زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)

ارسال: #۱۶۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط nambervan.)
RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
اصن خوشی به این ملت نیومده! از اون روزی که روحانی درومد از فرداش یه روز خوش ندیدم! آخه این سئوال بود داده بودن؟ زبان؟ افتضاحححح از کدومش بگم؟ کلن افتضاح. سالنی که امتحان میدادم سردخونه بود نمیدونستم کرختی پاهامو تحمل کنم یا سختی سئوالارو حالا بماند صندلی آهنی رو که به قید قرعه به اسم من در اومده بود. اون فلیپ فلاپه هم که دوستمون گفت بد جوری حالمو و همه وقتمو گرفت. خلاصه همه چی دست به دست هم داده بودن من خوب نزنم. خدااااااا!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  بیخیال بابا

خیلی خیلی سخت تر از کنکور it بود
از کنکور پارسال هم خیلی سخت تر بود

لعنت به اون کسی که سوالای ساختمان رو طرح کرده بود

فقط نظریه یه کمی راحت بود [تصویر:  251498_129fs916747.gif]

ساختمان که سخت بود هیچی من نمی دونم چرا مدار منطقی شو نمی تونستم بزنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020
ارسال: #۱۶۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ب.ظ
بچه ها کیا انفور ماتیک ثبت نام کردن؟چند تا سوال دارم
good-wishes، در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سوالتون رو برید در تالار انفورماتیک بپرسید .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خودم بدونم جواب میدم
دوستانی هم که اونجا اشتراک دارند زودتر متوجه میشن و ممکنه حوابتون رو بدن
البته اکثر اطلاعات لازم اونجا هست و ممکنه با کمی دقت در تاپیکهاش پیدا کنید جوابتون رو

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۶۹
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط mehrdad_tclh.)
Sad RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
سلام و خسته نباشید به همه!
قبل این که یادم بره بگم که سوالات ساختمان و الگوریتم و گسسته کار دکتر قدسی بود هیچ شک نکنید اگه دقت کرده بباشید هم ادبیات سوالاش هم فونت سوالاش کپ کتابهای دکتر قدسی بود....
من که رکعب خوردم گفتم که ریاضی که ضریب ۲ هست و پارسال هم سخت بوده بیخیالش شدم ولی از شانس بد ما هم راحت بوده هم همه زدن!!! زبان هم که نزدم یعنی وقت نشد!!! مشترک حتی المقدور شک دار نزدم شد ۱۲ تا تخصصی هوش هم خودمو نگه داشتم شک دار نزدم شد ۷ تا!! امیدی هست آیـــــــــــــــــــــــــــــــــــا؟؟Confused
کاش طوری نشه که بگم ایکاش ۷ ماه رو تلف درس خوندن نمیکردم Dodgy....

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , tayebe68
ارسال: #۱۷۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ب.ظ
اینجانب درحضور همه اعلام می دارم من امسال قبول بشو نیستم اشکال هم نداره سال اولمبود فدای سر ولی سال دیگه قول میدم تهران فقط!

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020 , mehdi.m2 , mahyamk , tabassomesayna , tayebe68
ارسال: #۱۷۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ ب.ظ
خب
منم تا صبح چایی می خورم!!! جاتون خالی
اینم به سلامتی شما
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020 , tayebe68
ارسال: #۱۷۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ب.ظ
قضیه گوشی شده آیا؟؟؟ منم LGL715 البته حدود دو هفته ی پیش ولی حال نمیکنم با گوشی مانشت رو چک کنم.
بعضی دوستان چرا فرار کردن از بررسی درس ها؟؟!!
اون رتبه برتر های آزمون ها کجا رفتین؟؟؟
من همچنان به دنبال خانم هم استانی خودمون هستم.شارمی یا شرمی!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020 , atenaa
ارسال: #۱۷۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ ب.ظ
یعنی هرکاری میکردم، بدتر از این نمیتونستم بدم!!

یه ساعت از تایم کنکور گذشته بود، دیدم ۲ تا تست زدم! کلا به هم ریختم. یه کم به خودم امیدواری دادم گفتم حالا ساختمان اینه، میرم مدار خوب میشه، که دیگه کلا داغون شدم. در این حد که اصلا حوصله ی حل کردن سوالای اختصاصی رو نداشتم...

مشترک ۱۲تا که تا اینجا ۲تاش اشتباهه

تخصصی ۱۰تا که احتمالا ۲تاش اشتباست

ریاضی ۶%

زبان ۱۰%

واسه چی خونده بودیم چی شد... من که شهرستان هم بعید میدونم بیارم!

نمیدونم خوشحال باشم به خاطر تلاشی که کردم یا ...

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020 , mahyamk , h_kh , tabassomesayna , nlp@2015
ارسال: #۱۷۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ
اینم به سلامتی خودم
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۱۷۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  قبل این که یادم بره بگم که سوالات ساختمان و الگوریتم و گسسته کار دکتر قدسی بود هیچ شک نکنید اگه دقت کرده بباشید هم ادبیات سوالاش هم فونت سوالاش کپ کتابهای دکتر قدسی بود....
اساتید دیگری در دانشگاه شریف هستند که از همان ادبیات و فونت استفاده می‌کنند.

تا دو-سه سال پیش که قطعی دکتر قدسی سؤالات رو می‌دادند، سؤالات بالانس شده بود اما امسال...

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
ارسال: #۱۷۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ
اینطور که من شنیدم و دیدم همونطور که انتظار می رفت کنکور سخت بوده! نمیدونم چرا مسئولین طراح سوال عزیز فکر می کنن هرچی نسل به سمت جلو حرکت میکنه ضریب هوشی آدم ها هم باید به همون نسبت بالا بره!! روند سختی سوالات رو رو یه نمودار رسم کنید شیب سختی سوالات همیشه مثبت بوده! اون از ریاضی و تخصصی (هوش) پارسال، این از مشترک امسال!! واقعا منطقی پشت این تیپ سوالات نیست مگر کل کل و کُری بین طراح های سوالات (مثلا دکتر قدسی به دکتر میبدی میگه دیدی سوالای من سخت تر بود!!)

با این همه، برای همه تون آروزی موفقیت می کنم، زیاد دیدم که بچه ها گفته بودن هر آزمون معیار سنجشه خودش رو داره! وقتی کنکور سخت باشه تنها اتفاقی که می افته اینه که واسه همه سخت بوده و میانگین تراز میاد پایین. بنابراین خیلی به آینده امیدوار باشید.

همگی خسته نباشید و آرزوی موفقیت...

الان وقتشه که تا خود عید به تفریح هایی که این چند ماه شاید ازشون محروم بودید، بپردازید :-)

هــــرچه هست از قامت ناساز بی اندام مـاست
ور نه تشـــریف تو بر بالای کس کــوتــاه نــیسـت
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020 , frZne , robert , پوونه , mahtab69 , atyla , hosshah , maryam.raz , El@he , Mohammad-A , tarane1992 , nlp@2015 , tayebe68
ارسال: #۱۷۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط سودابه م.)
تمام تلاشام هدر رفت.........بین اینکه دفترچه دومو بدن کلی دوستان علاف سروصدا کردنSad(((( هیچ وقت مراقب آزمون و اون بچه ها رو نمیبخشم....سوال داده که درمورد چیدمان درخت بودو تونستم دوگزینه شو رد کنم اما سر دو گزینه آخر که یکیشم جواب بود اینقد بهم ریختم که نگو.........برام خیلی دعا کنین من فقط میخوام قبول بشم........

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: h_kh
ارسال: #۱۷۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط soheila2012.)
خدا نکنه تلاش هدر بره!! آرومتر که شیطون میشنوه!
ان شالله که اینطوری نیست که فکر میکنی!!!!!
امیدوارم شما هم مثه بقیه ی دوستان موفق باشین.
هنوز هیچی مشخص نی.امیدمان تنها و تنها خداست و تمام!

من برم به پروژه برسم که فردا باید تحویل بدم! اعتماد به سقفم دیگه قول دادم امشب تموم میکنم در حالی که هنوز شروع نکردم!!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020
ارسال: #۱۷۹
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  اینطور که من شنیدم و دیدم همونطور که انتظار می رفت کنکور سخت بوده! نمیدونم چرا مسئولین طراح سوال عزیز فکر می کنن هرچی نسل به سمت جلو حرکت میکنه ضریب هوشی آدم ها هم باید به همون نسبت بالا بره!! روند سختی سوالات رو رو یه نمودار رسم کنید شیب سختی سوالات همیشه مثبت بوده! اون از ریاضی و تخصصی (هوش) پارسال، این از مشترک امسال!! واقعا منطقی پشت این تیپ سوالات نیست مگر کل کل و کُری بین طراح های سوالات (مثلا دکتر قدسی به دکتر میبدی میگه دیدی سوالای من سخت تر بود!!)

با این همه، برای همه تون آروزی موفقیت می کنم، زیاد دیدم که بچه ها گفته بودن هر آزمون معیار سنجشه خودش رو داره! وقتی کنکور سخت باشه تنها اتفاقی که می افته اینه که واسه همه سخت بوده و میانگین تراز میاد پایین. بنابراین خیلی به آینده امیدوار باشید.

همگی خسته نباشید و آرزوی موفقیت...

الان وقتشه که تا خود عید به تفریح هایی که این چند ماه شاید ازشون محروم بودید، بپردازید :-)

سلام بله کنکور سخت بود....اصلن بنظرم طراح سوال را عوض کردن که تا حالا اشنایی با مطرح کردن سوال نداشت
 سپاس‌گزاری شده توسط: atyla , s.izadi
ارسال: #۱۸۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ب.ظ
لینک تاریخ ثبت نام کنکور آزاد و کسی نداره؟

Sent from my ME172V using Tapatalk
good-wishes، در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

!!!!
تاریخ ثبت نامش تمام شد

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۹۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۲۱۹ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۸۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۷۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۹۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۲۰۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۱۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۴۸ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close