زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟

ارسال: #۱۹۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ ب.ظ
RE: پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ)threefx نوشته شده توسط:  نشستم تک تک پست ها رو خوندم ...
خوشحالم ...

یه حسی بهم دست داد انگار دارم تو "نیویورک" زندگی میکنم !

همه در مورد حق و عدالت و بررسی و بیت المال و حتما رسیدگی میشه و رسانه و قانون و ...

پ.ن۱: یه پیشنهاد پاشید لباس بپوشید برید بیرون تو شهرتون یه قدمی بزنید اگر شبیه "نیویورک" بود مطمئن باشید حقی هم ازتون ضایع نمیشه اما اگر شبیه شهرهای "ایران" بود ...

پ.ن۲: نظر شخصی هست ... شاید من اشتباه میکنم ... شاید واقع گرایی من هم به بدگمانی رسیده دیگه ... نمیدونم ...

نیویورک!؟
قندهار بگی بهتر نبود؟ Tongue Big Grin
یه نگاه به همشهریات بنداز ببین چندتاشون ایرانین؟ Smile
۲
۱۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ
پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ)۲۰فاطمه نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  آبرو ریزی شده ها ...
تو فرانس ۲۴ هم زدند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی کامل تر نوشته ماجرا رو و عکس هم گذاشته از مدارک

صفحه موردنظر یافت نشد!!!!!!!!!
به نظر من اگه دفترچه ای لو رفته باشه احتمال لو رفتن دفترچه های دیگه هم هست من که به اینا بدبینم و بی اعتماد بدجورAngry
صفحه مورد نظر فیلتره
۰
۱
ارسال: #۱۹۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  فکر میکنی کی هستی متلک بار دیگران میکنی؟
خیلی ادمی خودت؟
دختری گناه داره پسر بودی جوابت رو جوری میدادم بری پشتتم نبینی...

دور از جون!
من متلک بگم؟ Big Grin چرا بگم آخه؟ Big Grin
من برم کجا؟ اونی که میره تویی که بن می شی که به می خوای به یه دختر حرف های بد بد بزنی! Tongue Big Grin
آخر زمونه ها! Big Grin
۱
۱۵
ارسال: #۱۹۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ)LadyBird نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ق.ظ)radrad نوشته شده توسط:  هیییییییییییییییییییییییییییییی بدبختی
از این نظر هم شانس نداشتیم جداقل سوالات کنکور دستتمون بگیره
هرچند اگه چنین ایمیلی واسم می اومد عمراا ۱۸۵۰ میدادمو سوالاتو میگرفتم چون فک میکردم دروغههههههههههههههه Smile)))
ولی کاش منم از اقوام مدیران بالا بودمااااااااا
هیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی روزکاررررر
(عاقا چرا شکلکا واسم غیر فعاله؟!!!)

بهتر نیست به فکر آینده باشی تا تقویت شکست؟

کدوم آینده؟؟
۶ ماه وقتم رو گذاشتم، سربازی نرفتم، هیچ کار مفید دیگه ای هم انجام ندادم که آیندمو بسازم. حالا یهو اومدن سوالارو فروختن،چه آینده ای؟ زیر آینده ی من "تی پا" زدن گفتن هرررررررررررررررررررری
منظوره دستمون از آینده کنکوری بعدی هست میگه بشین واسه کنکوره ۹۴ بخون بازم همین بساط راه بیوفته دوره هم باشیمSmile خوش میگذره
اما سال دیگه خوب پولاتو جمع کن خدارو چه دیدی شاید تورم کشید بالا سوالا شد ۲ تومن
محمد خیلی باحال بودBig Grin سوال فنی : چرا بچه شاخا یهو غیب شدن از مانشت و یک عده از افراد غریبه از پشت بوته اومدن بیرون؟؟؟ اصلا این خودش شک برانگیزهBig GrinBig GrinBig Grin

ببخشیدا این که میگی بچه غول نکنه منظورتون خودتونه که کلا دو تا پست گذاشتید حتی نتونستید سوال دو نفر هم رفع کنید.هان؟ بابا چه اعتماد به نفسی، دست خوش. خوب که این فروم ها هستند تا بعضیها اظهار وجود کنند. دم دکتر تنهایی گرم بابا
حالا ما اگه از پشت بوته اومده باشیم خوبه که مثل بعضی ها از زیر بوته به عمل نیومدیم
بهتره وقتی حرفی واسه گفتن ندارید یا بلد نیستید حرف بزنید لال بمونید وگرنه جوری حرف میزنم که یاد گذشته رو واستون نو کنم.

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , LadyBird
ارسال: #۲۰۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ
خب !
مثل اینکه برخی دوستان هنوز نمیدونند وقتی خبری در مانشت گذاشته میشه و بسته نمیشه ، احترام به مخاطبینی هست که انتظار میره درک درستی از محیطی که دارند توش ارسال میگذارند و فضای باز داشته باشند و بتونن نقد و تحلیل مفیدی در ادامه خبر ارائه بدن

وقتی برخی احترام خودشون رو نگه نمیدارند از سایر عزیزان عذرخواهم که مجبوریم این تاپیک رو ببندیم
در قوانین مانشت هم گفته شده بحث های خارج از موضوع بسته خواهند شد

دوستان عزیز
قبلا هم گفته شد وقت خودتون رو با این بحث ها تلف نکنید . برید به مرجع قانونیش اعتراض کنید تا چاره ای بشه
واقعا برای خودتون میگیم نمیدونم چرا برخی دوستان حاضرند خودشون رو با شایعات سرگرم کنند اما به فکر راه چاره اصلی نباشند
۲۱
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , sixsixsix , mohammad.ardeshiri , minami , Autumn.Folio , LadyBird , abji22 , samaneh@90 , Engineer , nlp@2015 , jahanmanesh , mahtab69 , fatima.sr68 , انرژی مثبت , mahyamk , tayebe68 , Aref Safari , M@A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۳ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۳۷ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۶۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۸۶ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۰۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۸۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۲۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close