زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امسال شریف رسما هیچی نمیگیره

ارسال: #۷۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
وقتیکه سال‌های پیش چندین و چند نفر با سهمیه‌ی رتبه‌اولی رفتند همین دانشگاه شریف درس خواندند، حالا پذیرش متمرکز از ارشد که فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

ضمن اینکه به هر حال باید مشخص بشه که چرا این تصمیمات اینطور گرفته میشه؟ آیا مصوب شوراست؟ امکان انتشار متن مصوبه شورا وجود داره؟ تصمیم شخصی است؟ آیا شخص میتونه روی حرف شورا حرف بیاره؟

ضمناً در پاسخ به این توجیه که میگن شریف میخواد از رشته نرم‌افزار شبکه/امنیت بگیره باید گفت که مگه قبلاً از این موضوع اطلاع نداشتن؟ رییس سازمان سنجش پارسال گفته بود که دانشگاه‌ها تا پایان اسفند فرصت اعلام ظرفیت دارن... یعنی دوستان مسئول در شریف در همین یک هفته این تصمیم به این مهمی را گرفتند؟

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۷۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ق.ظ
دوستانی که تهران هستن حتما فردا برن شریف!
نه فقط رتبه بالایی ها -چون برای همه واقعا تاثیرداره
شریف هر سال بازی درمیاره آخرشم اگه دید اوضاع خراب شده یه جوری جمعش میکنه.
با تلفن و ایمیل هم این چند روز حسابی باید شلوغش کرد:
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  این شماره تحصیلات تکمیلی دانشکده خانم لشکریه شاید بتونه کمک کنه نمی دونم
۰۲۱۶۶۱۶۶۲۴۵
رییس گروه آیتی هم دکتر ربیعیه (تا جایی که خبر دارم)شماره های زیر تو برتال
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
براش ثبت شده
۰۲۱۶۶۱۶
بقیش
۶۶۳۳- ۶۶۸۳ - ۶۶۹۳- ۵۱۷۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
ارسال: #۷۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ ق.ظ
RE: امسال شریف رسما هیچی نمیگیره
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  باید اعتراف کنم که خیلی هم بیراه نیست. پروژه های منی که مثلن بهشتی هم بودم تو درسا قابل مقایسه با اون چیزی که بچه های شریف یا امیر کبیر و تهران داشتن نبود.من این تفاوت رو حس میکنم کاملن. و اعتراف میکنم که خیلی از درسا رو خیلی خیلی راحت تر از بچه های توی دانشگاههای بالا تر پاس کردم.
مگه این موضوع فقط برای رشته آی‌تی هست؟ توی نرم‌افزار یا معماری کامپیوتر هم قطعاً هست.

وقتیکه سال‌های پیش چندین و چند نفر با سهمیه‌ی رتبه‌اولی رفتند همین دانشگاه شریف، حالا پذیرش متمرکز از ارشد که فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

ضمن اینکه به هر حال باید مشخص بشه که چرا این تصمیمات اینطور گرفته میشه؟ آیا مصوب شوراست؟ امکان انتشار متن مصوبه شورا وجود داره؟ تصمیم شخصی است؟ آیا شخص میتونه روی حرف شورا حرف بیاره؟

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  به نظر میاد دانشگاه های خوب دلشون نمیخواد از دانشگاه های شهرستان یا دانشگاه های پایین تر تهران دانشجو بگیرن ..... الان همین امیر کبیر همه بالای ۱۶ ها رو بدون کنکور برمیداره ..یعنی بچه های خودشو دوس داره برداره ... شنیدم که استادا با بچه هایی که مال دانشگاه های شهرستانن هم زیاد رفتار خوبی ندارن ....

اینکه استادها رفتار خوبی ندارن شاید قطعی نباشه. تو همین انجمن داشتیم کسانیکه غیرانتفاعی لیسانس گرفتند اما در بهترین رشته ارشد قبول شدند و وضعیت خوبی دارند.

این چیزی که گفتم مسلمن در مورد همه صدق نمیکنه . ولی اکثریت این طوریه . و طرز فکر استادا این جوریه !
تو خود دانشگاه ما استاد مهندسی کامپیوتر گاهی نمیومد به ما که علوم کامپیوتر بودیم درس بده یا معتقد بود چون رتبه کنکور ما پایین تره ضعیف تریم !
! کلاسش میومد پایین دانشجو دکتراشو میفرستاد .
ما که میخواستیم کنکور مهندسی و ای تی بدیم و استادامون میفهمیدن میگفتن علوم کامپیوتر بدین و بیاین دوباره پیش خودمون . گروهمون داره ضعیف میشه.
یعنی من به چشم خودم دیدم که میگم
ببین به نظر من یه روندیه که شروع شده . حال از شانس بچه های آی تی امسال با آی تی شروع شده....معلوم نیس سال بعد چی میشه ولی چیزی که واضحه ظرفیت روزانه کم میشه و ۴۰ -۵۰ تا به مجازی و پردیس اضافه میشه . ازون ور بیست تا بیست تا استعداد درخشان جذب میکنن دانشگاها .....ما باید واسه ۵ تا جای خالی این جور بزنیم تو سر خودمون و همدیگه .....
۰
۱
ارسال: #۷۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ق.ظ، توسط parinaz_st70.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  باید اعتراف کنم که خیلی هم بیراه نیست. پروژه های منی که مثلن بهشتی هم بودم تو درسا قابل مقایسه با اون چیزی که بچه های شریف یا امیر کبیر و تهران داشتن نبود.من این تفاوت رو حس میکنم کاملن. و اعتراف میکنم که خیلی از درسا رو خیلی خیلی راحت تر از بچه های توی دانشگاههای بالا تر پاس کردم.
مگه این موضوع فقط برای رشته آی‌تی هست؟ توی نرم‌افزار یا معماری کامپیوتر هم قطعاً هست.

وقتیکه سال‌های پیش چندین و چند نفر با سهمیه‌ی رتبه‌اولی رفتند همین دانشگاه شریف درس خواندند، حالا پذیرش متمرکز از ارشد که فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه

ضمناً در پاسخ به این توجیه که میگن شریف میخواد از رشته نرم‌افزار شبکه/امنیت بگیره باید گفت که مگه قبلاً از این موضوع اطلاع نداشتن؟ رییس سازمان سنجش پارسال گفته بود که دانشگاه‌ها تا پایان اسفند فرصت اعلام ظرفیت دارن... یعنی دوستان مسئول در شریف در همین یک هفته این تصمیم به این مهمی را گرفتند؟

این" میگن " که میگید و من گفتم . حدس زدم . چون برادرم ۱۰ سال پیش ارشد نرم شریف قبول شد و امنیت شبکه ارشد گرفت (زمانی که شریف ای تی نداشت)....گفتم شاید این طور بشه دوباره .....

با من چرا دعوا میکنین حالا ؟ مگه من خوشحال شدم؟
به ضرر من هم شده این قضیه .
هممون با هزار امید و آرزو اصلاحیه رو دانلود کردیم که ببینیم ظرفیتی اضافه شده یه هو با کن فیکون شدن یه رشته به طور کامل مواجه شدیم.

کارشون قابل دفاع نیست ولی این قدرت و دارن .... از دست ما هم کاری برنمیاد.

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  این چیزی که گفتم مسلمن در مورد همه صدق نمیکنه . ولی اکثریت این طوریه . و طرز فکر استادا این جوریه !
تو خود دانشگاه ما استاد مهندسی کامپیوتر گاهی نمیومد به ما که علوم کامپیوتر بودیم درس بده یا معتقد بود چون رتبه کنکور ما پایین تره ضعیف تریم !
! کلاسش میومد پایین دانشجو دکتراشو میفرستاد .
ما که میخواستیم کنکور مهندسی و ای تی بدیم و استادامون میفهمیدن میگفتن علوم کامپیوتر بدین و بیاین دوباره پیش خودمون . گروهمون داره ضعیف میشه.
یعنی من به چشم خودم دیدم که میگم
ببین به نظر من یه روندیه که شروع شده . حال از شانس بچه های آی تی امسال با آی تی شروع شده....معلوم نیس سال بعد چی میشه ولی چیزی که واضحه ظرفیت روزانه کم میشه و ۴۰ -۵۰ تا به مجازی و پردیس اضافه میشه . ازون ور بیست تا بیست تا استعداد درخشان جذب میکنن دانشگاها .....ما باید واسه ۵ تا جای خالی این جور بزنیم تو سر خودمون و همدیگه .....

نه ببینید من در حال حاضر اصلاً کاری با رفتار اساتید (نه همه استادها) ندارم. در این موقعیت این حرکتی که انجام شده قابل دفاع نیست.

چطور شده که توی دفترچه اصلی ۱۷ نفر ظرفیت اعلام میشه بعد یهو تو این یک هفته چه تصمیمی گرفته میشه که صفر میشه؟

به نظر من ارتباطی با این موضوع اساتید نداره.

این تصمیم یه نفر نیست . گروه تصمیم میگیره ....کاملن ربط یه هیئت علمی داره .
۰
۱
ارسال: #۸۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  این" میگن " که میگید و من گفتم . حدس زدم . چون برادرم ۱۰ سال پیش ارشد نرم شریف قبول شد و امنیت شبکه ارشد گرفت (زمانی که شریف ای تی نداشت)....گفتم شاید این طور بشه دوباره .....
احتمالا درست باشه حرف شما ، آخه من پارسال کلاس کنکور که میرفتم استادش از استادای امیرکبیر بود گفت صحبتایی هست که رشته آیتی رو بخوان بردارن و از کامپیوتر بگیرن و گرایشای دیگه رو از مدیریت!
اون موقع گفت ممکنه امسال آخرین سالش باشه

همه جا میان رشته های بین رشته ای رو زیاد میکنن - مملکت ما برعکسه!!
یکی نیست بگه پس چرا دارن ورودی کارشناسی جدید هنوز میگیرن آخه
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۸۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  این" میگن " که میگید و من گفتم . حدس زدم . چون برادرم ۱۰ سال پیش ارشد نرم شریف قبول شد و امنیت شبکه ارشد گرفت (زمانی که شریف ای تی نداشت)....گفتم شاید این طور بشه دوباره .....
ببینید دوست عزیز الآن فکر میکنم همه ما یک درد مشترک داریم ممکنه این موضوعی که شما گفتید توسط مسئولان شریف گفته بشه. خب این یه استدلالی هست که من عرض کردم.

وگرنه اگر همین الآن شریف ۲۰ نفر اعلام بکنه همه سود می‌برند و اگر حذف بشه همه ضرر میکنند. هم رتبه یک... هم رتبه ۵۰

من سوال اصلیم اینه که اگر بنا به حذف بود، چرا قبل از آمدن دفترچه‌ها نشد؟ و در این یک هفته چه اتفاقی افتاده که تصمیم به این مهمی گرفته شده؟

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۸۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ق.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  این" میگن " که میگید و من گفتم . حدس زدم . چون برادرم ۱۰ سال پیش ارشد نرم شریف قبول شد و امنیت شبکه ارشد گرفت (زمانی که شریف ای تی نداشت)....گفتم شاید این طور بشه دوباره .....
ببینید دوست عزیز الآن فکر میکنم همه ما یک درد مشترک داریم ممکنه این موضوعی که شما گفتید توسط مسئولان شریف گفته بشه. خب این یه استدلالی هست که من عرض کردم.

وگرنه اگر همین الآن شریف ۲۰ نفر اعلام بکنه همه سود می‌برند و اگر حذف بشه همه ضرر میکنند. هم رتبه یک... هم رتبه ۵۰/

موافقم . منم چیزی که شنیده بودم و گفتم . و امیدوارم که چرت و پرت گفته باشم ! چون اگه راست باشه کنکور سال بعد هم رو هواست .
خدا کنه اعتراضا نتیجه ای داشته باشه
۰
۱
ارسال: #۸۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ ق.ظ
منم میام ببینم چی شده!
ایشالا ساعت ۱۰ تو طبقه ۸ دانشکده کامپیوتر ببینم شما رو ... ایشالا که حل بشه

فقط همین جا بگم که جون هر کی دوست دارین با جنگ و دعوا و بصورت طلب کارانه نرین پیش دکتر ربیعی ... قاطی بکنه دیگه هیچ کمکی به هیچ کس نمیکنه!

ایشالا که کسی حقش پایمال نشه و اونی که حقش شریفه، به شریف برسه...
۱۰ میبینم تون .... Smile
۵
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , sprite , reza777gh , ka arman , ghaderZ , neda.h
ارسال: #۸۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ق.ظ
امیدوارم سال بعد به وضعیت قبلیش برگرده.چون از لحاظ لابراتوارهای شبکه شریف رتبه دوم رو داشت و خب این یه اجحاف بزرگ میشه در حق دانشجویان ای تی.

---------------------------------------
خویشتن را بردار
عشق می ماند و تو

---------------------------
خویشتن را بردار
عشق می ماند و تو
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ق.ظ
اگه رفتید شریف به ما هم خبر بدید!!!
ما که تعران نیستیم، کاری از دستمون بر نمیاد!! Sad(
۰
۱
ارسال: #۸۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ق.ظ
دوستان...

یک توصیه میکنم.... یک نصیحت خواهرانه... امسال هررررررررررررررررررررررررررجا قبول شدید.. ناز و ادا در نیارید و تشریف ببرید بشینید سر کلاس و خدا رو هم شکر کنید... سال دیگه این موقع اصصصصصصصلا معلوم نیست چی بشه و کدوم دانشگاه ها بساط امسال شریف رو راه میندازن.... این توصیه ما بود دیگه

خواه پند گیر خواه ملال....HeartHeart

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: n_amiry , fatemeh_m
ارسال: #۸۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ)Nfrs نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ق.ظ)Nfrs نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دوستان تو دفترچه جدید که ظرفیت وجود داره فقط کاهش ( و افزایش) یافته به سه نفر در روزانه و شبانه آموزش محور و پزوهش محور( :-؟)
بنده خدا تو لیست حذف شده ها هست.
شما جریان این حرکت شریف رو نمی دونید، یک پشت پرده ای هست که بعدا براتون می گم.

لابد به نشانه اعتراض به اینکه امیرکبیر سوالای کنکور آیتی رو میده است !؟
نه اصلا،
تو شریف سمبه یکی دیگه تو گروه آی تی پر زور تره که این کارا رو می کنه، نه دکتر ربیعی.

کار هرکی که باشه ،مگه می شه گروه آیتی یک سال ارشد نداشته باشه !

چرا که نه؟ من از صنعتی اصفهان خبر موثق دارم که دو ساله میخواد آی تی بگیره و به دلایلی... نمیگیره. قبلا می گفتن فضا کمه اما الان که نساجی ها از اون دانشکده رفتن و فضا هم دارن، هیئت علمی هم که هست چون لیسانسش رو دارن.
۱
۱
ارسال: #۸۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ ق.ظ
یکی از دوستانم تو شریف رفته از مسئول دفتر گروه پرسوجو کرده . گفتن ظرفیت ۱ و ۴ آیتی از اول قرار بوده ۰ باشه و تصمیم گروه بوده . ولی ظرفیت ۲ و ۳ رو نمیدونه چی شده و خود طرفم از اصلاحیه سازمان سنجش متعجب شده ! احتمالا تصمیم شبانه مدیر گروه بوده.

بازم کسی اگه اطلاعات دقیق تری کسب کرد اینجا بگه
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , tayebe68 , Good!
ارسال: #۸۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ق.ظ
دوست عزیز مدیرگروه که نمی تونه خودش یه شبه تصمیم بگیره. کل گروه در مورد اضافه شدن یا حذف ظرفیت تصمیم می گیرند بعد مدیرگروه تصمیمات گروه رو در شورای دانشکده مطرح می کنه شورا هم شامل مدیران گروه های کل دانشکده و رییس دانشکده و معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده است. تصمیمات با رای گیری اجرایی خواهند شد، در مواردی از این دست که ممکنه حساسیت برانگیز باشه ممکنه به شواری دانشگاه ارجاع بشه. با احترامی که برای نظر دوستان قائلم، عرض کنم که اعتراض فایده ای حداقل برای امسال نخواهد داشت.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Asemaneabi , tayebe68
ارسال: #۹۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ ق.ظ
بچه ها ما رفتیم شریف و قضیه در حال پیگیریه. میتونید امیدوار باشید خوشبختانه مسئولاش آدمای پیگیری هستن.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , ka arman , reza19 , CATIGA , Asemaneabi , س.غ , ghaderZ , Good! , neda.h

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۷۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۰۱ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۸۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۴۵۹ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۱۹۵ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close