زمان کنونی: ۰۹ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۹۱۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
خب ، الان دیگه وقت اون رسیده که دست از درس بشویم، و برم حمام و خودم را بشویم
[تصویر:  243465_baby2.jpg]

New LifeHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , majidit , sara_omd , unicornux , tarane1992 , Mänu , sand , kati , iammiti , ایزدی , hosshah , neda_Network , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۹۱۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  خب ، الان دیگه وقت اون رسیده که دست از درس بشویم، و برم حمام و خودم را بشویم

۲هفته که عادیهShy

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2
ارسال: #۹۱۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ)hosseintapesh نوشته شده توسط:  بچه ها میشه راهنمایی کنیدHuh Huh Huh
این هفته آخر چیکار کنیم؟؟
تست بزنیم یا خلاصه هامونو دوره کنیم؟؟؟Huh
تستای کنکور ۸۹تا۹۲ رو زدم رفتم کتاب بانک سوال آی تی پارسه رو گرفتم یه سری تستم از اون زدم ولی موندم از شنبه به بعد چیکار کنم؟؟

خب دیگه ، تنها کاری که میمونه دعا برای قبولیهBig GrinBig Grin

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , ایزدی , hosshah , msalehi1991
ارسال: #۹۱۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۸ ب.ظ، توسط pooyaa.)
بچه ها برای دیدن پاسخ تشریحی سوالات نظریه از چه کتابی استفاده میکنید!!؟؟
ارسال: #۹۲۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
خیلی دوس دارم آدم هایی که طراحی الگوریتم حل می کنن رو ببینم! اینا دیگه چه موجوداتی هستن!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949
ارسال: #۹۲۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ
یعنی سوال های سیستم عامل آیتی و مهندسی ۹۱ تو حلقم!!!!!!!! اینا چیه میدن!! مردک خودش میتونه یکیشو زیر ۱۰مین حل کنه جایزه دارهSmile
خوب سیستم هم پروندرو بستیم میریم هوش و پایگاه
بعدشم معماری نففففففففففففففففففسسسسسسسسسسسسسسسس Smile) آخرشم فک کنم ۰بزنم معماریوSmile)

تمرکزCool
ارسال: #۹۲۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ ب.ظ
Smile RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  خب ، الان دیگه وقت اون رسیده که دست از درس بشویم، و برم حمام و خودم را بشویم

من فکر کنم این روزای آخری همش در حال سرچ عکسای جذابیBig GrinTongue

شما را بی شما می خواند آن یار

شما را این شمایی مصلحت نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand
ارسال: #۹۲۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط izadan11.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  یعنی سوال های سیستم عامل آیتی و مهندسی ۹۱ تو حلقم!!!!!!!! اینا چیه میدن!! مردک خودش میتونه یکیشو زیر ۱۰مین حل کنه جایزه دارهSmile
خوب سیستم هم پروندرو بستیم میریم هوش و پایگاه
بعدشم معماری نففففففففففففففففففسسسسسسسسسسسسسسسس Smile) آخرشم فک کنم ۰بزنم معماریوSmile)

اولین بار که دیدمشون یکیش رو تو ۳۰ ثانیه حل کردم(قطعه و صفحه و این چیزا بود) بقیه اشون رو هرچه تلاش کردم نتونستم سوالشون رو بفهمم
(مهندسی)

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۹۲۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ب.ظ
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
البته با یه رتبه عالی !
بگید ایشاااااالله ! Smile

[تصویر:  243491_78222672a1bd1.jpg]

گر نگهدار من آن است که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , good-wishes , AEM4949 , Mänu , kh.jafarzade , sand , dzzv_13 , ایزدی , neda_Network , msalehi1991
ارسال: #۹۲۵
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ ب.ظ
خدایا کمک کن

یکی از فامیلای نزدیکم داره میمیره خدایا چراااااااااااااااااااا

خدایا کمک کن نمیدونم الان به چی فکر کنم .

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
ارسال: #۹۲۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  فکر کنم دیگه باید این موبایلم رو خاموش کنم تو این روزا! حالا خودمون کم بدبختی داریم Big Grin این همکلاسی‎های افسرده از کنکور هی زنگ می‎زنند و انرژی منفی منتشر می‎کنند تو خطوط تلفن! Smile)) اونم در مورد یه چیزهای مسخره‌ای که معلوم نیست پیش بیاد یا نیاد!

بابا آخه چرا انقد نگرانی؟ چرا انقدر حرص می‌خوری؟!
هر اتفاقی که بیفته نباید ما رو از مسیر خارج کنه! ما باید هدایتش کنیم. به هر نحوی خودمون رو تو مسیر بندازیم. تو این مسیر می‌خوام باشم و عالی و معرکه کار کنم. کاری به هیچ چیزی نداشته باشم، فقط کار خودم. اینکه با چه درصدهایی می‎تونم کجا قبول بشم؟ امسال این دانشگاه تو این گرایش چند تا می‌گیره؟ امسال چند تا سوال غلط تو مشترکا داریم؟ امکانش هست سوالات سیستم عامل از کره مریخ بیاد؟ Big Grin اگه اینجوری بشه چی میشه؟ اگه اونجوری بشه چی؟ بابا اینا اصلا مهم نیست، خصوصا تو این هفته آخر، این آینده‌ای هست که خودش میاد و نباید انقدر در موردش فکر کرد.

انسان تاپ و معرکه به نقطه فکر نمی‌کنه! حرکتش جریان داره، سیاله، روندست... انقدر زوم نمی‌کنه که آقا کنکورم داره میاد، چه کاری انجام بدم؟ آخه بابا چی میشه؟ اگه جمع بندی رو نرسم چی؟ اگه از همونجایی که نخوندم سوال اومد چی؟ انقدر به تاریخ نگاه نکن، انقدر به کنکور نگاه نکن، انقدر به دیگران نگاه نکن، انقدر به کلیشه‌های صرفا تکراری نگاه نکن، بابا اینا مهم نیست، مهم حرکته، حرکتی که تو همین لحظه باید انجامش بدی، فرصتی که همین الان واسه چند رتبه بهتر شدن در اختیار داری ولی داری از دستش میدی...

امروز رو اگه بیای کاری انجام بدی که اون کار رو تو ۶ ماه گذشته از خودت ندیدی، این یه بُرده! اینکه امروز رو زنگ خطری بشی واسه رتبه یک کنکور، حتی اگه در حال حاضر واقعا هم در اون جایگاه نباشی! اما خودت رو بشکنی و کاری رو که هیچوقت نکردی رو انجام بدی! خدا جای حق نشسته، داره از تک تک ثانیه‌هایی که داری تلاش می‎کنی فیلم می‌گیره... تو فقط لحظه‌های آخر رو بیشتر تلاش کن! اگه واقعا کار کردی، اونه که روزی میده... باور کن که نیم ساعت‌ها الان حیاتیه! باور کن که کوچکترین حرکت اثربخشه!

چقدر خوبه که امیدواری میدین. من که امروز همش تو فکر و خیال بودم . خیلی ممنون.Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۹۲۷
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۸ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  بگید ایشاااااالله ! Smile
انشاا...
برا همتون : )
اینم مدیری که باید باهاتون مصاحبه کنه [تصویر:  243500_interview.gif]

خدا رو شکر میکنم وقتی شما ها رو میبینم که تلاش میکنید. تلاش کردن و یک جا ننشستن نعمت بزرگی هست : )
قدرش رو بدونید : )
------------------------------
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط:  تخمین رتبه سال ۹۲ با این درصدها:
زبان : ۲۷/۷۷
مشترک: ۲۳
مدیریت : ۲۲/۲۲
تخصصی : ۳۷/۰۳
معمار ی: سفید
این نزدیک ترین رتبه به درصدهای شما بود که دیدم در سال ۹۲

------------------
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  یکی از فامیلای نزدیکم داره میمیره خدایا چراااااااااااااااااااا
خدایا کمک کن نمیدونم الان به چی فکر کنم .
انشاا... که این اتفاق نمی افته و سلامتیشون برمیگرده .
میدونم سخته اما شما در این شرایط سعی کنید به خودتون مسلط باشید دوست عزیز.
مرگ و زندگی همه آدمها دست خداست و هیچ کار خدا بی اساس نیست .
انشاا... که سلامتیشون رو به دست میارن و دوباره شاد و سلامت پیش شما برمیگردن
دوستانی بودن که در شرایط سخت تر قرار گرفتن ، این مصاحبه رو بخونید
 سپاس‌گزاری شده توسط: e.shrm , ایزدی , neda_Network
ارسال: #۹۲۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  بعدشم معماری نففففففففففففففففففسسسسسسسسسسسسسسسس Smile) آخرشم فک کنم ۰بزنم معماریوSmile)

خدایی این معماری قماری هستش که بچه های عاشق شبکه دارن میکنن فقط به عشق امنیت و شبکه
ایشالا رو سفید بشن این عاشقان Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: msalehi1991
ارسال: #۹۲۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)minami نوشته شده توسط:  چون هفته آخر هست و سبک سئوالات کنکور ۹۰ به بعد فرق کرده، من پیشنهاد میکنم از ۹۲ شروع کنید و به سال ها قبل برگردید، چون امکان داره روزا آخر ۹۲ رو بررسی کنید و در مقایسه با ۸۸ مثلا روحیتون خراب شه، این تجربه من بود،شاید به کار شما هم بیاد، موفق باشید Smile

به نظر منم از ۹۲ شروع کنید
فرصت کمه و کنکورهای نزدیکتر ، سوالخیزتر و دشوارترن
بعد از این پست شماها رفتم ۹۲ رو زدم یعنی همچین آدم انتقاد پذیری هستم Smile
اینطوری شد :
مشترک ۴۱/۳۸
مدیریت ۹۳/۳
تخصصی ۳۵/۵۶
(برای مشترک یک سوال حذف شده و برای تخصصی ۳ سوال حذف شده )
کارنامه یکی رو دیدم دقیقا تخصصی و مشترکش مثل من بود ولی مدیریتش رو صفر بود شده بود ۱۱۵ .. یعنی برا من میره زیر ۱۰۰ ؟

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , neda_Network
ارسال: #۹۳۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  من هروقت خسته میشم ۴تا از "سخنی با طراح سوال" های سیستم عامل دکتر حقیقت رو میخونم.
یعنی عاشق این جملاتشم ، انتقام مارو میگیره از طراحای سوال. به طراح سال ۹۰ کامپیوتر گفته بود: به جای اینکه یکی از تعاریف سیستم عامل( Job) رو در سوالتون خراب کنید میتونستید یه زمان "کوفت" تعریف کنید Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

یعنی دلم میخواد قیافه طراح رو بعد از خوندن این جملات قصار ببینم.

یه جا دیگه گفته بود: با این وضع سوال طرح کردنتون به خاطر آبروی اساتید کامپیوتر دیگه سوال طرح نکنید Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من احساس میکنم قضیه برعکسه طراحان به خاطر متلک های دکتر حقیقت از ما انتقام میگیرن نمونش سوالای سالهی اخیر ایتی Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2 , ایزدی , sand

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۹۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۲۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۰۳۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۱۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۵۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۱,۴۶۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۴,۷۷۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۸۵۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close