زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نگرانی و بلاتکلیفی داوطلبان آزمون ارشد استان‌های گرفتار برف

ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ ب.ظ

آزمون کارشناسی ارشد در حالی از چهارشنبه در کشور برگزار می‌وشد که جمعی از داوطلبان این آزمون که حوزه‌های امتحانی‌ آنها در استان‌های گیلان و مازندران است، از مسئولان وزارت علوم و سازمان سنجش خواستند که با اتخاذ تدابیری لازم فرصت شرکت در آزمون ارشد برایشان فراهم شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، یکی از این داوطلبان که در تهران به سر می‌برد و حوزه امتحانی‌اش استان گیلان است، در تماسی با ایسنا گفت: حدود ۹ ماه است که خود را برای آزمون کارشناسی ارشد آماده می‌کنم اما در حال حاضر نگرانم که با ادامه برف و کولاک و انسداد راه‌ها، نتوانم به حوزه امتحانی خود بروم و در آزمون شرکت کنم.

این دانشجو با انتقاد از عدم پاسخگویی مسئولان سنجش و استانداری در این باره، از وزارت علوم خواست که فکری برای این دسته از داوطلبان بکند.

داوطلب دیگری از صومعه‌سرا با اشاره به شرایط بحرانی این شهرستان به دلیل بارش بی‌سابقه برف از مسئولان آموزش عالی خواست که آزمون ارشد این استان‌ را به تاریخ دیگری موکول کند.

وی گفت: انصاف نیست که به دلیل مشکلات ناشی از برف و کولاک، شانس آزمون از ما گرفته شود چون اگر امسال در آزمون قبول نشوم باید به سربازی بروم.

داوطلب دیگری نیز گفت: داوطلبان بسیاری در روستاهای این استان زندگی می‌کنند که به دلیل مشکلات موجود، شرایط حضور در جلسه آزمون را ندارنند.

نگرانی داوطلبان حوزه‌های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد گرفتار برف در حالی مطرح می‌شود که رییس سازمان سنجش در نشست خبری امروز دوشنبه ضمن اعلام افزایش شمار حوزه های امتحانی از اعزام نماندگان سازمان جهت گفت‌وگو با مسئولان استانداری و فرمانداری استان‌های گرفتار برف و کولاک خبر داد و تصمیم‌گیری را به نوعی منوط به نتیجه مذاکرات و شرایط جوی منطقه تا روز برگزاری آزمون خواند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , tayebe68 , soheila2012 , kh.jafarzade , Aref Safari , f2000 , 30noohe , neda_Network , lotus , friends , Pegasus , ican , ماه بانو , tarane1992 , hnarghani
ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
RE: نگرانی و بلاتکلیفی داوطلبان آزمون ارشد استان‌های گرفتار برف
یه هفته بندازن عقبBig Grin

Ayyy ya ya ya
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , Riemann , msalehi1991 , deadly_s2 , killerphp , maryam.raz , Onix , Iranian Wizard , masoud67 , Good! , mahyamk
ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  یه هفته بندازن عقبBig Grin
من تو فکر یک ماهش بودم Big Grin
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2 , killerphp , Pegasus
ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ
شما فکر کن یه بنده خدا رامسر زندگی میکنه. بعد باید تا چالوس بره. چالوس دیروز سردترین نقطه کشور با ۳۰ درجه زیر صفر بود. کولاک و یخبندان شدیدِ واقعا. من نمیدونم دقیقا میخوان چیکار کنن. تازه اعلام شده یه سامانه جدیدم تو راهه Smile

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila2012
ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط soheila2012.)
خوبه اون بنده خدا هم با من همدرده! من که چند روزه توی خونه زندانی شدم از سرما نمیشه جایی رفت.نگران این هستم چطوری باید ماشین رو بیرون برد.منم افتادم چالوس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ب.ظ
اقا یعنی احتمال اینکه آزمون به زمان دیگری موکول شه هست؟
۱
۰
ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۸ ب.ظ
حداقل از چالوس بیارن آمل ما راضی هستیم!

۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , Aref Safari
ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ب.ظ
من استان گیلان زندگی میکنم، نکته جالب اینه که آقایان حوزه امتحانی من رو تغییر دادن نسبت به چیزی که داخل فرم ثبت نام زده بودم، حالا توی این برف و یخبندان باید به سختی خودمو به لاهیجان برسونم . در مورد بچه های رامسر و آمل که حتی ۲ روزه برقشون قطع شده شرایط خیلی سخت تره. حداقل یه امکانی فراهم میکردن که هرکس توی شهر خودش امتحان بده، نمیدونم تا کی باید قربانی بی توجهی سنجش و آقایان بشیم.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila2012 , unicornux , mahdiazadbar , msalehi1991 , kh.jafarzade
ارسال:
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  یه هفته بندازن عقبBig Grin
من تو فکر یک ماهش بودم Big Grin

داداش به نظر من ۱ سال بندازن عقب که تا اون موقع استاد عزیزم جواد یساری هم یه موزیک ویدئو جدید بیرون داده باشه و ما با انرژی بیشتری بریم سر جلسه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , masoud67 , msalehi1991
ارسال: #۱۰
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ)Aref Safari نوشته شده توسط:  من استان گیلان زندگی میکنم، نکته جالب اینه که آقایان حوزه امتحانی من رو تغییر دادن نسبت به چیزی که داخل فرم ثبت نام زده بودم، حالا توی این برف و یخبندان باید به سختی خودمو به لاهیجان برسونم . در مورد بچه های رامسر و آمل که حتی ۲ روزه برقشون قطع شده شرایط خیلی سخت تره. حداقل یه امکانی فراهم میکردن که هرکس توی شهر خودش امتحان بده، نمیدونم تا کی باید قربانی بی توجهی سنجش و آقایان بشیم.

نه ! فقط برای شما این اتفاق نیفتاده . اینا به قول خودشون تمهیدات اندیشیدن ملت رو پخش کردن تو استان
افرادی که لاهیجان افتادن خیلی هاشون اون حوزه رو انتخاب نکردن. نمیدونم اصلا کسی هم اونجا رو انتخاب کرده یا نه. تا سالهای قبل که همه آزمونها رشت بودن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari
ارسال: #۱۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ب.ظ
احتمال بسیار زیاد کنکور عقب میفته.

فکر نمیکنم سازمان سنجش در این رابطه بخل به خرج بده. مخصوصا این که احتمال لو رفتن سوالات زیاد میشه...

احتمالا بخش حفاظت آزمون ها هم مسئولیتی در این رابطه داره که آدرس ایمیلش این هست : hefazatazmon@sanjesh.org

و کسی مشکل داره حتما ایمیل بزنه. ما هم که مشکل نداریم دعا میکنیم بقیه بدون مشکل امتحان بدن تا شرایط برابر باشه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال: #۱۲
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط mehdi.m2.)
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  داداش به نظر من ۱ سال بندازن عقب که تا اون موقع استاد عزیزم جواد یساری هم یه موزیک ویدئو جدید بیرون داده باشه و ما با انرژی بیشتری بریم سر جلسه

داداش من می خواستم یک ماه یک ماه تمدید کنم تا همه بچه ها برسن اگه یک سال تمدید کنیم از اون ور دوستان تازه وارد می شن اونا هم تمدید می خوان بهتره یک ماه یک ماه پیش بریم تا وقتی که همه بچه ها به امادگی کامل برسن Big Grin
ایشا... هر ماه هم استاد یک ویدیو جدید بده ما با انرژی هسته ی بریم کنکور Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2
ارسال: #۱۳
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ب.ظ
فکر نکنم آزمون بیافته عقب. من از گیلانم. راههای اصلی تو ۹۰درصد شهرستانها و روستاها بازی. البته مناطق کوهستانی همیشه مشکل خاص خودشونو داشتن. ایشالله ک چاره ای اندیشه بشه ک کسی ب مشکل نخوره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Aref Safari
ارسال: #۱۴
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط ۳۰noohe.)
سنجشه دیگه! کلا این چیزا بعید میدونم حالیشون بشه. اگه حالیشون بود اصلا تو فصل سرما نمیذاشتن کنکورو
امیدوارم مشکل دوستان برای شرکت در کنکور حل بشه یا این سنجش یه تدبیری باندیشه
کلا کنکور توی سرما برگزار کردن خیلی داغونه! کنکور ها رو باید بذارن توی بهار یا پاییز که هوا در اکثر نقاط کشور خوبه.
اون کنکور کارشناسی که توی تیره عرق ریزونیم سر جلسه
کنکور کارشناسی ارشد هم که سر جلسه ویبره ایم از سرما
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , Onix , deadly_s2 , Iranian Wizard , ErPupone
ارسال: #۱۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ق.ظ، توسط friends.)
اقا سنجش تمهیدات جدیدی انجام داده قراره اونایی می تونن این هفته امتحان بدن اونایی نمی تونن یه ماه بعد ....فقط اونایی که امتحان دادن رو قسم بدن سوالارو لو ندن Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard , Good! , kh.jafarzade

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۵۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۲۸۵ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۲۴۵ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۷۹۲ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۵۱۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  بخش های مختلف ( آزمون IELTS) sanjeshmoshaveran ۰ ۱,۸۸۳ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshmoshaveran

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close