زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۱۵۱
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ب.ظ
چقدر من این روزا مفاهیم رو خوب میفهمم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker , ghasem.n , elynn66 , bahar1369
ارسال: #۱۵۲
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ب.ظ
سلاااااااااااااام و خدا قوت به همگی
امیدوارم همتون موفق باشید

تمام حقایق سه مرحله را پشت سرگذاشته‌اند: اول، مورد تمسخر واقع شده‌اند. دوم، به شدت با آنها مخالفت شده است. سوم، به عنوان یک چیز بدیهی پذیرفته شده‌اند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , h4cker , bahar1369
ارسال: #۱۵۳
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ب.ظ
این هفته بد نبود ولی ۲ روزش رو ضعیف و کند بودم ۵ تا درسم تقریبا مونده! از فردا باید بازهم بهتر اجرا کنم برنامه هام رو!
گسسته - هوش - سیستم عامل و مدیریت رو نخوندم هنوز!
ساختمان داده تست فصل ۶ رو باید بزنم!
پایگاه الان دارم تست ها SQL رو میزنم
معماری هم تست و دورش مونده! اگه امشب انجام بشه خیالم راحتتر میشه هفته ی پیش رو
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker
ارسال: #۱۵۴
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ب.ظ
منم بازی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar1369 , mahshid689
ارسال: #۱۵۵
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ
به نام خدا
سلام به همه دوستان
خوب شد که تاپیک برگشت ان شاءالله که دوستان و همینطور خودم همکاری کنیم و تاپیک رو حفظ کنیم
بچه اینجا سعی کنیم به همدیگه روحیه بدیم و یه حس رقابت سالم رو ایجاد کنیم برای همه مون بهتره D: (دبیر اخلاق)

دوست عزیزم جناب sir_ams
من یه چیزی میگم چون خودم خیلی بهش اعتقاد دارم گفتم اینجا هم بگم

قطعا شما خواهران و برادران خیلی فهمیده تر از بنده هستید که من بخوام حالا نصیحتی یا حرفی زده باشم
ولی به خدا ارشد همه چیز نیست ، نمیخوام شعار بدم ، قطعا خودتون تو دوستان و آشنایان شاید دیده باشید که افرادی حتی شاید دیپلم هم ندارند ولی چقدر خوشبخت هستند و دارن زندگی شون رو میکنند. با همه سختی ها و مشکلات اقتصادی و ... که هست و خدا رو هم شاکرند.

من به این جمله خیلی علاقه دارم / ز گهواره تا گور دانش بجوی / اما دانش ! این دانش آیا تو فوق لیسانس بدست میاد !؟ به خدا نه
شما فرض کن کسی بره دکترا هم بگیره تو رشته تخصصی خودش ولی اصلا نفهمه که برای چی به این دنیا اومده و هدفش چیه فایده داره!؟ یا بهتر بگم چیزی یاد بگیره که بهش سودی نرسونه !
حالا بگو بره دانشمند بشه ! به نظرم یادگیری دانش مهم تر از قبول شدن تو هر کنکوره !

به نظر شما تفسیر قرآن دانش نیست !؟ کسب دانش در مورد زندگی پرندگان و انواع و اقسام گونه های گیاهی دانش نیست ! حتما اونی که پول توشه دانشه ! بنظرم اگر کسی کارگر باشه (بنا) اما شب که میاد خونه یه دو ساعت کتاب مورد علاقه اش رو بخونه (مثلا دیوان حافظ) و از اون چیزی بفهمه ارزشش خیلی بیشتر از معادلات دیفرانسیل و ریاضیات مهندسی که ما تو دانشگاهها به زور پاس میکنیم آخرش هم هیچی به هیچی !!!!
اما
من معتقدم اگر کسایی که میتونن ادامه تحصیل بدند و ندند اون دنیا باید به خدا جواب پس بدن خدا بهشون قطعا میگه ما بهت امکانات داده بودیم که دکتر بشی چرا لیسانس یا چرا دیپلم بنابراین باید پاسخگو باشیم اما کسانی که امکاناتش رو از هر لحاظ خدا بهشون داده باشه بنابراین یکی از دلایلی که بنده خودم خیلی تلاش میکنم که به تحصیلات عالی دست پیدا کنم همینه وگرنه اگر شرایط زندگیم جوری بود که درس خوندن کنار کار برام سخت بود خیلی بعید بود ادامه تحصیل بدم اما خب خدا رو شکر خانواده خیلی خوبی دارم مثل همه شما ....
دوستان جسارت بنده رو ببخشید اگر جایی از فعل ما استفاده کردم منظورم من (خودم) بودم

در کل مطمئنم خیلی از دوستان حرف من رو قبول ندارند و شاید بنده رو محکوم کنند به گزافه گویی البته حق میدم چون این مطالب نظر شخصی بنده است و فقط برای خودم محترمه ، ببخشید که سرتون رو درد آوردم
به امید قبولی هممون

Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara901 , elynn66 , ایزدی , sir_ams , DrMohammad , par par_92 , sand , mahshid689 , samieh
ارسال: #۱۵۶
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
سلام به همگی خوبان Heart
امیدوارم هفته خوبی رو پشت سر گذاشته باشید .... با نظر دوست خوبم h4cker موافقم درس همه زندگی نیست مثلا بابا بزرگ پیرمون رو ببینید با اینکه تحصیلاتی ندارن ولی فهم و شعورشون خیلی بیشتر از تحصیل کرده هایی که دیدم ومن کیف می کنم وقتی باهاش صحبت می کنم حتی وقتی از داستان های قدیمی میگه از اینکه الان ادم فقط برا مدرک بخونه متنفرم میشه همون عالم بی عمل خودمون همیشه از ادمای خرخون بدم میومد اینکه فقط درس بخونیو بخونی و هیچ چیز نفهمی ازش باید سعی کنید با ارشد خودتون رو تربیت کنید حتی شده از چیزایی که دوست دارید بزنید برا رسیدن به اهدافتون ااین مهمه نه نتیجه اش بازم ببخشید زیاد حرف زدم Blush برا همتون ارزوی موفقیت می کنم خدانگهدارتون باشهHeart

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker , elynn66
ارسال: #۱۵۷
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ)eli-77 نوشته شده توسط:  یه سوال واقعا چجوری خوندی نظریه رو.کلن مفاهیمش عجیب قریب نیست قبول دارم ولی تستاش خیلی گیج کنندس من باهاش راحت نیستم. دقیقن برعکس شما بیشتر رو مدار منطقی حساب کردم تا نظریه

به نظر من نظریه از اون درساست که تا وقتی روی حل مسئله هاش و تست هاش واقعا فکر نکنی، نمی تونی خوب درکش کنی. یعنی ممکنه یه تست رو بخونی، ۵ دقیقه هم روش فکر میکنی، میبینی نمیتونی حل کنی. راه حلو بلدی، ولی نمیتونی حل کنی. اگه بری سر جواب هم، قشنگ جوابو میفهمی. ولی تست بعدی رو دوباره نمیتونی بزنی! تا وقتی روی چندتا تمرین واقعا وقت نذاری و تمرکز نکنی و فکر نکنی، واست جا نمی افته، دلیل یه سری ترفندایی که استفاده میشه رو اونموقع است که میفهمی. مثل سمافور سیستم عامله به نظر من!

یه سری درسا رو نباید فقط خوند و خوند! باید بیشتر فکر کرد.

امروز خوب بود، روز پر انرژی رو شروع کردم.

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , Engineer , eli-77 , bahar1369
ارسال: #۱۵۸
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ق.ظ
سلام...

بچه ها شما مباحث شبکه و اینترنت درس شبکه رو از چه کتابی می خونین؟ یعنی حقیقت کافیه براش؟

ایشالا همگی عااااااااالی بخونین و امیدتونو در هر شرایطی که هستین از دست ندین...از دست ندیم... Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker
ارسال: #۱۵۹
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  سلام...

بچه ها شما مباحث شبکه و اینترنت درس شبکه رو از چه کتابی می خونین؟ یعنی حقیقت کافیه براش؟

ایشالا همگی عااااااااالی بخونین و امیدتونو در هر شرایطی که هستین از دست ندین...از دست ندیم... Smile

دکتر حقیقت کتابش خوبه ولی فکر کنم جاهایی رو که فکر کرده اگه بگه دانشجو یاد میگیره رو فیلتر کرده Big Grin ولی به هر حال فکر کنم الان کتاب بهتری هم نباشه به هر حال فک کنم باید کنارش یه کاریم کنی اگه از روش خوب متوجه نمیشی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

ارسال: #۱۶۰
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ق.ظ
هر چه تلاش کردم که دیروز نظریه و os رو تموم کنم نشد ولی امشب دیگه تموم میشهBig Grin
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ)h4cker نوشته شده توسط:  به نام خدا
با رویه ی کلی حرفات موافقم و معتقدم هر کس باید ببینه هدفش چیه و می خواد چیکار کنه
ولی بعضی جا ها حرفات جزئی و مختص گروه خاصی بود چون افراد زیادی هستن که یا خدا رو اصلا قبول ندارن یا اینکه معنویات براشون هیچ ارزشی نداره و هدف های دیگری دارند

Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker , sara901
ارسال: #۱۶۱
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ، توسط jparisa.)
امروز یکم استراحت کردم این هفته تا جایی که تونستم تلاش کردم
ولی هنوز کلی از درسا مونده
شماهاچه درسایی مونده نخوندید؟

امروز یکم استراحت کردم این هفته تا جایی که تونستم تلاش کردم
ولی هنوز کلی از درسا مونده
شماهاچه درسایی مونده و نخوندید؟

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
ارسال: #۱۶۲
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ق.ظ
این امتحان های ترم هم شده قوز بالا قوز نمیدونم چیکار باید کرد . دتا از ازمونها دقیقا میافته وسط امتحانات .
دوستان عزیزم پیشنهادی ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
ارسال: #۱۶۳
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ق.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ق.ظ)ghasem.n نوشته شده توسط:  هر چه تلاش کردم که دیروز نظریه و os رو تموم کنم نشد ولی امشب دیگه تموم میشهBig Grin
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ)h4cker نوشته شده توسط:  به نام خدا
با رویه ی کلی حرفات موافقم و معتقدم هر کس باید ببینه هدفش چیه و می خواد چیکار کنه
ولی بعضی جا ها حرفات جزئی و مختص گروه خاصی بود چون افراد زیادی هستن که یا خدا رو اصلا قبول ندارن یا اینکه معنویات براشون هیچ ارزشی نداره و هدف های دیگری دارند

به نام خدا
سلام
شاید افرادی زیادی باشند که دین نداشته باشن یعنی لامذهب باشند . ولی بعید میدونم تعداد افرادی که خدا رو قبول نداشته باشند زیاد باشه ! چرا که همین فوق لیسانس میتونه خدای بعضی ها باشه و بپرستنش و قبولش داشته باشند یا ثروت و پول میتونه خدای افراد باشه.

حالا از این صحبت ها که بگذریم و برای اینکه تاپیک دوباره بسته نشه به خودم و بقیه پیشنهاد میکنم تو حوزه درسی با هم بحث کنیم....
و در مورد نظرات متفرقه تو پیام خصوصی با هم صحبت کنیم و من هم دیگه قول میدم تکرار نشه Big Grin

Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , ghasem.n
ارسال: #۱۶۴
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ
کسی هست مدیریت از پوران خونده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظر شما مدیریت پارسه فقظ جلد اولشو بخونیم با توجه به این وقت خوبه؟؟؟ یا اینکه جلد دومشم مهمه؟

الهی به امید تو نه به امید خلق روزگار
ارسال: #۱۶۵
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ب.ظ
بچه ها یه سوال آسون پرسیدم،ببینید میتونید کمکم کنید:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۴۴۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۶۴۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close