زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :)

ارسال: #۶۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ ب.ظ
RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  دوستان سوال ۹۹ الگوریتم! نخندید خب!
من سوالای سخت رو حل میکنم آسونا رو غلط میزنم! کارمه! :دی
مگه همیشه اونکه اندیس وسطش بزرگتره رو نمیزاریم وسط بعد مرحله به مرحله جلو نمیریم؟
من هیچ وقت تعداد ضرب کل گزینه ها رو حساب نمیکردم.
همیشه باید حساب کنیم ؟

خوب شد گفتی منم این سوال اشتباه زدم اما گفتم شاید باید حساب کنیم همیشه.منم تا الان هرجا این سوال دیدم با همین استدلال که باید اندیس بزرگتر وسط اول با هم درنظر بگیریم حل کردم و درست بوده.اما اینجا نشد

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  دوستان سوال ۹۹ الگوریتم! نخندید خب!
مگه همیشه اونکه اندیس وسطش بزرگتره رو نمیزاریم وسط بعد مرحله به مرحله جلو نمیریم؟
همیشه باید حساب کنیم ؟

دقیقا منم مشکلم همینه..همیشه بزرگترین می زاریم وسط و درستم میشهSad
۰
۰
ارسال: #۶۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ
همیشه باید حساب کنیم ؟

من دیدم که توی کنکور سوالی بوده با همین قاعده حل شده ولی الزاما این گونه نیست و باید حساب بشه مثالش فکر کنم تو کتاب مقسمی باشه منم حوصلم نیومد همین کارو کردم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ
خوب شد من گفتم!
داغ دلتون تازه شد! Big Grin

گر نگهدار من آن است که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ب.ظ)amends92 نوشته شده توسط:  دوستان زبان های مستقل از متن معین در اجتماع بسته نیستند چرا پس سوال ۵۵ ب درسته؟؟HuhHuh

کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟ConfusedUndecided
۰
۰
ارسال: #۶۶
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ)amends92 نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ب.ظ)amends92 نوشته شده توسط:  دوستان زبان های مستقل از متن معین در اجتماع بسته نیستند چرا پس سوال ۵۵ ب درسته؟؟HuhHuh

برداشتتون از سوال اشتباهه.
سوال گفته زبان های نامنظم تحت اجتماع بسته اند ، این یعنی اگه از دو تا زبان نامنظم اجتماع بگیریم قطعا نامنظم میشه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amends92
ارسال: #۶۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۹ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ)amends92 نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ب.ظ)amends92 نوشته شده توسط:  دوستان زبان های مستقل از متن معین در اجتماع بسته نیستند چرا پس سوال ۵۵ ب درسته؟؟HuhHuh

برداشتتون از سوال اشتباهه.
سوال گفته زبان های نامنظم تحت اجتماع بسته اند ، این یعنی اگه از دو تا زبان نامنظم اجتماع بگیریم قطعا نامنظم میشه.

ممنونIdea
۰
۰
ارسال: #۶۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ
بچه ها این نظریه وقتی میگه این رشته داشته باشه اون یکی نه و ... چیکار می کنید می زنیدشون؟
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط e.shrm.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  بچه ها این نظریه وقتی میگه این رشته داشته باشه اون یکی نه و ... چیکار می کنید می زنیدشون؟

مثلا ۵۳ رو میگی؟
من که درست زدم. ولی یه کم ریسکه. چون ساده کردنش دقت میخواد . وقتم میبره.

۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ ب.ظ)۳۰noohe نوشته شده توسط:  به نظرتون منظورش از self start چیه توی سوال ۶۲؟
یعنی اگه از یک عددی خارج از اون دنباله شورع کنه بعد از یک مدتی دوباره درست میشماره مثلا ۷ بعد میره ۰ و دوباره درست مشماره

ممنون Smile فهمیدم
اولین بار بود چنین اصطلاحی رو دیدم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۷۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۶ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  بچه ها این نظریه وقتی میگه این رشته داشته باشه اون یکی نه و ... چیکار می کنید می زنیدشون؟

مثلا ۵۳ رو میگی؟
من که درست زدم. ولی یه کم ریسکه. چون ساده کردنش دقت میخواد . وقتم میبره.

دقیقا یک جا اشتباه کنی ممکن حالت ها کم و زیاد بشن
۰
۰
ارسال: #۷۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ ب.ظ
من که خدا رو شکر تا حالا هر چی اینطوری سوال اومده بود رو درست زدم!
اول تشخصی لامبدا و حذف گزینه.بعد هم میرم سراغ اولین مداری که ساخته میشه مثلا با یک a پایان میرسه گزینه ها رو چک میکنم.در نهایت هم یه نمونه از هر گزینه مثال میزنم و توی گرامر چک میکنم که ببینم درسته یا نه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط firouziam.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  خوب شد من گفتم!
داغ دلتون تازه شد!

منم دقیقا همینطور! منم میدیدم هرجا این قاعده رو گفته پشتشم گفته که قاعده کلی نیست! ولی من هیچوقت گوش نمیکردم و از همین استفاده میکردم، که اینسری کار دستم داد!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: e.shrm
ارسال: #۷۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ ب.ظ
سلام بچه ها چرا این آزمون پارسه اینجوری بود!!!!!!
انگار عمدا یه کاری کردن منفی بزنیم، نمونش سوال ۵۴ نظریه خب گزینه ۲ درسته دیگه اون ۴ چیه اون وسط میگه ۲ و ۳Sad سوال ۱۰۳ بر چه اساسی شد ۳!!!! امکان داره کسی روی پروژه های شهرای دیگه هم کار کرده باشه اما تهرانم کار کرده باشه پس فقط تهران نمیشه البته گزینه یکشم یه جورایی مشکل داره اصلا خوب طرح نکردن گزینه هاشو سوال ۱۰۴ نگفته رابطه رو نرمال کنید فقط گفته تو چه سطح نرمالیه پارسه خودش نرمال کرده جواب داده منکه خراب کردم بچه ها من فقط اینجوری جواب دادمو فکر کردم یا شما هم اینجوورید؟لطفا جواب بدیدHuh
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)ftp024 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها چرا این آزمون پارسه اینجوری بود!!!!!!
انگار عمدا یه کاری کردن منفی بزنیم، نمونش سوال ۵۴ نظریه خب گزینه ۲ درسته دیگه اون ۴ چیه اون وسط میگه ۲ و ۳Sad سوال ۱۰۳ بر چه اساسی شد ۳!!!! امکان داره کسی روی پروژه های شهرای دیگه هم کار کرده باشه اما تهرانم کار کرده باشه پس فقط تهران نمیشه البته گزینه یکشم یه جورایی مشکل داره اصلا خوب طرح نکردن گزینه هاشو سوال ۱۰۴ نگفته رابطه رو نرمال کنید فقط گفته تو چه سطح نرمالیه پارسه خودش نرمال کرده جواب داده منکه خراب کردم بچه ها من فقط اینجوری جواب دادمو فکر کردم یا شما هم اینجوورید؟لطفا جواب بدیدHuh

سوال ۵۴ : گزینه های ۲ و ۳ هر دو دارن یک زبان رو نشون میدن.
سوال ۱۰۳ : عبارت داخل پرانتز کلیه کسانی رو میده که روی پروژه های غیر تهران کار کردند. (حداقل یک پروژه) پس وقتی اسامی رو میخواییم که تو این مجموعه نباشند یعنی حتی یه دونه پروژه غیر تهرانم نداشتند.
آزمون استانداردی نبود. بیخیال.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۳ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۳۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۳۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۱۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۳۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  فروش کتابهای انفورماتیک پزشکی دست دوم sahar bano ۶ ۶,۲۵۰ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parya67

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close