زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۱۹۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سلام
من البته میدونستم رتبه امسالم خوب نمیشه اما نه اینقدر دیگه!!!!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۹۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ
بیخود پولتون و وقتتون رو با موسسات آموزشی دور طلف نکنید. جز اعتماد به نفس کاذب هیچ چیزی عایدتون نمیشه.
به هیچ عنوان از روی یه منبع نخونید، هر درسی حداقل ۲ ۳ تا منبع میخواد.
اگر سوال های سال های قبل رو میتونید جواب بدید خیلی امیدوار نشید، چون ۲ ساله اخیر شکل و شمایل و مفهوم های سوالات خیلی تغییر کردند و درجه سختی شون اصلا قابل مقایسه نیست با سال های قبل.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , Pure Liveliness , ashena1
ارسال: #۱۹۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ق.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ)Mohammadghk نوشته شده توسط:  سلام، این اولین پستم اینجاست ، چی فکر میکردمم چی شد! هرچند زیاد تلاش نکردم واسه کنکور امسال ولی حقم این نبود Sad ، امروز رتبه ام اومد
این جوری که معلومه باید امسال رو بخونم واسه کنکور ۹۴
با اینکه خیلی ناراحتم از این که یک سال دیگه هم عقب افتادم! ولی چه کنیم دیگه خود کرده را تدبیر نیست!
امیدوارم که اشتباهات گذشته ام رو تکرار نکنم و اینجا از تجارب سایر دوستان استفاده کنم و با برنامه ریزی دقیق تری بخونم تا ایشالا رتبه ی ۲ رقمی رو حداقل داشته باشم سال آینده،
امیدوارم که بتونید راهنماییم کنید

حالا قصدم اینه که از تیر ماه شروع کنم به خوندن، امیدوارم دیر نباشه برای هدفی که دارم ، لطفا نظراتتون رو بگید

سلام اشکال نداره انشالله سال بعد جبران میکنید
فقط میشه بگید چند ساعت میخوندید
موسسه ای ثبت نام کردید یا نه
یا جه کتابایی میخوندید
ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۹۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ق.ظ، توسط Mohammadghk.)
ایشالا بتونم جبران کنمSmile، آزمون های پارسه رو ثبت نام کرده بودم، هرچند امسال فقط میخوام ۵۰ درصد و ۱۰۰ درصدهاش رو ثبت نام کنم ولی هنوز تصمیم نگرفتم
و چون هنوز در حال تحصیل بودم یه کمی از وقتم رو دانشگاه میگرفت ، به طور مثال بقیه دوستام که برنامه ریزی کرده بودن یه ترم مرخصی گرفتن و فقط تمام انرژیشون رو برای کنکور اختصاص دادن و نتیجه گرفتن

میانگین ۵-۶ ساعت در روز به نظرم هنوزم گزینه ی خوبیه چون آدم خسته نمیشه ولی چیزی که مهمه کیفیته خوندن و اینکه واقعا بدونم چی رو باید بخونم و چیو نخونیم، کدوم درسا رو تست بیشتر کارکنیم و ... مهم تر از همه اینکه چون برنامه ام رو روی کاغذ نمینوشتم آخر سر تو مرور کردن برنامه هام قاطی شد چون مصادف با امتحانات پایان ترم دانشگاه هم شده بود ، استرس رو هم بهش اضافه کنید نتیجه اش میشه فاجعه! Sad
یکی دیگه از اشتباهاتم این بود که سعی کردم با برنامه ی پارسه پیش برم و همه ی درسا رو بخونم که برای کسی مثل من با وقت کم که از مهر ماه هم شروع کرده زیاد مناسب نبود، به طور مثال دورو بر خودم رو که نگاه میکنم میبینم خیلیا ریاضی رو کلا سفید گذاشتن ولی تمرکزشون رو روی دروس مشترک گذاشته بودن باعث شد که خیلی سود کنن
البته حذف کردن هیچ درسی رو توصیه نمیکنم ، هر درسی هم که خواستید حذف کنید حداقل مباحثی که ساده هستن و وقت کمی میبره مطالعه شون رو بخونید که اگه سوال اومد بتونید جواب بدید ولی باید حتما بر اساس نقاط قوتتون یه هدفی برای خودتون در نظر بگیرید
حتی درس هایی که فکر میکنید خیلی بهشون مسلط هستید رو هم باید براشون برنامه ریزی کنید و با تست و تمرین آمادگی رو براشون حفظ کنید
مثلا من سال قبل که آزمایشی کنکور داده بودم زبان رو ۶۰ درصد زده بودم امسال که کنکور اصلیم بود ۳۲ درصد! تو آزمون های پارسه همیشه درصد زبانم بین ۹۰-۶۰ بود و این باعث شد که تقریبا هیچ چیز جدیدی نخوندم
ولی امسال یه کتاب بانک تست حتما برای زبان هم کار میکنم

کتاب هایی هم که خوندم مدار منطقی و معماری پوران (که واقعا منطقی پارسال خیلی سخت بود Dodgy )، هوش راهیان ارشد ، ریاضی مهندسی و طراحی الگوریتم و ساختمان داده پوران، سیستم عامل و نظریه پارسه ، به نظرم به جز آخری بقیه کتابای خوبین
که برای امسال میخوام کتاب آمار پارسه رو هم بخونم یعنی درسای گسسته و آمار
و بهتره یه کتاب بهتر برای نظریه پیدا کنم مثل نگرشی نو به نظریه، تازه متوجه شدم (قبلش هم میدونستما ولی خودمو گول میزدم)که وضعیت دروس مشترکم خیلی بده!
کلا باید درسا رو مفهومی خوند اول بعد رفت سراغ تست، وگرنه عاقبت خوشی نداره

امیدوارم که شما هم از اشتباهات من درس بگیرید تا از وقتتون بهترین استفاده رو ببرید Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , ریحان
ارسال: #۲۰۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ
چی فک میکردم چی شد .......
آی تی کنکور دادم
درس خوندم. عالی نه ، ولی خوندم. دیر شروع کردم شرایط خوبه و بد قاطی بود ولی خوندم.... چند تا درسو حذف کردم ولی بقیه رو خوندم ...
حالا فقط مجاز شدم !!! همین. یعنی فقط در همین حد !!!
به نظرتون بشینم بخونم واسه سال دیگه ؟؟؟؟
اصلا قبول شدن به میزان خوندنم بستگی داره ؟؟؟!!! به نظرم بیشتر شانسیه !!!
به نظرتون بخونم واسه سال دیگه یا کنکور پیام نور ثبت نام کنم برم عسلویه ؟؟؟!!!
یا کلا بیخیال کنکور ؟؟؟!!!!
من ۳ سال پیش فارق التحصیل شدم..... دیر نشده واسه ارشد ؟؟؟!!!
تورو خدا یه راهی پیش پام بگذارید
اگه جای من بودید چکار میکردین ؟؟؟
عاشق درس خوندنم Sad
دارم دیوونه مشیم Sad
۰
۰
ارسال: #۲۰۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ، توسط raeika.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ)Mohammadghk نوشته شده توسط:  ایشالا بتونم جبران کنمSmile، آزمون های پارسه رو ثبت نام کرده بودم، هرچند امسال فقط میخوام ۵۰ درصد و ۱۰۰ درصدهاش رو ثبت نام کنم ولی هنوز تصمیم نگرفتم
و چون هنوز در حال تحصیل بودم یه کمی از وقتم رو دانشگاه میگرفت ، به طور مثال بقیه دوستام که برنامه ریزی کرده بودن یه ترم مرخصی گرفتن و فقط تمام انرژیشون رو برای کنکور اختصاص دادن و نتیجه گرفتن

میانگین ۵-۶ ساعت در روز به نظرم هنوزم گزینه ی خوبیه چون آدم خسته نمیشه ولی چیزی که مهمه کیفیته خوندن و اینکه واقعا بدونم چی رو باید بخونم و چیو نخونیم، کدوم درسا رو تست بیشتر کارکنیم و ... مهم تر از همه اینکه چون برنامه ام رو روی کاغذ نمینوشتم آخر سر تو مرور کردن برنامه هام قاطی شد چون مصادف با امتحانات پایان ترم دانشگاه هم شده بود ، استرس رو هم بهش اضافه کنید نتیجه اش میشه فاجعه! Sad
یکی دیگه از اشتباهاتم این بود که سعی کردم با برنامه ی پارسه پیش برم و همه ی درسا رو بخونم که برای کسی مثل من با وقت کم که از مهر ماه هم شروع کرده زیاد مناسب نبود، به طور مثال دورو بر خودم رو که نگاه میکنم میبینم خیلیا ریاضی رو کلا سفید گذاشتن ولی تمرکزشون رو روی دروس مشترک گذاشته بودن باعث شد که خیلی سود کنن
البته حذف کردن هیچ درسی رو توصیه نمیکنم ، هر درسی هم که خواستید حذف کنید حداقل مباحثی که ساده هستن و وقت کمی میبره مطالعه شون رو بخونید که اگه سوال اومد بتونید جواب بدید ولی باید حتما بر اساس نقاط قوتتون یه هدفی برای خودتون در نظر بگیرید
حتی درس هایی که فکر میکنید خیلی بهشون مسلط هستید رو هم باید براشون برنامه ریزی کنید و با تست و تمرین آمادگی رو براشون حفظ کنید
مثلا من سال قبل که آزمایشی کنکور داده بودم زبان رو ۶۰ درصد زده بودم امسال که کنکور اصلیم بود ۳۲ درصد! تو آزمون های پارسه همیشه درصد زبانم بین ۹۰-۶۰ بود و این باعث شد که تقریبا هیچ چیز جدیدی نخوندم

کتاب هایی هم که خوندم مدار منطقی و معماری پوران (که واقعا منطقی پارسال خیلی سخت بود Dodgy )، هوش راهیان ارشد ، ریاضی مهندسی و طراحی الگوریتم و ساختمان داده پوران، سیستم عامل و نظریه پارسه ، به نظرم به جز آخری بقیه کتابای خوبین
و بهتره یه کتاب بهتر برای نظریه پیدا کنم مثل نگرشی نو به نظریه، تازه متوجه شدم (قبلش هم میدونستما ولی خودمو گول میزدم)که وضعیت دروس مشترکم خیلی بده!

امیدوارم که شما هم از اشتباهات من درس بگیرید تا از وقتتون بهترین استفاده رو ببرید Big Grin

خیلی ممنونم من ازمونای مدرسان شرکت کرده بودم وای که بی برنامگی داخلش واقعا زیاد بود
ریاضی مهندسی رو کلا کنار گذاشتم
مدار من مدرسان رو خوندم و به نظرم واقعا عالیه
نظریه رو گفتم پارسه بگیرم با جزوه استاد کارگهی خیلیا پیشنهاد میدن
در مورد زبان من زبانم داغونه چکار کنم پارسال خیلی ازش ضربه خوردم نمیدونم چرا سمتش نمیرم اگه برمم یه یه هفته میخونمو ولش میکنم لطفا راهنماییم کنید برا زبان درصذای زبانتون که خیلی خوب بوده

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  چی فک میکردم چی شد .......
آی تی کنکور دادم
درس خوندم. عالی نه ، ولی خوندم. دیر شروع کردم شرایط خوبه و بد قاطی بود ولی خوندم.... چند تا درسو حذف کردم ولی بقیه رو خوندم ...
عاشق درس خوندنم Sad
دارم دیوونه مشیم Sad

سلام بابا مگه دنیا به اخر رسیده حالا انگار تا ارشد نگیریم نمیتونیم قدم از قدم برداریم!
من ۹۰ فارغ التحصیل شدم ازمونم دادم مثه شما هم مجاز شدم
ولی خوب من باید روزانه درام وگرنه نمیتونم برم شبانه یا پیام نور
اصلا اصلا اصلا به پیام نور فکر هم نکنید
به برنامتون برسید اگه سرکار هستید یا کلاس خاصی میرید ادامش بدید صرفا فقط برنامتون ارشد نباشه موازی با بقیه کاراتون برا ارشدم وقت بذارید امسال من این کارو کردم میوام ارشد بدم و الانم کلاس php اسم نوشتم ازمون sqlهم جمعه دارم تازه تدریسم میکنم تازه کار هنری هم انجام میدم مثه عکس اواتارم بین اینا ارشدم میخونمBig GrinBig Grin پس همه برنامه هاتونو با هم جلو ببرید همه رو فدای ارشد نکنید
۰
۰
ارسال: #۲۰۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ
به نظر شما همه کتابها رو مدرسان شریف بگیرم خوبه ؟ ۶ تا از منابع اصلی " ساختمان داده-ریاضی مهندسی-طراحی الگوریتم-مدار منطقی-معماری-پایگاه داده" رو هم دارم! + جزواتی که از اینترنت گرفتم و.....

کافی نیست به نظر دوستان ؟
۰
۰
ارسال: #۲۰۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ
ی سوال زنگ زدم پارسه گفت نمیشه فقط ۵۰ درصدا و ۱۰۰% ها رو ثبت نام کردو فقط کل ازمونها رو ثبت نام میشه کرد کسایی هم که پارسال پارسه بودن ۲۰% تخفیف داره
که ۴۴۰ فک کنم بشه ۳۵۰ !!

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال: #۲۰۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط raeika.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ب.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  به نظر شما همه کتابها رو مدرسان شریف بگیرم خوبه ؟ ۶ تا از منابع اصلی " ساختمان داده-ریاضی مهندسی-طراحی الگوریتم-مدار منطقی-معماری-پایگاه داده" رو هم دارم! + جزواتی که از اینترنت گرفتم و.....

کافی نیست به نظر دوستان ؟

سلام
سیستم عامل مدار پایگاه و معماری مدرسان به نظرم عالیه
کامپایلرو زبان برنامه سازیش و طراحی الگوریتمش افتضاحه
نظریه ریاضی مهندسی و امارشم نمیدونم خوبن یا نه من خودم متوجشون نمیشدم
بعضی از ککتاباش خوبن
مثلا امار بیشتر پارسه میگن خوبه منم میخوام امار پارسه رو بگیرم
زبان عمومی مدرسان خوبه اما تخصصیش نه
گسستشم من نخوندم اما نگاش کردم نسبت به گسسته مقسمی بهتره
رفرنسم اگه تو یه درسی خیلی ضعیفی به نظرم بخون وگرنه که کلی ازوقتت میره اخرشم چیزی عایدت نمیشه

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  ی سوال زنگ زدم پارسه گفت نمیشه فقط ۵۰ درصدا و ۱۰۰% ها رو ثبت نام کردو فقط کل ازمونها رو ثبت نام میشه کرد کسایی هم که پارسال پارسه بودن ۲۰% تخفیف داره
که ۴۴۰ فک کنم بشه ۳۵۰ !!

مدرسانم ازموناش خوبه ها البته بی نظمن خیلی
ولی قیمتشم خیلی بیشتر از پارسست
ماهانو خبر نداری؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: donyajoon24
ارسال: #۲۰۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ)raeika نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ)Mohammadghk نوشته شده توسط:  ایشالا بتونم جبران کنمSmile، آزمون های پارسه رو ثبت نام کرده بودم، هرچند امسال فقط میخوام ۵۰ درصد و ۱۰۰ درصدهاش رو ثبت نام کنم ولی هنوز تصمیم نگرفتم

خیلی ممنونم من ازمونای مدرسان شرکت کرده بودم وای که بی برنامگی داخلش واقعا زیاد بود
ریاضی مهندسی رو کلا کنار گذاشتم
مدار من مدرسان رو خوندم و به نظرم واقعا عالیه
نظریه رو گفتم پارسه بگیرم با جزوه استاد کارگهی خیلیا پیشنهاد میدن
در مورد زبان من زبانم داغونه چکار کنم پارسال خیلی ازش ضربه خوردم نمیدونم چرا سمتش نمیرم اگه برمم یه یه هفته میخونمو ولش میکنم لطفا راهنماییم کنید برا زبان درصذای زبانتون که خیلی خوب بوده

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  چی فک میکردم چی شد .......
آی تی کنکور دادم
عاشق درس خوندنم Sad
دارم دیوونه مشیم Sad

سلام بابا مگه دنیا به اخر رسیده حالا انگار تا ارشد نگیریم نمیتونیم قدم از قدم برداریم!
من ۹۰ فارغ التحصیل شدم ازمونم دادم مثه شما هم مجاز شدم
ولی خوب من باید روزانه درام وگرنه نمیتونم برم شبانه یا پیام نور
اصلا اصلا اصلا به پیام نور فکر هم نکنید
به برنامتون برسید اگه سرکار هستید یا کلاس خاصی میرید ادامش بدید صرفا فقط برنامتون ارشد نباشه موازی با بقیه کاراتون برا ارشدم وقت بذارید امسال من این کارو کردم میوام ارشد بدم و الانم کلاس php اسم نوشتم ازمون sqlهم جمعه دارم تازه تدریسم میکنم تازه کار هنری هم انجام میدم مثه عکس اواتارم بین اینا ارشدم میخونمBig GrinBig Grin پس همه برنامه هاتونو با هم جلو ببرید همه رو فدای ارشد نکنید

مرسی از راهنماییتون . فکر کنم آخرش همین تصمیم رو بگیرم که موازی با بقیه کارا یه وقتی هم واسه ارشد بزارم.
همیشه موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۲۰۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ)Mohammadghk نوشته شده توسط:  ایشالا بتونم جبران کنمSmile، آزمون های پارسه رو ثبت نام کرده بودم، هرچند امسال فقط میخوام ۵۰ درصد و ۱۰۰ درصدهاش رو ثبت نام کنم ولی هنوز تصمیم نگرفتم

اگه منظورتون کنکور سال ۹۱-۹۲ که منطقیش عالب بود ۱۰۰ زدمش ریاضیش افتضاح بود اصلا مثه سالای قبلش نبود
۰
۰
ارسال: #۲۰۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ
شرایط روحیه افتضاحی دارم، یه هفته س وعده های غذاییم فقط گریه س
بچه ها با این وضع چطوری شروع کنم؟....

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۲۰۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ
[quote='sh.arshad71' pid='270876' dateline='1399966813']

گریه برا چی چی شده؟

دنیا مگه به اخر رسیده
۰
۰
ارسال: #۲۰۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)raeika نوشته شده توسط:  [quote='sh.arshad71' pid='270876' dateline='1399966813']

گریه برا چی چی شده؟

دنیا مگه به اخر رسیده
فکر کنم برای من رسیده.... اصلن نمیتونم ذهنمو متمرکز کنم و بلند شم...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۲۱۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ق.ظ
Sad RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  شرایط روحیه افتضاحی دارم، یه هفته س وعده های غذاییم فقط گریه س

چراااااااا Sad خوب شما اول بدون چرا گریه میکنی،بعد سعی کن مشکلت رو حل کنی،مهمتر از همه اینکه هر وقت حالت بد بود پاشو دو رکعت نماز بخون یه جوری حالت خوب میشه که نگوووووووووووووووو =) به هدفی که داری فکر کن Smile =))))))
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , artmiss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۹۴۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۲ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۶۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۵۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۹۶ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۳۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۱۵ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۰۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۲۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close