زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۸۲ نرم افزار و ۱۰۹ معماری

ارسال: #۳۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط Morris.)
خواهش می کنم جواب بدید...
برای اپلای کردن ترتیب این دانشگاه ها چیه ؟
علم و صنعت
شهید بهشتی
تربیت مدرس

ممنونم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  برای اپلای کردن ترتیب این دانشگاه ها چیه ؟
علم و صنعت
شهید بهشتی
تربیت مدرس

ممنونم

کلا برای اپلای هیچ کدوم از دانشگاه های ایرانو درست درمون نمیشناسن. شاید شریف بعدشم تهران. خیلی کم پیش میاد امیرکبیر یا بقیه رو بشناسن. اما اگه هر کدوم از این دانشگاه ها استاد معتبر و شناخته شده ای در سطح جهانی داشته باشن که بشه ازشون ریکام گرفت (یعنی هم شناخته شده باشند هم ریکام بدهند!) اونوقت اون دانشگاه اولویت داره. ولی کلا اسم دانشگاه های ایرانو نمیشناسن خیلی.
حرفی که میزنم هم موثقه و خودم در جریانش بودم و دیدم که می گم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Morris , ashena1
ارسال: #۳۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ ب.ظ
RE: ۸۲ نرم افزار و ۱۰۹ معماری
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ)PanizIr نوشته شده توسط:  کلا برای اپلای هیچ کدوم از دانشگاه های ایرانو درست درمون نمیشناسن. شاید شریف بعدشم تهران. خیلی کم پیش میاد امیرکبیر یا بقیه رو بشناسن. اما اگه هر کدوم از این دانشگاه ها استاد معتبر و شناخته شده ای در سطح جهانی داشته باشن که بشه ازشون ریکام گرفت (یعنی هم شناخته شده باشند هم ریکام بدهند!) اونوقت اون دانشگاه اولویت داره. ولی کلا اسم دانشگاه های ایرانو نمیشناسن خیلی.

آن دسته از همکلاسی های قدیمی ام که ارشد را به پایان رساندند، یکی در میان و تقریبا همه، از پوزیشن های PHD استفاده نمودند و رفتند. یکی از آن ها ارشدش را علوم و تحقیقات خوانده بود و الان ایتالیاست و دوتای دیگر یکی امیرکبیر و دیگری تبریز خوانده بودند و هر دو ایالات متحد هستند. به هر حال راه برای رفتن زیاد است. و اینطور نیست که فقط از دانشگاه شریف و تهران پذیرش شوند (هر چند مسیر در آن دانشگاه ها هموار تر می باشد). اما من قصد دارم از شرایط موجود حداکثر استفاده را کرده باشم و بین این دانشگاه ها بهترین را اول انتخاب کنم و پارامتر بهترین برای من نیز اپلای برای کانادا و ایالات متحد می باشد.

با این اوصاف کدام را اول بزنم ؟ شهید بهشتی - علم و صنعت - تربیت مدرس ؟

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید. من نه دوستی دارم که تحصیلات ارشدش نرم افزار باشد و نه اخیرا دانشجو بوده ام که از کسی راهنمایی دریافت کنم و مدت زیادی است که از محیط دانشگاه دور بوده ام. اگر شما راهنمایی نکنید من مجبور می شوم ار تاس استفاده کنم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , ashena1
ارسال: #۳۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید. من نه دوستی دارم که تحصیلات ارشدش نرم افزار باشد و نه اخیرا دانشجو بوده ام که از کسی راهنمایی دریافت کنم و مدت زیادی است که از محیط دانشگاه دور بوده ام. اگر شما راهنمایی نکنید من مجبور می شوم ار تاس استفاده کنم.

با توجه به حرف قبلیم پیشنهاد می کنم که به صفحه اساتید این دانشگاه ها برین و ببینین کدومشون تحصیلاتشون در دانشگاه های معتبرتری بوده و مقالات و کنفرانس های بیشتری داشتند. این به این معنی است که ریکامشون ارزش بیشتری داره. از لحاظ دانشگاه به نظر من برای اپلای هیچ فرقی نمی کنه. از لحاظ علمی هم به نظر من بهشتی اوله.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Morris
ارسال: #۳۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید. من نه دوستی دارم که تحصیلات ارشدش نرم افزار باشد و نه اخیرا دانشجو بوده ام که از کسی راهنمایی دریافت کنم و مدت زیادی است که از محیط دانشگاه دور بوده ام. اگر شما راهنمایی نکنید من مجبور می شوم ار تاس استفاده کنم.
برو اساتید هر دانشگاه رو ببین ، ببین کیا از کانادا و آمریکا فارغ التحصیل شدن. برو سمت اونا...

[تصویر:  balloons.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Morris
ارسال: #۳۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ
من میگم چون بحث اپلایه یه سر هم به applyabroad.org برید و از افرادیکه مخصوصا پذیرش در زمینه کامپیوتر داشتن سوال بپرسید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۳۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  سلام

"تراز" معماری شما پارسال راحت "شبانه‌ی" دانشگاه تهران و امیرکبیر رو قبول میشد. این تراز شما پارسال رتبه‌ش میشد حدود ۱۴۰ معماری. آخرین رتبه‌ی قبولی شبانه‌ی معماری دانشگاه تهران ۱۶۴ بود. تازه امسال ۴ تا به ظرفیت شریف اضافه شده و ۳ تا به تهران (مجموع شبانه-روزنه) پس به نظرم شما به امید خدا دانشگاه تهران قبول می‌شید.
وقتی صحبت از تراز میشه، بحث همپوشانی و ... از بین میره. تقریباً هر ترازی هر سال رتبه‌ی معادل خودش رو داره. البته ممکنه کمی اینور اونور بشه ولی ماکزیمم ۲۰ تا (بررسی کردم). یعنی شما در بدترین حالت با رتبه‌ی ۱۶۰ معماری پارسال یکی هستید. بعله درسته که رتبه‌ی ۴ هوش در معماری شده ۱۰۰، ولی در عوض رتبه‌ی ۱۶ هوش رتبه‌ی معماریش شده ۷۲
بستگی به این داره که مشترک رو خوب زده باشند یا تخصصی رو. یا مثلاً رتبه‌ی ۱ نرم‌افزار معماریش شده ۲۶ ولی رتبه‌ی ۱۵ نرم‌افزار هم معماریش حدود ۷۰ شده. برای همین با تراز میشه تخمین زده.

سلام، من ۱۶۵ معماری شدم با تراز ۵۶۳۶،آیا واقعا همینطور هست که میگید؟یعنی میتونم امید داشته باشم روزانه شبانه های تهران یکیشو بیارم؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , ashena1
ارسال: #۳۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ق.ظ)hoda2001 نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  سلام

"تراز" معماری شما پارسال راحت "شبانه‌ی" دانشگاه تهران و امیرکبیر رو قبول میشد. این تراز شما پارسال رتبه‌ش میشد حدود ۱۴۰ معماری. آخرین رتبه‌ی قبولی شبانه‌ی معماری دانشگاه تهران ۱۶۴ بود. تازه امسال ۴ تا به ظرفیت شریف اضافه شده و ۳ تا به تهران (مجموع شبانه-روزنه) پس به نظرم شما به امید خدا دانشگاه تهران قبول می‌شید.
وقتی صحبت از تراز میشه، بحث همپوشانی و ... از بین میره. تقریباً هر ترازی هر سال رتبه‌ی معادل خودش رو داره. البته ممکنه کمی اینور اونور بشه ولی ماکزیمم ۲۰ تا (بررسی کردم). یعنی شما در بدترین حالت با رتبه‌ی ۱۶۰ معماری پارسال یکی هستید. بعله درسته که رتبه‌ی ۴ هوش در معماری شده ۱۰۰، ولی در عوض رتبه‌ی ۱۶ هوش رتبه‌ی معماریش شده ۷۲
بستگی به این داره که مشترک رو خوب زده باشند یا تخصصی رو. یا مثلاً رتبه‌ی ۱ نرم‌افزار معماریش شده ۲۶ ولی رتبه‌ی ۱۵ نرم‌افزار هم معماریش حدود ۷۰ شده. برای همین با تراز میشه تخمین زده.

سلام، من ۱۶۵ معماری شدم با تراز ۵۶۳۶،آیا واقعا همینطور هست که میگید؟یعنی میتونم امید داشته باشم روزانه شبانه های تهران یکیشو بیارم؟

روزانه یا شبانه‌های تهران؟ معلومه که میارید. پارسال رتبه‌ی شما شبانه‌ی تهران و امیرکبیر رو آورد، امسال درسته یه کم همپوشانی کم شده ولی شریف و تهران و امیرکبیر و بهشتی و خواجه نصیر به ترتیب ۴ و ۳ و ۱ و ۷ و ۳ نفر ظرفیت‌هاشون زیاد شده. علم و صنعت پارسال ۶ تا روزانه میگرفت ۲ تا شبانه که امسال ۸ تا روزانه میگیره و شبانه نمیگیره. به نظرم روزانه‌ی علم و صنعت یا فوقش بهشتی رو میارید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , Pure Liveliness
ارسال: #۳۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ق.ظ)hoda2001 نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  سلام

روزانه یا شبانه‌های تهران؟ معلومه که میارید. پارسال رتبه‌ی شما شبانه‌ی تهران و امیرکبیر رو آورد، امسال درسته یه کم همپوشانی کم شده ولی شریف و تهران و امیرکبیر و بهشتی و خواجه نصیر به ترتیب ۴ و ۳ و ۱ و ۷ و ۳ نفر ظرفیت‌هاشون زیاد شده. علم و صنعت پارسال ۶ تا روزانه میگرفت ۲ تا شبانه که امسال ۸ تا روزانه میگیره و شبانه نمیگیره. به نظرم روزانه‌ی علم و صنعت یا فوقش بهشتی رو میارید.
اول روزانه های تهران رو زدم و بعد شبانه هاشو.امیدوارم این همپوشانی اینا خیلی نتایجو با پارسال عوض نکنه ولی خب افزایش ظرفیت امیدوارکننده است.یک نکته دیگه اینکه پارسال با تراز ۵۸۰۰ رتبه ۱۶۵ آوردن ولی من با تراز ۵۶۰۰ امسال رتبه ۱۶۵ آوردم.امیدوارم همون بهشتی که گفتین بشه Smile ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۴۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  معماری تربیت مدرس و علموص و صنعتی اصفهان رو هم بزار، ریسک نکنی بهتره Smile من خودم از فرط نگرانی تا دانشگاه اصفهانم گزاشتم Undecided

بابا تو دیگه کی هستی !!!
شریف ۲۷ تا میگیره روز!
اونوقت نگرانی هنو !!!؟
۱
۰
ارسال: #۴۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  معماری تربیت مدرس و علموص و صنعتی اصفهان رو هم بزار، ریسک نکنی بهتره Smile من خودم از فرط نگرانی تا دانشگاه اصفهانم گزاشتم Undecided

بابا تو دیگه کی هستی !!!
شریف ۲۷ تا میگیره روز!
اونوقت نگرانی هنو !!!؟

چه میدونم والا، کلا از یه طرف انتظار داشتم نتیجه خوندمونو ببینم، از یه طرف دیگه هم اصلا فکر نمیکردم نتیجه ذحماتو امسال ببینم Big Grin
برا همین کلا نگرانم ، چه میدونم یهو پاسخنامه مارو دوباره صحیح کردن دیدن که اشتباه کردن رتبه ما شد ۲۰۰ Huh
۱
۰
ارسال: #۴۲
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ)PanizIr نوشته شده توسط:  کلا برای اپلای هیچ کدوم از دانشگاه های ایرانو درست درمون نمیشناسن. شاید شریف بعدشم تهران. خیلی کم پیش میاد امیرکبیر یا بقیه رو بشناسن. اما اگه هر کدوم از این دانشگاه ها استاد معتبر و شناخته شده ای در سطح جهانی داشته باشن که بشه ازشون ریکام گرفت (یعنی هم شناخته شده باشند هم ریکام بدهند!) اونوقت اون دانشگاه اولویت داره. ولی کلا اسم دانشگاه های ایرانو نمیشناسن خیلی.

آن دسته از همکلاسی های قدیمی ام که ارشد را به پایان رساندند، یکی در میان و تقریبا همه، از پوزیشن های PHD استفاده نمودند و رفتند. یکی از آن ها ارشدش را علوم و تحقیقات خوانده بود و الان ایتالیاست و دوتای دیگر یکی امیرکبیر و دیگری تبریز خوانده بودند و هر دو ایالات متحد هستند. به هر حال راه برای رفتن زیاد است. و اینطور نیست که فقط از دانشگاه شریف و تهران پذیرش شوند (هر چند مسیر در آن دانشگاه ها هموار تر می باشد). اما من قصد دارم از شرایط موجود حداکثر استفاده را کرده باشم و بین این دانشگاه ها بهترین را اول انتخاب کنم و پارامتر بهترین برای من نیز اپلای برای کانادا و ایالات متحد می باشد.

با این اوصاف کدام را اول بزنم ؟ شهید بهشتی - علم و صنعت - تربیت مدرس ؟

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید. من نه دوستی دارم که تحصیلات ارشدش نرم افزار باشد و نه اخیرا دانشجو بوده ام که از کسی راهنمایی دریافت کنم و مدت زیادی است که از محیط دانشگاه دور بوده ام. اگر شما راهنمایی نکنید من مجبور می شوم ار تاس استفاده کنم.

تربیت مدرس رو چرا این وسط آوردید من نمیدونم Confused
علم و صنعت قطعاً بیشتر اپلای می‌کنند، یعنی بیشتر ادمیشن می‌گیرند منتهی استادهاش بد نمره هستند و حسابی باید بخونید. معدل خیلی مهمه. در کل به شرط اینکه بخونید و کار تحقیقاتی بکنید، علم و صنعت.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1 , Pure Liveliness
ارسال: #۴۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط Morris.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  تربیت مدرس رو چرا این وسط آوردید من نمیدونم Confused
علم و صنعت قطعاً بیشتر اپلای می‌کنند، یعنی بیشتر ادمیشن می‌گیرند منتهی استادهاش بد نمره هستند و حسابی باید بخونید. معدل خیلی مهمه. در کل به شرط اینکه بخونید و کار تحقیقاتی بکنید، علم و صنعت.

در مورد این دانشگاه -تربیت مدرس- بسیار تعریف شنیده ام. کسی را می شناسم که در این دانشگاه ارشد خوانده و بسیار موفق بوده است. بسیار پیشنهاد شنیده ام که مدرس را پیش از علم و صنعت و بهشتی انتخاب کنم. نظر شما در مورد این دانشگاه چیست ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۴۴
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  تربیت مدرس رو چرا این وسط آوردید من نمیدونم Confused

در مورد این دانشگاه -تربیت مدرس- بسیار تعریف شنیده ام. کسی را می شناسم که در این دانشگاه ارشد خوانده و بسیار موفق بوده است. بسیار پیشنهاد شنیده ام که مدرس را پیش از علم و صنعت و بهشتی انتخاب کنم. نظر شما در مورد این دانشگاه چیست ؟

والا من از دوستم که پیارسال رتبه‌ی ۱ معماری شده بود و علم و صنعت خونده بود پرسیدم اینطوری گفت. ایشون درسته که مدرس نخونده ولی چون برای انتخاب رشته و موارد درسی زیاد باهاش مشورت می‌کنند و تهرانی هم هست، برای همین از جو دانشگاه‌ها خوب با خبره. برای اپلای گفت که علم و صنعت شانس بیشتری میاره ولی همون مشکل معدل و ... رو باید خیلی حواستون باشه که چه درسی و با کی برمیدارید چون خیلی بدنمره هستند استادای علم و صنعت. مثلاً ایشون شاگرد اول بود توو کارشناسی ولی معدلش ۱۷ و خورده‌ای بود (توو ارشد توو شریف معدل ۲۰ آورد Big Grin) ولی خوب توو ارشد نسبتاً بهتر نمیرده میدن و به قول قابل پیش‌بینی هست نمرات و با خوندن اوکی میشه. بعد از علم و صنعت، بهشتی.
یه چیز دیگه اینکه اینجا استادمون مقاله و اینا میده برای review کردن، از امیرکبیر و علم و صنعت و حتی بهشتی من چند مورد دیدم ولی از مدرس ندیدم. البته دلیل قطعی نمیشه اونجا سطحش پایین‌تر باشه ولی به نوعی نشون میده مثلاً امیرکبیر بیشتر پایه کار هستند.
به هر حال انتخاب خودتون هست.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , Pure Liveliness
ارسال: #۴۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  والا من از دوستم که پیارسال رتبه‌ی ۱ معماری شده بود و علم و صنعت خونده بود پرسیدم اینطوری گفت. ایشون درسته که مدرس نخونده ولی چون برای انتخاب رشته و موارد درسی زیاد باهاش مشورت می‌کنند و تهرانی هم هست، برای همین از جو دانشگاه‌ها خوب با خبره. برای اپلای گفت که علم و صنعت شانس بیشتری میاره ولی همون مشکل معدل و ... رو باید خیلی حواستون باشه که چه درسی و با کی برمیدارید چون خیلی بدنمره هستند استادای علم و صنعت. مثلاً ایشون شاگرد اول بود توو کارشناسی ولی معدلش ۱۷ و خورده‌ای بود (توو ارشد توو شریف معدل ۲۰ آورد Big Grin) ولی خوب توو ارشد نسبتاً بهتر نمیرده میدن و به قول قابل پیش‌بینی هست نمرات و با خوندن اوکی میشه. بعد از علم و صنعت، بهشتی.
یه چیز دیگه اینکه اینجا استادمون مقاله و اینا میده برای review کردن، از امیرکبیر و علم و صنعت و حتی بهشتی من چند مورد دیدم ولی از مدرس ندیدم. البته دلیل قطعی نمیشه اونجا سطحش پایین‌تر باشه ولی به نوعی نشون میده مثلاً امیرکبیر بیشتر پایه کار هستند.
به هر حال انتخاب خودتون هست.

سپاس.
البته با شما موافقم که دانشگاه های مثلا شریف و امیرکبیر و ... سطح بالاتری دارند ولی خب من هم که رتبه ۱ رقمی نیاوردم که خیلی حق انتخاب داشته باشم و از طرفی تهران بودن در دوره ارشد برایم بسیار مهم است. انشاالله هرچه خیر است همان شود.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۳۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۹ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۸۷۵ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۷۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۶۱ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۴۶۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۹۶۶ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close