زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ارسال: #۲۸۶
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  دروخ میگم بالام جان ؟ Big Grin
خودت که بودی میدونی همش شایعه ست ! نات باور Smile
والا دعا میکنیم ولی کلن خدا مارو نمیبینه Big Grin ممنوووووووون دوست خوووووبم Heart
نه بالام جان شما راست میگی Big GrinBig Grin
بهله بهله .. کاملا شایعه است Smile من که عمراً باور کنم Wink

خوشکلم .. خدا همه رو میبینه . شک نکن .. ولی گاهی ما آدما صلاح کارمون رو نمی دونیم
همه چی درست میشه به امید خدا Heart

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۸۷
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ)Talnetir نوشته شده توسط:  اما چرا دوستان به من منفی می دهند نمیدانم چرا؟ Huh

من به شما منفی نمیدم اما به عنوان مدیر بخش از شما میخوام اگر موردی رو اعلام میفرمایید با منبع رسمی باشه
انتظار نداشته باشید مواردی که با قاطعیت و بدون منبع میگید دوستان رو تحریک نکنه
لااقل بگید از نظر شما اینطوریه . تحیلیل کنید ، بسیار هم خوبه اما یه طوری نگید که معلوم نشه از کجا میگید .
این برداشت من از منفی هاییست که گرفتید : )

ممنون میشم دوستان این روزها از سایتهایی خبری رسمی اطلاع رسانی بفرمایند ضمن اینکه اگر خبری هست که قبلا در مانشت ثبت نشده در بخش اخبار آزمونهای ارشد ثبتش کنید تا وضعیت نامشخص الان مشوش تر از این برای سایر دوستان نشه

ممنون از همه عزیزان
ضمن اینکه بیشتر با هم دوست باشید و این لحظات خوبی که فردا به خاطرات شیرین انشاا... برای همتون تبدیل میشه رو در کنار هم باشید
: )
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirali_s69 , mishigan
ارسال: #۲۸۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ)bargozide نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  کسی میدونه دانشگاه آزاد قزوین تو نرم افزار تا تراز چند اومده پایین پارسال ؟

سال پیش رو نمی دونم ولی الان چون دانشگاه های آزاد و علوم تحقیقات تهران توی لیست نیستند، افراد سعی کردند دانشگاه های خوبی مثل قزوین رو در اولویت قرار بدن. بعضی از افراد هم که در آزمون ۹۲ قزوین قبول شده بودن و تا الان صبر کرده بودن، باز قزوین رو انتخاب کردن Smile) (بیچاره شدیم).
خدا کنه هممون قبول شیم.

دقیقا، من برا شهریور فقط تهران رو زده بودم... Sad
پیش خودم گفتم اگه لازم شد تکمیل ظرفبت مهر جاهای دیگه میزنم، یا صبر کنم برا بهمن که خود تهران و بزنم. ولی دانشگاه آزاد هر سال یه جوریه ! Dodgy
دیگه الان قزوین رو زدم، اگه افرادی مثل من زیاد باشن، اصلا بعید نیست ترازش بره بالا !!!

ابلیسِ پیروزِ مست، سور عزای ما را بر سفره نشسته است
خدای را، در پستوی خانه نهان باید کرد ...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozide
ارسال: #۲۸۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ ب.ظ
تماس گرفتم با مرکز آزمون گفتن جوابا احتمالا اواسط هفته بعد بیاد.
احتمالا بعد پایان ثبت نام کارشناسی جوابا بیاد.یکشنبه یا دوشنبه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozide
ارسال: #۲۹۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۰۲ ب.ظ
احتمال زیاد دوشنبه یا سه شنبه میاد
به نظرتون دوستان با ۲۴۰ تا اختلاف تراز میتونم شهر خودم قبول شم؟؟؟

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند.
۰
۰
ارسال: #۲۹۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ
سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان با تراز ۴۹۱۱ نرم افزار آیا امیدی به قبولی توی شهرهای دور هست؟
مچکرم پیشاپیش از جوابتون
۲
۰
ارسال: #۲۹۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  احتمال زیاد دوشنبه یا سه شنبه میاد
به نظرتون دوستان با ۲۴۰ تا اختلاف تراز میتونم شهر خودم قبول شم؟؟؟

بستگی به دانشگاه شهرتون داره. باید دید استقبال از دانشگاه به چه شکل هستش. اگر متقاضی نداشته باشه از ۲۴۰ هم پایینتر میاد (Y)
ایشالا قبول میشی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr
ارسال: #۲۹۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
سلام
عزیزان من کارنامه درست و حسابی از تکمیل بهمن ۹۱ پیدا نکردم
میشه حداقل چند تا بزارید؟ ممنون
۱
۰
ارسال: #۲۹۴
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ب.ظ
میای این تاپیک اخبار جدید رو ببینی پستا رو که میبینی استرس میگیری Smile)))))))))))))))))))))
۲
۱
ارسال: #۲۹۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط navidghanad.)

از اونجایی که همه عزیزان استرس دارن تا نتیجه ها بیاد یک نمونه کارنامه تکمیل ظرفیت بهمن پارسال رو میذارم . ایشاالله بتونه به کاهش استرس کمک کنه چون نمره قبولی بعضی از واحد ها ۱۰۰۰ تا کاهش پیدا کرده بود
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: arash69999 , nina325 , mishigan , mmd2009 , سجاد۶۷
ارسال: #۲۹۶
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)navidghanad نوشته شده توسط:  از اونجایی که همه عزیزان استرس دارن تا نتیجه ها بیاد یک نمونه کارنامه تکمیل ظرفیت بهمن پارسال رو میذارم . ایشاالله بتونه به کاهش استرس کمک کنه چون نمره قبولی بعضی از واحد ها ۱۰۰۰ تا کاهش پیدا کرده بود

عجب کار خوبی کردین با این کارتون خیلی ممنون از شما
امیدم بیشتر شد به قبولی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navidghanad
ارسال: #۲۹۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ق.ظ
بچه ها یعنی تراز واحد الکترونیکی از بقیه واحدهای شهرستانم پایین تره؟؟؟؟؟؟؟من تمام امیدم به واحد الکترونیکیه...من تراز نرم افزارم ۴۸۰۰ هست و اختصاصی -۵% زدم شما میدونید تراز هوشم با اختصاصی ۰%چقدر بالا میاد تروخدا جواب بدیییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۱
ارسال: #۲۹۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)navidghanad نوشته شده توسط:  از اونجایی که همه عزیزان استرس دارن تا نتیجه ها بیاد یک نمونه کارنامه تکمیل ظرفیت بهمن پارسال رو میذارم . ایشاالله بتونه به کاهش استرس کمک کنه چون نمره قبولی بعضی از واحد ها ۱۰۰۰ تا کاهش پیدا کرده بود

میگم مگر فقط نمیشه یک رشته شرکت کرد؟
این کارنامه هم هوش زده هم معماری هم نرم افزار
چطوریه؟
۱
۰
ارسال: #۲۹۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط navidghanad.)
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ق.ظ)Talnetir نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)navidghanad نوشته شده توسط:  از اونجایی که همه عزیزان استرس دارن تا نتیجه ها بیاد یک نمونه کارنامه تکمیل ظرفیت بهمن پارسال رو میذارم . ایشاالله بتونه به کاهش استرس کمک کنه چون نمره قبولی بعضی از واحد ها ۱۰۰۰ تا کاهش پیدا کرده بود

چطوریه؟
کل رشته های شاخه مهندسی کامپیوتر از نرم ، هوش ، ونرم افزار رو میتونسین انتخاب کنین .

(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ)zsalehiz نوشته شده توسط:  بچه ها یعنی تراز واحد الکترونیکی از بقیه واحدهای شهرستانم پایین تره؟؟؟؟؟؟؟من تمام امیدم به واحد الکترونیکیه...من تراز نرم افزارم ۴۸۰۰ هست و اختصاصی -۵% زدم شما میدونید تراز هوشم با اختصاصی ۰%چقدر بالا میاد تروخدا جواب بدیییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فک میکنم شما به احتمال بالای ۵۰ % واحد الکترونیکی قبولید . چون نسبت به پارسال هم ظرفیت نرم افزار بالا تر رفته و خیلی از دانشگاهها توی همین تکمیل ظرفیت اولین باره که دارن در رشته نرم افزار پذیرش میکنن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Talnetir
ارسال: #۳۰۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ق.ظ)navidghanad نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ق.ظ)Talnetir نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)navidghanad نوشته شده توسط:  از اونجایی که همه عزیزان استرس دارن تا نتیجه ها بیاد یک نمونه کارنامه تکمیل ظرفیت بهمن پارسال رو میذارم . ایشاالله بتونه به کاهش استرس کمک کنه چون نمره قبولی بعضی از واحد ها ۱۰۰۰ تا کاهش پیدا کرده بود

چطوریه؟
کل رشته های شاخه مهندسی کامپیوتر از نرم ، هوش ، ونرم افزار رو میتونسین انتخاب کنین .

(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ)zsalehiz نوشته شده توسط:  بچه ها یعنی تراز واحد الکترونیکی از بقیه واحدهای شهرستانم پایین تره؟؟؟؟؟؟؟من تمام امیدم به واحد الکترونیکیه...من تراز نرم افزارم ۴۸۰۰ هست و اختصاصی -۵% زدم شما میدونید تراز هوشم با اختصاصی ۰%چقدر بالا میاد تروخدا جواب بدیییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فک میکنم شما به احتمال بالای ۵۰ % واحد الکترونیکی قبولید . چون نسبت به پارسال هم ظرفیت نرم افزار بالا تر رفته و خیلی از دانشگاهها توی همین تکمیل ظرفیت اولین باره که دارن در رشته نرم افزار پذیرش میکنن

خدا کنه مرسی ...به نظرتئن با مدرک الکترونیکی میتئنم بعدا دکترا شرکت منظور از پایان نامه نداره یعنی چی؟؟؟؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۹,۶۱۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۳۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۹۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۰۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۰۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۴۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۹۴۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۱۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close