زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ۲۵ درصد سوم it مدرسان

ارسال: #۱۶
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من توی این آزمون سیستم عاملو گند زدم. فکر کن ۵ تا غلط. گند زد به درصد تخصصیام( ۱۶% ) اگه تخصصیو خوب میزدم ۱ میشدمUndecided
کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟! هم پورانو خوندم هم مدرسان نمیدونم چرا اینطور شد؟! Huh

به این نمیگن گند زدن به این میگن کسب تجربه واسه کنکور اصلی هنوز فرصت واسه جبران هست هیچوقت نا امید نشو
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hoomanab , eh3@n
ارسال: #۱۷
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ)mahyar0011 نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من توی این آزمون سیستم عاملو گند زدم. فکر کن ۵ تا غلط. گند زد به درصد تخصصیام( ۱۶% ) اگه تخصصیو خوب میزدم ۱ میشدمUndecided
کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟! هم پورانو خوندم هم مدرسان نمیدونم چرا اینطور شد؟! Huh

به این نمیگن گند زدن به این میگن کسب تجربه واسه کنکور اصلی هنوز فرصت واسه جبران هست هیچوقت نا امید نشو

منم با نظرت موافقم اینا همش تجربه است پس باید جای این حرفا فقط فقط فقط تلاشمونو بیشتر کنیم به امید موفقیت همگیمون.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyar0011
ارسال: #۱۸
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ
رفیق یه جزوه ی تایپ شده دکتر حقیقت واسه os هست پیشنهاد میکنم حتما یه نگاهی بنداز بششششش جزوه ی مرگیههههههه...... من از ۶ تا سوال os 5 تا درست زدممممممم.

نادانی گفت: "گذشته و حالم را ضایع کرده ام" عاقلی گفت: "امّا اینده هنوز،سالم مانده است."Heart
۱
۲
ارسال: #۱۹
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ
RE: آزمون ۲۵ درصد سوم it مدرسان
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  رفیق یه جزوه ی تایپ شده دکتر حقیقت واسه os هست پیشنهاد میکنم حتما یه نگاهی بنداز بششششش جزوه ی مرگیههههههه...... من از ۶ تا سوال os 5 تا درست زدممممممم.

لینکشو اگه داری بدار ما هم استفاده کنیم مرد !Smile

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط navid_itboy.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه اون کتابایی که گفتی و خوندی یه دورم اینو بخونی مشتی راه می افتی دادا .میگن ویساشم هس .من اعتقادی به ویس و این ریختو پاچا ندارم.یه مقسمی خوندم یه این جزوه واقعا هم راضیم تا الان.بخون ایشالا قبولی داششششش گلممممم.

نادانی گفت: "گذشته و حالم را ضایع کرده ام" عاقلی گفت: "امّا اینده هنوز،سالم مانده است."Heart
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: hoomanab , takexpert
ارسال: #۲۱
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ ب.ظ
سلام دوستان مانشتی
بچه ها چرا سوال ۳۲ قسمت ب درسته؟؟؟
یک گراف همبند دارای n+1 یال هست اگر و فقط اگر دقیقا دو دور داشته باشد
من درکش نمیکنم چرا؟؟؟Huh
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ
توی این سوال هم قسمت ب غلطه هم قسمت ج با توجه به خود کتاب مدرسان.
قسمت ب هم اگه یه مربع با یه قطر رسم کنی شرط نقض میشه.
این آزمون سوالای اشتباه و غیر استانداردش نسبت به بقیه آزمونا بیشتر بود.
بالاخره هرجا ممکنه پیش بیاد حتی تو کنکور Smile

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ
مرسی نه که کسی در این مورد سوالی داشت گفتم شاید درسته ...

در مورد قسمت ج کتاب پوران همینو نوشته که درسته!!!!Huh
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ب.ظ
بچه ها ممکن اونایی که آزمون مدرسان میدن آزمون ۵۰ درصد و ۲۵ دوم مدرسان آی تی رو آپلود کنن؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط alijamali.)
لطفا آزمون های مدرسان و پاسخ ها را هم قرار دهید

Rolleyesلطفا سوال و پاسخ ها را هم قرار دهید با تشکر
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۴ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۱۷ ب.ظ
سلام
تایپیک ۲۵ ٪ چهارم بسته شده خواستم سوالمو اینجا بپرسم که تایپیک تکراری باز نکنم

دوستان سوال ۳۳ به چه صورت حل میشه ؟
و جواب ۳۴و۳۵ اشتباهه ؟
(از آزمون ۲۵ ٪ چهارم)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lotus

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۱۶۹ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۱۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۷۲ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۲۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۰۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۴۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۴۱۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۸۲۳ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۴۴۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۳۷۱ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close