زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نگرانی و بلاتکلیفی داوطلبان آزمون ارشد استان‌های گرفتار برف

ارسال: #۴۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ق.ظ
سوال در بخش سوالات سایت سازمان سنجش : با توجه به اینکه در اکثر شهرهای شمالی کشور به دلیل بارش برف سنگین امکان تردد وجود ندارد و رفت و آمد مشکل شده، آیا امکان موکول شدن آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ به زمان دیگری وجود دارد؟

پاسخ : برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص به حوزه های رفع نقص با توجه به اطلاعیه توزیع کارت مندرج در سایت سازمان مراجعه فرمایید شایان ذکر است. در صورت هر گونه تغییر، اطلاعات لازم از طریق سایت سازمان و رسانه های ارتباط جمعی در اختیار داوطلبان قرار داده خواهد شد.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ
نمیدونم چرا اینا باور نمیکنن که هوا خرابه!! و منتظر هواشناسی هستن.
راه ها باز شده؟؟؟ من که اینجا هستم نمیتونم از خونه بیام بیرون سرما رو میشه ده برابر لباس پوشید(!!!!) ولی ماشین رو هم بغل کنیم تا جایی ببریم؟؟؟!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ، توسط mehdi.m2.)
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ق.ظ)SMHB نوشته شده توسط:  سوال در بخش سوالات سایت سازمان سنجش : با توجه به اینکه در اکثر شهرهای شمالی کشور به دلیل بارش برف سنگین امکان تردد وجود ندارد و رفت و آمد مشکل شده، آیا امکان موکول شدن آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ به زمان دیگری وجود دارد؟

پاسخ : برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص به حوزه های رفع نقص با توجه به اطلاعیه توزیع کارت مندرج در سایت سازمان مراجعه فرمایید شایان ذکر است. در صورت هر گونه تغییر، اطلاعات لازم از طریق سایت سازمان و رسانه های ارتباط جمعی در اختیار داوطلبان قرار داده خواهد شد.

این بابایی که جواب سوالات رو می ده یا تا حالا برف سنگین ندیده یا نمی دونه تردد چیه یا نمی دونه مشکل چیه یا کلمه موکول شدن رو تاحالا نشنیده

توی سوال گفتن امکان تردد وجود نداره جواب داده برو حوزه رفع نقص بپرس :| :| :| !!!!!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , friends
ارسال: #۴۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ
به نظرم نباید اینقدر به سازمان سنجش اختیار داد که بخاد واسه همچین موضوعی اینقدر سرسختی به خرج بده که ازمون در همون موعد مقرر برگزار بشه.
خیلی از دانشجوها شرایط بدی دارن.گاز قطع شده و جاده ها بسته شده.
قدرت بالاتری مثل وزارت علوم یا هر ارگان دیگه باید دخالت کنه و اینقدر اختیار رو دست سازمان سنجش نده.
توی این هفته خیلی شرایط برامون عوض شده.این انصاف نیست در این شرایط ازمون برگزار بشه
هر کی هم مشکل داره باید با سنجش تماس بگیره و اعلام کنه
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ
چند مدت پیش شهر ما برف سنگین زد ادارات تعطیل شدن ولی دانشگاه ها باز بودن امیدی نداشته باشین درستون رو بخونید
الان برف نزده (دیروز یه چند سانتی متر زد الته) ولی روز جمعه برا ما برف پیش بینی کرده (البته ما که شهرمون کوچیکه با پای پیاده هم می تونیم خودمون رو برسونیم)

Ayyy ya ya ya
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ، توسط farzad.arshad.)
هشدار سازمان هواشناسی کشور : موج بارش جدید در راه است
۱۵ بهمن ۱۳۹۲

طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور ، طی ۲۴ ساعت آینده بسیاری از مناطق کشور شاهد ادامه بارش برف خواهد بود.
به گزارش ایسنا، بارش برف طی دو روز گذشته در حالی در بسیاری از مناطق کشور آغاز شده است که ارتفاع آن در برخی مناطق روستایی استان‌های گیلان و مازندران به دو متر می‌رسد.
جاده‌های استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، البرز، تهران، اردبیل، زنجان، خراسان رضوی، مرکزی، قزوین، اصفهان، کردستان و قم پوشیده از برف است و تردد در آنها با وجود زنجیر چرخ به کندی صورت می‌گیرد.
همچنین بارش برف در سایر استان‌های کشور از جمله خوزستان و سیستان و بلوچستان نیز آغاز شده است.
بر اساس اعلام سازمان هلال احمر نیروهای امدادی این سازمان و ماموران راهداری تا کنون بیش از هزاران نفر را از برف و کولاک نجات داده‌اند.
استاندار مازندران نیز در نامه‌ای به وزیر کشور خواستار ارسال تجهیزات و امکانات امدادی و راهداری برای رفع مشکل مردم غرب مازندران را خواستار شد.
گزارشهای خبرنگار ایسنا حاکی از آن است که آب، برق و گاز برخی مناطق در مازندران کماکان قطع است.
همچنین سازمان هواشناسی در آخرین گزارش خود در ۲۴ ساعت آینده کشور برای بسیاری از مناطق بارش برف را پیش بینی کرده است.
همچنین طی ۲۴ ساعت آینده در اغلب مناطق کشور به ویژه شمال غرب بارش برف و در مناطق جنوبی تر رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش بینی شده است. اما از بعد از ظهر امروز و طی روز چهارشنبه در شمال غرب بارش متوقف می شود ولی در سایر نقاط بارش به تناوب ادامه خواهد داشت.
در این مدت بارش برف در مناطق جنوب و جنوب شرق شدیدتر می شود.
در تهران نیز امروز آسمان ابری و در برخی نقاط بارش برف را خواهیم داشت و به تدریج نیز کاهش برف را در تهران خواهیم داشت.
دمای تهران امروز حداکثر به ۳- می‌رسد و برای فردا هم برای تهران در برخی نقاط بارش برف را شاهد خواهیم بود.

۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ق.ظ
RE: نگرانی و بلاتکلیفی داوطلبان آزمون ارشد استان‌های گرفتار برف
.

توکلی اعلام کرد کنکور در موعد مقرر قبلی برگزار خواهد شد

دیگه وقتتون رو هدر ندید . برید سر درستون
خدا بزرگه . انشاا... راهها به خوبی باز میشه و دوستان میرن سر جلسه و انشاا... نتیجه خوبی میگیرن
ما هم امسال یه کنکوری داریم که خیلی تلاش کرده ، موندیم چطور برسونیمش سر جلسه تو این یخبندان .
انشاا... خیر در پیشه . نگران نباشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , Good! , Mohammad.K , friends , msalehi1991
ارسال: #۵۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ق.ظ)SMHB نوشته شده توسط:  سوال در بخش سوالات سایت سازمان سنجش : با توجه به اینکه در اکثر شهرهای شمالی کشور به دلیل بارش برف سنگین امکان تردد وجود ندارد و رفت و آمد مشکل شده، آیا امکان موکول شدن آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ به زمان دیگری وجود دارد؟

خب بهش بگو انیشتین اگه ملت تا محل رفع نقص میتونستن برن همونو یه ذره ادامه میدن تا برسن به حوزه دیگه Big Grin

من نمیدونم چرا همین برف تو خارج میاد میشه بلای آسمانی ولی اینجا میاد میشه نعمت الهی، اونجا باعث خرابی نمیشه ولی اینجا همه چی تعطیل میشه Big Grin

ما که به این مسائل عادت داریم، دهه هفتادی ها هم باید عادت کنن Big Grin
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , f2000 , Mohammad.K
ارسال: #۵۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ)friends نوشته شده توسط:  کاش اگه نمی خوان عقب بندازن لاقل بیان رسما اعلام کنن عقب نمیفته ملت تکلیقشون روشن شه

دقیقا ! من کلی برنامه ریزی کردم واسه اون دو هفته ای که قراره عقب بیفته! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , friends
ارسال: #۵۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ
فک کنم سال ۸۶ که من دانشجوی کارشناسی بودم. به دوره برف و سرمای زیادی شد که دمای هوا تا ۳۰ درجه زیر صفر رفت. اونزمان موقع امتحانای پایان ترم بود و امتحانات دانشگاه های کشور به خصوص تهران با تاخیر برگزار شد.
اون موقع یادمه تاریح آزمون ارشد رو فک کنم دو هفته جا به جا کردن.
ولی اونزمان دانشگاهای تهران مشکل داشتن و اونا هم زورشون زیاده.
۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ
ما که گازمون قطعه و برقمون و آب هم ضعیفه

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  دقیقا ! من کلی برنامه ریزی کردم واسه اون دو هفته ای که قراره عقب بیفته! Big Grin
نه دیگه قرار یک ماه عقب بیوفته
دقت کردید من چقدر روی این یک ماه حساسم
یعنی یک برنامه‌ریزی فشرده برای این یک ماه کردم که خود ناسا هم تاحالا از این برنامه‌ریزی‌ها انجام نداده Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۵۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  خب بهش بگو انیشتین اگه ملت تا محل رفع نقص میتونستن برن همونو یه ذره ادامه میدن تا برسن به حوزه دیگه Big Grin

من نمیدونم چرا همین برف تو خارج میاد میشه بلای آسمانی ولی اینجا میاد میشه نعمت الهی، اونجا باعث خرابی نمیشه ولی اینجا همه چی تعطیل میشه Big Grin

الان که اینجا حتی نفت هم یافت نمیشه که از این سرما دربیاییم کاملا حس میکنم که نفسش از جای گرم بلند میشهAngel

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۵۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ق.ظ
خداییش نامردیه
یه عمر بچه‌ها تلاش کردند
نمیشه چون ما مشکل نداریم واسمون مهم نباشه
باید عقب بندازن
کما اینکه سال ۸۴ یا ۸۳بود که این کارو کردند اگر اشتباه نکنم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , f2000
ارسال: #۶۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
وضعیت آزمون ارشد در گیلان‌ و مازندران

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها از فردا در حالی در سراسر کشور آغاز می‌شود که جمعی از داوطلبان آزمون در استان‌های گیلان و مازندران که گرفتار برف شدید و کولاک و مشکلات ناشی از آن هستند، خواستار تغییر زمان آزمون در این دو استان شدند .

ابراهیم خدایی – رییس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه در حال حاضر برگزاری آزمون ارشد در این استان‌ها همانند سایر استان‌های کشور به قوت خود باقی است، گفت: فعلا تصمیم خاصی در این باره اتخاذ نکرده‌ایم و پس از گرفتن گزارش نهایی از وضعیت استان، درباره برگزاری آزمون تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

وی افزود: چنانچه قرار باشد زمان آزمون تغییر کند و یا تغییرات دیگری ایجاد شود، به صورت سراسری از طریق رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

رئیس سازمان سنجش ادامه داد: پس از گرفتن گزارشات نهایی از سازمان هواشناسی کشور، در این باره اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۲ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۹۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۲۹ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۶۹ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۸۲۶ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۷۰۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  بخش های مختلف ( آزمون IELTS) sanjeshmoshaveran ۰ ۱,۹۱۵ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshmoshaveran

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close