زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پشتیبانی نرم افزار

ارسال: #۱۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ
پشتیبانی نرم افزار
طرف به من گفت ماه اول حقوق نمیده و یه جوری کاراموزیه. حقوق از ماه دوم شروع میشه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ
پشتیبانی نرم افزار
به شما دوست عزیزم میگم، اگر پشتیبانی در آنجا به معنی تصحیح خطا و افزودن امکانات به نرم افزار موجود هست، حتی در صورت وجود یک داکیومنت جامع برای نرم افزار هم قدری تامل کنید و اگر داکیومنتی برای نرم افزار نیست به هیچ وجه پشتیبانی را با شرط توسعه نرم افزار کنونی قبول نفرمایید.

با توجه به تجربه چند ساله در برنامه نویسی خدمت شما دوست عزیزم میگم کدهای یک برنامه نویس درست مثل امضای یک شخص میمونه که به راحتی قابل دست بردن نیست، واقعا انرژی بسیار زیاد و صبر حوصله فراوانی میخواد و ضمن اینکه اگر داکیومنتی موجود نباشه برای یک نرم افزار بزرگ این امر بسیار بسیار دشواره.

در مورد سفته هم دو نفر از دوستان(آقا محسن و آقا آریا) توضیحات بسیار خوبی دادند که توصیه میکنم با دقت مطالعه کنید و خیلی دقت کنید و تا جایی که امکان داره مبلغ سفته رو پایین نگه دارید(در حد ۵۰۰هزار تومن) که در بدترین شرایط مبلغ زیادی از دست ندید.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sd_javadi , nazanin2020 , diligent
ارسال: #۱۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ
RE: پشتیبانی نرم افزار
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ)h_kh نوشته شده توسط:  سلام. یه مشکل دارم که دوست دارم دوستان راهنمایی کنن. به من در یک شرکت نرم افزاری و طراحی سایت کار پشتیبانی نرم افزار پیشنهاد شده در حالیکه هیچ سررشته ای از این کار ندارم و از طرفی الان در یک شرکت توی قسمت انبارداری هستم. برای پشتیبانی از من چک یا سفته میخوان که دقیقا نمیدونم مال چی هست. روابط عمومی بالا هم میخواد. اون شرکت نرم افزاری شهر خودمون نیست و بیست دقیقه ای فاصله داره ولی کار الانم شهر خودم هست. ممنون میشم راهنماییم کنین که اولا برای اینکار پشتیبانی چه مهارتهایی لازمه و ثانیا به نظر شما این چک یا سفته برام دردسر ساز نیس ؟ و ثالثا شما اگر بودید کار فعلیتونو ول میکردید برید دنبال کار پشتیبانی؟ البته با شرایطی که من گفتم. ممنون.
شما باید ببینید منظور از پشتیبانی چی هستش ؟ اگه پشتیبانی حضوری باشه که خب باید حضورا مشکلات مربوط به نرم افزار رو حل کنید . اما در حال حاضر با نرم افزار هایی مثل TeamViewer امکان پشتیبانی به صورت غیر حضوری هم وجود داره . در ضمن من هیچ پیشنهادی در مورد ول کردن کارتون ندارم . این چند جمله بالا صرفا جهت یه راهنمایی عمومی بود. اما پشتیبانی هم کار راحتی نخواهد بود. باید شرایط خودتون رو بسنجید و ببینید چقدر در کار نرم افزار مهارت دارید .
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹
۲۵ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۴۳ ق.ظ
پشتیبانی نرم افزار
سلام منم پشتیبان سایت هستم وضع مملکت که زیاد خوب نیست ولی واقعا ادم باید از خدا بخاد تا مدیرش ادم خوب و با انصافی باشه چون کارمند ها هم زحمت زیادی میکشن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۷۸۸ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۱۹۱ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
  ۳۴ نرم - نرم افزار شریف seied1372 ۲ ۱,۹۲۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: seied1372
Rainbow برگزاری دوره ی تکنسین شبکه ویژه ی پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین one hacker alone ۰ ۱,۹۹۸ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  پشتیبانی آموزشی رایگان برای فراگیران زبان های برنامه نویسی one hacker alone ۶ ۲,۸۷۰ ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  ۲۴۲ الگوریتم ،۳۷۱ نرم. الگوریتم برم یا نرم افزار؟ azamcheraghi ۱۱ ۷,۲۲۱ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: azamcheraghi
  رتبه بندی دانشگاه های ایران منحصراً برای رشته مهندسی نرم افزار [۶۸ نرم افزار] dozham ۴ ۶,۷۷۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  مقایسه نرم‌افزار شهید رجایی با نرم‌افزار اصفهان و شیراز و مشهد soheil08 ۷ ۸,۰۶۷ ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: atish404
  روش های اندازه گیری قابلیت اطمینان نرم افزار - طراحی نرم افزار های مطمئن pink Floyed ۰ ۱,۹۸۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pink Floyed
  ۸ الگوریتم ۱۲ نرم افزار ۱۵ علوم -- نرم افزار شریف گرایش الگوریتم ahrmb ۲ ۱,۸۴۱ ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close