زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود آزمون جامع اول سنجش آی تی

ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط killerphp.)
سوالات
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پاسخنامه
۱۲۷۶_m6.pdf
اندازه فایل: ۶۱۰/۷۹ KB

لینک دوم پاسخنامه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بالاترین درصدها: (اگه خواستین مقایسه کنید)
زبان ۷۸
مشترک ۵۱
مدیریت ۱۰۰ !
تخصصی ۵۹
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , masoud67 , explorer , pooyaa , Mohammad-A , sara_13686868 , ecsi , deadly_s2 , sheriff , hanie13 , sara786 , mgshervin , Mänu , Good! , احسان مومنی , takexpert , virtual girl , amash , kourosh1989 , n_amiry70@yahoo.com , alice , Mehrdad7soft , h_kh , *afsoon* , reza19 , f2000 , minami , Aseman7 , hamed_hs , taha69
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط masoud67.)
دانلود آزمون جامع اول سنجش
خدا ۱۳۹۲ خیر در دنیا و ۱۳۹۲ به توان ۱۳۹۲ خیر در آخرت بهت بده

عزیز دل برادر یه فناوری اطلاعات هم تنگش بنویس که فکر نکنیم کامپیوتره و ۱۰ مگ حجم اینترنتمون رو به فنا بدیم Tongue

New LifeHeart
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , killerphp , h_kh
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط killerphp.)
(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  عزیز دل برادر یه فناوری اطلاعات هم تنگش بنویس که فکر نکنیم کامپیوتره و ۱۰ مگ حجم اینترنتمون رو به فنا بدیم Tongue
عذر میخوام ، ولی اگه اول پاسخنامه که کمتر از یک مگ هست رو دانلود میکردی نمی دادی به فنا
۱
۰
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ب.ظ
RE: دانلود آزمون جامع اول سنجش آی تی
(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)killerphp نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  عزیز دل برادر یه فناوری اطلاعات هم تنگش بنویس که فکر نکنیم کامپیوتره و ۱۰ مگ حجم اینترنتمون رو به فنا بدیم Tongue
عذر میخوام ، ولی اگه اول پاسخنامه که کمتر از یک مگ هست رو دانلود میکردی نمی دادی به فنا
تشکر برادر
آخه ما عادت داریم اول منار رو بدزدیم بعد چاه رو بکنیم Big Grin

New LifeHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: killerphp , deadly_s2
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ب.ظ، توسط hoomanab.)
بسیار بسیار ممنون

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

دوست عزیز لینک پاسخ نامه خرابه. اگه ممکنه تغییرش بدید. ممنون

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: killerphp
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ
میشه کامپیوترش هم بذارین؟
۰
۱
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط killerphp.)
(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  دوست عزیز لینک پاسخ نامه خرابه. اگه ممکنه تغییرش بدید. ممنون
یه لینک دیگه گذاشتم

(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ)zahra256 نوشته شده توسط:  میشه کامپیوترش هم بذارین؟
ندارم من IT شرکت کردم
۰
۰
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)killerphp نوشته شده توسط:  ۲۱۲ میلیون نفر!!!!!!
اگه میلیونش را فاکتور بگیریم به نظر میاد خوب باشه
جامع های بعدی بیشتر میشن چون من خودمم قصد دارم سنجش آخری کامپیوتر را ثبت نام کنم

سلام
میشه فقط ی آزمونو شرکت کرد؟؟بعد ثبتنامش حضوریه یا اینکه اینترنتی میشه؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ق.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ق.ظ)arezoo174 نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)killerphp نوشته شده توسط:  ۲۱۲ میلیون نفر!!!!!!
اگه میلیونش را فاکتور بگیریم به نظر میاد خوب باشه
جامع های بعدی بیشتر میشن چون من خودمم قصد دارم سنجش آخری کامپیوتر را ثبت نام کنم

سلام
میشه فقط ی آزمونو شرکت کرد؟؟بعد ثبتنامش حضوریه یا اینکه اینترنتی میشه؟؟؟

سلام آره میشه. به لینک زیر سر بزنید توضیح داده شده و مهلت ثبت نام هر آزمون مشخص شده...

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰
۰۸ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
نوکرتم حاجی تست که هیچی تومسیر خواهیم ترررررکانیدددددددد Big Grin راستی بیخیال مدیریت نشو یک کتاب رابینز بگیر ۳۰۰ صفحه فکر کنم بشین بخونش اخه در صدات خوبه داداش..... ایشالا قبولییییییی

نادانی گفت: "گذشته و حالم را ضایع کرده ام" عاقلی گفت: "امّا اینده هنوز،سالم مانده است."Heart
۲
۳
ارسال: #۱۱
۰۸ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز، واقعا لطف کردید.
اگه یه لطف کنید هر موقع آزمونهای جامع بعدی رو دادی، اونها رو هم بذاری ممنون میشم. بازم ممنون

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
یک چیزی که تو این ازمون برام جلب نظر میکرد سوالای شبکه بود که کلا از لایه های پایین بود برعکس روال چند سال اخیر کنکور!!!۱ البته این ازمونها مال شرکت تعاونی سنجش هست که سهامداراش کارکنان سازمان سنجش هستند و خوب میدونم طراحاش هیچ وقت طراحان کنکور نبودند. به هر حال میزان خلاقیت تو سوالهاشون پایین بود به نظرم. و خیلی شبیه سوالهای سالهای پیش بود. خالا این که کنکور این طور باشه یا نه طبق روال چند سال اخیر بعید میدونم.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , elynn66
ارسال: #۱۳
۰۸ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  یک کتاب رابینز بگیر ۳۰۰ صفحه فکر کنم بشین بخونش اخه در صدات خوبه داداش..... ایشالا قبولییییییی
نوید خان ممنون از فاز مثبتت، امروز صبح رفتم انقلاب بچه ها دیروز گفتن مدرسان خوبه منم خریدم، الانم با اجازت دارم فصل ۲ شو میخونم و زمین رو گاز میگیرم!!(از بس بدم میاد از این اصطلاح های چرت و پرت مدیریتی)
دعا کن برسم بخونم این سرطان رو!

(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  اگه یه لطف کنید هر موقع آزمونهای جامع بعدی رو دادی، اونها رو هم بذاری ممنون میشم. بازم ممنون
ایشالا به شرط بقا شنبه های بعداز آزمون آپ می کنم

(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  البته این ازمونها مال شرکت تعاونی سنجش هست که سهامداراش کارکنان سازمان سنجش هستند و خوب میدونم طراحاش هیچ وقت طراحان کنکور نبودند.
سهامدار و اینا رو من نمی دونم ولی خیلی ها مث شما میگن که سوالاشون خوب نیست و اینا ،
به نظر من هم سوالاشون یا سخته سخته یا آسون آسون (کپیزاسیون)، اما فقط خوبیش برگزاری منظم و قیمت منصفانشه
من خودم میخواستم ۲تا جامع بیشتر ننویسم ولی اشتباه کردم ۳ تا رو نوشتم،
باید یکی پارسه یا مدرسان بنویسم.
یه جامع مدرسان میشه ثبت نام کرد؟ تاریخ برگزاریش با سنجش یکیه؟ ثبت نام اینترنتی داره؟
من هرچی از سایت گشتم لینک ثبت نام ندیدم؟
اگه لطف کنند دوستان اطلاعات مدرسان یا پارسه رو بگن ممنون میشم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_hs

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۷۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۵۵ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۲ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۲۵ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close