زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۳۶
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ق.ظ
RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ق.ظ)goodcrazygirl69 نوشته شده توسط:  بچه ها تورو خدا میشه یکی به این چندتا سوالم جواب بده؟ایشااله خدا خیرتون بده از هرجا میخواین قبول شین فقط یکم منو راهنمایی کنید؟!
۱-من امسال یعنی سال ۹۳ میخوام کنکور ازاد ثبت نام کنم میدونین ثبت نامش کیه ؟
۲ -این خرید کارت تکمیل ظرفیت اینا قضیش کیه منم الان باید بگیرم؟
۳-اینکه علوم تحقیقات تبریز نرم افزار میخوام قبول شم به نظرتون از الن تا کنکور روزی چند ساعت بخونم خوبه؟؟میدونم کیفیت مطالعه مهم تره ولی یا چیز تقریبی بگین
۴-سعی کنم همه کتابارو یه دور بخکنم یا بعضیارو حذف کنم کنم رو بقیه تمرکز کنم؟چه درسایی رو واسه تمرکز توصیه میکنید؟
هرکی جواب این سوالا رو بده و کمکم کنه به حق ۵ تن ایشاللا خدا هم کمکش کنه
ثبت نام کنکور بهمن ماه(از ۳۰ دی) و بعد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت هست.تکمیل ظرفیتم الانه و برای کسایی هست که تو کنکور ۹۲ شرکت کردن .شما از الان وقت کافی دارین تا همه ی دروس رو بخونین کنکور هم توی خردادِ ولی اگه میخواین بعضیا رو بخونین دروسی که ضریبشون بالاتره تو اولویتن( ضریبها را تو دفترچه اعلام میکنن و ممکنه تغییر بدن).ساعت مطالعه هم به فرد بستگی داره .شما بهتره برنامه ریزی کنین که توی یه روز چه مقدار بخونین و بعد طبق سرعت مطالعتون زمان تعیین کنید .اگه سرعتتون بالاست روزی ۴-۵ ساعت کافییه
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۷
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ق.ظ، توسط majidh.)
سلام دوستان من ترازم تو گرایش نرم افزار شده ۵۲۹۰ سهمیه بسیج هم دارم آیا تو دانشگاه های بابل ساری آمل شانس قبولی دارم؟
تورو خدا منو از استرس در بیارید.
با تشکر
۱
۴
ارسال: #۱۳۸
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۸ ق.ظ)majidh نوشته شده توسط:  سلام دوستان من ترازم تو گرایش نرم افزار شده ۵۲۹۰ سهمیه بسیج هم دارم آیا تو دانشگاه های بابل ساری آمل شانس قبولی دارم؟
با تشکر

دوست عزیز به نظر من شانست با سهمیه بالای ۹۰% هستش
۱
۰
ارسال: #۱۳۹
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ق.ظ
سلام، به نظر شما با تراز ۵۰۰۸ نرم افزار امیدی به قبولی تو واحدهای ساری، بابل، آمل یا پردیس ساری هست؟!!
۲
۰
ارسال: #۱۴۰
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۸ ق.ظ)majidh نوشته شده توسط:  سلام دوستان من ترازم تو گرایش نرم افزار شده ۵۲۹۰ سهمیه بسیج هم دارم آیا تو دانشگاه های بابل ساری آمل شانس قبولی دارم؟
با تشکر

ببخشین اونوخ این سهمیه بسیج دیگه از چه نوعشه ؟!!!!Blush

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad , ایزدی
ارسال: #۱۴۱
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط vahid2068.)
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۸ ق.ظ)majidh نوشته شده توسط:  سلام دوستان من ترازم تو گرایش نرم افزار شده ۵۲۹۰ سهمیه بسیج هم دارم آیا تو دانشگاه های بابل ساری آمل شانس قبولی دارم؟
با تشکر

یه تعداد داوطلب که بسیجی فعال دارن شانس قبولیشون حتی با درصدهای کمتر از یه عده که بسیجی فعال ندارن ،به نسبت قابل توجهی بالا میره.تازه سربازیشونم می افتند شهر خودشون از صبح تا ظهر خدمت می کنن و ناهار رو هم خونه ی خودشونن و از دستپخت مامانشون لذت میبرند تازه کلی هم کسری دارند.تازه توی استخدام هم سهمیه دارن(به همین ترتیبی که عرض کردم تقریبا همه جا) .
خدایا شکرت که من بسیجی نیستم .Dodgy
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , ایزدی , سجاد۶۷
ارسال: #۱۴۲
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۸ ق.ظ)majidh نوشته شده توسط:  سلام دوستان من ترازم تو گرایش نرم افزار شده ۵۲۹۰ سهمیه بسیج هم دارم آیا تو دانشگاه های بابل ساری آمل شانس قبولی دارم؟
با تشکر

یه تعداد داوطلب که بسیجی فعال دارن شانس قبولیشون حتی با درصدهای کمتر از یه عده که بسیجی فعال ندارن ،به نسبت قابل توجهی بالا میره.تازه سربازیشونم می افتند شهر خودشون از صبح تا ظهر خدمت می کنن و ناهار رو هم خونه ی خودشونن و از دستپخت مامانشون لذت میبرند تازه کلی هم کسری دارند.تازه توی استخدام هم سهمیه دارن(به همین ترتیبی که عرض کردم تقریبا همه جا) .

دقیقا ۳ سال پیش که سطح قبولی ترازها خیلی از امسال بالاتر بود یکی از دوستان بنده با تراز ۵۳۰۰ و سهمیه بسیج قبول شد در صورتی که اون موقع ها ۵۷۰۰ هم جایی قبول نمی شد .
۲
۰
ارسال: #۱۴۳
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ب.ظ
ســـــــــلام
بچه ها مانشت میشه یکی به این چند تا از سوالاتم جواب بده؟
این واحد الکترونیک دانشگاه آزاد چیه ؟ همون دانشگاه مجازیه
مدرکش معتبره ؟
شهریه اش ؟
کسی از دوستان اونجا خونده ؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۴
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ)overactive نوشته شده توسط:  سلام، به نظر شما با تراز ۵۰۰۸ نرم افزار امیدی به قبولی تو واحدهای ساری، بابل، آمل یا پردیس ساری هست؟!!
دوست عزیز من که با تراز ۵۴۹۰ امیدی به قبولی امسال ندارم اگه پارسال بود همه قبول بودیم ولی امسال بعید می دونم تراز ها رو پایین بیارن برا مثال تراز دانشگاه های خمین و میبد که تقریبا هم درجه همین ساری و بابل و امل هستن تو مرحله اول تکمیل ظرفیت ثابت موند تو مهر هم که تکمیل ظرفیت به اون صورت انجام نشد همه موندن برا بهمن به قول دوستان سهمیه بسیج هم نداریم دلمون خوش باشهBig Grin
ولی اگه ثبت نام نکردی حتما اینکار رو بکن دانشگاه ازاد حساب کتاب نداره اینا فکر کنم چند برابر سقفی که وزارت علوم براشون تعیین می کنه دانشجو می گیرن
۱
۲
ارسال: #۱۴۵
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ)maskot نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ)overactive نوشته شده توسط:  سلام، به نظر شما با تراز ۵۰۰۸ نرم افزار امیدی به قبولی تو واحدهای ساری، بابل، آمل یا پردیس ساری هست؟!!
دوست عزیز من که با تراز ۵۴۹۰ امیدی به قبولی امسال ندارم اگه پارسال بود همه قبول بودیم ولی امسال بعید می دونم تراز ها رو پایین بیارن برا مثال تراز دانشگاه های خمین و میبد که تقریبا هم درجه همین ساری و بابل و امل هستن تو مرحله اول تکمیل ظرفیت ثابت موند تو مهر هم که تکمیل ظرفیت به اون صورت انجام نشد همه موندن برا بهمن به قول دوستان سهمیه بسیج هم نداریم دلمون خوش باشهBig Grin
ولی اگه ثبت نام نکردی حتما اینکار رو بکن دانشگاه ازاد حساب کتاب نداره اینا فکر کنم چند برابر سقفی که وزارت علوم براشون تعیین می کنه دانشجو می گیرن
تراز که ۱۰۰ درصد پایین میاد حالا چقدر دیگه خدا میدونه
یکی از دلایلی که تراز مرحله اول تکمیل ظرفیت ثابت موند این بود که توی همون قبولی های شهریور تراز رو نسبت به پارسال ۲۰۰ تا ۳۰۰ آورده بودن پایین(میتونید به کارنامه های شهریور پارسال نگاه بیندازین).
۱
۰
ارسال: #۱۴۶
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ
سلام دوستان

من با تراز ۵۰۱۹ این انتخای رو انجام دادم به نظر شما قبول می شم ؟Huh

علوم و تحقیقات گیلان
بوئین زهرا
بابل
علوم و تحقیقات آبت الله آملی
ساری
علوم و تحقیقات مازندران
زنجان
علوم و تحقیقات زنجان
علوم و تحقیقات اردبیل
گرمی
۲
۰
ارسال: #۱۴۷
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ
سلام
دوستان ایا میشه از دانشگاه پردیس به دانشگاه ازد یه شهر دیگه انتقالی گرفت؟؟؟
خواهشا اگه کسی میدونه فورا جواب بده
۰
۰
ارسال: #۱۴۸
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ، توسط aatwo.)
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ)mohammad_god نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
با تشکر

دقیقا ۳ سال پیش که سطح قبولی ترازها خیلی از امسال بالاتر بود یکی از دوستان بنده با تراز ۵۳۰۰ و سهمیه بسیج قبول شد در صورتی که اون موقع ها ۵۷۰۰ هم جایی قبول نمی شد .

بسجی ها همه جا قبولند یا باید پولدار بود بری اروپا و آمریکا یا تو ایران پارتی (بسیجی) داشته باشی دیگه مشکلت حله

چقدر بعضی ها با افتخار میگن سهمیه داریییییییییییییییییییییییییییییم

!!!!!!!!!!!!!!!!

drink 8 glasses of water a day

۸
۰
ارسال: #۱۴۹
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)radrad نوشته شده توسط:  سلام
دوستان ایا میشه از دانشگاه ازاد پردیس به دانشگاه ازد یه شهر دیگه انتقالی گرفت؟؟؟

خواهشا یکی جواب منم بدههههههههههههههههههههConfused
۱
۰
ارسال: #۱۵۰
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)radrad نوشته شده توسط:  سلام
دوستان ایا میشه از دانشگاه پردیس به دانشگاه ازد یه شهر دیگه انتقالی گرفت؟؟؟
باید بر اساس جدول همطرازی دانشگاهها آزاد عمل کنید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: radrad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۸۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۹۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۲ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close