تالار گفتمان مانشت
بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - Riemann - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ

سلام به همه
سلام به همه شما که مدتی با خودتون عهد بستید که درس بخونید! خیلی هاتون مثه من بار اولتونه درس میخونید ! و تازه مزه درس خوندن زیر دندونتون رفته و فهمیدید که چقدر شیرینه!

دوستان این آزمون آخر هم تموم شد و یک هفته تا روز واقعه مونده! امیدوارم همتون توی این هفته باقی مونده حداکثر تلاشتون رو بکینید!

سوالای آزمون خوب بود ولی به نظر من اصلا شبیه کنکور نبود مخصوصا معماری و سیستم عامل و نظریه و ساختمان داده!
این درصدای من:
زبان: ۴۶
ریاضی: ۳۷/۵
مشترک: ۴۰
تخصصی نرم: ۴۳

به نظر شما میشه توی این هفته باقی مونده یکی ۱۰ تا به هرکدومشون اضاف کرد؟

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - masoud67 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ

از مدیران خواهش میکنم که در این تاپیکو تخته کنن که این آزمون پارسه ارزش بحث و بررسی نداشت Big Grin
فقط ارزش فحش داشت Wink

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  سوالای آزمون خوب بود ولی به نظر من اصلا شبیه کنکور نبود مخصوصا معماری و سیستم عامل و نظریه و ساختمان داده!
منطقی را از قلم انداختی که همش شمارنده بود

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - Riemann - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ب.ظ

اتفاقا منطقی من خوب زدم همش وزدم غیر از آسنکرون که اونم تو سرفصل نیست!

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - masoud67 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اتفاقا منطقی من خوب زدم همش وزدم غیر از آسنکرون که اونم تو سرفصل نیست!
منم زدم و فکر کنم همشو درست زدم ولی تو کنکور از این خبرا نیست که همشو شمارنده بدن
همون که خودت گفتی، اصلا شبیه کنکور نبود

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - pooyaa - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ

بچه هایی که سوال ۶۴رو جواب دادن دستاشون بالاBig Grin

وبنظرتون این سوال از خط لوله جز کدوم دسته میشه؟سخت؟متوسط؟آسون؟

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - masoud67 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  بچه هایی که سوال ۶۴رو جواب دادن دستاشون بالاBig Grin
Angel
من ۲۴ بدست آوردم. نمیدونم درسته یا نه.

اینایی که ب هوش هستند یه سوال
تو اون درخت هرسه چرا s هرس نشد؟ یعنی ما نمیتونیم یالهای شانس را هرس کنیم؟ و فقط باید یالهای ماکس و مین را هرس کنیم

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - abbas.khanezad - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ

دوستان عزیز لطف کنید این آزمون اخرم با پاسخ نامه برا دانلود بزارید.دعاتون میکنیم بخدا.

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - e.shrm - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ

باز من سوال اشتباه خوندم. منطقی سوال به این آسونی ندیدم که گفته هازارد نداشته باشه!!!!

زبان : ۳۶
ریاضی : ۱۶
مشترک : ۴۵
نرم : ۵۰

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - pooyaa - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)abbas.khanezad نوشته شده توسط:  دوستان عزیز لطف کنید این آزمون اخرم با پاسخ نامه برا دانلود بزارید.دعاتون میکنیم بخدا.

بچه ها گذاشتنWink
خدمت شما:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - abbas.khanezad - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)abbas.khanezad نوشته شده توسط:  دوستان عزیز لطف کنید این آزمون اخرم با پاسخ نامه برا دانلود بزارید.دعاتون میکنیم بخدا.

بچه ها گذاشتنWink
خدمت شما:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطف کنید پاسخ نامه هم بزارید شرمندمون کردیدBlush

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - pooyaa - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ)abbas.khanezad نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)abbas.khanezad نوشته شده توسط:  دوستان عزیز لطف کنید این آزمون اخرم با پاسخ نامه برا دانلود بزارید.دعاتون میکنیم بخدا.

بچه ها گذاشتنWink
خدمت شما:

لطف کنید پاسخ نامه هم بزارید شرمندمون کردیدBlush

توی همون تاپیک گذاشتمWink

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - Riemann - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ)abbas.khanezad نوشته شده توسط:  لطف کنید پاسخ نامه هم بزارید شرمندمون کردیدBlush

حالا شما آزمونو بده Big Grin

RE: بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - masoud67 - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ

فعلا تخصصی هوش ۶۰ درصد
امروز هوس کردم اول بررسی کنم وبعد درصد بگیرم Big Grin

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - e.shrm - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ

دوستان سوال ۹۳ و ۹۶ نرم اشتباه نیست؟!

بحث و برسسی آزمون آخر پارسه (جامع دوم) :) - Riemann - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  ۹۳
تعریف زباله چی هست؟