زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه سوال دارم؟

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ ب.ظ
یه سوال دارم؟
سلام به دوستان مانشتی
می خواستم بدونم اگه تو انتخاب اصلی یه دانشگاه قبول شیم و بریم و بعد تو تکمیل ظرفیت یه دانشگاه دیگه قبول شیم ولی مد نظرمون نبوده باشه می تونیم همون انتخاب اولمونو ادامه بدیم؟ یا حتما باید اون رشته ایی که تو تکمیل ظرفیت اوردیمو بریم؟

قاطی کردم با این جمله بندیمCool
پیشاپیش ممنون از جواباتونShy

بس تجربه کردیم در این دار مکافات

با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ
یه سوال دارم؟
سلام دوست عزیز
هر انتخابی که تکمیل ظرفیت بیارید رو باید برید و باهاتون مثل دانشجوی انتقالی برخورد میشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p_farhadi
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ
RE: یه سوال دارم؟
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
هر انتخابی که تکمیل ظرفیت بیارید رو باید برید و باهاتون مثل دانشجوی انتقالی برخورد میشه
یعنی نمیشه همون انتخاب اولی که کردم وقبول شدم وثبت نامم کردم برم؟؟؟مثلا قبول می شم دانشگاه غیرانتفاعی میرم ثبت نامم می کنم بعد تو تکمیل ظرفیت هم دوباره انتخاب رشته می کنم و مثلا دانشگاه دیگه ای میارم ولی به دلایلی نمی تونم برم.می تونم همون رشته ایی که اول توش ثبت نام کردم بمون؟؟؟؟؟ یعنی نمیشه؟؟؟HuhHuhHuhHuh

بس تجربه کردیم در این دار مکافات

با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ
یه سوال دارم؟
اگر روزانه قبول شده باشیم می تونیم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم؟
۱
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط npour.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ)p_farhadi نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
یعنی نمیشه همون انتخاب اولی که کردم وقبول شدم وثبت نامم کردم برم؟؟؟مثلا قبول می شم دانشگاه غیرانتفاعی میرم ثبت نامم می کنم بعد تو تکمیل ظرفیت هم دوباره انتخاب رشته می کنم و مثلا دانشگاه دیگه ای میارم ولی به دلایلی نمی تونم برم.می تونم همون رشته ایی که اول توش ثبت نام کردم بمون؟؟؟؟؟ یعنی نمیشه؟؟؟HuhHuhHuhHuh

نه

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ)Nfrs نوشته شده توسط:  اگر روزانه قبول شده باشیم می تونیم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم؟

بله
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p_farhadi
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ)p_farhadi نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

نخیر چون اینطوری باعث میشید ۱ ظرفیت هدر بره.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: p_farhadi , Pure Liveliness

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۸۶ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۲۰۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۴,۱۵۲ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۳۷۰ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  یه سوال معماری دارم لطفا راهنمایی کنید arsalmani ۱ ۱,۵۵۵ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  با رتبه ۱۸۰۰ آی تی شانس قبولی دارم؟؟ setayesh20 ۳ ۴,۰۱۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  خواهش میکنم می تونی کمکم کن، نحوه محاسبه مقدار عدد E مشکل دارم AH64D ۴ ۲,۸۳۷ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: AH64D
  انتقاد از برنامه 'دوستت دارم مادر' و رویکرد جدید صدا و سیما irpersian20 ۸ ۱۰۴ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Behzad TP
  آزمون های پارسه آیتی سال ۹۴ دارم هر کی میخوادبگه mohamadmanesht ۳ ۲,۲۰۲ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mahdimetalorg
  سلام احتیاج به کمک دارم mina joon ۳ ۲,۳۸۳ ۰۳ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: metallica.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close