس مشترک که گذاشتی راجب جواب سوال ۲ و ۱۴ مطمن هستی یا نه؟
منظورم اینه که از منبع خاصی میگی که این جوابها درست هستش یا نه اثبات شخصی خودته؟ چند درصد مطمنی جواب هر دو درست هستن؟
کنکور امسال رو خوب زدی یا نه؟

اگه فکر میکنی پس چرا میپرسی. میخوای بدونی من چکار کردم فقط؟ منکه گفتم مطمئن نیستم و اونو زدم. دوتا سوالروباهم قاطی کردی.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۲۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ
نگفتی جواب این تست چی میشه؟ یه سوال بود که گزینه هاش ۱_atomic و ۲_ consitancy و ۳_durability و ۴_استقلال داده ای بود جواب کدوم گزینه میشد؟
این تست رو تو کنکور زدی یا جوابش رو میدونی؟
۱
۰
ارسال: #۲۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ق.ظ
دو تا تست رو باهم قاطی کردی . کنترل همروندی کدوم یک زااینهاروبرعهده داره؟ که جواب ایزولیشن میشد. اون استقلال داده ای مال سوال دیگه بود.
۲
۰
ارسال: #۳۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط jamshidi.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  سوالات مشترک:

۱- تعداد جایگشتهایی که n نفر میتوانند دور یک میز بنشینند. بیچرخش: !n با چرخش: !(n-1)

۲- تعداد برگها و گره های داخلی یک درخت m تایی: n-(n-1)/k و n-1/k

۳- تعداد لینکهای تهی و غیر تهی در لیست: nk گزینه ۱

۴- مرتبه زمانی الگورینم کراسکال در بدترین حالت: O(n^2logn)

۵- ATM داده ها را بصورت فریم یا سلول و از نوع اتصالگرا یا بی اتصال: -------

۶- coheision و coupling چطور باید باشند؟ بالا - پایین

۷- قرارداد ها و قوانین در شبکه چه نام دارد؟ پروتکل گزینه ۲

۸- مساله (c=blog(1+s/n در شبکه جواب: ۲۰ گزینه ۳

۹- نقش پیامها در کلاس و نموارمولفه: نوع روابط کلاسها (رفتار) گزینه ۱

۱۰- r چه عددی باشد تا دنباله زیر هامیلتونی باشد؟ جواب: ۳ گزینه ۳

۱۱- کشف خطا .... و تصحیح خطا ..... ؟؟؟؟؟؟بین حوابها؟؟؟؟؟؟

۱۲- در معماری نرم افزار کدام مورد را نباید انتقال داد؟ (ساختار - احکام - داده و...)

۱۳- نمودار مورد کاربردی برای کدام نظم rup بکار میرود؟

۱۴- تعداد مقایسه های مرتب سازی انتخابی : n(n-1)/2 گزینه ۴

۱۵- تعداد مقایسه در جستجوی ترتیبی برای پیدا کردن ایکس با احتمال ۱/۲

۷- دوست عزیز فقط قراردادها نبود که. گفته بود لایه ها و قراردادها که اونوقت میشه معماریUndecided
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: babakhazinia

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۴۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۴۹ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۷۴۱ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۲,۰۰۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close