زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امنیت امیرکبیر ، شبکه شریف ، یا IT دانشگاه تهران؟

ارسال: #۱۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط sia.hatami.)
RE: امنیت امیرکبیر ، شبکه شریف ، یا IT دانشگاه تهران؟
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  عزیز من با کسی دعوا ندارم که با این لحن حرف میزنی.
ماهیت رشته مخصوصا توامنیت بسته به خود دانشجو داره که تو چه زمینه ای بخواد فعالیت کنه.
امنیت شبکه امنیت پایگاه و..
چون امنیت یه رشته میان رشته ای.
اینجا قصد کل کل واسه رشته نیست هدف کمکه.که ان شاالله کمکی کرده باشم.
موفق باشید

من نمیدونم چرا شما فک کردین که ما باهم دعوا داریم !!!!
شاید به خاطر این باشه که گفتم استادتون تصور غلطی داشته و... که باعث شده بهتون بر بخوره! ... خلاصه من معذرت میخوام که رک گفتم... نمیدونستم محتوای حرفا برا شما مهم نیست و مخالفت کردن به معنای دعوا کردن و جنگ و.... می باشد!

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  یعنی الان مثلا سیستمهای تشخیص نفوذ، به شبکه ارتباطی ندارن؟

شاید رو بستر ترافیک شبکه بحث بکنن، ولی دغدغه شان شناسایی رفتارهاییست که از نظر مسئول امنیت سیستم، یکسری نابهنجاری هایی محصوب می شود که می تواند خط مشی های امنیتی را زیر سوال ببرد!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ)sia.hatami نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  عزیز من با کسی دعوا ندارم که با این لحن حرف میزنی.
ماهیت رشته مخصوصا توامنیت بسته به خود دانشجو داره که تو چه زمینه ای بخواد فعالیت کنه.
امنیت شبکه امنیت پایگاه و..
چون امنیت یه رشته میان رشته ای.
اینجا قصد کل کل واسه رشته نیست هدف کمکه.که ان شاالله کمکی کرده باشم.
موفق باشید

من نمیدونم چرا شما فک کردین که ما باهم دعوا داریم !!!!
شاید به خاطر این باشه که گفتم استادتون تصور غلطی داشته و... که باعث شده بهتون بر بخوره! ... خلاصه من معذرت میخوام که رک گفتم... نمیدونستم محتوای حرفا برا شما مهم نیست و مخالفت کردن به معنای دعوا کردن و جنگ و.... می باشد!

نه دوست عزیز.استادی که گفتم استاد من نیست که بخوام ناراحت باشم.من سال پیش امنیت اصفهان هم قبول شدم(الان شبکه میخونم و دودل بودم) و در مزاجعه به اونجا این صحبت هارو اگه اشتباه نکنم مدیرگروه ای تی دانشگاه اصفهان بهم گفت .بهرحال لحنتون این حسو القا میکنه.
یا علی
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۸ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  بهرحال لحنتون این حسو القا میکنه.

من از بابت لحجه، عذرخواهی میکنم... همونطور که خودتون گفتین، هدف راهنمایی بوده و هیچ انگیزه ای برا رد نظر خاصی نیست. :)
بطبیعتاً بازم برا هر رشته ای این امکان وجود داره که اگه دانشجو علاقع داشته باشه، بتونه یه تغییراتی ایجاد کنه. نمونش دوتا از بچه های تجارت هم ورودی ماست که پایان نامه کاملاً امنیتی گرفتن. بیشتر اون صحبتا راجب خود رشته هاس نه اتفاقاتی که میافته.
بازم معذرت میخوام
موفق باشید
۲
۰
ارسال: #۱۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ب.ظ)sia.hatami نوشته شده توسط:  بطبیعتاً بازم برا هر رشته ای این امکان وجود داره که اگه دانشجو علاقع داشته باشه، بتونه یه تغییراتی ایجاد کنه. نمونش دوتا از بچه های تجارت هم ورودی ماست که پایان نامه کاملاً امنیتی گرفتن.
البته هر دو شون مجبور شدن موضوعشون رو بین رشته ای انتخاب کنن نه کاملا امنیتی!(یعنی گروه تجارت با انتخاب موضوع ۱۰۰% امنیتی برای بچه های تجارت کاملا مخالفت می کنه!)

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sia.hatami , infinity31
ارسال: #۲۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ق.ظ
ممنون از همه دوستان به خاطر جواب ها و راهنمایی هاشون Smile

هنوز هم خوشحال میشم کسی اگه نظری داره بگه.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ
شریف برازنده شماست.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , infinity31 , Good!
ارسال: #۲۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ
برای اپلای شریف و امیرکبیر رو بزن برای تجارت و آی تی نمی شه اپلای کرد چون درساش تخصصی نیست و فضای اپلای خوبی نداره. مثلا برای چه رشته ای می خوای اپلای کنی از آی تی؟ این رو بچه هایی که تو جو اپلای هستند می دونن.

کلا شریف هم برای اپلای بهتره

پس:
شریف
امیرکبیر
آی تی تهران(به نظرم کلا به درد اپلای اصلا نمی خوره)
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: homakp
ارسال: #۲۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط k_111.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Phoenix48 نوشته شده توسط:  برای اپلای شریف و امیرکبیر رو بزن برای تجارت و آی تی نمی شه اپلای کرد چون درساش تخصصی نیست و فضای اپلای خوبی نداره. مثلا برای چه رشته ای می خوای اپلای کنی از آی تی؟ این رو بچه هایی که تو جو اپلای هستند می دونن.

پس:
شریف
امیرکبیر
میشه یه نفر با مقاله چاپ شده درست و حسابی، از آی تی دانشگاه تهران بهم نشون بدی که نتونسته اپلای با فاند بگیره؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , رتبه۱سال۹۴ , احسان مومنی
ارسال: #۲۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط infinity31.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Phoenix48 نوشته شده توسط:  برای تجارت و آی تی نمی شه اپلای کرد چون درساش تخصصی نیست و فضای اپلای خوبی نداره. مثلا برای چه رشته ای می خوای اپلای کنی از آی تی؟ این رو بچه هایی که تو جو اپلای هستند می دونن.

ممنون از نظرتون Smile

با توجه به این که دانشگاه تهران فقط شامل تجارت نمیشه و در خود آی تی هم مباحث داغ زیادی وجود داره که حس می کنم(البته فقط حس می کنم و دقیق تحقیق نکردم در این باره) به درد اپلای می خورن میشه اگر علت دیگه ای دارید بفرمایید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: k_111
ارسال: #۲۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ
فقط بگم تو سایت applyabroad دیدم کسی رو که لیسانس و فوق آی تی شریف بودن و الان phd دانشگاه EPFL سوییس در زمینه دیتابیس دانشجو هستن.ازشون که پرسیدم گفتن:
"نه هیچ مشکلی نیست و من هم دقیقا همین کار رو کردم.
کارشناسی و کارشناسی ارشد رو مهندسی فناوری اطلاعات خوندم ولی پایان نامه ارشدم کاملا نرم‌افزاری بود و الآن هم دارم دکتری در زمینه دیتابیس کار می‌کنم.
کلا برای تز ارشد، استاد راهنمای شما باید قبول کنه.
در زمینه ادامه تحصیل در خارج هم استاد مورد نظرتون باید قبول کنه و معمولا خیلی براشون مهم نیست که قبلا دقیق بصورت مرتبط کار کرده باشید، چون عملا در دکتری خیلی در یک رشته ریز میشید و در هر صورت باید زمانی رو برای یادگیری ریز مطالب بگذارید (که اگر قبلا در این زمینه کار نکرده باشید، این زمان کمی بیشتر میشه که معمولا استاد براش مهم نیست. استاد براش مهم هست که بعد از این مدت شما کارایی داشته باشید، همین)"
وبسایت شخصی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , tayebe68 , احسان مومنی , homakp , mahyamk
ارسال: #۲۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ب.ظ
به نظر من کسانی تو بازار کار امنیت موفق تر می شن که اطلاعات شبکه و برنامه نویسی وب خوبی داشته باشن.
شریف تو شبکه های بی سیم به نظر استادای خوبی داره ولی کلا تو شبکه خیلی ضعیفه Sad
من بچه های دانشگاه تهران رو دیدم که روتر و سوییچ نرم افزاری SDN ساختن و شریف فقط ریاضیات شبکه بهت درس میدن
تو امنیت هم شریف خوبه اما فکر می کنم امیرکبیر منظم تر و قوی تره
صرفا جهت اطلاع: سرعت اینترنت شریف تا حال حاضر که افتضاحه Sad(((((((((((

تنبلی دزد آرزوهاست ...
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط Densike.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Phoenix48 نوشته شده توسط:  برای اپلای شریف و امیرکبیر رو بزن برای تجارت و آی تی نمی شه اپلای کرد چون درساش تخصصی نیست و فضای اپلای خوبی نداره. مثلا برای چه رشته ای می خوای اپلای کنی از آی تی؟ این رو بچه هایی که تو جو اپلای هستند می دونن.

پس:
شریف
امیرکبیر

بیوانفورماتیک
یکی از فیلد هایی که بچه های آی تی آی تی دانشگاه تهران روش کار میکنن بیو انفورماتیک هست که فقط دانشگاه تهران توی دکتری داره و البته تربیت مدرس هم داره میاره
از نظر اپلای هم بازار بیوانفورماتیک بسیار داغ هست
من با اینکه رتبه خیلی بهتری توی شبکه و امنیت میارم مطمئنا انتخاب اول آی تی دانشگاه تهران هست

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Phoenix48 نوشته شده توسط:  برای اپلای شریف و امیرکبیر رو بزن برای تجارت و آی تی نمی شه اپلای کرد چون درساش تخصصی نیست و فضای اپلای خوبی نداره. مثلا برای چه رشته ای می خوای اپلای کنی از آی تی؟ این رو بچه هایی که تو جو اپلای هستند می دونن.

پس:
شریف
امیرکبیر

بیوانفورماتیک
یکی از فیلد هایی که بچه های آی تی آی تی دانشگاه تهران روش کار میکنن بیو انفورماتیک هست که فقط دانشگاه تهران توی دکتری داره و البته تربیت مدرس هم داره میاره
من با اینکه رتبه خیلی بهتری توی شبکه و امنیت میارم مطمئنا انتخاب اول آی تی دانشگاه تهران هست

دوست عزیز میشه بگی حداکثر تا چند ایتی دانشگاه تهران میارن؟من خیلی نیاز دارم بدونم لطفا.....با ۵۹ میشه اورد بنظرت؟

چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است.Heart (امرسون) Heart
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ)Phoenix48 نوشته شده توسط:  برای اپلای شریف و امیرکبیر رو بزن برای تجارت و آی تی نمی شه اپلای کرد چون درساش تخصصی نیست و فضای اپلای خوبی نداره. مثلا برای چه رشته ای می خوای اپلای کنی از آی تی؟ این رو بچه هایی که تو جو اپلای هستند می دونن.

پس:
شریف
امیرکبیر

بیوانفورماتیک

دوست عزیز میشه بگی حداکثر تا چند ایتی دانشگاه تهران میارن؟من خیلی نیاز دارم بدونم لطفا.....با ۵۹ میشه اورد بنظرت؟
دوست عزیز تا دفترچه نیاد معلوم نمیشه آخه ولی روزانه نمیشه .. شبانه احتمالش هست بیارین

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  

پس:
شریف
امیرکبیر

بیوانفورماتیک

دوست عزیز تا دفترچه نیاد معلوم نمیشه آخه ولی روزانه نمیشه .. شبانه احتمالش هست بیارین

بازم مرسی که جواب دادی خیلی خیلی ممنونم ....

چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است.Heart (امرسون) Heart
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۱ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۱۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۹۴ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۶۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close