زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ارسال: #۷۶
۱۰ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ
دوستان من نمره ی ترازم توی یکی از شهر ها از نمره ی تراز آخرین نفری که توی مهر ماه قبول شده بیشتره.ولی اون موقع اون شهر رو انتخاب نکرده بودم.الان توی تکمیل ظرفیت اون رشته شهر رو انتخاب کردم.آیا بالا بودن تراز من از تراز آخرین فرد قبول به این معنیه که من توی تکمیل ظرفیت بهمن حتما حتما اونجا قبول میشم؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ق.ظ
این یه انتخاب دیگه ربطی به مهر نداره فکر کنم

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۱
۰
ارسال: #۷۸
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ق.ظ، توسط hps.)
RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
(۱۰ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  از دوستان کسی میدونه تراز آخرین نفر قبولی واحد زنجان پارسال در تکمیل ظرفیت دوم (بهمن ماه) چقدر بوده؟
من کارنامه ها رو نگاه کردم ولی تراز زنجان رو در تکمیل ظرفیت پارسال نندیدم.ممنون میشم اگه کسی جواب بده

سلام ۵۲۱۹

یه چیزی که امسال به ضررمون شده اینه که سال پیش یه سری رو توی تکمیل ظرفیت اول گرفتن شانس اونایی که ترازهای پایینی داشتن بیشتر بود اما امسال چون مهر دانشگاه ها تکمیل اعلام نکردن همه موندن واسه این تکمیل ظرفیت و من فکر می کنم متاسفانه زیاد ترازها پایین نمیاد و امید قبولیمون کمتره Sad
۱
۰
ارسال: #۷۹
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
خواهشا جواب بدید با ۵۶۲۰ قزوین نرم قبول میشم تو رخداااااااااااااااااااااااااا
Sad
۱
۰
ارسال: #۸۰
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ب.ظ
با سلام و خسته نباشید!!
من در مرحله اول علوم وتحقیقات اصفهان قبول شدم ، بعد چون بچه یزد بودم تکمیل ظرفیت زدم واحد یزد و قبول شدم و رفتم ثبت نام و کلاس و حالا میتونم تو این تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟ و بزنم علوم و تحقیقات یزد؟
۰
۳
ارسال: #۸۱
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ)ahmviva نوشته شده توسط:  خواهشا جواب بدید با ۵۶۲۰ قزوین نرم قبول میشم تو رخداااااااااااااااااااااااااا
Sad

به نظر من احتمالش کمه.ولی هیچ چیز معلوم نیست.امسال همه چی بهم خورده و هیچ چی مثل پارسال نیست.باید امید داشت و دید چی پیش میاد .امیدوارم موفق باشی Shy
۱
۱
ارسال: #۸۲
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ب.ظ
دانشگاه اراک،اشتیان و قزوین کدومش بهتره؟
البته تو رشته معماری کامپیوتر
۱
۰
ارسال: #۸۳
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  دانشگاه اراک،اشتیان و قزوین کدومش بهتره؟

قزوین که عالیه
اراک هم سطح علمی بالایی داره
آشتیانو نمی دونم فقط می دونم خیلی به شهر اراک نزدیکه
من قزوین رو نزدم چون ترازم ۵۶۱۷ هست فکر کردم نمی تونم قبول بشم.عوضش آشتیان و اراک رو زدم.
۲
۰
ارسال: #۸۴
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  دانشگاه اراک،اشتیان و قزوین کدومش بهتره؟

قزوین که عالیه
اراک هم سطح علمی بالایی داره
آشتیانو نمی دونم فقط می دونم خیلی به شهر اراک نزدیکه
من قزوین رو نزدم چون ترازم ۵۶۱۷ هست فکر کردم نمی تونم قبول بشم.عوضش آشتیان و اراک رو زدم.

میشه اولویت هایی که زدین رو بگید؟
۰
۰
ارسال: #۸۵
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط vaka.)
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ب.ظ)Imehrdad نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید!!
من در مرحله اول علوم وتحقیقات اصفهان قبول شدم ، بعد چون بچه یزد بودم تکمیل ظرفیت زدم واحد یزد و قبول شدم و رفتم ثبت نام و کلاس و حالا میتونم تو این تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟ و بزنم علوم و تحقیقات یزد؟
سلام......
آخه دوست عزیز تراز یزد و علوم و تحقیقاتش که از علوم و تحقیقات اصفهان کمتره.پس چرا شما که بچه یزدی،همون زمان انتخاب رشته برای آزمون،اول یزد و علوم و تحقیقاتش را نزدی و اصفهان را زدی؟

به خدا من اگر جای مسئولان دانشگاه آزاد بودم اولا هزینه کارت اعتباری ثبت نام را دو-سه برابر کارت اعتباری ثبت نام آزمون می کردم که هرکس واقعا می خواد بره دانشگاه بیاد و تکمیل شرکت کنه و الکی کارت اعتباری نگیره و ثانیا کسانی که در مرحله اعلام نتایج و تکمیل اول قبول شدند و نرفتند ثبت نام را از ثبت نام در مرحله دوم تکمیل ظرفیت محروم می کردم.
خب کسانی که مرحله اعلام نتایج قبول شدن استثنا هستند در صورتی که مثلا دولتی یا غیرانتفاعی قبول شده باشن و بخوان برن اونجا ثبت نام کنند چون نتایج دولتی و آزاد را با هم می زنند.ولی برای تکمیل ظرفیت کسی باید شرکت کنه که واقعا می خواد بره دانشگاه.حتی اگر می خواد هر ۱۰تا انتخاب را انجام بده واقعا اگر هر کدوم را قبول شد بره ثبت نام نه اینکه بگه انتخاب های آخر مثلا شهر دور می زنم و اگه قبول بشم نمی رم.

یه راهکار دیگه ای هم که هست اینه که مرکز آزمون زمانی که از واحدها ظرفیتشون را می پرسه زمان اعلام نتایج دو برابر ظرفیت را برای هر واحد بصورت ذخیره قبول کنه و در صورتی که ترازهای بالاتر نرفتند ثبت نام،ذخیره ها بتونند برن ثبت نام.پارسال تا حدودی این کار را انجام داد.امیدوارم امسال هم همینطور باشه.
good-wishes، در تاریخ ۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ویرایش شد
دوست گرامی خونسردیتون رو حفظ کنید .
شاید اعتراض شما به جا باشه اما با لفظ درست میتونید بیان کنید نه توهین .
هرکس شرایطی داره . ما که از دلیل اصلی کارهای همدیگه مطلع نیستیم
Smile

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr
ارسال: #۸۶
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ
معماری تبریز
معماری علوم تحقیقات آذربایجان شرقی
معماری اراک
معماری نجف اباد
نرم افزار علوم تحقیقات اردبیل
نرم افزار گرمی
معماری آشتیان
نرم افزار شبستر
معماری کرمان
معماری علوم تحقیقات کرمان
ترازم توی نرم افزار ۵۰۲۳
و توی معماری ۵۶۱۷
به نظرتون خوبه؟؟؟؟

زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است.
۱
۰
ارسال: #۸۷
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ب.ظ
سلام به همگی
من نمره کلم شده ۴۹۷۰
تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟
کجا بزنم؟
رشته ام نرم افزاره
۰
۰
ارسال: #۸۸
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط:  معماری تبریز
معماری علوم تحقیقات آذربایجان شرقی
معماری اراک
معماری نجف اباد
نرم افزار علوم تحقیقات اردبیل
نرم افزار گرمی
معماری آشتیان
نرم افزار شبستر
معماری کرمان
معماری علوم تحقیقات کرمان
ترازم توی نرم افزار ۵۰۲۳
و توی معماری ۵۶۱۷
به نظرتون خوبه؟؟؟؟

نرم افزارو نمیدونم. ولی معماریتون به نظرم خوبه...منم تبریزو دوست دارم ولی خیلی واسم دور میشه.
به امید قبولیShy
۲
۱
ارسال: #۸۹
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ)rostamkhani نوشته شده توسط:  سلام به همگی
من نمره کلم شده ۴۹۷۰
تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟
کجا بزنم؟
رشته ام نرم افزاره

به نظر من احتمال قبولیتون توی شهر های بزرگ مثل تهران و قزوین کمتره ولی شهر های کوچیک رو احتمالش هست که قبول بشین.منم ترازم توی نرم افزار مثل شماست که اردبیل و گرمی رو زدم چون خودمم اردبیلی هستم.امیدوارم موفق باشید

زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است.
۰
۰
ارسال: #۹۰
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ
یه سوالHuh
توی ازاد گزینش به این صورته که انتخاب اول همه رو چک میکنن بعد میرن سراغ انتخاب های دیگه؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۳۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۲۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۳۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close