زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور تمام شد!توصیه ای مهم به شما!

ارسال: #۱۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط fsi2013.)
RE: کنکور تمام شد!توصیه ای مهم به شما!
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  واقعا بابت سایت ها ممنون دنبال چنین چیزایی بودم
من که الان دارم ازش دانلود میکنم خوش و خندانBig Grin
خواهش میکنم
قابل توجه خانم گود ویشیز عزیز Tongue Big Grin
مرسی شوخی کردم منم Big Grin من دوستون دارم Heart مرسی که گذاشتید این لینک ها بمونه که بچه ها استفاده کنن
good-wishes، در تاریخ ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

Smile
البته من حرفهای لازم رو خصوصی خدمت شما گفتم
اما چون منفعت این سایتی که اعلام کردید بیشتر از بحث تبلیغاتی بودنش بود ، صرف نظر شد از ادامه بحث در این مورد و لینکها جهت استفاده دوستان باقی ماند Smile

ولی همچنان لینک دادن به سایتهای تبلیغاتی در مانشت ممنوع هست.

HeartTongue
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۱۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۷ ب.ظ، توسط Mänu.)
RE: کنکور تمام شد!توصیه ای مهم به شما!
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  واقعا بابت سایت ها ممنون دنبال چنین چیزایی بودم
من که الان دارم ازش دانلود میکنم خوش و خندانBig Grin
خواهش میکنم
قابل توجه خانم گود ویشیز عزیز Tongue Big Grin
مرسی شوخی کردم منم Big Grin من دوستون دارم Heart مرسی که گذاشتید این لینک ها بمونه که بچه ها استفاده کنن

دست شما درد نکنه دوست عزیز
چون اولش زده خرید
بعدا رایگان دانلود هم گذاشته خوب ممکنه آدم با نگاه اول فک میکنه همش خرید اینترنتی هستش

یعنی با اینا نیازی به کلاس نیست؟؟؟
من نمیدونم از کجا شروع کنم

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۳ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۷۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۹۴ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۷۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۹۸ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۸۹۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  شمارنده Sanazzz ۰ ۱,۳۹۷ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close