زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسابقه اینترنتی کتابخوانی زندگینامه پروفسور حسابی

ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ ب.ظ

کانون دانشجویی ایران شناسی و گردشگری دانشگاه شهید بهشتی، مسابقه کتابخوانی با موضوع دکتر حسابی برگزار می‌کند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، مسابقه کتابخوانی اینترنتی با عنوان "استاد عشق" بر اساس کتاب زندگینامه پروفسور حسابی برگزار می‌شود.

دانشجویان تا پانزده اسفند ماه فرصت دارند پاسخ سوالات را به پست الکترونیکی kanoon.sbu@gmail.com ارسال نمایید و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت دانشگاه شهید بهشتی به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , bargozideh , Aurora , مهرانگیز , sepid , aamitis
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ب.ظ
من کتاب استاد عشق (زندگینامه دکتر حسابی ) رو خوندم ، خیلی کتاب خوبیه و خیلی زندگی دکتر حسابی برام جالب بود ،توصیه میکنم بقیه دوستان هم بخونن حتی اگه تو مسابقه شرکت نمیکنن Smile
۰
۰
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ
RE: مسابقه اینترنتی کتابخوانی زندگینامه پروفسور حسابی
سلام
ما هرچی تووی سایت دانشگاه بهشتی گشتیم چیزی با عنوان مسابقه پیدا نکردیم.. اگه کسی پیدا کرد به ما هم بگه

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , aamitis
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ب.ظ
منم پیدا نکردم در سایت دانشگاه بهشتی

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
۰
۰
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۵ ب.ظ)maryam... نوشته شده توسط:  منم پیدا نکردم در سایت دانشگاه بهشتی

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , maryam...
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ
سال ۸۷ دقیقا اولای ترم یک دانشگاه ،خواهرم این کتابو بهم داد،منم خوندمش،خیلی جالب بود،ولی مطالبش فقط یک روز تاثیر گذاشت روی من،اون ترمم اصلا خوب درس نخوندم،یعنی اصلا از کتاب پند نگرفتم،نمیدونم چرا..

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۰
۰
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ ب.ظ
فقط دانشجوهای شهید بهشتی می تونن شرکت کنند؟
آخه شماره دانشجوی خواسته.
۰
۰
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط maryam....)
مرسی از دوستی که لینکو گذاشت...........
اکا این کتابش باز نمیشه با نرم ارفزار وین رر هم باز نمیشه error داره

بچه ها فقط دانشجوهای دانشگاه بهشتی می تونن شرکت کنن.... نوشته شماره دانشجویی در پاسخ نامه؟؟؟

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
۰
۰
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ق.ظ
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  فقط دانشجوهای شهید بهشتی می تونن شرکت کنند؟
آخه شماره دانشجوی خواسته.

منم سوالم همینه
شماره دانشجویی رو چی باید نوشت؟

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط alireza khoshfekr.)
آدم متعجب میشه که تا حالا دهها نفر اومدن و خیالبافی های بعضیها که شغل شون فقط پسر دکتر بودن هست را با دلیل و منطق رد کردن و بعضی همچنان برای این افسانه ها مسابقه میذارند.
آقای دکتر حسابی فردی بسیار محترم و قابل احترام بودند ولی اون چیزی نیستند که بعضی بواسطه منافع شون مطرح میکنند.
مصاحبه های اساتید دانشگاه تهران که همکلاس ایشان یا همکار ایشان بودند را بخونید .
بعنوان مثال:

یا:

جان مادرتون بذارید دکتر حسابی همانی که تو ذهن ماست باشه. همان اندازه ای که هست و خود ایشان هم در زمان حیاتش دوست داشت که باشه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , diligent , aamitis , killerphp

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۸۸ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سئو سایت و بازاریابی اینترنتی kashimc1 ۲ ۲,۷۱۰ ۲۴ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: saramoss
  منبع درامد سایتهای اینترنتی jahan19 ۵ ۴,۳۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  از دانشجویان پروفسور نوابی کسی اینجا هست؟ ah_bzk ۵ ۵,۶۵۹ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ah_bzk
  نکته های مهم که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر داشته باشید resanehlab ۰ ۱,۷۵۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: resanehlab
  هشدار! خریداران و فروشندگان اینترنتی H-Arshad ۰ ۳۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  مسابقه بزرگ هوش مصنوعی - پیش بینی انتخابات ریاست جمهوری ایران mjzarrin ۶ ۶,۰۰۸ ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sherkat
  سوال۳۴آزمون اینترنتی مدرسان(توابع بازگشتی) *ahoo ۳ ۲,۷۰۸ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  مسابقه برنامه نویسی کدکاپ poldasht ۰ ۱,۲۵۴ ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: poldasht
  مسابقه ی برنامه نویسی کشوری "کدهای پر چالش" one hacker alone ۱ ۱,۷۸۳ ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close