زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۷۱۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  من هم it ثبت نام کردم هم نرم افزار ولی هدفم نرم افزار هست......
حالا موندم it برم امتحان بدم یا نه؟؟ احتمال قبولیم تو ایتی کمه چون نه دورس مشترک میتونم بزنم نه زبان نه هوش.....البته قبولیم تو نرم افزار هم کمه ولی باز اوضاعم اونجا یه کم بهتره....میگم نکنه اگه واسه آیتی تستارو دیدم هیچی بلد نیستم واسه فرداش روحیه ام خراب بشه؟؟
کسی تو این زمینه تجربه داره؟ کنکور آیتی دادن بهتره یا ندادن؟؟ با نزدن دروس مشترک آیتی احتمال قبولی هست؟؟
من هم پارسال همین طوری بودم . هر دو رو رفتم .کنکور ای تی با نزدن مشترک خیلی احتمال قبولیش پایینه شبکه نرم افزار ضریب ۴ هستن که شما نخوندید گسسته ای تی خیلی سخت میدن هوش هم نخوندید پس اصلا نباید روی نتیجه اش بشینید واسه فرداش که اصله تجزیه تحلیل کنید . اما با شرایط و جو کنکور اشنا میشید یکم استرس کمتر میشه . اما اگه میخاید بشینید استدلال کنید که من مثلا سیستم عامل نتونستم بزنم داده خراب کردم فردا هم همین طور میشه نرید بهتره . پارسال یه سوال سیستم عامل ای تی تو نرم اومد که البته فایده نداشت چون سوال غلط بود کلا Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , نیکا
ارسال: #۲۷۱۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  پارسال یه سوال سیستم عامل ای تی تو نرم اومد که البته فایده نداشت چون سوال غلط بود کلا Big Grin
کدوم سوال؟

حس خوبی هست، تو یه سری درسا اوسا باشی تو یع عدشون هم نیمچه اوسا! من که از همین الان کنکور رو ناک اوت میبینم!

-----------------------------------------

راستی میدونید که چرا یه سری سوالای کنکور غلط هستن؟ دلیلش اینه که طراح دسشویش میاد هی میگه بزار یه سوال دیگه طرح کنم بعدش میرم دسشوی همین جور سوال میسازه تا این که مثانه آلارم میده و طراح هم ول کن نمیشه و همین طور به سوال دادنش ادامه میده که اینجاس محتوای مثانه با خون قاطی میشه و میره توی مغز و اینجاس که کار بیخ پیدا میکنه، کوچکتر رو بزرگتر مینویسه، ۴۳ رو ۴۲ فرض میکنه، تعویض متن و یادش میره، اصلا گزینه درست و با سوال پایینی اشتباه میزاره، یا بدترش سولای پارسال آی تی رو توی کنکور مهندسی میده(مخصوصا ۹۰ رو تیو ۹۱) و......
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , hosshah , virtual girl , Mänu , mehdi.m2 , neda_Network
ارسال: #۲۷۱۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
این مدیریت چی شد؟؟؟ Smile

تمرکزCool
ارسال: #۲۷۱۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  [quote='masume_ml' pid='248987' dateline='1392030685']
پارسال یه سوال سیستم عامل ای تی تو نرم اومد که البته فایده نداشت چون سوال غلط بود کلا Big Grin
کدوم سوال؟

حس خوبی هست، تو یه سری درسا اوسا باشی تو یع عدشون هم نیمچه اوسا! من که از همین الان کنکور رو ناک اوت میبینم!

-----------------------------------------

راستی میدونید که چرا یه سری سوالای کنکور غلط هستن؟ دلیلش اینه که طراح دسشویش میاد هی میگه بزار یه سوال دیگه طرح کنم بعدش میرم دسشوی همین جور سوال میسازه تا این که مثانه آلارم میده و طراح هم ول کن نمیشه و همین طور به سوال دادنش ادامه میده که اینجاس محتوای مثانه با خون قاطی میشه و میره توی مغز و اینجاس که کار بیخ پیدا میکنه، کوچکتر رو بزرگتر مینویسه، ۴۳ رو ۴۲ فرض میکنه، تعویض متن و یادش میره، اصلا گزینه درست و با سوال پایینی اشتباه میزاره، یا بدترش سولای پارسال آی تی رو توی کنکور مهندسی میده(مخصوصا ۹۰ رو تیو ۹۱) و......
[/quoی چیز دیگه نبود مثال بزنیConfused!

به مصلحتم نبود
ارسال: #۲۷۲۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
ارسال: #۲۷۲۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  حس خوبی ست، تو یه سری درسا اوسا باشی تو یع عدشون هم نیمچه اوسا! من که از همین الان کنکور رو ناک اوت میبینم!

موفق باشید با این انگیزه ی خوبی که دارین

اونوخ میشه بفرمایین بگین این دروسی رو که توش اوکی هستین از روی چه منابعی خوندیدن یا چطور اوکی شدین ؟Smile
(میدونم اینجا جاش نیست ولی پیام خصوصی و پروفایلتون بسته بود )

سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۲۷۲۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ
تجربه نشون داده با دانسته های قبلی یکی مدار هم میشه زد. تخصصی میشه بالای ۶۰؟

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۷۲۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  دوستان نویز ندید توروخدا بابا یکی خلاصه مدیریت بذارهSad( مهتاااااااااااااااااااب کجایییییییییییییی؟؟ چرا رخ نمینمایییی Sad(((((((

با منی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همون خلاصه آخر فصلا رابینز با جدولاش میشه خلاصه
وقت داری بخون

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mindhunter
ارسال: #۲۷۲۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ
ای خدا این ۲ روزم می گذشتا یه نفس راحتی می کشیدیمConfused شبا همش تو خواب فرمول مرور میکنم اینم زندگیه اخهDodgy برا همتون ارزوی موفقیت میکنم بعد ۵شنبه می رویم که بترکونیم Big Grin اینقدر کار دارما مهمونی ها از همه بدترConfused خدا رحم کنه کل فک و فامیل و دوستان منتظرن من ازمون بدمTongue می رویییم که پشت کنکورو خم کنیم Smile

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۲۷۲۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ
یکی بود خواب میدید!؟!؟
برا منم خواب ببینه؟!

برای بدست آوردن چیز هایی که تا حالا نداشته ایم باید تبدیل به افرادی بشیم که تا حالا نبوده ایم
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami
ارسال: #۲۷۲۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
masume_ml ممنون که جواب دادی....
من کلی وقت گذاشتم واسه سیستم عامل ولی تستای چند سال اخیر واسم خیلی سخته....تستای قبل ۸۸ به این شدت سخت نبود......شایدم واسه من سخته.....
ارسال: #۲۷۲۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  من هنوز نفهمیدم منظورش چی بوده والا Undecided
منظورش PMOS یوده ؟
یکی ما رو از کف در بیاره

منم نفهمیدم چی هست از خودم ناامید شدم ولی وقتی این ارسال رو دیدم موج شادی تو چشمم حلقه زد
فهمیدم باید چیز خفنی باشه پس مهم نیست که بلد نیستمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۲۷۲۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  masume_ml ممنون که جواب دادی....
من کلی وقت گذاشتم واسه سیستم عامل ولی تستای چند سال اخیر واسم خیلی سخته....تستای قبل ۸۸ به این شدت سخت نبود......شایدم واسه من سخته.....

فک کنم تستای ۹۰ بود که خیلی سخت بود حق داشتین حل نکنین

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۲۷۲۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ، توسط minami.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  من هم it ثبت نام کردم هم نرم افزار ولی هدفم نرم افزار هست......
حالا موندم it برم امتحان بدم یا نه؟؟ احتمال قبولیم تو ایتی کمه چون نه دورس مشترک میتونم بزنم نه زبان نه هوش.....البته قبولیم تو نرم افزار هم کمه ولی باز اوضاعم اونجا یه کم بهتره....میگم نکنه اگه واسه آیتی تستارو دیدم هیچی بلد نیستم واسه فرداش روحیه ام خراب بشه؟؟
کسی تو این زمینه تجربه داره؟ کنکور آیتی دادن بهتره یا ندادن؟؟ با نزدن دروس مشترک آیتی احتمال قبولی هست؟؟

حتما هر دو رو شرکت کنید، امکان داره درسایی که نخوندید، سخت بدن تو کنکور IT و شما بتونی درسا دیگه رو بزنی، من دوستم پارسال واسه هوش خونده بود، IT فقط هر چی بلد بود زده بود، رتبش ۱۶۰ شد، الان داره امنیت میخونه، اگه معماریتون قوی باشه، قبولیتون تو IT خیلی سخت نیست ....
فقط الکی تست غلط نزنید، جدی بگیریدش، هیچ چیز غیر ممکن نیست Smile البته دوستمون masume_ml هم حرفای درستی راجع به مدیریت افکارتون زدن
موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: نیکا , neda_Network
ارسال: #۲۷۳۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط sahar_rostami2.)
دوستانی که هوش مصنوعی راهیان خوندن فصل ۱۰ مثال هپاتیت کسی هست اوکی باشه به منم یاد بده؟من نمیفهمم کی باید p(D|A) یا P(A|D) بنویسیم! کمک!

(۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)minami نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  من هم it ثبت نام کردم هم نرم افزار ولی هدفم نرم افزار هست......

حتما هر دو رو شرکت کنید، امکان داره درسایی که نخوندید، سخت بدن تو کنکور IT و شما بتونی درسا دیگه رو بزنی، من دوستم پارسال واسه هوش خونده بود، IT فقط هر چی بلد بود زده بود، رتبش ۱۶۰ شد، الان داره امنیت میخونه، اگه معماریتون قوی باشه، قبولیتون تو IT خیلی سخت نیست ....
فقط الکی تست غلط نزنید، جدی بگیریدش، هیچ چیز غیر ممکن نیست Smile البته دوستمون masume_ml هم حرفای درستی راجع به مدیریت افکارتون زدن
موفق باشید

واسه من قابله هضم نیس اینی که میگن فلانی یه درسه دیگه خونده این آزمون رتبه ش خوب شده پس چرا اونی که یه سال نشسته خونده نتونسته آزمونشو خوب بده؟؟ Exclamation

دوستانی که هوش مصنوعی راهیان خوندن فصل ۱۰ مثال هپاتیت کسی هست اوکی باشه به منم یاد بده؟من نمیفهمم کی باید p(D|A) یا P(A|D) بنویسیم! کمک!

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۵۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۵۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۶۲۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۹۵۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۶۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close