زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دکتر هلاکویی - علل نداشتن پشتکار در انجام کارها

ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط bagherok.)
من آغازگری خوبی نیستم اما پایان دهنده خوبی هستم.

شرط اصلی و اساسی برنده شدن و مخصوصا موفقیت تداوم و استمراه.

روزی ۴ ساعت تو هررشته علمی بخونید یکی از بهترین متخصصین اون رشته در سرتاسر جهانید.
ولی تداوم مسله اصلیست.

شما وقتی یه تصمیم میگرید به درستی اوضاع رو ارزیابی نمیکنید.یعنی هزینه های یه کار رو، دردو رنج یه کار رو، وقت یه کار رو، انرژی یه کار رو با فایده هاش و سودش مقایسه نمیکیند.بعد اون رو در مقام مقایسه با ۱۰ تا کاره دیگه بگدارید. وبعد آخرکار به این نتیجه برسید که شما باید مثلا کتاب رو بخونیدو ...

نه اینکار رو نمیکنید شما از سر تفریخ و تفنن یه هدف قلابی برای خودتون درست میکنید.میخوام کتاب بخونم یا میخوام برم زبان یاد بگیرم ....

اما این کتاب موضوع جدی و اساسی و مسله اصلی و اساسی زندگی شما نیست. نتیجتا این رو از سر بازی وفقط مشغول بودن ویه جوری برای خودتون تعهد ایجاد کردن ، ازآعازم میدونید انجامش نمیدید ،انتخاب مکینید.
بعد به مجدد اینکه وارد کار شدید این اتفاق میافته. درد و رنج های اون کار شروع میشه و درنتیجه چون شما همیشه یه مقایسه ای با اوقات فراغت و لذتتون میتونید بکنید پس این درد و رنج ها ۲ یا ۳ برابر به نظر میرسه.نتیجتا ۲ تا فکر به سرتون میزنه.یکی اینکه برید سراغ یه کار دیگه یا اونجا بیخودی لذت اون کار رو زیاد میکنید درد کار رو کنم یا اینکه بی برنامه باشم حالا باشه برای بعد.
بنابراین علتش این هست که شما اون تداوم و استمرار رو ندارید.

من تصمیمی رو نمگیریم مگر اینکه علم ،اطلاع، مشورت ،تفکر رو انجام داده باشم و بهش عمل میکنم و سوالی هم نمیکنم.
مگر اینکه اینقدر جنبه بد و منفی و غلط بودن کار ا که اصلا به حساب نمیاوردم آشکار بشه که من بایستم.
درغیر اینصورت من نمیتونم توزندگیم یک تصمیمی بگیرم یه عملی رو شروع کنم بعد هی وسطش این پرسش رو بکنم که این کار درسته یا غلطه ،خوبه یا بده که این کار رو انجام بدم یا ندم .یه همچین کاری انسان رو تو زندگی از پار درمیاره.

هر گز آدما برنده و موفق در زندگیشون نمیشند اگر درست تصمیم نگیرند و کار رو به پایان و انجامش نرسونند.
این شرط بسیار مهمی است تو راز و رمز موفقیت. راز و رمز موفقیت در این هست که انسان کاری رو که شروع میکنه به آخر برسونه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهشاد , انرژی مثبت , tarane1992 , عزیز دادخواه , Good! , good-wishes , 8Operation , MoonRise , SaMiRa.e , pooyaa , atenaa , Amoojan , yahyazahedi , misagh01 , neilabak , mahtab69 , ف.ش , بنفشه , vesta , Doctorwho
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ق.ظ
مرسی زیبا بود...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: misagh01 , bagherok

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۲,۰۵۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۷۲۴ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۸۹ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۹۵۴ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۳۰۷ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۲۲۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۵۷ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۷۶۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۱۶۳ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۱۰۰ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close