زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین استادی که داشتین کی بوده وچرا بهش علاقمندید....

ارسال: #۱۶
۱۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ب.ظ
من بهترین استادی که داشتم آقای نادری بودن.ایشون البته فوق لیسانس دانشگاه شریف تو رشته‌ی مهندسی کامپیوتر هستن..ورودی ۸۴ و ۸۵ علوم کامپیوتر زاهدان دانشجوهای ایشون بودن که رتبه های واقعا خوبی تو ارشد آوردن...تو درسی که میداد جدی بود و با کسی شوخی نداشت اما هر مشکلی داشتیم با تسلط کامل جواب میداد.استادی که با وجود جدیت داشتن و سخت گیر بودن همه (حتی اونایی که نمیتونستن پاس کنن درسشو)دوسش داشتن..
الان نیوزیلند زندگی میکنن ..امیدوارم همیشه موفق باشه.
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , پشتکار
ارسال: #۱۷
۱۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ق.ظ
بهترین استاد منم خانم شیر محمدی بودن که مهندسی نرم افزار درس میدادن . البته ایشون فقط یه ترم دانشگاه ما بودن .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۱۸
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ق.ظ
RE: بهترین استادی که داشتین کی بوده وچرا بهش علاقمندید....
(۰۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ)ahmadnouri نوشته شده توسط:  چقدر عالیه که شما نام هر استادی که میگین اولشون کلمه‌ی دکتر رو دارن ما هم اساتیدمون دانشجوی ترم اول و دوم ارشدی ایند جای تاسفش اینه که همه استادامون مدرکشونو پولی خریدن
حرف دل من رو زدین.از بالا که پستا رو خوندم دیدم همه اساتید دکتر هستند.من یادم نمیاد دو سال کاردانی و دو سال کارشناسی استادی در حد مدرک دکترا داشتم.
دوستانی که پیام نور می خونن حداقل می دونن که فلان کتاب رو باید بخونن و فقط خودشون هستن و کتاب، اما دوستانی که شرایطشون مثل منه دیدن اینکه استاد سطح علمیش زیر صفره یا میاد سر کلاس استراحت کنه و... براشون عذاب آوره.من که واقعا زجر می کشیدم.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , shobair87 , پشتکار
ارسال: #۱۹
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط fatima1537.)
نحوه تدریس و سطح دانش بستگی به مدرک استاد نداره.من که استادای فوق لیسانسی که داشتیم خیلی بهتر از دکتر‌ها بودند و واقعا چیزهای خوبی یادگرفتیم ازشون و الگوی درسی ما بودندHeart. ولی دکترها ... Undecided
زیاد افسوس نخورید برای مدرک استاد‌، سواد و انتقال مطلب و وجدان کاری مهمه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , پشتکار , sss
ارسال: #۲۰
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۴ ب.ظ
خیلی حسرت مدرک اساتید رو نخورید اخلاقشون مهمتره.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , The BesT , amku , احسان مومنی
ارسال: #۲۱
۱۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ
واقعا درسته برای پیام نوری‌ها عادی شده که از استادها توقع بلد بودن مبحث نداشته باشن چه رسد به تفهیم سازی!
امااستادای خوب هم انگشت شمارپیدا می شن من داشتم و همیشه مدیونشونم
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ
بهترین استاد من هم دکتر احمد براآنی بودن از دانشگاه اصفهان. با همه احترامی که واسه اساتید شریف دارم!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , احسان مومنی , DrMohammad
ارسال: #۲۳
۲۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ ق.ظ
استادای زیادی هستن که من واقعا بهشون مدیونم .....
شاید نتونم به یه سری دلایل اسماشون رو بگم .... ولی جناب آقای دکتر رشیدیان و جناب آقای دکتر سجادی کسایی بودن که خیلی روی اینده کاری من تاثیر گذاشتن .....
براشون ارزوی طراوت و نشاط می کنم

how i wish....
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ق.ظ
وفتی عنوان بهترین میاد وسط وای که چقدر انتخاب سخته .......
من که به نظر خودم بهترین تو زندگیم که همیشه حرفاش تو گوشمه ودرهمه حال حاضرم بهش تعظیم کنم چون واقعا نمونس نمونه.......خانم بی مانند معلم کلاس سوم من.....وافعا بی ماننده.......یادش به خیر کاش تو همون سن می موندیم ....ما عاشقونه دوسش داشتیم وایشون هم همین طور هیچ وقت خاطرات اون روزا یادم نمیره هنوز که هنوزه ایشون رو میبینم مثل همون وقتا با ایشون رفتار میکنم احساس نمیکنم بزرگ شدم .....راستشو بخای اساتید امروز یعنی معلمای دانشگاه نتونستن جای اون رو برای من بگیرن

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amku
ارسال: #۲۵
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
واقعا" از شما بعیده که این حرفها را زدید. اینجا توهین ممنوعه. اینکه اول به کسی توهین کنید و بعد بگید خوبیش این بوده که درس را بخوبی بشما تفهیم کرده واقعا" عجیبه؟؟ من حذفش نکردم نه بخاطر قضاوت دوستان بخاطر اینکه هنوز هم باور نمیکنم!!! اخطار هم لازم نیست فقط باید تاسف خورد.

.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط ف.ش.)
بهترین اساتید من:

دکتر کنجوری استاد فیزیک
مهندس اصغر فیروز آبادی استاد درس ساختمان داده،پایگاه داده،هوش مصنوعی و ...
مهندس فاطمه کاوه یزدی استاد درس مهندسی نرم افزار و ....
مهندس مظفری استاد درس مدیریت سیستم های اطلاعاتی و .....
مهندس علی مهرابی استاد درس نظریه زبانها و ماشینها

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۷ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  برام مهم نیست که تاسف میخورید یا نه
==============
منصوره خانم خواهشا یک مقدار اهسته‌تر ... البته شما در پست اولتون بد حرف نزدید اصلا‌، اتفاقا نوشتتون جالب و البته به قولی طنز امیز بود ...... به اقای فرداد هم:: به نظرم برداشت شما از حرف های ایشون اشتباه بوده ... خیلی از استادا از این ویژگی‌ها دارن و خیلی از دانشجوها به خاطر این ویژگی‌ها جذب یک استاد میشن ... قسمتی از مسئله واقعا بحث سلیقه مطرحه ‌، اصلا هدف این تاپیک هم همینه معرفی استادای مختلف با جنبه های مختلفشون .... اتفاقا چه خوبه ماها بدونیم یک استاد واقعا خوب چه جنبه های دیگه ای هم داره .... یک مقدار زود در مورد هم قضاوت نکنید ..... والبته کار منصوره خانم هم بابیان جملات "برایم مهم نیست ..... "‌، " هر چه میخواید فکر کنید..." و .... اصلا قابل دفاع نیست . وقتی همه ما اینجا پست می نویسیم یعنی اینکه افکار همه ما برایمان مهمه ..... هر دوی شما برای بچه‌ها الگو هستید ....

how i wish....
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
جوابتون را در پیام خصوصی میدم. فکر نکنید من تو این جامعه و مردم نیستم. شما فرض کنید تو محله و خیابان ما صبح تا شب همه دارند به هم فحش میدند.من چیزی بهشون نمیگم چون فرهنگ هر جایی خاص خودشه.
وقتی یک کاری بد هست چون من یک عنوان دارم باید بگم خوبه یا بی خیال رد بشم. در ضمن من هنوز مدیر این تالار هستم و از مدیران جدید کسی برای این سمت انتخاب نشده.
از طرفی دوست عزیز از قدیم گفته اند:" حرمت امامزاده را اول متولی امامزاده نگه میداره".

بهر حال اجازه بدید بحث عوض نشه.

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin
ارسال: #۲۹
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اینکه ایشان بعنوان یک خانم محترم بگویند که به استادشون(با نام مشخص) فحش نا........ی میدادند و بعد بهشون میگفتند و ایشان لبخند میزدند بنظر شما تعریف کردن داره؟

اشتباه از من بود که این لفظ رو بکار بردم... من هر وقت میخوام بگم چند تا فحش پشت سر هم مثل همون واژه های "بی شخصیت" و "بی ادب" و ... از این اصطلاح بکار می برم!!!! دقیقاً منظورم همون نبود... شما به اشتباه افتادید و البته چون با اخلاق من آشنایی ندارید فکر کردید که واقعاً من منظورم دقیقاً اون کلمه است! من حداقل با تمام دخترهایی که در ارتباط بودم میدونم که هر وقت میگن فحش نـ...ی دقیقاً منظورشون این نیست...

نمیدونم چرا انتظار داشتم شما بدونید منظورم چیه!!!؟ Huh برای همین هم خیلی عصبانی شدم...

به هر حال...
(۲۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حداقل این بود که خودشون حذف کنند.

حذف شد...

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۳۰
۲۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۲ ب.ظ
بنظرم در بیشتر افراد هرچه سواد بالاتر میره و درجه علمیشون بالا میره تواضعشون بیشتر میشه البته استثنا هم داره اما یادمه دکترمومنی که باهاش هم مهندسی نرم افزار داشتم هم طراحی الگوریتم خیلی ریلکس بود! بنده خدا تو سن ۳۰سالگی دیسک کمر گرفته!!از بس تو آزمایشگاه سیستم عامل سرپا وایستاده!!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: k_111

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۱ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۴۸۶ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۰۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close