زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۸۱
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ
RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
(۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  آقا معلوم نیست نتایج کی میاد ؟
۲۸ یا شایدم ۳۰ دی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  آقا معلوم نیست نتایج کی میاد ؟
۲۸ یا شایدم ۳۰ دی

منبع خبری دارین یا باتوحه به سال هاس قبل گفتین؟

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۰
ارسال: #۱۸۳
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  آقا معلوم نیست نتایج کی میاد ؟
۲۸ یا شایدم ۳۰ دی

منبع خبری دارین یا باتوحه به سال هاس قبل گفتین؟
آره پارسال ۸ روز بعد از پایان ثبت نام تکمیل بهمن اعلام شد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasrolah
ارسال: #۱۸۴
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ق.ظ، توسط persiansoftware.)
دوستان با عرض خجالت بنده کلا ۲۳/۵ درصد زبان زدم. و بقیه دروس رو صفر زدم.آیا نرم افزار قبول میشم توی تکمیل ظرفیت؟ انتخاب های من به صورت زیر هستش :

ترتیب انتخاب رشته محل دانشگاهی
انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد نجف آباد - کد: ۱۵۰
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد شهرکرد - کد: ۱۳۳
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد میبد - کد: ۱۷۹
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد محلات - کد: ۲۰۰
انتخاب ۶) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد خمین - کد: ۲۶۲
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات خمین - کد: ۶۵۲
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد اراک - کد: ۱۲۱
انتخاب ۹) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد یزد - کد: ۱۰۵
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات یزد - کد: ۶۲۴

ممنون میشم بفرمایید نظراتتون رو
۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: radrad
ارسال: #۱۸۵
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ق.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)persiansoftware نوشته شده توسط:  دوستان با عرض خجالت بنده کلا ۲۳/۵ درصد زبان زدم. و بقیه دروس رو صفر زدم.آیا نرم افزار قبول میشم توی تکمیل ظرفیت؟ انتخاب های من به صورت زیر هستش :

ترتیب انتخاب رشته محل دانشگاهی
انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد نجف آباد - کد: ۱۵۰
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد شهرکرد - کد: ۱۳۳
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد میبد - کد: ۱۷۹
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد محلات - کد: ۲۰۰
انتخاب ۶) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد خمین - کد: ۲۶۲
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات خمین - کد: ۶۵۲
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد اراک - کد: ۱۲۱
انتخاب ۹) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد یزد - کد: ۱۰۵
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات یزد - کد: ۶۲۴

ممنون میشم بفرمایید نظراتتون رو
سلام میشه رتبه قبولیتون رو هم بگید؟
۱
۰
ارسال: #۱۸۶
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط Breeze.)
من نمی خواستم چیزی بگم اما نتونستم.
پیشاپیش معذرت می خوام از همه ی دوستان امیدوارم سوء تفاهم و سوء برداشت نشه

من نمی دونم چرا یکسری از دوستان با وجود ضعف شدیدی که در درس دارن اینقدر اصرار دارن که قبول بشن ؟
درسته اینجا جامعه مجازیه و کسی کسی رو نمی شناسه و آبروی یکسری ها ظاهرا حفظ میشه اما تو رو خدا یه کم رعایت کنید . آخه وقتی خودتون هم می دونید احتمال قبولیتون خیلی کمه چرا میاید و این جا عنوان میکنید و باعث میشید ارزش دانشگاه آزاد اینقدر بیاد پایین ؟؟؟
به خدا به پیر به پیغمبر اینجا تنها بچه های آزاد دوقوزآباد نمیان بچه های فوق العاده قوی و از دانشگاههای فوق معتبر دولتی هم میان وقتی میبینن یکسری ها اینقدر دانشگاه آزاد رو بی ارزش میدونن که با تراز ۴۰۰۰ و خوردی و یا درصدای داغون اینجا میان می پرسن که ما قبول میشیم یا نه ، این واقعا خیلی زشته !
والله بالله قبول شدن آزاد اینقدرها هم راحت نیس که یکسری ها فکر میکنن . اونایی که با تراز داغون و ترکیده میان و ادعا دارن که حتی شده یه دانشگاه تو دوقوزآباد سُفلا ( عُلیا نه ها.... سُفلا !!! ) قبول بشن ، بعد ۲ سال دیگه به همین راحتی که قبول شدن بدون حتی یه جلسه دفاع تز ناقابل و خیلی آبکی فارغ التحصیل بشن و بعد بیان تو بازار کار و ادعاشون رو یکی می خواد جمع کنه !!!

آخه انصافه کسی که رفته سر جلسه نشسته و یه کیک خورده و اومده الان حقشه قبول بشه ؟؟!!

آخه دوست عزیزم ، آقا یا خانوم گل .. تو رو خدا سعی کنید همیشه تنها به شانستون اکتفا نکنید . یه کم هم برای چیزی که می خواید به دست بیارید زحمت بکشید . قطعا چیزی که با زحمت به دست بیاد خیلی شیرین تر و با ارزش تره ..بابا تو رو جون هر کی دوست دارید یه کم تلاش کنید بخدا هیچ جا نشده کسی تلاش کنه و بی نتیجه بمونه ..
حتی اگه یکسال هم پشت کنکور موندید هیچی نمیشه .. زمین به آسمون نمیرسه به خدا .. ولی بزارید ارزش کار دیگران لااقل حفظ بشه . شما هم قبول میشید فقط یه کم تلاش کنید .
بازم ممنون و امیدوارم همه موفق باشید .
یاحق

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۱۲
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , milad moghaddasi , Maryam-X
ارسال: #۱۸۷
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  من نمی خواستم چیزی بگم اما نتونستم.
پیشاپیش معذرت می خوام از همه ی دوستان امیدوارم سوء تفاهم و سوء برداشت نشه

من نمی دونم چرا یکسری از دوستان با وجود ضعف شدیدی که در درس دارن اینقدر اصرار دارن که قبول بشن ؟
درسته اینجا جامعه مجازیه و کسی کسی رو نمی شناسه و آبروی یکسری ها ظاهرا حفظ میشه اما تو رو خدا یه کم رعایت کنید . آخه وقتی خودتون هم می دونید احتمال قبولیتون خیلی کمه چرا میاید و این جا عنوان میکنید و باعث میشید ارزش دانشگاه آزاد اینقدر بیاد پایین ؟؟؟
به خدا به پیر به پیغمبر اینجا تنها بچه های آزاد دوقوزآباد نمیان بچه های فوق العاده قوی و از دانشگاههای فوق معتبر دولتی هم میان وقتی میبینن یکسری ها اینقدر دانشگاه آزاد رو بی ارزش میدونن که با تراز ۴۰۰۰ و خوردی و یا درصدای داغون اینجا میان می پرسن که ما قبول میشیم یا نه ، این واقعا خیلی زشته !
والله بالله قبول شدن آزاد اینقدرها هم راحت نیس که یکسری ها فکر میکنن . اونایی که با تراز داغون و ترکیده میان و ادعا دارن که حتی شده یه دانشگاه تو دوقوزآباد سُفلا ( عُلیا نه ها.... سُفلا !!! ) قبول بشن ، بعد ۲ سال دیگه به همین راحتی که قبول شدن بدون حتی یه جلسه دفاع تز ناقابل و خیلی آبکی فارغ التحصیل بشن و بعد بیان تو بازار کار و ادعاشون رو یکی می خواد جمع کنه !!!

آخه انصافه کسی که رفته سر جلسه نشسته و یه کیک خورده و اومده الان حقشه قبول بشه ؟؟!!

آخه دوست عزیزم ، آقا یا خانوم گل .. تو رو خدا سعی کنید همیشه تنها به شانستون اکتفا نکنید . یه کم هم برای چیزی که می خواید به دست بیارید زحمت بکشید . قطعا چیزی که با زحمت به دست بیاد خیلی شیرین تر و با ارزش تره ..بابا تو رو جون هر کی دوست دارید یه کم تلاش کنید بخدا هیچ جا نشده کسی تلاش کنه و بی نتیجه بمونه ..
حتی اگه یکسال هم پشت کنکور موندید هیچی نمیشه .. زمین به آسمون نمیرسه به خدا .. ولی بزارید ارزش کار دیگران لااقل حفظ بشه . شما هم قبول میشید فقط یه کم تلاش کنید .
بازم ممنون و امیدوارم همه موفق باشید .
یاحق

دوست عزیزم مرسی از سخنان گهر بارتون ...
اما یک نکته ای خدمتتان عرض کنم... هیچوقت سوال کردن عیب نیست... خود من که میبینید درصدم اینه, توی دوره کاردانی و کارشناسی رتبه دو رقمی داشتم, اونم توی کنکور سراسری نه آزاد.تنها دلیلی که الان اینجوری شده وضعیتم اینه که حتی دوره کارشناسی هم به دلیل مشکلات مالی کلاس نمیتونستم برم و همیشه سر کار بودم و بعد از ۳ سال دوری از درس , به قول شما, بدون تلاش اومدم و شرکت کردم و این شد درصدهام.پس عزیزم فکر نکنید که خدای نکرده بچه هایی که درصدهاشون کمه صرفا برای کیک سر جلسه حضور پیدا کردن.امروز به این نتیجه رسیدم که به دلیل این سو تفاهم ها , دیگه پستی نزارم و سوالی نکنم.
باز هم از وقتی که گذاشتین و این مطالب را نوشتید تشکر میکنم.

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , hadirr
ارسال: #۱۸۸
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط Breeze.)
(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ)persiansoftware نوشته شده توسط:  دوست عزیزم مرسی از سخنان گهر بارتون ...
اما یک نکته ای خدمتتان عرض کنم... هیچوقت سوال کردن عیب نیست... خود من که میبینید درصدم اینه, توی دوره کاردانی و کارشناسی رتبه دو رقمی داشتم, اونم توی کنکور سراسری نه آزاد.تنها دلیلی که الان اینجوری شده وضعیتم اینه که حتی دوره کارشناسی هم به دلیل مشکلات مالی کلاس نمیتونستم برم و همیشه سر کار بودم و بعد از ۳ سال دوری از درس , به قول شما, بدون تلاش اومدم و شرکت کردم و این شد درصدهام.پس عزیزم فکر نکنید که خدای نکرده بچه هایی که درصدهاشون کمه صرفا برای کیک سر جلسه حضور پیدا کردن.امروز به این نتیجه رسیدم که به دلیل این سو تفاهم ها , دیگه پستی نزارم و سوالی نکنم.
باز هم از وقتی که گذاشتین و این مطالب را نوشتید تشکر میکنم.

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
دوست عزیزم . بنده عرض کردم به هیچ عنوان قصد توهین به هیچ کس رو نداشتم . حرفای من کاملا کلی بود نه مختص به شما ...اگه حرفای من باعث سوء برداشت شما شده من همینجا عذر خواهی میکنم .
درسته حرف شما ۱۰۰% منطقی و متین . سوال پرسیدن عیب نیست . اما مصلحت اندیشی خیلی نکته ی مهمی هستش . من نگفتم سوال نپرسید عرض کردم چیزی که کاملا مشخص و واضحه اگه بیان بشه فقط باعث لوث شدن اصل موضوع میشه .
اینکه بعد از ۳ سال تصمیم به درس گرفتید خیلی خوبه بهتون تبریک میگم .
منظور من از نوشتن پست قبلیم فقط این بودش که یکسری حرفا فقط باعث میشه دید عمومی نسبت به اصل موضوع به یک دید بد تغییر جهت بده . همین!

این موضوع بار اول نیست که در مانشت مطرح میشه قطعا بار آخر هم نخواهد بود . اما چه خوبه که یه کم دیدمون رو عوض کنیم فکر نکنیم که هر کسی هر چی بیان کرد خدای نکرده از سر دشمنی هستش و یا زبونم لال با کسی پدر کشتگی داره .. نه والله اینجوری نیست ..
برای شما آرزوی موفقیت ، سلامتی و خوشبختی دارم .
بازم اگه حرفام باعث سوء تفاهم شد عذر می خوام .

۷
۹
ارسال: #۱۸۹
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط reza_shadow.)
حالا شما که درس خوندی دنیارو متحول کردی ؟!
فکر کردید هر کی کنکور رتبش خوب شه دیگه حرف اول و اخر رو می زنه!!!؟؟؟؟
بعدشم طرف داره پول می ده مفتی که نمی ره دانشگاه خیلی هم دلشون بخواد قبولش کنن
۶
۱۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , Mänu
ارسال: #۱۹۰
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ ب.ظ
تا اونجا که عقل و منطق میگه من حرف بدی نزدم . چندین بار هم گفتم امیدوارم سوء تفاهم نشه . چندین بار هم لفظا معذرت خواهی کردم .
وقتی برخورد محترمانه رو اینجوری جواب میدید ترجیح میدم ساکت بمونم .
برای مملکتی که قشر تحصیل کرده اش تا این حد بی منطق هستش فقط میشه اظهار تاسف کرد.
هر کاری دوست دارید بکنید . براتون آرزوی موفقیت میکنم .
انشالله همون جوری که میخواید بشه .
در برابر یکسری افراد سکوت بهترین جوابه .
شاد باشید.

۹
۵
ارسال: #۱۹۱
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ ب.ظ
سلام ایا با۵۳۴۰ می شه بوئین زهرا قبول شد
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۲
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  تا اونجا که عقل و منطق میگه من حرف بدی نزدم . چندین بار هم گفتم امیدوارم سوء تفاهم نشه . چندین بار هم لفظا معذرت خواهی کردم .
برای مملکتی که قشر تحصیل کرده اش تا این حد بی منطق هستش فقط میشه اظهار تاسف کرد.
شاد باشید.

سلام دوست عزیز بچه ها که نمیگن دانشگاه ازاد بده خوب ولی بی انصافی نکنید که میگید امتحان دادانش سخته نه سخت نیست یکی از اشنا هتای ما با رتبه ۵۰۰۰ هزار علوم تحقیقات تبریز که باورم نمیشد برا معماری قبول شد کسی که بلد نیست تو اینترنت جستجو کنه خوب بخاطر دوستان اعتراض کردن شما که قزوین میخونی شاید اونجا سخت باشه ولی جاهای دیگه نه دانشجو کم ولی پذیرش زیاد پس اول جستجو کنید بعدش اینجا لب به سخن بفرمایید
با تشکر
۲
۵
ارسال: #۱۹۳
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  تا اونجا که عقل و منطق میگه من حرف بدی نزدم . چندین بار هم گفتم امیدوارم سوء تفاهم نشه . چندین بار هم لفظا معذرت خواهی کردم .
شاد باشید.

مرسی دوست عزیزم.همه دوستان و حتی خود شما هم میدونید که دانشگاه آزاد میزان ظرفیتی که داره فوق العاده بیشتر از دولتی هستش و دوستانی که سوال میکنن فقط میخوان نظر بقیه رو بدونند.بازهم از صحبت هایی که کردین ممنونم.

انشاالله شما هم موفق باشید.Heart
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۱۹۴
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ق.ظ
دانشجو اگه دانشجو باشه مهم نیست کجا درس بخونه من ادم میشناسم با مدرک کاردانی در رشته کامپیوتر که صدتا دکتر و پرفسور هم به پاش نمیرسن نابغه به تمام معنا در زمینه کامپیوتر بود جالبه بدونین معدل کاردانیش ۱۳ بود کلا با درس خوندن حال نمی کرد اخرین خبری هم که ازش دارم دوتام می گفتن الان جذب یه شرکت خارجی شده از ایران رفته اونم با مدرک کاردانی معدل ۱۳!!!!
پس نیاین بگین اگه تراز یکی ۴۰۰۰ پس دانشجو ضعیفی هست خیلی ها هستن به شدت استرسی هستن سر امتحان گند میزنن خیلی ها هم هستن اهل درس نیستن و به قول معروف اهل عملن اچار بدستن اعصاب حساب دیفرانسیل ندارن اتفاقا سیستم دانشگاه ازاد بسیار بسیار از دانشگاه های دولتی در جذب دانشجو بهتره ولی متاسفانه کیلویی نمره دادن بعضی استادا تو این دانشگاه وجهه اون رو خراب کرده در دانشگاه باید تا مقطع دکترا به روی همه باز باشه باید خروجیشو ببندن و اینقدر سخت گیری کنن که نصف دانشجوهایی که هوای ارشد به سرشون زده عشقی اومدن دانشگاه همون ترم های اول بیخیال بشن انصراف بدن برن نه اینکه جلو ورودشون به دانشگاه رو بگیرن اینو بدونین همیشه نابغه ها و کسانی که دنیا رو تکون میدن بین همین بچه تنبل هایی که به عشق کیک میرن سر جلسه امتحان هستن
۱۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: vahid2068 , rahil_free , hadirr , سجاد۶۷ , loco , reza_shadow , موج ارامش , Mänu , mmd2009 , fati_mah , arshad2013
ارسال: #۱۹۵
۲۱ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)maskot نوشته شده توسط:  دانشجو اگه دانشجو باشه مهم نیست کجا درس بخونه من ادم میشناسم با مدرک کاردانی در رشته کامپیوتر که صدتا دکتر و پرفسور هم به پاش نمیرسن نابغه به تمام معنا در زمینه کامپیوتر بود جالبه بدونین معدل کاردانیش ۱۳ بود کلا با درس خوندن حال نمی کرد اخرین خبری هم که ازش دارم دوتام می گفتن الان جذب یه شرکت خارجی شده از ایران رفته اونم با مدرک کاردانی معدل ۱۳!!!!
پس نیاین بگین اگه تراز یکی ۴۰۰۰ پس دانشجو ضعیفی هست خیلی ها هستن به شدت استرسی هستن سر امتحان گند میزنن خیلی ها هم هستن اهل درس نیستن و به قول معروف اهل عملن اچار بدستن اعصاب حساب دیفرانسیل ندارن اتفاقا سیستم دانشگاه ازاد بسیار بسیار از دانشگاه های دولتی در جذب دانشجو بهتره ولی متاسفانه کیلویی نمره دادن بعضی استادا تو این دانشگاه وجهه اون رو خراب کرده در دانشگاه باید تا مقطع دکترا به روی همه باز باشه باید خروجیشو ببندن و اینقدر سخت گیری کنن که نصف دانشجوهایی که هوای ارشد به سرشون زده عشقی اومدن دانشگاه همون ترم های اول بیخیال بشن انصراف بدن برن نه اینکه جلو ورودشون به دانشگاه رو بگیرن اینو بدونین همیشه نابغه ها و کسانی که دنیا رو تکون میدن بین همین بچه تنبل هایی که به عشق کیک میرن سر جلسه امتحان هستن

نگاه کنید، اولا این موارد استثنا هستن، بعد اینکه شما میگید توی محل کار نیروی خیلی خوبیه، دلیل بر این نمیشه که بگیم توی دانشگاه دانشجوی درس خونی بوده یا اینکه با تراز ۴۰۰۰، کنکورش رو خوب داده و باید بره ارشد!!!
خود شما اگه دو بار کنکور داده باشی دیدی که، وقتی ترازت ۱۰۰۰ تا رفته بالا، واقعا نسبت به قبل، معلومات "درسیت" توی اون مواد امتحانی هم بیشتر شده.
اینجور نیست که شما با یک معلومات درسی، تراز امسالت بشه ۶۰۰۰، سال بعد بشی ۷۰۰۰ !!!

ابلیسِ پیروزِ مست، سور عزای ما را بر سفره نشسته است
خدای را، در پستوی خانه نهان باید کرد ...
۳
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۴۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۲۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۵۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close