زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زبان های برنامه سازی سیستم پرات ترجمه جعفرنژاد یا سالخورده

ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ب.ظ
بچه هایی که مدرسان آزمون میدن,زبان برنامه سازی کدوم کتابو میخونن؟متاسفانه کتاب برنامه سازی سیستم خود مدرسان منبع خوبی نیس,خیلی از سرفصلها تو کتاب نیس
من دنبال یه کتاب با منبع کامل میخواستم اما نمیدونم کدوم کتاب بهتره؟؟؟یکی راهنماییم کنه کدوم کتابو بگیرم بهتره؟ زبان های برنامه سازی سیستم پرات ترجمه جعفرنژاد یا سالخورده---کتاب راهیان ارشد خلیلی فر ---پوران پژوهش علیرضا خلیلیان یا کتابای پارسه و... هرکی ازاینا استفاده کرده میدونه کدومش منبع کاملتره بگه
البته میدونم منبع کنکور پرات اما من هرچی گشتم نتونستم از نت پیداش کنم حتی کتابفروشی شهرمون کتاب پرات نداشتن
لطفا زودتر راهنماییم کنید,ممنون

singleboy0123
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ب.ظ
RE: زبان های برنامه سازی سیستم پرات ترجمه جعفرنژاد یا سالخورده
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط:  بچه هایی که مدرسان آزمون میدن,زبان برنامه سازی کدوم کتابو میخونن؟متاسفانه کتاب برنامه سازی سیستم خود مدرسان منبع خوبی نیس,خیلی از سرفصلها تو کتاب نیس
من دنبال یه کتاب با منبع کامل میخواستم اما نمیدونم کدوم کتاب بهتره؟؟؟یکی راهنماییم کنه کدوم کتابو بگیرم بهتره؟ زبان های برنامه سازی سیستم پرات ترجمه جعفرنژاد یا سالخورده---کتاب راهیان ارشد خلیلی فر ---پوران پژوهش علیرضا خلیلیان یا کتابای پارسه و... هرکی ازاینا استفاده کرده میدونه کدومش منبع کاملتره بگه
البته میدونم منبع کنکور پرات اما من هرچی گشتم نتونستم از نت پیداش کنم حتی کتابفروشی شهرمون کتاب پرات نداشتن
لطفا زودتر راهنماییم کنید,ممنون

سلام دوست عزیز !
ترجمه سالخورده بسیار نامفهومه ( به نظر من) و ترجمه جعفر نژاد هم کمی نا روان است ولی از سالخورده بهتر است (البته من ترجمه ای بسیار قدیمی از سالخورده را مطالعه کردم). به نظر من از کتاب زبان اصلی پرات، چاپ آفست (Offset) استفاده کنید که هم ارزان است و هم در دسترس است.
من آفست این کتاب را ۲۰۰۰۰ تومان خریداری کردم. می توانید به صورت تلفنی یا اینترنتی از انتشارات الیاس خریداری کنید.
اما در مورد مطالعه به نظر من با توجه به اینکه وقت کمه بهتره از روی یکی از کتب کنکوری مطالعه کنید که فرقی نمی کنه چه موسسه ای و در عین حال کتاب مرجع را نیز در کنار آن به صورت ارجاعی مطالعه کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ
گسترش علوم پایه ۲تا کتاب واسه پیاده سازی داره هردو رو کنار هم بخونید.یکیش فقط تست هست ولی پر از نکته

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  گسترش علوم پایه ۲تا کتاب واسه پیاده سازی داره هردو رو کنار هم بخونید.یکیش فقط تست هست ولی پر از نکته
میشه بیشتر توضیح بدید
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  گسترش علوم پایه ۲تا کتاب واسه پیاده سازی داره هردو رو کنار هم بخونید.یکیش فقط تست هست ولی پر از نکته
میشه بیشتر توضیح بدید
یکی از کتابهاش که کتاب آقای مقسمی هست که درس وتست هست و حجم کمی داره
اما یه کتاب دیگه هم هست به اسم هزار نکته پیاده سازی که فقط تست هست ولی توی پاسخها نکته زیاد گفته از آقایان خلیلیان ومهربخش
البته من کتابهای بقیه موسسات رو ندیدم.

ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط singleboy0123.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  گسترش علوم پایه ۲تا کتاب واسه پیاده سازی داره هردو رو کنار هم بخونید.یکیش فقط تست هست ولی پر از نکته
میشه بیشتر توضیح بدید
اما یه کتاب دیگه هم هست به اسم هزار نکته پیاده سازی که فقط تست هست ولی توی پاسخها نکته زیاد گفته از آقایان خلیلیان ومهربخش
کتاب مقسمی حجمش خیلی کمه مدرسان از اون بهتره
ولی ۱۰۰۰نکته رو نمیدونم
مدلهای زبان,مفاهیم عمومی زبان,انواع داده ها,کنترل داده ها,ویژگی های زبان برنامه سازی{اصل وضوح اصل سادگی,اصل گسترش پذیری, اصل ایمنی ,اصل صفر -یک -بینهایت, اصل با قاعدگی, اصل شفافیت , اصل حفاظت از داده ها}
نکاتی در مورد این سرفصلها هست؟
تو آزمون مدرسان از اینا سوال اومده اما تو کتابش توضیخ خاصی در مورد اینا نداده
؟؟؟؟

(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز !
ترجمه سالخورده بسیار نامفهومه ( به نظر من) و ترجمه جعفر نژاد هم کمی نا روان است ولی از سالخورده بهتر است (البته من ترجمه ای بسیار قدیمی از سالخورده را مطالعه کردم). به نظر من از کتاب زبان اصلی پرات، چاپ آفست (Offset) استفاده کنید که هم ارزان است و هم در دسترس است.
من آفست این کتاب را ۲۰۰۰۰ تومان خریداری کردم. می توانید به صورت تلفنی یا اینترنتی از انتشارات الیاس خریداری کنید.
اما در مورد مطالعه به نظر من با توجه به اینکه وقت کمه بهتره از روی یکی از کتب کنکوری مطالعه کنید که فرقی نمی کنه چه موسسه ای و در عین حال کتاب مرجع را نیز در کنار آن به صورت ارجاعی مطالعه کنید.

شما پی دی اف پرات و ندارید{اصلی یا ترجمه شده}
کتابای موئسات دیگه هم , فک نکنم سرفصلا و نکات کامل رو به خوبی پوشش بده!!!!

singleboy0123
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ب.ظ
من همه رو نخوندم والا نمیدونم باشه یا نه
اگر میخواین جامع باشه که پرات رو بخونید
ولی تو این زمان بنظر من همین ۲تا کافیه شما ملاکتون رو تستهای کنکورهای سراسری گذشته بذارید که با این دوکتاب قابل پاسخگویی هستن

ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من همه رو نخوندم والا نمیدونم باشه یا نه
اگر میخواین جامع باشه که پرات رو بخونید
ولی تو این زمان بنظر من همین ۲تا کافیه شما ملاکتون رو تستهای کنکورهای سراسری گذشته بذارید که با این دوکتاب قابل پاسخگویی هستن

پرات طلا شده,گیر نمیاد
ولی نمیشه تستای مدرسان و زد!!!احتمال اینکه تو کنکور هم از اینجور سوالات بدن هست

singleboy0123
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ ب.ظ
ترجمه شدش گیر نمیاد؟ یا لاتین؟
ترجمش که اگه نو نباشه تو کتابهای دست دوم پیدا میشه

ارسال: #۱۰
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ ب.ظ
ترجمه شدشو میخوام- از کجا میتونم دسته۲گیر بیارم
ولی اینجور که معلومه میگن ترجمه شدش اصلا بدرد نمیخوره--خوب ترجمه نشده

singleboy0123
ارسال: #۱۱
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
میشه بیشتر توضیح بدید
کتاب مقسمی حجمش خیلی کمه مدرسان از اون بهتره
ولی ۱۰۰۰نکته رو نمیدونم
مدلهای زبان,مفاهیم عمومی زبان,انواع داده ها,کنترل داده ها,ویژگی های زبان برنامه سازی{اصل وضوح اصل سادگی,اصل گسترش پذیری, اصل ایمنی ,اصل صفر -یک -بینهایت, اصل با قاعدگی, اصل شفافیت , اصل حفاظت از داده ها}
نکاتی در مورد این سرفصلها هست؟
تو آزمون مدرسان از اینا سوال اومده اما تو کتابش توضیخ خاصی در مورد اینا نداده
؟؟؟؟

(۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز !

شما پی دی اف پرات و ندارید{اصلی یا ترجمه شده}
کتابای موئسات دیگه هم , فک نکنم سرفصلا و نکات کامل رو به خوبی پوشش بده!!!!

من فقط کتاب چاپ شدشو دارم. ولی سبستا که منبع بسیار خوبیه به صورت PDF موجود است . می تونید اونو مطالعه کنید.
ارسال: #۱۲
۰۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط maryam.raz.)
کتاب فروشی های دست دوم که تو شهرها زیاد هست حتما گیر میاد.من واسه کارشناسی همین کتاب رو خوندم ترجمه جعفرنژاد بنظرم بد نبود ولی حجمش زیاده

ارسال: #۱۳
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ ق.ظ
اقا من سالخورده دارم چاپ ششم سال ۸۹ بخونمش یا نه ؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۶۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۰۸۱ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۰۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  ترجمه نماز ترجمه نماز ۰ ۹۳۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ترجمه نماز
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۴۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close