زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره و برنامه ریزی برای کسایی که مشغول به کار هستن و میخوان درس بخونن

ارسال: #۴۶
۱۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۹ ق.ظ
کار و کنکور
از الان چی؟ نمی تونم شروع کنم؟
خودم رو که میبینم فکر میکنم میتونم از الان شروع کنم

all the saddest love song symphony in my head
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ق.ظ
کار و کنکور
از الان شروع کنین که چه بهتر! ولی مسئله اینه که فرسایشی می شه و می برین احتمالا دم کنکور‌! ربات که نیست !

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
ارسال: #۴۸
۱۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ ب.ظ
کار و کنکور
خب از الان شروع کنید ولی نه اونقدر فشرده و کنکوری‌، بهتره الان منابع اصلی رو بخونید و فعلا کاری به کتابهای کنکوری نداشته باشید.البته بد نیست همراه با خوندن کتابهای مرجع تست هم کار کنید (برای تفهیم بهتر مطلب)
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۰ ب.ظ
کار و کنکور
ممنون از همه بازم موردی بود بگوشم

all the saddest love song symphony in my head
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۱۱ ق.ظ
کار و کنکور
سلام دوستان
من دانشجوی ترم آخرم.
۲۲ واحد دارم که همش درسای پایه و عمومیه!
برای ارشد شرکت کردم ولی در مقایسه با شما هیچی نخوندم، یعنی تقریبا ۱/۱۰ شایدم کمتر خوندم.
برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات شرکت کردم هم سراسری و هم پیام نور و غیرانتفایی..
الانم صبحها از ساعت تقریبا از ساعت ۲ یا ۳ بیدار می شم درسای دانشگامو می خونم و الان چند وقتیه که دیگه برای ارشد نمی خونم احساس می کنم که دیگه فایده نداره.
به نظر شما فایده داره!!!! Sad
اخه صبح‌ها هم از ساعت ۷:۳۰ می روم سر کار تا ۱۴:۳۰ و پنج شنبه‌ها هم از همین ساعت تا ۱۳/ البته تا وقتی بخوام برسم خونه یه نیم ساعتی طول می کشه.
حالا با این شرایط بحرانی که من دارم...
بازم می خوام شروع کنم خوبیش اینه که وقتی می خونم کاملا متوجه می شم.
حالا شما که تجربه دارید بگید من چه کار کنم؟؟
اگه بخونم امیدی هست قبول بشم یا نه؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
در خواست مشاوره جهت مطالعه برای ارشد در کنار کار تمام وقت
سلام خدمت دوستان عزیز
من دقیقا دو روز پیش درسم رو تموم کردم و تصمیم داشتم از امروز خودم رو برای کارشناسی ارشد سال ۹۲ (هوش مصنوعی فردوسی)آماده کنم و انگیزه فوق العاده ای داشتم و دارم تا اینکه دیروز یک موقعیت شغلی بسیار مناسب برام تو یکی از شرکت های معتبر مهیا شد(مربوط به رشته خودم)
حال با توجه به اینکه ساعت کاری این شغل ۹ ساعت در روز میشه من به طور میانگین در این ۷ ماه باقی مونده تا کنکور روزی ۳ الی ۴ ساعت فقط میتونم درس بخونم . ایا با این فدر درس خودن میشه فردوسی مشهد رو بیارم (شبانه یا روزانه فرقی برام نداره)؟
دوستان خواهشا هر نظری رو که دارن رو مطرح کنن با تشکر فراوان .
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ب.ظ
مشورت می خوام
به نظر من میتونی قبول شی چون هنوز فرصت زیاده ، البته اگه واقعا هر روز ۳-۴ ساعت بخونی مطمئنا راحت قبول میشی.ببینید من خودم کار نمیکنم، یعنی کارم فقط درسه. باز هم شاهکار کنم روزی ۵- ۶ ساعت میخونم، پس با این حساب راحت میتونی هر جا بخواهی قبول شی. مهم ارده شما است.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ
RE: مشورت می خوام
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)navidghanad نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان عزیز
من دقیقا دو روز پیش درسم رو تموم کردم و تصمیم داشتم از امروز خودم رو برای کارشناسی ارشد سال ۹۲ (هوش مصنوعی فردوسی)آماده کنم و انگیزه فوق العاده ای داشتم و دارم تا اینکه دیروز یک موقعیت شغلی بسیار مناسب برام تو یکی از شرکت های معتبر مهیا شد(مربوط به رشته خودم)
حال با توجه به اینکه ساعت کاری این شغل ۹ ساعت در روز میشه من به طور میانگین در این ۷ ماه باقی مونده تا کنکور روزی ۳ الی ۴ ساعت فقط میتونم درس بخونم . ایا با این فدر درس خودن میشه فردوسی مشهد رو بیارم (شبانه یا روزانه فرقی برام نداره)؟
دوستان خواهشا هر نظری رو که دارن رو مطرح کنن با تشکر فراوان .

اولا تبریک برای اتمام کارشناسی.
---------------------------------------
برای قبولی تو کنکور ارشد در یک دانشگاه خوب باید تمام فکر و ذکرت برای اون چند ماه بشه درس خوندن. من پارسال که آبان تموم شد کارشناسیم، تو هلال احمر صبح ها کلاس بهم داده بودن و تدریس می کردم.بعداز ظهر که میومدم خونه رمق خوندن نداشتم با اینکه بسیار انگیزه برای قبولی رو داشتم. به دلایلی کلاس ها رو تا دی ماه ادامه دادم، و همین شد دلیل پشیمانی الان من.
کار کردن همراه با کنکور خوندن مصلحت نیست(مخصوصا ۲ ۳ ماه مونده به کنکور)، البته برای من نبود. اما همیشه استثنا وجود داره.
این نظر من بود. موفق باشی.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط maryami.)
مشورت می خوام
به نظر من دوست خوبم، خواستن توانستنه
اگه واقعا انگیزه و اراده قوی داشته باشی، کار نشد نداره
منم هوش مصنوعی فردوسی می خوام. خیلی تلاش لازمه

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
RE: مشورت می خوام
با سلام
من خودم ۱۲ شهریور سربازیم تموم شد بعدش هم بصورت پروژه ای کار میگرفتم یا برای کار به شهرهای اطراف میرفتم ولی تا ساعت ۲ تا ۳ نصف شب درس میخوندم و هرگز یک لحضه هم برای رسیدن به هدفم تردید نکردم اگه تلاش کنی حتما تلاشت بی مزد نخواهد بود
موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhud
ارسال: #۵۶
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ق.ظ
مشورت می خوام
به نظر من که بستگی به خودت داره ، به شرایطت درسی، نحوه خوندن،نحوه یادگیری و ... نگاه کن بعد تصمیم بگیر . چند تا چیزو باید در نظر بگیری ، مسلما رفتن به کار احتمال قبولیتو میاره پایین اما حتمی نیست، اما طوری هستی که می تونی کار و با درس با هم جلو ببری و خسته نشی به نظر من یکی که مشکل نداره و من هم تقریبا با همین وضعیت واسه کنکور خودنم . اگه واقعا کار انقدرها هم واست مهم نیست و به درس و ادامه تحصیل هم علاقه داری به نظر من می ارزه فقط درس بخونی و قبولی امسالتو تا حدی مسجل کنی، واقعا می ارزه. اما رفتن سر کار شاید نذاره اوجور که باید درس بخونی و نتیجه درسی بگیری. ببین کار چقدر واست مهمه و درس چقدر واست مهمه . اگه تونستی تعادل برقرار کنی هر دو جلو بر و ان شاالله که موفق باشی . من خودم عقیده دارم واقعا کار نشد نداره و کافیه اراده کنی و تلاش زیاد.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhud
ارسال: #۵۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ق.ظ
ببین عزیز... نه نمیرسی. چرا به خودت استرس بیخود وارد میکنی؟ موقعیت شغلی خوب داری. بیخود وقتتو تلف نکن
۰
۲
ارسال: #۵۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ق.ظ
بله چرا نمیشه درسا رو تقسیم بندی کن از وقت گیر تا سریع، اینکه کدوم ضریبش بالاتره، از چه منابعی باید استفاده کنی و ... اگه افکار منفی نداشته باشی حتما موفق میشی
هر درسی رو که یاد نمیگیری voiceشو گوش بده سریعتر پیش میری

منطقی پوران
سیستم عامل پارسه
مدارالکتریکی پارسه
امار پارسه
ریاضیات مهندسی پارسه یا نصیر
زبان تخصصی پارسه با voiceش حتما
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ب.ظ
برنامه برای شاغلین
سلام دوستان روزتون به خیر
من امسال میخوام برای ارشد آی تی بخونم . توی تابستون یه ۴ درسی رو خوندم البته بدون تست و با یک منبع ولی چون شاغل هستم یه کم شرایط برام سخت تر شده و احساس خوبی ندارم . از دوستان شاغل کسی هست که بتونه درمورد برنامه ریزی بهم کمک کنه ؟

۰
۰
ارسال: #۶۰
۱۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ
برنامه برای شاغلین
به نظرم خودتونید که باید برای خودتون برنامه بریزید و خودتون رو با شرایط وفق بدید تا کم کم برنامه ای توی توانتون هست دستتون بیاد. اونهایی که شاغل نیستن هم اگر مصاحبه های رتبه های برتر رو مطالعه کنید میبینید که شش یا هفت و نهایتا هشت ساعت مطالعه مفید رو کافی میدونن. که برای یک نفر شاغل غیر ممکن نیست این میزان.

باید انرژی و نیرو و روحیه لازم رو در خودتون هم برای کار هم برای درس خوندن افزایش بدید.
استراحت منظم و پایبند بودن به ساعات مشخص استراحت خیلی مهمه. بعد از اتمام ساعت کار و اومدن به خونه یه چند دقیقه خواب (۱۰ یا ۱۵ دقیقه) خیلی کمک کننده ست.
نمی دونم شغلتون چیه و چقدر از زمانتون رو بخودش اختصاص میده. پنجشنبه و جمعه اگه تعطیل باشید میتونید با کمی تلاش بیشتر عقب موندگی نسبت به رقبا رو جبران کنید.

این قسمتش نظر منه. فعلا همین برای من داره کار میکنه. شما باید شرایط و توان خودتون رو بسنجید. به این ترتیب که برای روزهای شنبه تا چهارشنبه (که تا حدودی بسته به ساعات کار هست) خوندن هر روز سه درس رو مفید میدونم. کمی سخته پایبند باشی به این برنامه ولی ممکنه.
و روزهای پنجشنبه و جمعه میشه ساعات مطالعه رو تا دو برابر روزهای دیگه افزایش داد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۹۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close