زمان کنونی: ۰۳ تیر ۱۴۰۳, ۰۸:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۱۲۴۶
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  بعد گسسته احتمالا ساخمان داده و طراحی رو جمع کنم
افشین به دادمون برس که به غا رفتیم،
امروز CLRS رو مرور کردم :دی نظریه هم تستاش رو زدم ترکوندم فقط یه ۲ فصل مونده. معماری یه دوفصل بیشتر تست نمیزنم به جاش وقتم رو میزارم روی ریاضی، اصن از روز اول باید همین کار رو میکردم.

در ضمن منم سنتم رو شکستم. :دی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , izadan11
ارسال: #۱۲۴۷
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ق.ظ
دانلود سوالات جامع دوم سنجش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , AEM4949 , zoltrix_66 , itmanesh , mohammad.ardeshiri , هانی الرضا , izadan11 , masume_ml , masoud67 , fulgent
ارسال: #۱۲۴۸
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ق.ظ
فردا الگوریتمو به سر منزل مقصود میرسونم... بعدش تست...تست...تست... تا کنکور !
خداExclamation ببین کارم به کجا رسیده این روزا تفریح و سرگرمیم شده تست زدن... !
ملت تفریح دارن ما هم داریم... مارو باش اونارو باش...

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , H3NGAM3H , tarane1992 , remove
ارسال: #۱۲۴۹
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
امروز طی حرکتی ناجوانمردانه، کنکور ۹۰ زد تو پر و بالم.
زبان ۵۳/۳۳
مشترک ۶۴/۴۴
مدیریت ۳۳/۳۳
تخصصی ۲۷/۴
ایراد کارم این بود که بیشتر وقتو گذاشتم رو مشترک!
فردا قسمتای مشترک علوم و کامپیوتر ۹۰ رو کار میکنم با تست جامع دوم اینترنتی مدرسان شریف( احترام بگذارید Big Grin )

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , msalehi1991 , dzzv_13
ارسال: #۱۲۵۰
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
بچه ها برای خوندن کنکور ۹۰ و ۹۱ و ۹۲ چه کتابی بگیرم که هم سوالای آی تی توش باشه هم درسای مشترک ای تی با کامپیوتر.(خودم رشتم IT هستش). ؟؟؟ بقیه سالها رو دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۱۲۵۱
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ق.ظ
باشه باشه =))

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۱۲۵۲
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(29 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  بعد گسسته احتمالا ساخمان داده و طراحی رو جمع کنم
افشین به دادمون برس که به غا رفتیم،
امروز CLRS رو مرور کردم :دی نظریه هم تستاش رو زدم ترکوندم فقط یه ۲ فصل مونده. معماری یه دوفصل بیشتر تست نمیزنم به جاش وقتم رو میزارم روی ریاضی، اصن از روز اول باید همین کار رو میکردم.

در ضمن منم سنتم رو شکستم. :دی
چی شدهHuh؟
کدوم سنت؟

Ayyy ya ya ya
ارسال: #۱۲۵۳
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ق.ظ
سلاااااااااااااااااااام بروبچBig Grin شبتون بخیر، عجباااااااااااااا!! ملت دارن تست میزنن من دارم مبانی مدیریت رابینز میخونمTongueTongueTongue ۶ فصل خوندم تازه خلاصه هم برداشتمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin فردا تمومش میکنم و پس فردا تستاشو میزنم پرونده مدیریتو میبندمCool بعد میرم دروس مشترک باید ۳ روزه تمومش کنم و ۵ ۶ روز تست بزنم و بعد میرم تخصصی ۳ ۴ روز و روزای آخر هم به دوست عزیزم معماری جان جانم بیبلاBig GrinBig GrinBig Grin
ایشالا همه قبولیم ، من از خدامه همه باهم یجا یییهوووو قبول بشیمBig Grin بچه ها مدیریت و معماری یادتون نرها!! خیلی تاثیر دارن از ما گفتن بودWink خداکنه مشترک رو بتونم ۳۰ به بالا بزنم بقیش حلهConfused ایشششششششالاااااااااااااا

تمرکزCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , H3NGAM3H , Engineer , sand
ارسال: #۱۲۵۴
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ق.ظ
سلام
بچه ها کسی می دونه تاریخ کنکور مهندسی کامپیوتر احتمالا (یعنی ۱۰۰%) کی می وفته ؟
ارسال: #۱۲۵۵
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ق.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها کسی می دونه تاریخ کنکور مهندسی کامپیوتر احتمالا (یعنی ۱۰۰%) کی می وفته ؟

اگر مثل سال گذشته باشه امسال هم اینجوری میشه:
شناورها مثل آی تی و علوم کامپیوتر صبح۵شنبه
مهندسی کامپیوتر صبح جمعه

وتاروز صدور کارت ورود به جلسه ۱۰۰درصد روزشو نمیشه گفت چه روزی خواهد بود!
 سپاس‌گزاری شده توسط: msalehi1991 , izadan11
ارسال: #۱۲۵۶
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ق.ظ
سلام همگی خسته نباشید.استرس گرفتم بدجور!!من تازه درسارو مرور میکنم خیلی کند پیش میرم!فقط واسه هفته اخر اگه برسم بتونم تست بزنم.خیلی به متنا درسی گیر میدم با اینکه قبلا همشونو خوندم.ی سوال؟اگه فقط تستای ۹۰تا۹۲بزارم واسه هفته اخر مشکلی پیش نمیاد ؟؟تستای سال های قبل هم نزدم یا تند سریع درسارو بخونم بعد تست بیشتر بزنم؟؟
ارسال: #۱۲۵۷
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ق.ظ، توسط dzzv_13.)
(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  ای وای
همه دارن تست می زنن...
من دارم برنامه سازی ۱و۳ و طراحی گرافیک و php آماده می کنم برای فردا!

منو از همه کم کن
الان داشتم برگه شاگردام رو تصحیح میکردم (ساعت ۱:۴۶)
یعنی فردا پام به هنرستان برسه کسی رو زنده نمیزارم .. :|
بیا و کلی درس بده و خودت رو بکش اونوقت دانش آموز جواب دادنش ... :|
باز خدا رو شکر چند نفری عالی داشتم ..
===================

برنامه من فعلا تستهای کنکور نیست
گذاشتم این یک هفته اول مرور کنم درسا رو و تستهای اخر کتابا رو بزنم
و هفته دوم برم سراغ تستای کنکور مثل بچه ها
و اون ۴ روز آخر هم بازم مرور (مرور درسها و تستها)

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , izadan11 , H3NGAM3H
ارسال: #۱۲۵۸
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ق.ظ
بچه ها اگه یه وقتی سوالی تو تالارها دیدین که حتی نمیدونید درباره چیه بلافاصله از استرس تشنج نکنید چراکه نفرات برتر کنکور هم خیلی چیزارو نمیدونستند. واینکه تو کنکور سوالات اکثرا ساده هستند که با همونا میتونید قبولیتونو تضمین کنید. :-)

Sent from my ME172V using Tapatalk

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , izadan11 , H3NGAM3H , Mindhunter , sand , neda_Network , ایزدی , minami
ارسال: #۱۲۵۹
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ ق.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  سلام همگی خسته نباشید.استرس گرفتم بدجور!!من تازه درسارو مرور میکنم خیلی کند پیش میرم!فقط واسه هفته اخر اگه برسم بتونم تست بزنم.خیلی به متنا درسی گیر میدم با اینکه قبلا همشونو خوندم.ی سوال؟اگه فقط تستای ۹۰تا۹۲بزارم واسه هفته اخر مشکلی پیش نمیاد ؟؟تستای سال های قبل هم نزدم یا تند سریع درسارو بخونم بعد تست بیشتر بزنم؟؟
این حرکت خیلی اشتباه هست، شما اگه هر درس رو متنش رو یک بار کامل خوندید و فهمیدینش دیگه خوندنش بسه و باید تست رو شروع کنید. توی تست زدن هم یه ۱۰ تا بزنید اگه دیدید که درست زدید که عالی اگر هم نه حل تست رو بخونید و میبینید که ۱۰ تای بعدی رو خیلی راحت تر میتونید بزنید و ....

در ضمن یادتون نره که تست زدن جزئی از فرایند یادگیری هستش، متاسفانه من خیلی دیر به این موضوع رسیدم و فکر میکردم که باید تست ها رو وقتی بزنم که به آمادگی ۱۰۰% رسیدم و از تابستون تا الان تست نزدم و همش رو گذاشتم واسه الان

راهکار:
تستای سالهای ۸۵ تا ۹۲ توی اولویت هستن و یا میتونید یه جور دیگه کار کنید که مثلا از هر مبحث ۳ تا تست بزنید( مثلا هازارد ۳ تا پیاده سازی با Mux 3 تا و ....) اینجوری خیلی از استرستون کم میشه و میبینید که از هر فصل نیازه ۲۰ تا تست بزنید که اونم ۲۰ دقیقه بیشتر وقت نمی خواد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , pooyaa , izadan11 , H3NGAM3H , sand , neda_Network , 1آسمان
ارسال: #۱۲۶۰
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ق.ظ، توسط dzzv_13.)
(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  یه سواله که توی دوران جمع بندی ذهنمو درگیر کرده....
اونم اینه که آهای خانوم ها و دختر خانوم های گروه،حالا گیریم این کنکور با موفقیت به اتمام برسه(ایشالا) شما فک کردین که واسه روز اول توی یه دانشگاه جدید چی باید بپوشین؟؟؟؟ Big Grin Big Grin
قضیه فوتبالیست نشدن خانما شد دیگه
آخه عمرا ۱۱ خانم بتونی پیدا کنی یه جور لباس بپوشن
تازه اگر هم گیر بیاری عمرا بازی بعدی هم همونا رو بپوشن Smile
(قصدم جسارت به خانما نبودااااا)
============
امشب توی سالن فوتبال چند تا گل با ترکیب ساختمان داده و پایگاه داده زدم....................... :| ............
==========
امروز دو ساعت پایگاه رو مرور کردم .. نمیدونم چرا هر چقدر این درس رو میخونم یه چیز جدید به چشمم میخوره :|
در کل درس شیرینی هست پایگاه داده
گسسته ام رو به اندازه یک یا دوتا سوال مرور کردم
بقیه هم باید سعی کنم تا شنبه هفته بعد برسونم ..
نقطه روشنم اینه میدونم چی میخوام از کنکور و از درسا چیا رو باید بزنم .. سردر گم نبودن در سوالات خیلی خوبه

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , H3NGAM3H , virtual girl , Mänu , sand , eliiinaz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۷۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۷۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۶,۳۶۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۳۱۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۲۲۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۳,۹۹۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۸,۰۲۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۸,۰۱۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close