زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور تمام شد!توصیه ای مهم به شما!

ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط fsi2013.)
ب نام خدا
سلام به همه دوستان عزیز
کنکور تموم شد ، خوب یا بد!!!الان که من دارم این و می نویسم ساعت ۸ و ۲۱ دقیقه صب ۲۶ بهمن ۹۲ احتمالا همتونم خواب باشیدBig Grin
شاید خیلی ها هنوز درسایی داشته باشن که بخوان پاس کنن ، شاید خیلی ها بخوان برن سربازی ، شاید خیلی ها خیلی خسته ان و فقط برنامه واسه خواب دارن.ممکنه خیلی هاتون اصلا رهگذری باشید که یه هو از مانشت میگذرید ، یا هنوز دانشجوی ترم ۴ یا بیشتر و یا کمتر کامپیوتر باشید.
خلاصه اینکه چیزی که میخوام بگم به درد همه میخوره و مخاطب خاصش شما هستید.واقعیتش ما توی زمینه کامپیوتر از اون ور آبی ها عقبیم.علم به زبان انگلیسی تولید میشه و نشر داده میشه.خوندنش واسمون سخته.کاری که من نکردم رو شما انجام بدید.از امروز تا روزی ک نتیجه هاتون بیاد و بار وبندیل تون رو می خواید ببندید و برید توی دانشگاه جدیدتون ثبت نام کنید شبی ۲۰ دقیقه انگلیسی بخونید.
ارشد که قبول شید اولین چیزی که بهتون میگن کلا بحث مقاله است.یه سری ها رفتن روی یه زمینه ای تحقیق کردن و شما برای آشنایی با کارهای جدید نیاز دارید این مقالات رو بخونید.بدون شک مقالات اگه از جاهای معتبر باشن ارزش بیشتری دارن.مقالات معتبر هم فقط و فقط به زبان انگلیسی نوشته شدن و میشن.!
رشته ی ما هم طوریه که نیاز شدید به انگلیسی داریم.اگه انگلیسی تون خوب باشه ارشد گرفتن و دکترا قبول شدن و دکترا گرفتن براتون از آب خوردن هم راحت تره.دوستی داشتم که بهم پیشنهاد داد انگلیسی بخونم، راستش منابع مفیدی واسه خوندن نداشتم.و خودم هم سهل انگاری کردم.بهتون پیشنهاد میکنم شما اشتباه من و تکرار نکنید.از الان تا روزی که نتیجه ها تون بیاد فقط ۲۰ دقیقه در طول شبانه روز برای انگلیسی وقت بذارید.من واسه شروع به نظرم کتاب ۵۰۴ رو بخونید.ترجمه شده اش هم توی اینترنت پیدا میشه.
دو سایت زیر رو بهتون پیشنهاد میکنم،هرچیزی که فکرشو کنید توی این دو تا سایت پیدا میشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
،

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان فقط از فایل هایی که برای دانلود گذاشتن استفاده کنید و نه هیچ چیز دیگه.من منظورم فقط فایل هاشونه Big Grin
....
بهترین سایت هایی هستن ک من دیدم.
یه پیشنهاد دیگه هم داشتم هرچقدر میتونید متون انگلیسی بخونید.از
هم استفاده کنید.شاید بعضا ترجمه هاش خنده دار Big Grin باشه.ولی خیلی مفیده واسه خوندن مطالب.من بهتون اطمینان میدم اگر این مقدار وقت رو در طول روز بذارید بعد از ۳ ماه شایدم زودتر مشکلی واسه انگلیسی نخواهید داشت.
good-wishes، در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ضمن تشکر از توصیه خوب شما
قرار دادن آدرس سایتهایی که خدمات رایگان ارائه نمیدن و اقدام به تبلیغات هم میکنند در مانشت،
تبلیغات براشون محسوب میشه و قطعا ممنوع هست

بخشی از عنوانتون هم ویرایش شد. ممنون میشم در حفظ شان یک محیط علمی دقت نظر بیشتری به کار برید

HeartTongue
۱۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.329 , masoud67 , cse.abdali , maryam... , atenaa , maryam.raz , izadan11 , Donna , Good! , asiehmohammadian , saeedehs , nazanin2020 , abji22 , rata , 0X00412E49H , Pegasus , tayebe68 , Mänu , azarakhsh1986 , مهرانگیز , mohamad--figo , f2000 , anika , S - Is , fa_shinobi , Happiness.72
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ق.ظ
کنکور تمام شد![پیشنهادی به مخاطب خاص!]
این سایت هایی که معرفی کردین سایت هایی نیستن که رایگان اموزش بدن درسته؟؟؟

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
۱
۰
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ق.ظ
RE: کنکور تمام شد![پیشنهادی به مخاطب خاص!]
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ق.ظ)maryam... نوشته شده توسط:  این سایت هایی که معرفی کردین سایت هایی نیستن که رایگان اموزش بدن درسته؟؟؟
نه آموزشی نیستن.
یه دوستی داشتم رفت ۱ میلیون داد دوره فشرده انگلیسی ثبت نام کرد.۲-۳ ماه با انرژی رفت دید خسته میشه بیخیال شد.به نظرم ما میتونیم خودمون رو پای خودمون وایسیم.میتونیم یاد بگیریم.چیزی هم که توی ارشد به درد میخوره زبان عمومی نیست.منظورم اینه توی مقالات و درسای ارشد نیازی نیست بدونی نحوه رزرو هتل چطوریه ، یا چطوری به انگلیسی سلام و احول پرسی میکنن و ...
این سایت هایی هم گذاشتم یه سری منابع مفید دارن مثل کتاب داستان ها و بعضی دیکشنری های تصویری یا هم کتاب های گرامری شون که به انگلیسی خوندن کمک میکنه.
پیشنهاد من اینه روزی ۲۰ تا ۳۰ دقیقه وقت بذارید انگلیسی بخونید .بعد از ۳-۴ ماه شما یه هو می بینید که ۱۰ تا کتاب انگلیسی خوندین و اون موقع راحت روی پای خودتون وایسادین.وقتی ارشد قبول شید دیگ وقت ندارید بخواید انگلیسی یاد بگیرید.هرچند ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه است.ولی این ۷-۸ ماه مونده به نتیجه نهایی عموما تلف میشه و خیلی خوبه که استفاده ای ازش بشه که به نظر من میشه باهاش آینده رو تحت تسلط گرفت.

HeartTongue
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , tayebe68 , مهرانگیز
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ ق.ظ
کنکور تمام شد![پیشنهادی به مخاطب خاص!]
اتفاقا تو فکر زبان بودم منم
به نظرتون دوره های ایلتس رو برم یا تافل؟
و کدوم مدرک بهتره؟
راستی اعتبار مدرک تافل هم ۲ساله؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۱
۱
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ، توسط fsi2013.)
RE: کنکور تمام شد![پیشنهادی به مخاطب خاص!]
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  اتفاقا تو فکر زبان بودم منم
به نظرتون دوره های ایلتس رو برم یا تافل؟
و کدوم مدرک بهتره؟
راستی اعتبار مدرک تافل هم ۲ساله؟

من واقعیتش سررشته ای توی این مورد ندارم!ولی فکر کنم اینایی که میگید واسه اونایی هستش که میخوان برن خارج و ایلتس هم فک کنم معتبر تره.

شما اومدین ارسال من رو ویرایش کردین!به قول خودتون عنوان رو ویرایش کردین و عنوان رو گذاشتید کنکور تمام شد!!!آخه خداوکیلی این تیتری واسه مطلب انتخاب کردین چه ربطی به مطالب درون پست داره؟!؟! این کار شما یه توهینه!اگر میخواید کاری انجام بدید درست انجامش بدید چرا به آدم توهین میکنید!؟
در ضمن خانم Good-wishes عزیز کلیه مطالب این دو سایت که من گذاشتم رایگان هستش ، من نشده بخوام چیزی از این دو سایت دانلود کنم و نذاشته باشه و یا پولی باشه.فقط واسه اونایی که اینترنت پر سرعت ندارن و یا محدودیت دانلود دارن از طریق پست فایل هاشون رو در قالب دی وی دی میفرستن
در مورد مطلب من هیچ مورد غیر اخلاقی و رعایت نکردن شئون .....!!! وجود نداشته ، من بهتون توصیه میکنم به بهترین کتاب های زمینه ی کامپیوتر توی این سایت سربزنید
/ لیستی از بهترین کتاب های کاربردی واسه کامپیوتر!!!
مثلا بنده خدا ها کلی کتاب نوشتن cookbook در سی شارپ مثلا یا در چیزای دیگه!یعنی آشپزی توی سی شارپ و ... یعنی الان این کلمه آشپزی چه ربطی به محیط علمی داره؟!! ولی کتاب نوشته در حد بنز!یا کتاب دیگه ای که نمیتونم اینجا اسمشو بگم اگر دوستان بخوان شماره شو بپرسن توی پیغام خصوصی میگم اون کتاب دیگ کاملا اسمش خیلی مورد داره ولی کاملا داره مطالب علمب در مورد طراحی وب رو توضیح میده و هیچ منافاتی هم با علم نداره!خلاقیت چیز خوبیه.اگر خودمون نداریم خلاقیت دیگران رو هم بی ارزش نکنیم
وببینید چه خلاقیتی بعضا توی خود اسم کتاباشون به کار می برن.کاملا با شما مخالفم واین موضوع رو با admin در جریان میذارم.شما دوست دارید. آقای فرداد مدیر سابق بسیار اعتراضاتشون به جا بوده و من اعتراض شمارو اصلا منطقی نمیدونم![توصیه ای به مخاطب خاص ] از توی عنوان مطلب من حذف شده.من میخوام بدونم کجای این مطلب مشکل داشته؟؟؟؟؟؟!!!!!

HeartTongue
۱
۱
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ ب.ظ
اتفاقا" یکی از برنامه های اصلیم واسه بعد از کنکور زبان بود
ولی من تنبلیم میشه اگه بخوام خودم بخونم Sad
دلم میخواد کلاس زبان برم حتما" تا یکم راه بیافتم بعد..

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ب.ظ
برنامه من : فقط رفع کمبود خواب این ۸ ماه Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , mahtab69 , sixsixsix , azarakhsh1986
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ب.ظ
ممنون از شما دوست عزیز
من که واقعا باید واسه این مدت برنامه ای داشته باشم چون اصلا روحیه تو خونه نشستن و استراحت کردن! ندارم وقتی بیکارم شدیدا حوصلم سر میره و از دست خودم کلافه میشم
دوستان دیگه هم اگه برنامه ای دارن واسه این مدت بیان بگن تا ماهم استفاده ببریم بخصوص مواردی که در ارشد بهشون نیاز داریم
من اولویتم کار پیدا کردنه که فکر میکنم بهترین سرگرمی باشه

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ، توسط fsi2013.)
RE: کنکور تمام شد!توصیه ای مهم به شما!
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  ممنون از شما دوست عزیز
من که واقعا باید واسه این مدت برنامه ای داشته باشم چون اصلا روحیه تو خونه نشستن و استراحت کردن! ندارم وقتی بیکارم شدیدا حوصلم سر میره و از دست خودم کلافه میشم
دوستان دیگه هم اگه برنامه ای دارن واسه این مدت بیان بگن تا ماهم استفاده ببریم بخصوص مواردی که در ارشد بهشون نیاز داریم
من اولویتم کار پیدا کردنه که فکر میکنم بهترین سرگرمی باشه

سلام من محدودیت پیام دارم نمی تونستم جواب پیامتونو بدم
بازم تاکید میکنم این سایت ها همه ی فایل هایی که گذاشتن به صورت رایگان قابل دانلود هستش اگر مورد خلاف این دیدید بگید تا من پست رو ویرایش کنم
،
این اون دو تا سایت هستن.من این سایت هارو مفید دیدم.قصد تبلیغ هم ندارم و کلا با استفاده رایگان هم موافقم و دیگر هیچBig GrinBig GrinBig Grin
اگر ارشد هم بخواید ادامه بدید وقت کار کردن ندارید،اگه دنبال کار هم باشید دنبال کار موقت باشید

HeartTongue
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: MJV , maryam.raz , Mänu
ارسال: #۱۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  شما اومدین ارسال من رو ویرایش کردین!به قول خودتون عنوان رو ویرایش کردین و عنوان رو گذاشتید کنکور تمام شد!!!آخه خداوکیلی این تیتری واسه مطلب انتخاب کردین چه ربطی به مطالب درون پست داره؟!؟! این کار شما یه توهینه!اگر میخواید کاری انجام بدید درست انجامش بدید چرا به آدم توهین میکنید!؟
در ضمن خانم Good-wishes عزیز کلیه مطالب این دو سایت که من گذاشتم رایگان هستش ، من نشده بخوام چیزی از این دو سایت دانلود کنم و نذاشته باشه و یا پولی باشه.فقط واسه اونایی که اینترنت پر سرعت ندارن و یا محدودیت دانلود دارن از طریق پست فایل هاشون رو در قالب دی وی دی میفرستن
در مورد مطلب من هیچ مورد غیر اخلاقی و رعایت نکردن شئون .....!!! وجود نداشته ، من بهتون توصیه میکنم به بهترین کتاب های زمینه ی کامپیوتر توی این سایت سربزنید
مثلا بنده خدا ها کلی کتاب نوشتن cookbook در سی شارپ مثلا یا در چیزای دیگه!یعنی آشپزی توی سی شارپ و ... یعنی الان این کلمه آشپزی چه ربطی به محیط علمی داره؟!! ولی کتاب نوشته در حد بنز!یا کتاب دیگه ای که نمیتونم اینجا اسمشو بگم اگر دوستان بخوان شماره شو بپرسن توی پیغام خصوصی میگم اون کتاب دیگ کاملا اسمش خیلی مورد داره ولی کاملا داره مطالب علمب در مورد طراحی وب رو توضیح میده و هیچ منافاتی هم با علم نداره!خلاقیت چیز خوبیه.اگر خودمون نداریم خلاقیت دیگران رو هم بی ارزش نکنیم
وببینید چه خلاقیتی بعضا توی خود اسم کتاباشون به کار می برن.کاملا با شما مخالفم واین موضوع رو با admin در جریان میذارم.شما دوست دارید. آقای فرداد مدیر سابق بسیار اعتراضاتشون به جا بوده و من اعتراض شمارو اصلا منطقی نمیدونم![توصیه ای به مخاطب خاص ] از توی عنوان مطلب من حذف شده.من میخوام بدونم کجای این مطلب مشکل داشته؟؟؟؟؟؟!!!!!

دوست گرامی !
خلاقیت چیز خوبیه اما نه استفاده از هر عبارتی ، این پست شما هم در بین ارسالهای گزارش شده بود یعنی سایرین هم متوجه عدم سنخیت عنوان شما با مانشت شده اند.
عنوان اولیه شما در ارسال سایر دوستان کاملا مشهود هست . پس بی جهت سعی نکنید چیزی که حذف شده رو انکار کنید و به شکل موجه به نفع خودتون بیانش کنید
[تصویر:  253004_31574878528090276512.png]

در قوانین مانشت بارها ذکر شده مواردی که خلاف قوانین مانشت باشند چون قبلا اطلاع رسانی کامل صورت گرفته ، مدیران مجاز هستند با اطلاع یا بی اطلاع کاربر، موارد ممنوعه رو از ارسال کاربران حذف کنند . شما هم از کاربران جدید مانشت نیستید که بگیم اینا رو نمیدونید

لینک دادن به سایتهایی که اقدام به تبلیغات یا فروش محصولات میکنن در مانشت ممنوع هست آدرس دو سایتی که گذاشته بودید هم حذف شد از متنتون .

خیلی خوب میکنید که به جناب تنهایی شکایت کنید تا اگر لازمه من هم اشتباه خودم رو با بیان منطقی از ایشون بشنوم نه با این شیوه ای که شما در پیش گرفتید

موفق باشید
۲
۱
ارسال: #۱۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط fsi2013.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  شما اومدین ارسال من رو ویرایش کردین!به قول خودتون عنوان رو ویرایش کردین و عنوان رو گذاشتید کنکور تمام شد!!!آخه خداوکیلی این تیتری واسه مطلب انتخاب کردین چه ربطی به مطالب درون پست داره؟!؟! این کار شما یه توهینه!اگر میخواید کاری انجام بدید درست انجامش بدید چرا به آدم توهین میکنید!؟
مثلا بنده خدا ها کلی کتاب نوشتن cookbook در سی شارپ مثلا یا در چیزای دیگه!یعنی آشپزی توی سی شارپ و ... یعنی الان این کلمه آشپزی چه ربطی ب/ه محیط علمی داره؟!! ولی کتاب نوشته در حد بنز!یا کتاب دیگه ای که نمیتونم اینجا اسمشو بگم اگر دوستان بخوان شماره شو بپرسن توی پیغام خصوصی میگم اون کتاب دیگ کاملا اسمش خیلی مورد داره ولی کاملا داره مطالب علمب در مورد طراحی وب رو توضیح میده و هیچ منافاتی هم با علم نداره!خلاقیت چیز خوبیه.اگر خودمون نداریم خلاقیت دیگران رو هم بی ارزش نکنیم

دوست گرامی !
خلاقیت چیز خوبیه اما نه استفاده از هر عبارتی ، این پست شما هم در بین ارسالهای گزارش شده بود یعنی سایرین هم متوجه عدم سنخیت عنوان شما با مانشت شده اند.
عنوان اولیه شما در ارسال سایر دوستان کاملا مشهود هست . پس بی جهت سعی نکنید چیزی که حذف شده رو انکار کنید و به شکل موجه به نفع خودتون بیانش کنید
[تصویر:  253004_31574878528090276512.png]

در قوانین مانشت بارها ذکر شده مواردی که خلاف قوانین مانشت باشند چون قبلا اطلاع رسانی کامل صورت گرفته ، مدیران مجاز هستند با اطلاع یا بی اطلاع کاربر، موارد ممنوعه رو از ارسال کاربران حذف کنند . شما هم از کاربران جدید مانشت نیستید که بگیم اینا رو نمیدونید

لینک دادن به سایتهایی که اقدام به تبلیغات یا فروش محصولات میکنن در مانشت ممنوع هست آدرس دو سایتی که گذاشته بودید هم حذف شد از متنتون .

خیلی خوب میکنید که به جناب تنهایی شکایت کنید تا اگر لازمه من هم اشتباه خودم رو با بیان منطقی از ایشون بشنوم نه با این شیوه ای که شما در پیش گرفتید

موفق باشید
شما به خودتون زحمت ندادید که اون سایت هارو باز کنید ببینید محتواشون چیه ، براساس ارسال خانم مریم که پرسیدن اینها رایگان اموزش نمیدن درسته؟!!! من این دو تاسایت رو واسه دانلود هرچیزی راجب یادگیری انگلیسی گذاشتم نه اموزش خود انگلیسی و این ها دو چیز کاملا متفاوته؟! درسته؟؟؟!
در مورد اینکه ارسال من گزارش شده دقیقا باید دید که دنبال چی بودن که گزارش کردن؟!!دقیقا گفتن به دلیل سنخیت با مانشت!!!!ببینید دوست عزیز چرا دقت نمیکنید!اون دو تا سایتی من گذاشتم همه ی فایل هاشون رو به رایگان در اختیار دیگران قرار میدن من تا به حال بالای شاید ۱۰ گیگ از این سایت دانلود کردم وهیچ محدودیتی نداشتم.این سایت در کنار اینکه رایگان فایل ها رو قرار داده واسه اونایی که قادر به دانلود نیستن و یا اینکه دانلود واسشون گرون تر تموم میشه به فرض یه نفر میخواد یه فایل ۴ گیگ دانلود کنه به ازای هر گیگ باید ۶ هزار تومن بده که کلا میشه ۲۴ هزار تومن! ، این سایت اومده همون ۴ گیگ رو واسش توی یه دی وی دی قرار داده و با هزینه پستی ۶ تومن واسش میفرسته!کجای حرفم غیر منطقیه؟!!!!

HeartTongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.329
ارسال: #۱۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ب.ظ
ضمن تشکر از دوستمون منم یه توصیه هایی دارم:

اونایی که درسشون هنوز تموم نشده:
۱- پروژتون رو یه چیز خیلی خوب انتخاب کنید.
۲- سعی کنید معدلتون رو حتی به اندازه ی ۲ - ۳ صدم هم که شده ببرید بالا.

اینایی که درسشون تموم شده:
۱- اگه سربازی نرفتید دفترچه رو پست کنید و منتظر نباشید.
۲- اگه سربازی رفتید برید کار کنید.

اینا هم توصیه های عمومیه:
۱- طراحی الگوریتم و سیستم عامل و ساختمان داده و ساختمان گسسته و ریاضی مهندسی رو مرور کنید تا یادتون نره.(همشون مورد استفاده قرار میگیرن، همشون)
۲- همونطور که دوستمون گفتن زبان انگلیسیتون رو قوی کنید، بیشتر هم بهتره دایره ی لغاتتون رو ببرید بالا.
۳- سعی کنید بین موضوعات مختلف یه جست و جویی انجام بدید و ببینید به کدومشون علاقه دارید و بعد از یافتن علاقتون شروع به مطالعه در موردش کنید.
۴- اگه هنوز به زبانهای جاوا، سی شارپ، سی پلاس پلاس و متلب تسلط ندارید به هر چهارتاشون حداقل سینتکسشون تسلط پیدا کنید.
۵- تو یکی از زمینه هایی که بهش علاقه دارید به صورت تخصصی تمرین کنید تا بتونید بعد از رفتن به دانشگاه نیمه وقت کار کنید.

موفق و پیروز باشید

مریضم، کجا برم؟
دردمندم، دوا میخوام!
مستحقم، به من صدقه بده!
به من نگو تا حالا کجا بودی؟
به من نگو بنده ی من امشب از من چی میخوای؟
کریم که هیچ وقت به گدا نمیگه چی میخوای!
یا نورُ یا قدوس...
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fsi2013 , Ariyanic , maryam.raz , maneshty , tayebe68 , LadyBird , nlp@2015 , Mänu , sybarite , مهرانگیز , Amoojan
ارسال: #۱۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ
واسه زبان چی پیشنهاد میکنید بعد از ۵۰۴ و essential words for TOEFL
اگه تا اردیبهشت بخوام بیکار بمونم خل میشم

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , nlp@2015 , Mänu
ارسال: #۱۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  واسه زبان چی پیشنهاد میکنید بعد از ۵۰۴ و essential words for TOEFL
اگه تا اردیبهشت بخوام بیکار بمونم خل میشم
به نظرم همون ۵۰۴ هم راتون میندازه اگ هدفتون کنکوره هم سوالای کنکور سال گذشته رو بزنید مخصوصا رو قسمت reading کار کنید.

HeartTongue
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ب.ظ
واقعا بابت سایت ها ممنون دنبال چنین چیزایی بودم
من که الان دارم ازش دانلود میکنم خوش و خندانBig Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۹ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۷۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۷۸ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۳۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۸۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۷۵۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  شمارنده Sanazzz ۰ ۱,۳۹۳ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close