زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :)

ارسال: #۳۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  سوال ۶۹ اشتباه نیست؟!
نباید ۶ تا بشه؟
تو جوابشم اینقدر قاطی نوشته که کلا الگوریتمو ریخته بهم.
---------------------------------------------
دوستان سوال ۷۰ سیستم عامله؟! چی هست اصلا؟!

خداروشکر یکی پیدا شد اینو گفت، منم ۶ بدست آوردم ولی دیدم یه گزینه دیگه زده اینقدر کفری شدم نرفتم ببینم من درست حل کردم یا... (آخه آزمونای قبلیم یه سوال عین همین خراب کردم)

من نمیدونم چرا همیشه سه چهارتا از سوالارو وقتی از جلسه میام بیرون و تو ماشین میفهمم چجوری میشه حلشون کرد! یکیش همین سوال ۷۰: cout هارو فراخوان سیستمی گرفته(چون از iostream که کتابخونه کار با IO هست استفاده میکنه و قبل از هرکدوم یه فراخوان سیستمی میزنه) پس باید تعداد cout هارو شمرد که میشه ۱۰ تا
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ، توسط b.kiani.)
خسته نباشید

ریاضی ۶ :-)
مشترک ۵۳
نرم ۴۱

باهاتون موافقم
سوال ۶۹ به نظر منم میشه ۶ تا
سوال ۹۳ هم میشه ۳
سوال ۹۶ هم by name درسته منم همون یکی حل کردم و دیدیم فقط تو یک گزینس زدم و درست بود.

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط pooyaa.)
دوستان سوال ۶۴ بنظرتون جز کدوم دسته سوالات میشه:
۱/آسون
۲/متوسط
۳/سخت

؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط e.shrm.)
RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  دوستان سوال ۶۴ بنظرتون جز کدوم دسته سوالات میشه:
۱/آسون
۲/متوسط
۳/سخت

؟؟

سخت. مفهومی. من فصل محاسبات متنفرم Confused

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  دوستان سوال ۷۰ سیستم عامله؟! چی هست اصلا؟!
من نمیدونم چرا همیشه سه چهارتا از سوالارو وقتی از جلسه میام بیرون و تو ماشین میفهمم چجوری میشه حلشون کرد! یکیش همین سوال ۷۰: cout هارو فراخوان سیستمی گرفته(چون از iostream که کتابخونه کار با IO هست استفاده میکنه و قبل از هرکدوم یه فراخوان سیستمی میزنه) پس باید تعداد cout هارو شمرد که میشه ۱۰ تا
من اصلا نمیدونم این سوال یعنی چی.
میشه یک کم توضیح بدید و بگید از کجاست؟
اگه لازمه یه تاپیک بزنم تو بخش سیستم.

گر نگهدار من آن است که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال: #۳۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط zahra2012.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ)b.kiani نوشته شده توسط:  خسته نباشید

ریاضی ۶ :-)
مشترک ۵۳
نرم ۴۱

باهاتون موافقم
سوال ۶۹ به نظر منم میشه ۶ تا
سوال ۹۳ هم میشه ۳
سوال ۹۶ هم by name درسته منم همون یکی حل کردم و دیدیم فقط تو یک گزینس زدم و درست بود.
۹۳ که حتما هر دو رو داره ولی این گزینه بخش بدیش چیه چه جوری باید اون رو بفهمیم

سوال ۴۷ تظریه گزینه ب درست هست؟

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  دوستان سوال ۹۳ و ۹۶ نرم اشتباه نیست؟!
من سوال نود رو ۸ در میارم همش Huh

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  ۹۳
تعریف زباله چی هست؟
زباله : جافظه ای که هیچ اشاره گری به اون اشاره نکنه.
ارجاع معلق : اشاره گری که به جایی اشاره نکنه.

-------------------------
سوال ۹۶ هم ، تو ارجاع با آدرس ، مگه نباید گزینه ۲ بشه؟

این سوال با نام رو درست میده ولی من با آدرس رو نمیتونم در بیارم تو پاسخنامه هم فقط با نام رو رفته Dodgy

سوال ۹۰ رو تو یه تاپیک بزارید جوابشو براتون میزارم. آسونه. احتمالا یه حالت رو ادغام نمیکنید.
سوال ۹۶ رو هم گفتم که من اول با ارجاع رفتم دیدم دو تا اولش میشه ۲ دیگه بقیه اش رو چک نکردم.
طراح PL این دفعه گویا حالش بد بوده. حیف که میشناسمش وگرنه یه ۴ تا چی بهش میگفتم! Dodgy
ممنون اینم لینکش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  زباله : جافظه ای که هیچ اشاره گری به اون اشاره نکنه.
ارجاع معلق : اشاره گری که به جایی اشاره نکنه.
آره غلط حل کرده! چون هم زباله داریم هم ارجاع معلق. البته اون fragmentation چی مشه؟

اره ، هر دوشو داریم.
fragmentation تعریفش رو میدونم ولی تعیینش رو نمیدونم.
-----------------------------
اینا هم با این سوالاشون. فکر میکردم نرم خیلی خوب زدم ولی الان دیدم اینجوریه Sad
-----------------------------
یه چیز دیگه سوال ۱۰۴ پایگاه ، این جدیده که باید سطح نرمال بعدی رو بگیم؟!

منم موافقم. ۹۳ میشه گزینه ۴ به نظر من !
۹۶ هم ۴ زدم ولی سوال غلطه. سعی کردم نزدیکترین جواب به نظر طراحو انتخاب کنم.
سوال ۱۰۴ هم بسیار عجیبه ! انتخاب گزینه نادرست به مفهوم بلد نبودن نیست !
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ
من تو آزموانایی که از خودم گرفتم و آزمونهایی که پارسه دادم امکان نداشته درصد زید ۴۰ و اینا بیارم ولی الان میبینم غلط زیاد داشتم انگار پارسه هم کم اشتباه نداشته
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  سوال ۴۷ تظریه گزینه ب درست هست؟

منظورتون ۵۷ فک کنم چون ۴۷ ساختمانه! آره گزاره ب درسته ولی من واسه الف شک داشتم. زبانهای وابسته به متن تحت شتراک و اجتماع و ... بسته است فقط تحت مکمل بسته نیست، ولی واسه اولی من شک داشتم و تو پاسخنامه هم توضیحی نداده، کسی میدونه محدودیت های الگوریتمیک حساس به متنا چیه؟! من ۴ تا کتاب واسه نظریه خوندم ولی ندیدم هچجا شایدم بوده من یادم رفته!

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  من اصلا نمیدونم این سوال یعنی چی.
میشه یک کم توضیح بدید و بگید از کجاست؟
اگه لازمه یه تاپیک بزنم تو بخش سیستم.

من همینجا میگم اگه رئیس ایراد گرفت منتقلش کنید.
خود پاسخنامه خوب گفته، تنها نکته این سوال اینه که cout یه فراخوان سیستمیه! پس وقتی تو برنامه صدا زده میشه کنترل به OS داده میشه تا بره و این عمل I/O رو انجا بده و برگرده(یعنی چاپ رشته در حافظه مربوط به نمایشگر-چون نمایشگر یه حافظه داره که هرچیو بخوایم چاپ کنیم باید روی اون بنویسیم و اینکارو هم OS انجام میده چون یه عمل IO هست) و کار رو ادامه بده!پس ما باید به تعداد بارهایی که cout صدا زده میشه کنترل رو به OS بدیم و خودمون منتظر بمونیم- تعداد فراخوانی cout هم ۱۰ بار هست...
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  سوال ۴۷ تظریه گزینه ب درست هست؟

منظورتون ۵۷ فک کنم چون ۴۷ ساختمانه! آره گزاره ب درسته ولی من واسه الف شک داشتم. زبانهای وابسته به متن تحت شتراک و اجتماع و ... بسته است فقط تحت مکمل بسته نیست، ولی واسه اولی من شک داشتم و تو پاسخنامه هم توضیحی نداده، کسی میدونه محدودیت های الگوریتمیک حساس به متنا چیه؟! من ۴ تا کتاب واسه نظریه خوندم ولی ندیدم هچجا شایدم بوده من یادم رفته!
ولی فصل ۸ بخش دو تمرین ۱۰ لینز گفته که زبانهای خطی تحت اشتراک بسته نیستن Huh
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط firouziam.)
من سوال ۶۰ مدار رو متوجه نمیشه! چرا فقط ۰و۲ رو بی اهمیت گرفته؟! کلا من این سوالای بی اهمیت دار اینجوری رو مشکل دارم

سوال ۶۳ مدار هم به نظر من اشتباه هست، لحظه ای که حالات سه فلیپ فلاپ ۱۱۰ هست B ورودیش رو از A میگیره و چون A=1 هست و T هم هست پس باید تاگل کنه و حالت بعدیش صفر بشه

به نظر من این میشه خروجیش:
۰-۴-۶-۵-۲-۶

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  ولی فصل ۸ بخش دو تمرین ۱۰ لینز گفته که زبانهای خطی تحت اشتراک بسته نیستن

سوال درباره زبانهای خطی نیست دوست عزیز، درباره زبانهای حساس به متنه، زبانهای نوع یک! همون که با تورینگ حافظه محدود وابسته به ورودی پذیرفته میشه، زبان خطی یعنی زبانی که سمت راستش فقط یه غیر پایانی باشه(یعنی بطور خطی رشد کنه تو اشتقاقاش)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012
ارسال: #۴۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  سوال ۶۳ مدار هم به نظر من اشتباه هست، لحظه ای که حالات سه فلیپ فلاپ ۱۱۰ هست B ورودیش رو از A میگیره و چون A=1 هست و T هم هست پس باید تاگل کنه و حالت بعدیش صفر بشه

۰-۴-۶-۵-۲-۶

موافقم باهاتون منم همین دنبالرو بدست آوردم

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط zahra2012.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  من سوال ۶۰ مدار رو متوجه نمیشه! چرا فقط ۰و۲ رو بی اهمیت گرفته؟! کلا من این سوالای بی اهمیت دار اینجوری رو مشکل دارم

سوال ۶۳ مدار هم به نظر من اشتباه هست، لحظه ای که حالات سه فلیپ فلاپ ۱۱۰ هست B ورودیش رو از A میگیره و چون A=1 هست و T هم هست پس باید تاگل کنه و حالت بعدیش صفر بشه

۰-۴-۶-۵-۲-۶

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  ولی فصل ۸ بخش دو تمرین ۱۰ لینز گفته که زبانهای خطی تحت اشتراک بسته نیستن

سوال درباره زبانهای خطی نیست دوست عزیز، درباره زبانهای حساس به متنه، زبانهای نوع یک! همون که با تورینگ حافظه محدود وابسته به ورودی پذیرفته میشه

متوجه شدم ممنون جایی رو داشتم اشتباه می کردم ولی باز من در مورد زبان های حساس به متن این خاصیت اشتراک رو صریحا جایی ندیدم میشه بگین کجا دیدین فکر می کنم لازمه بیشتر رو خواص دقت کنم

بله سوال ۶۳ باهاتون موافقم بعد از ۶ بی صفر میشه که تو هیچ کدوم از گزینه ها نیست
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  من سوال ۶۰ مدار رو متوجه نمیشه! چرا فقط ۰و۲ رو بی اهمیت گرفته؟! کلا من این سوالای بی اهمیت دار اینجوری رو مشکل دارم

اینجا قبلا توضیح دادم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گر نگهدار من آن است که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012
ارسال: #۴۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  اینجا قبلا توضیح دادم :

سپاس،
سوال ۶۹ رو هم چند بار بررسی کردم، به نظرم ۱۰۰% اشتباه حل کرده! تو کشی هم که خودش کشیده تو لحظه ورود۱F ، ۱FC3 تو کش هست ولی واسش miss داده، همون ۶ به نظر من درسته، خواهشا اساتید نظر بدن، این حافظه معماری بدجور رو اعصابمه اگه اینم اشتباه حل کرده باشم کلا همون یه ذره اعتماد به نفسی هم که توش دارم ...
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط zahra2012.)
ریاضی ۳۵
مشترک ۴۷
تخصصیم هنوز مونده ولی خوب نزدم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۳ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۳۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۱۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۳۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  فروش کتابهای انفورماتیک پزشکی دست دوم sahar bano ۶ ۶,۲۵۰ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parya67

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close