زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین استادی که داشتین کی بوده وچرا بهش علاقمندید....

ارسال: #۴۶
۰۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ب.ظ
RE: بهترین استادی که داشتین کی بوده وچرا بهش علاقمندید....
(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  بهترین استاد من دکتر اجلالی بود.(باهاشون منطقی و معماری داشتم.)
ایشون انقدر علاقه به درسشون داشتن که این علاقه رو به ما منتقل می کردن.
ایشون به غیر از اینکه درس دادنشون عالی بود فوق العاده استاد با اخلاقی بودن.
با این حساب شما یا کلاس کنکور با ایشون داشتید یا این که شریفی بودیدTongueSmile

کاملا درسته, کلاس کنکور میرفتم Tongue.
دانشگاه خودمون که انقدر در به داغون بود که کسی نبود که ازش تعریف کنم Big Grin
استاد اجلالی اغفالم کرد واسه معماری بخونم Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۴۷
۰۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ ب.ظ
این پست های شمارو خوندم خیلی حسودیم شد.
استادای دانشگاه ما ۹۹% دانشجوی ارشد آزاد بودن . من تو کل دانشگاه فقط یک جلسه کلاس رفتم اونم پشیمون شدم.یعنی حسرت به دلم موند که کلاس یه استادی مثل دکتر اجلالی یا دکتر حقیقت بشینم.

Your education can change your life
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat
ارسال: #۴۸
۰۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  این پست های شمارو خوندم خیلی حسودیم شد.
استادای دانشگاه ما ۹۹% دانشجوی ارشد آزاد بودن . من تو کل دانشگاه فقط یک جلسه کلاس رفتم اونم پشیمون شدم.یعنی حسرت به دلم موند که کلاس یه استادی مثل دکتر اجلالی یا دکتر حقیقت بشینم.

استادهای خوب کم نیستن. انشالا ارشد یه دانشگاه خوب قبول میشید و این فرصت رو بدست میارید که سر کلاس استادهایی باشید که واقعا درخور نام استاد هستنSmile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farazin , mamat
ارسال: #۴۹
۰۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  این پست های شمارو خوندم خیلی حسودیم شد.

دوست عزیز واقعآراست میگی منم پیام نوری هستم استادای ما همشون از دم فوق آزاد بودن و یه بار خواستم برم کلاس کنکور یکی از استادا دیدم خودم خیلی جلوتر از ایشون هستم و تو بحث کنکور و این حرفا نبود فقط اسمش استاد بود:
اینجور هست که ما اشکالامون رو خودمون برطرف میکنیم و تو کنکور افتضاح میکنیم SadSadSadSadSad

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , farazin , Aurora , baran
ارسال: #۵۰
۰۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ
دکتر کامران زمانی فر (دکترای پردازش توزیعی دانشگاه لیدز انگلستان) -دانشگاه اصفهان
دکتر محسن شریفی (دکترای سیستم توزیعی دانشگاه منچستر انگلستان)- علم و صنعت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , احسان مومنی
ارسال: #۵۱
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  این پست های شمارو خوندم خیلی حسودیم شد.

دوست عزیز واقعآراست میگی منم پیام نوری هستم استادای ما همشون از دم فوق آزاد بودن و یه بار خواستم برم کلاس کنکور یکی از استادا دیدم خودم خیلی جلوتر از ایشون هستم و تو بحث کنکور و این حرفا نبود فقط اسمش استاد بود:
اینجور هست که ما اشکالامون رو خودمون برطرف میکنیم و تو کنکور افتضاح میکنیم SadSadSadSadSad
من کاملا به این نتیجه رسیدم که تو پیام نور سرم کلاه رفت

Your education can change your life
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۲
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ب.ظ
بهترین استاد ما پیام نوری ها کتاب هامون بودن!Angel

ولی من یه استاد خوب و زحمت کش داشتم، آقای فانی استاد معماری و آز پایگاه، سخت گیری هاشو دوست داشتم!Heart

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط ۳tare.)
استاد عزیزم داوود بهره پور
که الان دانشجوی دکتراست. شایدم تمومش کرده
خیلی قشنگ تدریس میکرد... بعضی درسا که بقیه مارو از قبل ترسونده بودن از اون درس(مث اسمبلی) اون منو علاقه مند میکرد
اخلاق فوق العاده خوبی هم داشت...
همه دروسی هم که باهاش داشتم رو ۱۹-۲۰ شدم
پایان نامه هم با خودش گرفتم
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  دکتر محسن شریفی (دکترای سیستم توزیعی دانشگاه منچستر انگلستان)- علم و صنعت

دکتر شریفی استاد پروژه ی لیسانسم بود. بچه های آزمایشگاهشون خیلی قوین. اخلاق خودشون هم خیلی خیلی خوبه ولی خیلی در جریان تز و پروژه های دانشجو ها چه ارشد چه حتی دکترا نیستن. من الان که با دکتر کارگهی قراره کار کنم این تفاوت رو کاملا احساس می کنم که چقدر راهنمایی یه استاد می تونه مفید باشه و آدم به بیراهه نره از یه دانشجو دکترا نمی شه خیلی انتظار داشت که وقت بذارن رو تز بقیه.
تو علم و صنعت بهترین استاد من هادی سلیمی بود.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , 3tare , Xilinx , احسان مومنی
ارسال: #۵۵
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ق.ظ، توسط Br2012.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  دکتر محسن شریفی (دکترای سیستم توزیعی دانشگاه منچستر انگلستان)- علم و صنعت

دکتر شریفی استاد پروژه ی لیسانسم بود. بچه های آزمایشگاهشون خیلی قوین. اخلاق خودشون هم خیلی خیلی خوبه ولی خیلی در جریان تز و پروژه های دانشجو ها چه ارشد چه حتی دکترا نیستن. من الان که با دکتر کارگهی قراره کار کنم این تفاوت رو کاملا احساس می کنم که چقدر راهنمایی یه استاد می تونه مفید باشه و آدم به بیراهه نره از یه دانشجو دکترا نمی شه خیلی انتظار داشت که وقت بذارن رو تز بقیه.
تو علم و صنعت بهترین استاد من هادی سلیمی بود.

جالبه شما هم علم و صنعتی بودین ! ولی دکتر در زمینه سیستم توزیعی حرف اول رو در دانشگاه های تهران میزنن.البته من خودم هم با دکتر پایان نامه دارم بله آزمایشگاش بچه های قوی داره البته منم جزشونم ولی قوی نمیدونم خودمو Smile .البته هادی سلیمی کمک استاد آقای دکتر هستن اما خوب در زمینه green computing واقعا خوب کار کردن
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۳tare
ارسال: #۵۶
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  جالبه شما هم علم و صنعتی بودین ! ولی دکتر در زمینه سیستم توزیعی حرف اول رو در دانشگاه های تهران میزنن.البته من خودم هم با دکتر پایان نامه دارم بله آزمایشگاش بچه های قوی داره البته منم جزشونم ولی قوی نمیدونم خودمو Smile .البته هادی سلیمی کمک استاد آقای دکتر هستن اما خوب در زمینه green computing واقعا خوب کار کردن

کارهایی که زیر نظر دکتر انجام شده در زمینه ی سیستم های توزیعی حرف اول رو می زنه نه کاری که لزوما خود دکتر انجام دادن . به طور مثال تو پروژه ی سی شریفی نقش آقای موسوی و خانم طاهری واقعا بیشتر از خود دکتر بود. البته شعار خود دکتر همیشه اینه که ما دانشمند تحویل نمی دیم تکنولوگ تحویل می دیم. کلا در کارهای دکتر کار عملیاتی حرف اول رو میزنه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۳tare , Xilinx , احسان مومنی
ارسال: #۵۷
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط Br2012.)
(۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(10 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  جالبه شما هم علم و صنعتی بودین ! ولی دکتر در زمینه سیستم توزیعی حرف اول رو در دانشگاه های تهران میزنن.البته من خودم هم با دکتر پایان نامه دارم بله آزمایشگاش بچه های قوی داره البته منم جزشونم ولی قوی نمیدونم خودمو Smile .البته هادی سلیمی کمک استاد آقای دکتر هستن اما خوب در زمینه green computing واقعا خوب کار کردن

کارهایی که زیر نظر دکتر انجام شده در زمینه ی سیستم های توزیعی حرف اول رو می زنه نه کاری که لزوما خود دکتر انجام دادن . به طور مثال تو پروژه ی سی شریفی نقش آقای موسوی و خانم طاهری واقعا بیشتر از خود دکتر بود. البته شعار خود دکتر همیشه اینه که ما دانشمند تحویل نمی دیم تکنولوگ تحویل می دیم. کلا در کارهای دکتر کار عملیاتی حرف اول رو میزنه.

به نظر من هم پایان نامه ای که پیاده سازی نشه و جنبه عملی نگیره فاقد ارزشه ،البته یکی از شرط هایی هم که دکتر برای پذیرش دانشجوی ارشد دارن همین پیاده سازی هست حالا جدای از اینکه یکی از شرطهاش هم اینه که باید در یک کنفرانس یا جورنال publish هم بشه به علاوه این که ۵ روز در هفته هم باید آزمایشگاه باشی Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۳tare
ارسال: #۵۸
۱۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط IT SIROOS.)
استاد مرحوم کاوه محمدی ( دانشجوی مدیریت فنآوری اطلاعات(ورودی ۸۲). دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ) چون اولین استادی بود که باهاش دوست شدم و همچنین مهربانترین و با اخلاق ترین استاد که متاسفانه در ۱۴ آبان سال ۱۳۸۷در جاده کامیاران - سنندج در اثر سانحه تصادف چشم از دنیا بست

اگه بتوانی در یافتن جواب سوالاتم کمک کنی ، تا ابد از تو متشکر خواهم شد .
شوپنهاور
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , diligent , 3tare , Dark Knight
ارسال: #۵۹
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط Eternal.)
بهترین استاد من تو دوره کاردانی آقای هاشمی خسروشاهی بودن(استاد اسمبلی _ دانشگاه فنی الزهرا) ، که به نظر من استاد فوق العاده ای بودن و هستند.....خوش برخورد، تدریس عالی ، شوخ طبع هم بودن ولی هنگام تدریس کاملا جدی بودن طوری که اگه کسی هواسش تو کلاس نبود زود حالشو میگرفت (البته نه جوری که پیش بقیه ضایع بشه) در کل بگم کلاس تو کنترلش بود.
تو دوره کارشناسی هم فعلا از خانم سید حبیبی راضی (استاد ریاضی گسسته) هستم.

امیدوارم بهترین اساتیدم به بهترین درجه ها برسن.

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam70 , 3tare , sattarh
ارسال: #۶۰
۲۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  بهترین استاد من تو دوره کاردانی آقای هاشمی خسروشاهی بودن(استاد اسمبلی _ دانشگاه فنی الزهرا) ، که به نظر من استاد فوق العاده ای بودن و هستند.....خوش برخورد، تدریس عالی ، شوخ طبع هم بودن ولی هنگام تدریس کاملا جدی بودن طوری که اگه کسی هواسش تو کلاس نبود زود حالشو میگرفت (البته نه جوری که پیش بقیه ضایع بشه) در کل بگم کلاس تو کنترلش بود.

ای ول ......... منم استاد هاشمی رو میشناسم ... واقعا حرف نداره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , 3tare , sattarh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۴۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۵۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۳۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۵۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۱۱ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۶۵ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۲۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۰۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۷۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close